Eesti Anastasia Foorum

Põliskodud => Harjutused => Postitus alustatud kasutaja: Lapsesuu järgi 06 detsember, 2008, 21:05

Tiitel: "Õhtused protsetuurid"   "Anastasia"
Postitatud kasutaja : Lapsesuu järgi 06 detsember, 2008, 21:05
Õhtul, enne magamaminemist, on vaja tingimata jalgu pesta, kasutades selleks vett, millesse on lisatud, mõni tilk maltsa- või nõgesemahla. Võib ka mõlemat koos, seejuures mitte kasutada seepi või šampooni. Jalapesuvesi valada peenardele. Pärast seda kui selleks peaks veel vajadus olema, võib jalgu pesta seebiga. See õhtune protseduur on tähtis kahel põhjusel. Jalgade higistamisel väljuvad toksiinid, tuues organismist välja sisemisi haigusi. Need on vaja kindlasti maha pesta, poore puhastada. Maltsa- ja nõgesemahl aitab selleks kaasa. Valades pesuvee peenardele, annate mikroorganismidele ja taimedele täiendavat informatsiooni oma tänasest seisundist. Ka see on väga tähtis.
Ainult sellist informatsiooni saades, võib teid ümbritsev nähtamatu ja nähtav maailm, mis valib infot Kosmosest ja Maalt, välja arendada kõik vajaliku teie organismi normaalseks funktsioneerimiseks.  
Tiitel: Re: "Õhtused protsetuurid"   "Anastasia"
Postitatud kasutaja : Priit järgi 07 detsember, 2008, 17:24
kusjuures mina näiteks olen hakanud iga õhtu enne magamaminekut jalgu pesema, seepi ega muud ei kasuta nisama sooja veega pesen üle, suvel valasin vee taimedele kasvuhoones  :)