Eesti Anastasia Foorum

 

Hiljutised postitused

Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
1
Kokkusaamised / Suvine kokkutulek Mauril
« Viimane postitus postitatud kasutaja Kairi 03 juuli, 2016, 16:38 »
Kutsume Sind koos pere ja sõpradega 18-24. juulil 2016 toimuvale V. Megre raamatulugejate suvisele kokkutulekule "Kummardus Maale". Seekord on kokkusaamise paigaks Mauri põliskodude küla Võrumaal, Misso vallas.

Kokkutulekul saab teha tutvust teiste põliskodudest ja ökoloogilisest mõtteviisist innustatud inimestega, tähistada  ühiselt Kogu Maa päeva 23.07 ja panustada talgutöödega Mauri küla edenemisse. Igal päeval on võimalik osaleda erinevates töötubades-loengutes: "Põlisrahvaste tervisetarkused" (Kaia-Kaire Hunt), Gaia haridus (Toomas Trapido), permakultuuri teooria ja praktika (Maarja Õunaste), toortoit (Sille Poola), "Metsikud toidutaimed" (Metsamoor), puutöö, vikatiga niitmine ja palju muud huvitavat.

Tule ja veeda mõnusalt aega puhta Kagu-Eesti looduse keskel - võta kaasa kõik vajalik telkimiseks, toidunõud-söögiriistad. Ühise toiduvalmistamise üle otsustame kohapeal ning võimalusel ootame osalejatelt panust toidulauale oma aiasaaduste (või poekraami) näol. Väga oodatud on muusikainstrumentide kaasa võtmine, mis aitab kaasa kiskuda ühisele laulule ja tantsule. Osalustasu maksma ei pea, kuid ühistoitlustuse jm korralduslike kulude katmiseks ootame osalejatelt kohapeal annetusi, nii et varuge sularaha.
 
Kui soovid panustada kokkutuleku toimumisse, siis anna endast märku eposti aadressil poliskodud@gmail.com või helista 53666335.
Lisainfo ja registreerumine siin: http://anastasia.ee/content/vmegre-raamatulugejate-suvine-kokkutulek-ja-kogu-maa-paeva-tahistamine
Jälgi Mauri Põliskodude küla ja kokkutuleu uuendusi ka Facebookis: https://www.facebook.com/kinsdomain/.
 
Kohtumiseni kokkutulekul!
2
Muu või vaba teema / Hääleta! Kui palju tõde on Sinu meelest Vladimir Megre raamatuis?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Paul 03 juuli, 2016, 16:34 »
See tõe väljaselgitamine ei anna vast suurt midagi, sest vastus sõltub taustsüsteemist. Tõde selgub iga inimese hinges eneses, ehk kas see info resoneerub kellegiga või mitte. Minu taustsüsteem lasi mul seda tõde tunnetada täiel määral :-)
3
Poliitika, Võim, Raha ja muu / Poliitika, võim
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 19 veebruar, 2016, 13:43 »
"Kalade ajastu lõpul tekitavad uued energiad suuri mässe neis paigus, kus inimesed sellele energiale jõulisemalt reageerivad. Näen tuhandeid valitseva klassi inimesi vanglas istumas ja uue ajastu (veevalaja) omaduste kandjat tapmas suurt hulka valitseva klassi rahvast".
4
Poliitika, Võim, Raha ja muu / Poliitika, võim
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 15 veebruar, 2016, 16:04 »
Poliitika, võim (antud kujul) = häving, surm, orjus, haigus, puudus, vaesus, nälg, piin, kiusamine, ülekohus, valskus, hullus, taandareng, silmakirjalikus, näitlemine, lubadused, ülbus, ahnus, uhkus, himu, vargus, räpasus...
5
Energia säästmine ja kokkuhoid / Elekter
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 08 veebruar, 2016, 23:55 »
Mis sa oled - ja milles sa oled??? Meil pole probleem energia puudusega vaid selle muundamisega puhtamail kujul. Nö. VABA ENERGIA on enne meie vanaisasid avastatud. Me ei peaks juba ammu mitte tilkagi naftat, gaasi ja mitte grammigi kivisütt, puitu ja kes teab mida veel, põletama, et saada sooja, valgust ja saada liikuda. Meie ümber on lõputu energia, mida saaksime kasutada ükskõik milleks ja ilma ühegi loodus reostuseta ja TASUTA. Te kindlasti küsite, miks me siis ei kasuta seda kõikjal olevat energiat - vot sellepärast, et see pole teatud tegelastele kasulik, nendele kes tahavad inimkonda kontrollida ja järjest rohkem orjastada ja hävitada. Need avastused on hoitud väga väikses ringkonnas ja neid kasutatakse hoopis teistel eesmärkidel, mis ei kannata "päevavalgust".
Meie igas riigis on ainult 1 parasiit/terrorist (see on teatud grupp inimesi), ja neist üleval pool on veel 2 gruppi tegelasi, kes kamandavad kõike. Ma looda, et te mõistate, millest ma räägin.
6
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Kummardamine, mis see on ja kuidas suhtuda ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 08 veebruar, 2016, 21:53 »
Oleneb, kuidas sa seda teed. Kas austusest, või enda alandamisest, et midagi näidata/tõestada. Jaapanis kummardatakse teineteise tervituseks/ hüvastijätmiseks. Niisama on ükskõik millega  - mis ajendil, mida tehakse.
Kui soovite natukene endale meelde tuletada, siis lugege raamatut "Bhagavad Gita".
7
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Mõistujutud.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 05 veebruar, 2016, 12:56 »
Kord rändasid kaks munka ühest külast teise ja kohtasid jõekaldal istuvat noort neidu, kes nuttis. Üks munkadest küsis temalt: "Miks sa nutad, õeke?" Neid kostis: "Näed seda maja teisel kaldal? Tulin täna hommikul üle jõe ja polnud mingit muret, aga nüüd on vesi tõusnud ning ma ei saa tagasi. Paati siin pole." Munk vastas: "Sellest pole häda," ja kandis neiu teisele kaldale. Mehed läksid edasi ja mõne tunni pärast lausus teine mees: "Vend, me oleme tõotanud naistest eemale hoida. Sa oled pattu teinud. Kas sa ei tundnud naudingut teda puudutades?" Esimene munk vastas: "Mina jätsin tüdruku sinna, aga sina kannad teda siiani kaasas."
8
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Ho'oponopono (Puhastus- ja vabastustehnika)
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 04 veebruar, 2016, 19:21 »
Mis te arvate, kui kaks esimest punkti välja jätaks? Ja asendaks need järgmisega: kallis(sõber), olen eksinud, ma parandan "end". ;-)Tunnetage neid energiaid! Kuidas tundub?
9
Arutelu / huuleohatis ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 04 veebruar, 2016, 17:16 »
Kõrvavaik on üks asjalikum. Nr 1 on mõtte jõud.
10
Muu või vaba teema / Hääleta! Kui palju tõde on Sinu meelest Vladimir Megre raamatuis?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 03 veebruar, 2016, 14:40 »
Kelle jaoks, mis on tõde. Ja mis see teadmine annab või ei anna. Mis sa arvad kui ütlen nii: Kõik on tõde, või, pole olemas tõde. Või, 50% on tõde ja 50% ei ole tõde - see oleks loogilisem sest kui ühte oleks rohkem/vähem kui teist, siis eksistentsi poleks. Ja isegi see "poleks" on vale ja samas õige. Nii kaua kui käib hindamine, sildistamine jne, tammume me ikka samas olemises aga kõik on elu ja liikumine. Inimkeeles on võimatu midagi sügavuti öelda sest see annab alati mõistmiseks 2 otsa.  Mõelge... või pigem tunnetage... Ka Tema räägib vaikuses!
Leheküljed: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc