Eesti Anastasia Foorum

 

Hiljutised postitused

Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
1
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Inimese lõhn.
« Viimane postitus postitatud kasutaja thanasilp 08 juuli, 2019, 07:06 »
Mind huvitas ka.
2
Arutelu / Peegeldamine ja süüdistamine.
« Viimane postitus postitatud kasutaja thanasilp 08 juuli, 2019, 07:04 »
See on väga hea.
3
Keha / 9 nippi, kuidas vähendada soola tarbimist
« Viimane postitus postitatud kasutaja Rasdonly 03 juuli, 2019, 12:31 »
It's very good with what you are doing right now.
4
Kadunud teadmised meie esivanematelt / paganlik aastaring
« Viimane postitus postitatud kasutaja Rasdonly 03 juuli, 2019, 12:30 »
Each of these stories may not be the same.
5
Kokkusaamised / Suvine kokkutulek Mauril
« Viimane postitus postitatud kasutaja Kairi 03 juuli, 2016, 16:38 »
Kutsume Sind koos pere ja sõpradega 18-24. juulil 2016 toimuvale V. Megre raamatulugejate suvisele kokkutulekule "Kummardus Maale". Seekord on kokkusaamise paigaks Mauri põliskodude küla Võrumaal, Misso vallas.

Kokkutulekul saab teha tutvust teiste põliskodudest ja ökoloogilisest mõtteviisist innustatud inimestega, tähistada  ühiselt Kogu Maa päeva 23.07 ja panustada talgutöödega Mauri küla edenemisse. Igal päeval on võimalik osaleda erinevates töötubades-loengutes: "Põlisrahvaste tervisetarkused" (Kaia-Kaire Hunt), Gaia haridus (Toomas Trapido), permakultuuri teooria ja praktika (Maarja Õunaste), toortoit (Sille Poola), "Metsikud toidutaimed" (Metsamoor), puutöö, vikatiga niitmine ja palju muud huvitavat.

Tule ja veeda mõnusalt aega puhta Kagu-Eesti looduse keskel - võta kaasa kõik vajalik telkimiseks, toidunõud-söögiriistad. Ühise toiduvalmistamise üle otsustame kohapeal ning võimalusel ootame osalejatelt panust toidulauale oma aiasaaduste (või poekraami) näol. Väga oodatud on muusikainstrumentide kaasa võtmine, mis aitab kaasa kiskuda ühisele laulule ja tantsule. Osalustasu maksma ei pea, kuid ühistoitlustuse jm korralduslike kulude katmiseks ootame osalejatelt kohapeal annetusi, nii et varuge sularaha.
 
Kui soovid panustada kokkutuleku toimumisse, siis anna endast märku eposti aadressil poliskodud@gmail.com või helista 53666335.
Lisainfo ja registreerumine siin: http://anastasia.ee/content/vmegre-raamatulugejate-suvine-kokkutulek-ja-kogu-maa-paeva-tahistamine
Jälgi Mauri Põliskodude küla ja kokkutuleu uuendusi ka Facebookis: https://www.facebook.com/kinsdomain/.
 
Kohtumiseni kokkutulekul!
6
Muu või vaba teema / Hääleta! Kui palju tõde on Sinu meelest Vladimir Megre raamatuis?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Paul 03 juuli, 2016, 16:34 »
See tõe väljaselgitamine ei anna vast suurt midagi, sest vastus sõltub taustsüsteemist. Tõde selgub iga inimese hinges eneses, ehk kas see info resoneerub kellegiga või mitte. Minu taustsüsteem lasi mul seda tõde tunnetada täiel määral :-)
7
Poliitika, Võim, Raha ja muu / Poliitika, võim
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 19 veebruar, 2016, 13:43 »
"Kalade ajastu lõpul tekitavad uued energiad suuri mässe neis paigus, kus inimesed sellele energiale jõulisemalt reageerivad. Näen tuhandeid valitseva klassi inimesi vanglas istumas ja uue ajastu (veevalaja) omaduste kandjat tapmas suurt hulka valitseva klassi rahvast".
8
Poliitika, Võim, Raha ja muu / Poliitika, võim
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 15 veebruar, 2016, 16:04 »
Poliitika, võim (antud kujul) = häving, surm, orjus, haigus, puudus, vaesus, nälg, piin, kiusamine, ülekohus, valskus, hullus, taandareng, silmakirjalikus, näitlemine, lubadused, ülbus, ahnus, uhkus, himu, vargus, räpasus...
9
Energia säästmine ja kokkuhoid / Elekter
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 08 veebruar, 2016, 23:55 »
Mis sa oled - ja milles sa oled??? Meil pole probleem energia puudusega vaid selle muundamisega puhtamail kujul. Nö. VABA ENERGIA on enne meie vanaisasid avastatud. Me ei peaks juba ammu mitte tilkagi naftat, gaasi ja mitte grammigi kivisütt, puitu ja kes teab mida veel, põletama, et saada sooja, valgust ja saada liikuda. Meie ümber on lõputu energia, mida saaksime kasutada ükskõik milleks ja ilma ühegi loodus reostuseta ja TASUTA. Te kindlasti küsite, miks me siis ei kasuta seda kõikjal olevat energiat - vot sellepärast, et see pole teatud tegelastele kasulik, nendele kes tahavad inimkonda kontrollida ja järjest rohkem orjastada ja hävitada. Need avastused on hoitud väga väikses ringkonnas ja neid kasutatakse hoopis teistel eesmärkidel, mis ei kannata "päevavalgust".
Meie igas riigis on ainult 1 parasiit/terrorist (see on teatud grupp inimesi), ja neist üleval pool on veel 2 gruppi tegelasi, kes kamandavad kõike. Ma looda, et te mõistate, millest ma räägin.
10
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Kummardamine, mis see on ja kuidas suhtuda ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 08 veebruar, 2016, 21:53 »
Oleneb, kuidas sa seda teed. Kas austusest, või enda alandamisest, et midagi näidata/tõestada. Jaapanis kummardatakse teineteise tervituseks/ hüvastijätmiseks. Niisama on ükskõik millega  - mis ajendil, mida tehakse.
Kui soovite natukene endale meelde tuletada, siis lugege raamatut "Bhagavad Gita".
Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc