Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Suvine kokkutulek Mauril  (Loetud 14554 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kairi

  • Admin
  • Uustulnu
  • *****
  • Postitusi: 2
  • Sugu: Naine
Suvine kokkutulek Mauril
« : 03 juuli, 2016, 16:38 »
Kutsume Sind koos pere ja sõpradega 18-24. juulil 2016 toimuvale V. Megre raamatulugejate suvisele kokkutulekule "Kummardus Maale". Seekord on kokkusaamise paigaks Mauri põliskodude küla Võrumaal, Misso vallas.

Kokkutulekul saab teha tutvust teiste põliskodudest ja ökoloogilisest mõtteviisist innustatud inimestega, tähistada  ühiselt Kogu Maa päeva 23.07 ja panustada talgutöödega Mauri küla edenemisse. Igal päeval on võimalik osaleda erinevates töötubades-loengutes: "Põlisrahvaste tervisetarkused" (Kaia-Kaire Hunt), Gaia haridus (Toomas Trapido), permakultuuri teooria ja praktika (Maarja Õunaste), toortoit (Sille Poola), "Metsikud toidutaimed" (Metsamoor), puutöö, vikatiga niitmine ja palju muud huvitavat.

Tule ja veeda mõnusalt aega puhta Kagu-Eesti looduse keskel - võta kaasa kõik vajalik telkimiseks, toidunõud-söögiriistad. Ühise toiduvalmistamise üle otsustame kohapeal ning võimalusel ootame osalejatelt panust toidulauale oma aiasaaduste (või poekraami) näol. Väga oodatud on muusikainstrumentide kaasa võtmine, mis aitab kaasa kiskuda ühisele laulule ja tantsule. Osalustasu maksma ei pea, kuid ühistoitlustuse jm korralduslike kulude katmiseks ootame osalejatelt kohapeal annetusi, nii et varuge sularaha.
 
Kui soovid panustada kokkutuleku toimumisse, siis anna endast märku eposti aadressil poliskodud@gmail.com või helista 53666335.
Lisainfo ja registreerumine siin: http://anastasia.ee/content/vmegre-raamatulugejate-suvine-kokkutulek-ja-kogu-maa-paeva-tahistamine
Jälgi Mauri Põliskodude küla ja kokkutuleu uuendusi ka Facebookis: https://www.facebook.com/kinsdomain/.
 
Kohtumiseni kokkutulekul!

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc