Eesti Anastasia Foorum

Maailm ja mõnda => Helged mõtted => Postitus alustatud kasutaja: Lapsesuu järgi 05 aprill, 2009, 21:56

Tiitel: ÕNNEPANK
Postitatud kasutaja : Lapsesuu järgi 05 aprill, 2009, 21:56
(http://profile.ak.fbcdn.net/object3/1803/117/n80814310934_2543.jpg)

[size=12]Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne oleks luua panka?

Oleme grupp tavalisi inimesi Sinu kõrvalt, kellele osalemine Teeme Ära 2008 rahvaalgatuses andis kogemuse ja usu, et on asju, mis lihtsalt tuleb ära teha. Ükskõik kui võimatud nad alguses ka ei tunduks.  

Tahame pakkuda ka Sulle võimalust kaasa lüüa ettevõtmises, mille eesmärk on inimesi meie ümber õnnelikumaks muuta. Jah, ka Sind ennast!

Ajal, mil rahakursid kõiguvad ja aktsiaturg on paljude inimeste pensionisäästud olematuks söönud, oleme otsustanud, et aeg on küps uue panga loomiseks.  

Õnnepank.

Õnnepank on eestimaalasi ühendav virtuaalne ja regionaalne võrgustik, kus igaühel on võimalik pakkuda ja vastu võtta heast südamest tulevaid tegusid. Igaühel meist on oskusi ja teadmisi, mille kaudu teiste jaoks oluline olla. Õnnepanga ülesanne on aidata meil teineteist üles leida.

Õnnepanga liikmeks saamiseks ei ole vaja muud, kui olla valmis teistega jagama oma isiklikku kapitali - aega, teadmisi ja oskusi. See on heade tegude vahetamise süsteem, kus kedagi vanuse, soo või haridustaseme alusel ei eelistata.  

Õnnepank on täiesti rahavaba, aga heade tegude eest saab inimene Tänutähti. Sellest hoolimata on ta rikas selliste väärtuste poolest, millest tänases Eestis teravalt puudust tunneme – ühtsustunne, hoolimine ja tolerantsus.

Olles sama turvaline ja personaalne kui teised pangasüsteemid, pakub ka Õnnepank võimalust koguda enda isiklikule kontole kapitali – kasvatada heade tegude bilanssi. Kuid Õnnepanga liikmena ei pea Sa muretsema inflatsiooni või teenustasude pärast.  

Oleme alustanud tehnoloogiliste süsteemide loomisega ja vajalike võrgustike ülesehitamisega. Meie hulgas on professionaale IT, panganduse, seadusandluse, meedia ja muudest valdkondadest. Kuid me vajame ka Sind!  

Kui tunned, et tahad isiklikult või oma organisatsiooniga Õnnepanga üles ehitamises osaleda, siis palun võta meiega ühendust aadressil: onnepank@onnepank.ee

Sinu õnnepankurid
Täname kodanikühiskonna sihtkapitali ...

Meie uus koduleht valmib aprilli teisel nädalal ...
info@onnepank.eehttp://www.onnepank.ee/
 [/size]
Tiitel: ÕNNEPANK
Postitatud kasutaja : Kristiinag järgi 21 detsember, 2011, 02:19
Täiesti geniaalne mõte!