Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Peegeldamine ja süüdistamine.  (Loetud 1768 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Peegeldamine ja süüdistamine.
« : 16 veebruar, 2013, 11:43 »
Leidsin vahva lõigu mis räägib lühidalt peegeldamisest ja süüdistamisest. Rahvasõna ütleb, pada sõimab katelt ehk on sellel tõetera sees :)

Need inimesed, kes tunnevad, et neile on tehtud ülekohut kellegi poolt ja süüdistavad teisi oma elu kannatustes , siis tahan öelda, et haiget teete te eelkõige sellise mõtlemisega ise endale.
MITTE KEEGI POLE MILLESKI KUNAGI SÜÜDI.

Isegi siis, kui keegi teise mõrvab, on mõrvari käitumisel seletus, enamasti on see karmaline, sest ohver võis olla see, kes mingis elus temale sama tegi.
Kõik mis meie elus toimub on hingede vahel kokku lepitud.
Kui keegi ei suuda teisele andestada tema käitumise pärast , siis teadke, et teie ENDA HING ON PALUNUD, ET TEIEGA NII KÄITUTAKSE, sest teisiti pole võimalik saada kogemust , mille läbi teie oma õppetunde õppida saaks.
Igas õppetunnis on sõnum, milleni peaksite jõudma , saama vastuse küsimusele - mida ma sellest olukorrast õppima pean, miks see inimene minuga nii käitub, mida ta mulle minust endast peegeldab. Alustagegi sellest.
Kui laps on haige, siis ärge süüdistage selles viirusi, vaid lapsed on ema energias ja ta peegeldab oma vanemate seesmist hingetasandit.
Kui teil on naabritega tüli, siis ärge süüdistage naabreid vaid küsige endalt, mida nad oma käitumisega meile peegeldavad.
Kui leiate , et teie partner teid petab, siis küsige mitte partnerilt miks ta seda teeb vaid ise endalt - milline õppetund sellega seoses on või hoopis karma.

MITTE KUNAGI POLE MIDAGI ILMA ASJATA, UNIVERSUMIS ON KORD , nii ka meie elu on osa Universumist ja kui elu on korrast ära, siis peegeldub see meie hingetasandit. Kõiges peab olema tasakaal.

Võrgust väljas joonatan

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
« Vastus #1 : 31 märts, 2013, 20:12 »
ma olen tähele pannud et liigun ka selles suunas rohkem et võtan vastutuse kõige eest endale. kui mingi tulemus ei meeldi, siis proovin korrigeerida oma strateegiat. niimoodi lahenevad paljud probleemid mis enne võimatud tundusid. mitte et see alati kerge oleks! raskusi ikka on.
aga täiesti lõplikult süüdimatust ma ka ei toetaks, näiteks kui keegi ikka teeb midagi ettekavatsetult kurja siis sellest ma mööda ei taha vaadata. kui inimene tahab teisele liiga teha siis parem teadku ja kartku et ta pannakse selle eest ka vastutama. niimoodi võib paljugi kurja ära hoida.
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

Võrgust väljas seedridaam

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
« Vastus #2 : 01 mai, 2013, 20:45 »
mul on tunne, et vastutuse saab võtta iseenda mõtete ja käitumise eest. Kui keegi püüab sinuga manipuleerida, siis oled talle selleks põhjuse andnud, aga õppetund ikka sinu ja muidugi teise oma ka. Nojah , siis otsustadki, millist strateegiat kasutada-no siis proovidki erinevaid võtteid :P, et missugune sinule soovitud suunas mõju avaldab.
Ma ei pea silmas just kuritegu, aga inimene on just oma tahtmise saamiseks valmis igatsugu trikkideks, aga vastutust võtta ei taha, sest oma viga tunnistada käib sellistele tegelastele uhkuse pihta.
No nii-nüüd leidsin Priidu teema algatuse jutu ka altpoolt <puna>, ennem ei märganudki-jah, me oleme omavahel, kes me siin oleme, seotud kõik lambukesed, nii mustad kui valged.
Enda sees tasakaalu saavutamiseks tuleb kõvasti vaeva näha ja katsumus on see, et millegipärast hakkad oma rahulikkuse pärast osadele inimestele närvidele käima. Ma vaatan, et seda tõlgendatakse mitmel puhul ülbusena. Reaktsioon erinevates situatsioonis muutub  ja kui teine eeldab sinult elavat emotsionaalset reageerimist või vaimustumist ja seda ei tule, siis solvutakse. (tähelepanu vajadus kuni narruseni) Oh- see on hea teema-annab analüüsida-mind huvitab selle seotus karmaga ...rohkem. Igatahes on minul nii olnud, et pikalt ei oodata- kui milleski eksin, siis üsna kähku pannakse paika. Hea kah, siis järsku ei vea oma jamasid kaasa :) punktum.

Võrgust väljas thanasilp

• Uustulnu
  • *
« Vastus #3 : 08 juuli, 2019, 07:04 »
See on väga hea.

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc