Eesti Anastasia Foorum

 

Hiljutised postitused

Leheküljed: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Huvitav raamat / Ernst Muldašev "Harati kullast plaadid"
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:59 »
Tal peaks neid 4 raamatut olema, kõik väga loetavad, soovitan lugeda neid näiteks teleka vaatamise asemel. Nendest raamatutest algas minu uus tee/uus elu.
12
Huvitav raamat / Jiddu Krishnamurti "VABANEMINE TEADAOLEVAST"
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:42 »
Minu otsingute teel olen ma nii mõnegi raamatu läbi lugenud kuid antud raamat "Vabanemine teadaolevast", paneb punkti kõigele eelnevale.
13
Huvitav raamat / David Deida " Tõelise mehe tee" ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:28 »
Olen selle raamatu omal ajal läbi lugenud, suurt ma sellest enam ei mäleta aga selle raamatuga meenub mulle "pärisorjus". Kui keegi seda lugeda võiks, siis parem on kui oled vaimselt üle keskmise arenenud. Ja sa ei jää ka millestki ilma kui selle lugemata jätad.
14
Muud Ained ja kahjulikud kiirgused / Mobiiltelefon (mobla)
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 01:06 »
Ostsin hiljuti oma elu esimese nutitelefoni...  :'(  Selgus see, et kui ma talle hääled sisse sain, hakkasid minu füüsilises kehas toimuma väga enneolematud asjad. Minu käed hakkasid valulikult surisema, oli tunne, nagu hakkaksid keema või oleksid mikrolaineahju pandud. Seejärel lõi valu südamesse, siis rinda, kust läks edasi kõhtu. Seejärel hakkasid täies pikkuses valutama käed ja jalad. Helistades hakkas valutama pea ja vahelduva eduga tekkisid pähe, veel lisaks, teravad valu pisted. Sain aru, et olen ostnud endale aktiivse tuumajaama, mis hakkas minu keha aktiivselt koheselt hävitama. Heitsin ta kõrvale ja nüüdseks kasutan üht odavaimat nuppudega telefoni, mida püüan ka võimalikult endast kaugel hoida. Sülearvutiga oli mul sama lugu, mis kehaosad lähedal olid need hakkasid koheselt valutama ja sisemuses muutus kõik õõnsaks.
Mõelge, kas teie tervis mitte kallim pole nendest mõtetutest tänapäeva vidinatest, mida meelega toodetakse inimkonna hävitamiseks. Ja need pole veel kõik.
15
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:10 »
KAHETEISTKÜMNES VÕTI
Ärgake, kallid sõbrad, selles unenäos.

Kindla eluliigina Teie, inimkond, asute oma arengu sellel etapil, mil teilt nõutakse hüpet „ei kusagile” absoluutses usus, et „kõik saab korda”.

Me jutustame teile lugusid, tänu millele te saate areneda. Te võite teha valiku – uskuda meid või mitte. Kuid kui te otsustate uskuda, kui nad teie vajadusi enam ei teeni, olge valmis need lood endast lahti laskma. Meie lähenemine ja meie siht antud ajal on lüüa teid niivõrd roopast välja, et te jõuaks ise selgusele. Me tahaks luua teie olemise rakkudes asuvates mõtlemise stereotüüpides lahendamatuid vastuolusid. Osutades tähelepanu meie sõnadele, teie muutute. Te saate võimaluse väljuda kolme mõõtme reaalsusest ning siseneda aja koridoridesse, kus maailmad ja reaalsused on palju variaablimad ja paindlikumad. Teie ülesandeks on tervendada ennast aja koridorides rändamise ajal hindamatu aarde otsinguil. Me oleme jaganud teiega mitmeid võtmemõisteid ja paljud jätsime varju. Teil on vaja ennast transformeerida olemise summaarse energia väljana, mis jätkab avaldumist igavesti avarduva „praegu” jooksval hetkel.
Meie räägime teiega kui vaimselt arenevate inimestega – kui Valguse saadikutega. Antud hetkel te seisate suure avastuse pervel. Teie olete saanud küpseks omaenda kogemuste varal ja teete oma valiku. Kui meie rändame teie reaalsusse, me õpime, jälgides teie vastuseisu uutele teadmistele maailma loomingu ülesehituse ja uue elu loomise osas. Oletage, et te asute praegu punktis, kus teete elust kokkuvõtet. Te olete saavutanud taseme, mis tõmbas liigi meie sõnumi. Juba see üksi osutab teie valmidusele lõpetada oma õpingud siin, Maal. Kõik, mida me teiega jagasime eelmistes peatükkides, oli seatud vajutama teid veel sügavamale iseendasse. Teie vaatlesite ilmavaadete ja ideede süsteeme, mille ümber, kasutades vaba valiku õigust ning Maa ja Taeva salajaste ja avalike nähtuste tausta, kujuneb Mina teadvus. Mida see kõik tähendab? Ärge kunagi väljendage rahulolematust oma reaalsuse suhtes. Teie ise lõite ja jätkate „praegu” võimaluste loomist. Te olete peatunud selleks, et tänada kõige eest, mida teate, rännuvõimaluse eest, mis on lõppemas. Teie tunnetasite ennast kaheteistkümne kontseptsiooni abil palju sügavamalt.
Kaheteistkümne kontseptsioon on paigutatud ja jäädvustatud sügavale teie füüsilisse kehasse. 12 on kood, mida on loendamatu hulk arukaid olendeid kasutanud teie reaalsusse sisenemiseks. Teie elate oma maailmas vastavalt kindlatele reaalsuse matemaatilistele kirjeldustele. On olemas loendamatu hulk matemaatilisi aluseid, millel on võimalik kasutada kindlaid arvusid ja interpretatsioone. Enamus teist kasutab seda süsteemi, mida kasutatakse kõige sagedamini ning selle tulemusena jõuate uskumuseni, et antud süsteem on ainuvõimalik. 12-ne kontseptsioon vastab kõige sagedamini kasutatavale matemaatilisele alusele ja ilmavaatele. Selle struktuuri kaudu saab teid mõjutada, sellest saab rajada läbi teekonna, mis viib teid välja reaalsuse mõistmisele.
Kas te oskate endale ette kujutada, et sedamööda, kuidas te liigute olemises läbi elu, kuhu te ka ei satuks – kõikjal on edasi viiv rada. Oletame, et te sõidate Maal autoga ainult asfaltteedel kusagile pööramata ning seetõttu saate sõita ainult sinna, kus nad on olemas. Saage aru, et 12-ne märgis on teadvuse asfalttee, teie isiksuse 12 koostisosa – olgu nendeks siis Sodiaagi 12 märki, 12 tundi, selle raamatu 12 peatükki, 12 teie isiksuse koostisosa, peegeldumas DNA 12 niidis või 12 teadvuse keskust – teie energiapööristes. Kõik need on magistraalid, millel te Kosmoses aruka olendina rändate.
Meie taotluseks on aidata teil võimalikult täielikult mõista, et te järgite energia 12 vormi rada. Kui te tõepoolest oskate teadvustada ja mõista seda 12-st kaarti, siis te ehk oskaksite ette kujutada, kuhu need teed teid välja viivad. Teie võite võtta omaks 12 teeraja kontseptsiooni Universumi mõistuse mudelina. See õpetuse osa on šifreeritud kogu raamatusse. Selles mõistmises, et 12 rada viivad olemise eraldiolevatesse aladesse, mis teid ühtseks tervikuks taasühendavad, on kätketud loomise kogu sügavus. Kui te saate teadlikuks, et need rajad viivad teid grandioossete teadvuse niheteni, mis antud ajal kogunevad ja massiliselt väljenduvad, te muudate oma reaalsuse taju. Taolised ilmavaatelised muutused viivad teid selleni, et reaalsus, mida te siiani tundsite, lihtsalt lakkab olemast! Kuid selle etapi lõpetamine – vastav ajajärk, mil te „mõtteid kogute”, on „kaalutus olekus” uue, veel väljendumatu ja nähtamatu alge ees. Teatud eluliigina teie, inimkond, asute oma arengu sellel etapil, mil teil tuleb teha hüppe „ei kusagile” absoluutses usus, et „kõik läheb korda”.
Te võite esitada endale küsimusi: „Ja mis sest, et ma kõike seda tean? Ja mis mõte on teadmisel, et ma olen Valguse Perekonna Esindaja? Et, võib olla, minu teadvuse tähtede juured on seotud Plejaadide Teadvusega? Ja mis sellest, et ma tean, kuivõrd väärtuslik on Maa ja mina ise? Kui ma kõnnin Maal ja avastan teda enda jaoks, ma kergendan ligipääsu tema saladuste juurde tema piiritus suurepärasuses, pühades paikades, tema sümfooniates, kõnelevate viljaringide vaikimises. Mida ma peaks teadma Reptiilidest, Jumalannast, oma kehast? Ja mil moel on minu kehas ettenähtud koht teistsugustele olemustele, kes on võimelised minuga ühte sulama ja piiluma maailma minu silmade kaudu? Ja kui nad tõepoolest minuga ühtivad, kas nad näevad sama maailma, mis minagi? Või, kui nad minuga ühtivad, kas väljenduvad minu kaudu samuti ka muud maailmad ja mina väljendun nende maailmas? Mida üldse tähendab millegi või kellegi omamine? Mis asi on liitumine või sulandumine Maa reaalsuses 20-nda sajandi lõpus? Ja kuidas on seotud kõik nende ja minu kehas toimuvate protsessidega, minu endokriinsed näärmed? Ning mil moel seksuaalenergia saadab või suunab läbi kõikide nende teadvuse aspektide?” Kui te õpite ära energia transformeerimise, liigute välja süüdistamise ja hukkamõistmise piirest, te jõuate oma teadvuse sellesse ülevasse alasse, mis viib teid välja jooksva hetke piirest aja palju mahukamasse mõistmisse. Too aeg on struktureeritud teisiti kui teie oma. Teie aega juhivad teatud arvud ning just selles te leiate jälle 12-se kontseptsiooni, mis määrab ära, kes te selles ringis olete. Seepärast kui te lõpetate 12-se tsükli, mille me selles raamatus andsime, vaadake ajale uuest vaatepunktist. Saage aru, et aeg on struktuur, mille abil Oleva teised liigid kasutavad matemaatilist pärandit vormi väljendamise keelena.
Mõtisklege aja geomeetriast, mis seob tsükleid, mis, nagu te arvate, asuvad teist väljaspool – planeetide ja Kuu tsüklitest. Kas Kuu on kompuuter, „taeva silm”, „salajane baas”, „lisatankimise jaam”? Kosmiline raamatukogu, iidsete teadmiste ladu? Kuu – tsüklite esivanem, teie oma keha ja vee suure Jumalanna tõusulainete allika võlur. Milline suhe on Kuul Päikesega? Kõik need küsimused tuleb teil enese tundmaõppimise teekonnal läbi uurida.
Päike on teie valitseja, teie Päikesesüsteemi juht. Kelleks te saaksite ilma Valguseta? Kellele kuulub Valgus? Mis on üldse Valgus? Millised energeetilised vormid ümbritsevad neid planeete, mis, nagu te usute, eksisteerivad teie Päikesesüsteemis? Need Kosmoses laiali paisatud pärlid – sama kaunid kui Maa ise? Paljud inimesed naeraksid välja idee, et igal neist säravatest pärlitest on oma aruka elu vormid. Aga meie, kes me oleme läbi teinu paljusid elusid nendel säravatel Kosmose kalliskividel, imestame olemuste üle, kes eraldavad ennast Valguse grandioossete Valguse ideede eest, mis teie planeeti käesoleval ajal pommitavad. Ärge laske endid petta võimul olijate poolt, kes piiravad teie kasvu. Kasvage vaimselt, tundke jõu juurdevoolu. Te olete saavutamas oma teadvuse sellist arengutaset, kus on võimalik reaalsusele palju avarama ilmavaate valik . Käesoleval ajal teie kõik võite vaadata oma elu palju avaramast vaatepunktist, mitu astet tavalisest teadvusest kõrgemalt.
Ja kui te jõuate mõistmiseni, kes te olete, saades teada kõik, mida oli võimalik teada saada, on aeg jagada oma teadmisi oma perekonnaga, ühiskonnaga ja kultuuriga. Paljud on antud hetkel enne edasiminekut peatunud. Teie kohus on jagada teadmisi, mitte külvata planeedile hirmu seemneid, mitte harida teiste asemel „võõraid põlde”, vaid hoida alal Armastuse ja terviklikkuse sagedust, kanda seda endaga kõikjal kaasas, kuhu te ka iganes ei ilmuks. Teil on vaja mõista ja hõlmata ühiskonna kõiki koosluse aspektid: sündi, elu, surma, lapsi, suhteid täisealiste ja erinevate põlvkondade – laste ja raukade vahel. Kui hakkate saadud teadmisi elus kasutama, olge kaastundlikud. Toimuvad radikaalsed muutused.
Sedamööda kuidas Kalade Ajastu ning taotluste ja eesmärkide finaal lõppeb, te seisate kollektiivse teadvusena palgest palgesse oma kollektiivse karmaga. Praegusel ajal lahtirulluvad karmalised sündmused on määratud Universumi põhjus-tagajärje seaduse poolt. Grandioosse helduse žestina võimaldavad karmalised sündmused loomingutel oma Esmalooja juurde tagasi pöörduda. Olemise kõik loomingud pöörduvad oma Looja juurde tagasi. Viimane fraas puudutab teid otseselt. Teie põrkute kokku palgest palgesse kõige selle tagasitulemisega, mida te isiklikult olete loonud. Teile on absoluutselt vaja seda mõtet mõista ja teadvustada. Oma jutustuse alguses me osutasime sellele, et tunnetame Maad antud hetkel Maad temaga meie karmaliste koostoimete tõttu. Teie kogete omamoodi omaenda tasandil sama. Teil on vaja vaadata oma elu kõrvalt, väljuda oma tavateadvusest, saada omaenda tegude vaatlejaks, 12-ne kontseptsiooni sisese rännaku ülevaatajaks. Kes te olete ning mil viisil te sattusite selles mängus teadvuse rännakule antud etappi – 12 elu tsükli või 12 mõju mängus, mis ikka ja jälle lõpmatul spiraalsel ringil tiirlevad? Kas te saate roopast kõrvale astuda? Mida te teate? Mida te hakkate sellega, mida teate, tegema?
Meie eksisteerime aja sellises alas, milles teie antud hetkel viibida ei saa, kuid meie olemise ala asub samas aja hetkes, milles asute teiegi. Niiviisi te õpite sukelduma hetkede sügavustesse ning leiate, et neis kõlab lõpmatu lummav meloodia, ahvatledes teid pidevale edasiliikumisele. Me tahaks, et te mõistaks: see, mida te otsite, asub mingis mõttes teist alati pisut eespool. Ärgu see idee saagu teile rõhuvaks koormaks. Saage aru, et kui te olete otsingul, te innustate ennast omaenda kujutlusvõime läbi. Meie taotluseks on teid veelgi enam innustada ideede loomisele. Me ei saa teid elama sundida. Ainult teie ise võite tahta elada, leida ning omaks võtta elu mõtte ning selgelt ja täpselt taotledes, oma eesmärke saavutada.

Kasutades oma Kundalini jõudu, suunates selle jõu pidevalt avarduvasse paradiisi nägemusse ja ekstaasi vibratsiooni, te liigute edasi ühelt hetkelt teisele. Paradiis on olemas – tingimata olemas! Teie kõik otsite seda ning, veelgi enam, te leiate selle. Te tunnete ta ära absoluutse õnne ja valguse hetkel. See pole koht, kus te viibite igavesti ja igavlete. Paradiis on hetk. Paradiis on hetkeline teadvuse valgustumine. Teie otsite seda sageli endast eestpoolt, alati mõtiskledes, millal see hetk ometi saabub. Kui te lahustute täielikult jooksvas hetkes, te võite tunnetada, et asute paradiisis. Või te võite vaadata tagasi ja näha palju sellises seisundis viibitud hetki. Ikka ja jälle te lõite igavesti avarduvat, spontaanset, teadvuse sünkroonset hetke, mis kutsus teid pidevalt edasi liikuma.
Kui te jõuate 12-nda sektori lõpppunkti, saab see hetk kahtlemata karmaliselt tähtsaks. See on kõikide õppetundide koondamise ja hindamise hetk, kõige selle summa, mida te ellu kutsusite ja mis tuleb teie juurde tagasi. Selline hetk on tsükli lõpetamise hetk. On olemas mitu selle idee teadvustamise võtet. Te võite tunda end olevat lõksus, orjuses. Te võite piinelda, võttes omaks ohvriks olemise idee: „Ma olen jõuetu. Ma ei saa eksistentsi selles ringis midagi teha, ma olen ummikusse jooksnud. Ma ei mõista, kuidas see kõik minuga juhtub”. Kui te asute sellisele positsioonile, uskuge, te asute selliseid olukordi ikka ja jälle taas looma. Või kui te oskate läbi 12 kontseptsiooni rännates omandatud teadmisi ära kasutada ning küsida endalt: „Mida siis mul õnnestus sellel teekonnal ära õppida? Ma võtan endale vastutuse kõige minu poolt loodud ja loodava eest oma elus. Minu elu on minu teadvuse peegeldus, minu oma kätetöö. Rännates mul õnnestus jõuda selle mõistmiseni, miks ma valin just teatud radu, kindlaid asju ja sündmusi, vastavaid inimesi, isegi kui ma teen seda alateadlikult. Kõik, mis minu poolt sai välja töötatud, näitas mulle, milliselt minu mõtted loovad mind ümbritsevat reaalsust ning ma mõistan, kui palju on mulle 12-ne tsükli läbimine õpetanud. Ma ei kibestu, ei kurvastu ega lange minu poolt loodud reaalsuse orjusse, sest mul õnnestus leida sellest väljapääsu. Ma tean, et mul on alati valiku võimalus, uue vabaduse valimise võimalus”.
Kõik teie käesoleval ajal läbite kosmilise kalendri sündmuste osana ikka ja jälle samu Kalade Ajastu lõpu ringe. Üsna varsti eranditult iga inimese elus Maal „kukub põhi alt ära”. Teie olete lõpppunktis, kokkuvõtete tegemise ja läbi rännatud ringide lõpus. Te näete stereotüüpe ja ideid, mis seovad kokku kõik olemise aspektid. Mõned teist, kes on ära tundnud väliste süsteemide silmused ja ringid, teadvustavad käesoleval ajal oma isiklike süsteemide ringe, stereotüüpe ja ideid, mis on kirjas teie keha sügavustes. Mõned tunnevad end vangidena omaenda vangitornides. Leidke konfliktide lahendused. Kujutage endale, kui te heidate täna öösel magama, et iga luku kõrval ripub võti. Teil jääb üle vaid pista võtme auku, avada uks ja minna välja. Kui te kujutlete end vangidena selles isoleeritud reaalsuse osas, mille te endale valisite, leidke võtmed, avage uks, lahkuge isoleeritud kohast ja leidke samuti omale uued rõivad. Tunnetage innukust ja teadke, et te võite lahendada mistahes karmalise olukorra, vabaneda igast karmalisest koormast. Teis on Looja säde ning sellele jumalikule sädemele on kõik jõukohane. Kõik on jumaliku võimu all.
Kui karmaline olukord on antud hetkel ajanud teid nurka, siis selline asjade käik tekkis vajadusest oma loodud vanglast välja minna, mis te ise olete karistuseks loonud häbi või süütundega ennast trellitades. Teie seisate Uue Ajastu lävel, mil olete valmis endast lahti laskma kõik hääbunu ja mittevajaliku. Kujutlege, et te olete Valguse saadikud, tunnetage endas ruumi ja elujõudu, teades, et just teie mõtted lõid energia, mis pani teid liikuma. Teid ootab Uus Maailm, kui te vaid tahaks teda näha ja ette kujutada. Teil on vaja visualiseerida endale absoluutse õnne hetke, see hetk ei saa eksisteerida väljaspool teid endid. Initsiatsioon on katsumus, mille läbimise järel te õpite usaldama, lahti laskma ja muutuma. Kui te olete veel tillukesed ja teie jalad lühikesed, õpite sõitma kolmerattalisel rattal. Kui te istute sellel kõrvalise abita, tunnete uhkust. Aga kui te keerate pedaale oma väikeste jalgadega ja jalgratas liigub edasi ja teie ei kuku, see on suur saavutus. Sellele järgneb initsiatsiooni hetk ja kolmerattaline muutub teile väikeseks. Tänapäeva maailm on täis neid, kes hõivavad vastutusrikkaid positsioone, kuid jätkavad sõitmist kolmerattalisel jalgrattal. Nad kunagi ei välju neist teadmiste piirest, mida on juba kogenud. Nad sunnivad reaalsust läbi pugema oma teadmiste raamest samuti, kui topiks oma pikki jalgu väiksele jalgrattale.
Initsiatsioon võimaldab väljuda kogemise uuele tasandile, igavesti avarduvasse jooksvasse ajahetke, istudes suurele kaherattalisele ning arenedes koos kehaga. Saage aru, et kasvab mitte ainult füüsiline keha, vaid ka vaimsus, intellekt, emotsionaalne taju. Teie keha valmistub kogema üheaegset eksisteerimist paljudes mõõtmetes. Võtmeks on usaldus oma kasvamise, muutumise vastu kõigis reaalsuse mõõtmetes, kõigis oma enda versioonides. Teadvuse kriis, millega te antud hetkel kokku põrkute, seisneb selles, et maailma liidrid ja autoriteetsed isikud „tiirutavad ühe ja sama kvartali piires” oma kolmerattalistel, kadudes anakronismide ringi.

Initsiatsioon seisneb sisenemises suurde tundmatusse ja selle valdajaks saamises. Teadmiste kogumine 12-se kontseptsiooni abil viib teid sageli kriisi, sest te olete väga kangekaelsed olendid.
Teile meeldib alguses kiidelda: „Ma olen vaimselt kasvanud, mu teadvus on avardunud, ma olen avatud muutustele”. Seejärel vajutate piduritele: „Ei, mitte siin, Jumalik eelhooldus ei toimu siin ja praegu, ma tahan jääda endiseks”. Teie ei lase energial teist läbi voolata, risustate oma süsteemi ja saate tagasilöögi. Kui te olete kunagi näinud jõetammi purunemist, te teate, millist korralagedust tuleb seejärel koristada. Varsti te näete selliseid sündmusi oma silmaga. Teie maailma „tammid” rebenevad, sest paljudel on teadvus blokeeritud, sest kardate kukkuda. Reaalsus on ju teie endi loodud ning te võite luua endale uue hea reaalsuse.
Olemise eluloov jõud liigub teie suunas, seepärast mängige maha kauni, sügava sümfoonia. Kujutlege, millisena te tahaks oma reaalsust näha – te olete kitsendamatud. Just seda õpetab teile see initsiatsioon. Te võite tulla maha oma kolmerattalistelt, istuda kaherattalisele jalgrattale ja kihutada palju kiiremini. Ärge takerduge sellessegi, mida meie teiega jagasime. Ärge kuulutage välja meie loost lähtudes „Uusi piibleid”. Me oleme siin selleks, et teid lõbustada ning rajada rada kujundite abil selle juurde, mida Universumis leidub. Universum on tohutult suur, seepärast ärge kitsendage kunagi oma kujutlusvõimet. Ärge üritage küpsetada pirukat ainult ühe retsepti järgi. On palju vaatepunkte, kust elule vaadata.
12-se kontseptsiooni omaksvõtmine võimaldab teadlikuks saada oma terviklikkusest. Teadke, et nüüd te asusite uuele rännakule, kuid antud hetkel olete enne hüpet peatunud. Nautige iga hetke suure õnne hetkena, püsige pidevalt avarduvas antud hetkes, mida Jumalad ja Jumalannad teie reaalsusse suunavad. Tunnistage ennast oma loomingute loojatena. 12 kui terviklik süsteem osutab samuti ka 12 raamatukogule. Te ei suuda kogu seda informatsiooni praegu veel mõista, kuid me aitasime teil sellega piiluda tulevikku, pakkusime tuleviku ideed. Nüüd te võite luua neid teadmiste kogusid esmalt oma kujutluses, seejärel oma planeedi erinevates keskkondades. Kuidas te need kujutlused ellu rakendate – on teie valida. Me vaid tahaks, et te püsiksite idees, et 12 unikaalset elukeskust, kaasaarvatud Maa, elustuvad. Rikastage oma praegust avarduvat hetke ning olge mehised tõusma olemise tippu, teades, et on olemas midagi palju suuremat, kui vaid praegu nähtav reaalsus.
Niipea kui teadmiste 12 keskust saavad Valguse energeetilise laseri matriitsina taastatud, ilmub välja uus mandala muster – Universumi uus avar energeetiline teerada, millel saate olema teiegi. 12-ne osaline lugu mahub ringi sisse ning sedamööda kuidas reaalsus laieneb ning täidab üha enam hetki, sobitub antud kontseptsioon spiraali geomeetrilisse vormi. Kui te läbite ja lõpetate 12 osalise tsükli, selline lõpetatus määrab teadvuse suurema sfääri või ringi, milles te hakkate edasi arenema. Teil on lõpmatust raske ette kujutada, seetõttu seote end ringiga, jagate selle 12 osaks ja nimetate seda Sodiaagiks, kalendriks, tundideks. Teie leiate ennast selles geomeetrilise vormi aspektis seepärast, et see on mugav. Te võite liikuda sellest kontseptsioonist välja, kuid antud arengu etapil just niiviisi te tunnetate ja tajute oma isiklikke tsükleid, aga meie õpetame teid, pakkudes selle kontseptsiooni areenile uusi ideid. Kõik geomeetrilised vormid, millega teil on antud ajal tegemist, asuvad ringis, aga ring on spiraali võti. Ring võimaldab spiraalil tunnetada ja mõista iseennast, tajudes jooksva hetke tähendust ja tähtsust. Me tahaks teile meenutada, et te juba elate kahes reaalsuses üheaegselt. Vaatamata sellele, et te juhite oma autosid, käite vetsus, magate, sööte ja teete kõike, mida inimesed teevad, te juba elate ka teises maailmas. Te elate teadmiste maailmas ning olete saanud ligipääsu reeglitele, mis neid paljusid maailmu ühendavad.

Me tahaks samuti meelde tuletada, et te täidaksite energiaga idee turvalisest maailmast. Saab toimuma palju sellist, mis toob muutusi šokeerivate, ootamatute, maailma pea peale pööravate sündmustega, millele osutavad iidsed ettekuulutused. Meie soovitame tungivalt otsida tarkade manitsusi, „aborigeense teadvusega” inimesi, keda leidub igas kultuuris. Kuulake nende õpetusi – nad on alati valmis neid jagama. Nad kõnelevad tulevastest aegades, aga nende õpetajad olid ka meie õpetajad. Nad mõistavad Maad, kui ta hakkab kõnelema. Meie oleme teie sõbrad olemise väga paljudest loomingutest, meenutamas teile, et Mängu Valitsejad veedavad mõnusalt aega, põimides reaalsusi omavahel ning neid dirigeerides. Nad loovad kaugelt ja asuvad ka nende sees.

Ärgake, kallid sõbrad, selles unenäos ning mõistke, et inimesena on teie kohustus ja vastutus kujutleda ja visualiseerida oma teadmiste abil turvalist maailma. Ta saab olema just selline, kui te ise deklareerite ning teie endi elukogemused peegeldavad teie veendumusi teile tagasi. Meie tervitame teid usu leegi säilitamise mehisuse eest, tolle elu sädeme eest, mis teie olemise teljena on teis peidus Meie tervitame teid mehisuse eest kõndimisel kõikide teiste ees vastu õnnelikule hetkele, kus valitsevad sügav mõte ja ettemääratus. Nähke, kuidas leek paisub ning võimaldage sellel tulel olla toiteks unikaalsele ja turvalisele rännakule olemise senitundmatutesse aladesse.

Energeetiline harjutus. Kujutlege endale, et seisate lahtise taeva all. Õhk on elustavalt karge ning Maa on kindel ja tahke teie jalge all. Hingake sügavalt täisrinnaga, hingake välja ja öelge endale: „Ma elan!” Koondage oma elujõu ning asuge teele oma kujutluse praegusse hetke, nagu oma sisemise maailma kunstnik. Kujutage endale ette iidse kiviringi ning mõneks hetkeks avanege 12-ne suurepärase megaliidi maagilistele vibratsioonidele. Vaadake kui sirgelt ja uhkelt nad ruumis ja ajas seisavad. Nüüd astuge ringi keskele ja külvake iva, milles on suurepärane õitsev Maa, üks rohkearvulistest reaalsuse versioonidest. Selles versioonis on Maa teda asustavate inimeste poolt austatud ja armastatud. Kasutades oma täpset taotlust ja teadmisi Valgusest, looge elusädeme, mis täidab selle kujutletud iva energiaga. Vaadake, kuidas ringi keskpunkt avardub ja ivast keerduvad lahti kõikides suundades kuldsed spiraalid, läbides kõik 12 sektorit, kutsudes ellu uue Maa. Nüüd kuulge, kuidas toonilt ja tämbrilt tuttav hääl ütleb: „Meie oleme teie ise aja kuldsetel spiraalidel, läbides olemise ajastuid ning hüüdes iseendi poole. Innustuge ja vaimustuge! Las teie rännak algab uuesti. Olge iseendaks!”.

Epiloog
 
Kallid Valguse Saadikud, pidage meeles seda, et isegi uusimates kontseptsioonides on alati peidus ka jäigad struktuurid ja piirangud. Kuid iga uus idee või kontseptsioon viib teid eksistentsi uuele, palju kõrgemate tippudega tasandile. Küsige endalt, milline teie elu peatükk on igavesti avarduvas jooksvas silmapilgus antud hetkel lõppemas. Mida te selle heaks tegite, et olla elu edasise tundmaõppimise antud hetkes? Leidke edasiliikumise innustust, lastes endast lahti kõik iganenud teadmised. Usaldage seda, et teid ootab uus teadmiste ja tunnetuste tsükkel, kus igaüks järgib oma rada ning hoiab alal innustuse vibratsiooni. Kasutage oma mõtteid selleks, et nad viiksid teid üliteadvuse avarale teele. Iialgi ükski tehnoloogia ei ületa teie vaimset bioloogilist olendlikkuse ülevust. Laske kõigel vanal teie teadvusest lahkuda ja puhastage tee uuele. Me andsime nii hästi kui oskasime teie teadvusele võtmed ellujäämiseks neil keerulistel aegadel planeedil Maa, võttes arvesse nii meie kui teie võimalusi. Soovime teile Tarkust ja Õitsengut! Teie nähtamatud sõbrad ja kolleegid -Plejaadide Teadvus.

Autorist-

Plejaadlased on kollektiivne teadvus /ühemõttelised/ Plejaadide Tähesüsteemist, kes kõnelevad transi meediumi Barbara Marsiniak kaudu alates 8 maist 1988 aastast. Sellest ajast peab ta seminare oma kodumaal USA-s, Inglismaal, Peruus, Boliivias, Mehhikos, Egiptuses, Kreekas, Balis ja Austraalias.
Ta teab, et need kohad on seotud „energeetiliste pööristega”, mis sisaldavad kõrgemaid teadmisi – need, mida Maa antud ajal taaselustada püüab.
16
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:09 »
ÜHETEISTKÜMNES VÕTI
Maa initsiatsioon.

Ajastu jooksev päev peegeldab ülemaailmse tsivilisatsiooni langust ja teadvuse uue vormi ärkamist. Sellise ulatusega sündmust pole teie ajalugu seni veel tundnud. Me oleme juba rääkinud inimelu väärtusest, teie individuaalsest väärtusest ja Maa väärtusest. Ta on teie Ema, ta tunnetab teid, teab teie nime. Oma tajus ja mõistmise otsingul võimaldas Maa oma energia valesti  kasutamist. See protsess on läinud nii kaugele, et tema, olles inimkonna poolt „vägistatud”, on praktiliselt kaotanud oma individuaalsuse. Selleks, et Maa ise saaks teha oma isikliku evolutsioonilise hüppe, mis suudaks mõjutada kogu Universumi arengu käiku, on vajalik puhastumine ja tervenemine – on vajalik initsiatsioon /sisse pühitsemine, iidsetel aegadel nooruki pidulikult täisealiseks kuulutamine. V/.
Initsiatsiooni läbiviimisel on teil vaja minna läbi „põrgu soolestikust”, sellest, mis, tundub, tahab teid piirata ja hävitada. Tegelikult te osutute palgest palgesse vastamisi sellega, mis teid kõige enam kohutab. Kui te äkki leiate ennast sukeldununa just sellesse, mida te kõige enam kardate, hoidke oma kujutlust rõõmsa ja terviklikuna ning seejärel transformeerige hirmu energia, tunnetades midagi enda sees. Kui te midagi kardate, te varustate selle mõtte energiaga ja teie hirm väljendubki teie reaalsusse. Kui te olete hirmu kaua energiaga varustanud ning seejärel kõrvaldanud ta oma väljast, pole sellel hirmul enam teie hävitamiseks elujõudu. Initsiatsioon lõppeb katsumuste seeriaga, mis viib teid olemise teatud osa omaksvõtmisele. Maa läbib praegu initsiatsiooni ning ta viib oma järel sellest teidki läbi.
Maa on läbimas „isiksuse kriisi”. Organisatsioonid, mis üritavad normaliseerida ökoloogilist terviklikkust, peavad koosolekuid ja konverentse, teevad otsuseid. Justkui plaasterdamine suudaks pikaajalist olukorda muuta! Ei, see pole võimalik. On võimatu sel moel veepaisu müüri parandada samal ajal kui kivid lõhenevad, lagunevad ja laiali varisevad. Mis paisu tamm see siis on?
Paisu tammiks on ideed, struktuurid ja uskumuste süsteemid, mis hoiavad „teadvuse vett” ühtse tervikuna selle tammi taga. Teie kõik olete ju loodud veest, kallid sõbrad! /Vesi on parim infokandja. V./. Maa läbib ränki katsumusi ja muutusi. Pärast Maa ja paljude teiste maailmade ajaloo uurimist, tugeva polaarsuse olemasolu tõttu teie planeedil, me näeme seda möödapääsmatut võimalust. Mida rohkem te reostate ja hävitate Maad, seda rohkem energiat teadvuse nihkeks ja tema vapustamiseks, planeedi „koristamiseks” kulub. Need inimesed, kellele on armastuse vibratsioon enda, ümberolijate ja oma planeedi vastu kättesaamatu, hakkavad pärast Päikese kiiritamist planeedilt suurte hulkadena lahkuma. See protsess on osa tsivilisatsiooni elektromagnetilisest muutusest. Surmajärgselt läheb inimese teadvus üle teise mõõtmesse.
Teie peaksite saama teadlikuks endast kui vaimsest olendist ning kinnistama selle teadmise oma jooksva hetke praktikasse. Sedamööda kuidas Maa omaenda olemise kogemises edasi liigub, saavad paljud olendid viibima astraalmaailmas ilma füüsiliste kehadeta ning jälgima põhjuse ja tagajärje seaduse toimimist, mis nende silme ees lahti rullub. Ainult sel moel nad omandavad õppetunnid, kuidas ennast ja planeedi olemasolu hinnata ja väärtustada. Need vaatlejad saavad tunnetama Maal toimuvates sündmustes osalejate kollektiivseid emotsioone. Sellega saab võimalikuks mõlema osapoole sündmuses osalemine ja teil ehk tekib suur kaastunne mõlema osapoole suhtes, sest teie kõik olete ühesuguseid katsumusi läbivad vennad.
Mõned teist ei taha juba toimuvaid muutusi märgata. Kuid neid pole mõtet karta, kuna nad on „suure nihke” osad. Igaüks teist loob omaenda reaalsust ja vaimse arengu võimalust. Mingil taju tasandil kõik, kes antud hetkel Maal asuvad, teavad sündmuste arengu võimalikku kulgu, sest see potentsiaal on salvestatud individuaalsete teadvuste kõikides matriitsides. Kuigi paljud teie hulgast leiavad imestusega end keset kaost ja ümbermuundumist ning hakkavad mõtisklema, miks te siia üldse sattusite – teie kõik olete vabatahtlikult valinud sellel planeedil antud ajal viibimise. Kas te jääte planeedile edasi ja muudate oma vibratsiooni sageduse või otsustate minna üle astraalmaailma amfiteatrisse ning jälgida etendust sealt – pole mingit tähtsust. Mingil tasandil, mingil „olemise tänaval” te ikkagi saate toimuvates sündmustes osalema ja teadmisi koguma.
Olge kaastundlikud ja jääge neutraalseks, mõistke, et valu on suur õpetaja. Aga kui te tunnete valu täna, ei tähenda see seda, et te peate seda tundma ka homme. Ja muidugi, pole mingit vajadust tunda valu nädala või paari pärast, sest teie keha rakud jätkavad pidevalt muundumist. Just teie käsutate oma rakke, millised nad peavad olema iga kord, kui nad muunduvad. Just teie ise taasloote iseendid oma mõtete, uskumussüsteemide ja visuaalsete kujutluste läbi. Tervenemise kriis alles algas /kaheksakümnendad/ ning palavuse kõver roomab ülespoole. 1994 ja 1999 aasta vahel te jõuate kaose kulminatsiooni punkti. Nendel aastatel jookseb kogu planeedist üle liikumine, mis kutsub esile segadust ja hirmu. Üheaegselt, selle tagajärjel toimuvad Mina paljude mõõtmete liitumised. Kosmosest avatakse energeetilised portaalid, võimaldades mõistuse erinevatel allikatel nendel radadel kerget liikumist. Nad tulevad teie juurde ja väljenduvad teie teaduse valdkondades / nt elektroonika ajastuna. V/.
Jooksev aeg peegeldab maailma tsivilisatsiooni langemist ja teadvuse uue vormi ärkamist. Nii ulatuslikke sündmusi pole teie ajalugu veel kogenud. Mõnede inimeste mälestustes on hoiul informatsioon maakoore ülemiste kihtide nihkest – tolle tsivilisatsiooni üleujutusest, mida te Atlantiseks nimetate. Tänased efektid saavad oluliselt erinema nendest, mis tol ajal toimusid. Teil on olemas telekommunikatsiooni vahend, inimesed rändavad pidevalt ringi ühelt kontinendilt teisele. Nad vahetavad ideid, segavad omavahel geneetilisi liine rahvusvaheliste abieludega erinevate kultuuride ja kontinentide vahel. Taolised eeldused saavad palju sügavamate tagajärgede aluseks, kui need, mis olid Atlantise „huku” ajal. Atlantis ei olnud täielikult integreerunud ja lahutamatult seotud teie planeedi teiste aladega nii, nagu on omavahelistes seostes tänapäeva kontinendid. Antud hetkel isolatsiooni kui sellist praktiliselt pole ning kõik te mõjutate üksteist ühel
või teisel viisil.
Ei saa enam olema sellist kontinenti, mis jääks sellest sündmusest puutumata; ei saa olema sellist inimest, kes toimuvatele sündmustele ei reageeriks. Üsna vähesed teie hulgast jäävad oma majja ja endisse kohta edasi elama, sest teie kõik kolite mingil hetkel teistesse paikadesse. Mõnele tundub see idee absurdsena. Kuid me garanteerime teile, et üsna varsti saab see reaalsuseks: planeedil ringi liikudes te soodustate teadvuse avardumist ja vana paradigma nihkumist. Vähe on neid, kes eelseisva 10 aasta jooksul vahetavad elukohta vaid ühe korra. Keegi teie hulgast hiljuti ütles meile: „Taolised teated šokeerivad mind, nad tõepoolest löövad mind roopast välja”. Meie vastame: „See on ju suurepärane, et löövad välja!” Inimene jätkab: „Kuid mul on tosin ahvi, kitsed ja seda ja teist. Mis ma nendega tegema peaksin? Ma ei tea, mida ma peaks ära jagama, mida pakkima ja mida maha jätma?” Meie vastame: „Esimesel kolimisel te topite veoautole kõik mida jõuate ära viia. Järgmisel ärasõidul te täidate vaid sõiduauto. Noh, aga järgmisel korral, võib olla, lähete ära ühe ainsa kohvriga. Ja kui te viimast korda ümber paiknete, võtate vaid selle, mis pihkudesse mahub. Saate aru, teil on vaja õppida ennast asjade külge seotusest vabastama, ülejõukäiva koorma tirimisest vabanema, olema täiesti rahulik ja aja jooksvat hetke selgelt tunnetama. Võib olla teil saab taolisi ümberpaiknemisi olema veelgi rohkem.
Lõppude lõpuks teie materiaalsetel asjadel keskendumine muutub teile mõttetuks. Te hakkate hoolitsema oma elu, aga mitte vara eest. Te õpite usaldama oma tundekeskust ja lasete oma vaimsel juhendajal juhtida teid uue maja juurde, kui selline vajadus peaks tekkima. On mitmeid tegevusi, mille abil te saate endale suunda selgitama ja seda energiaga täitma. Igal õhtul enne magama heitmist te võite endale öelda: „Ma kavatsen näha und oma uuest majast. Ma näen ära ta asukoha ja aktiveerin selle kujutluse. Ma kavatsen oma uue maja meelde jätta ja ta kolme mõõtme reaalsuses selgesti ära tunda”.
Teine meetod teie uue asukoha otsimisel, kontrollimisel või kinnitamisel on pendli või raami kasutamine. On inimesi, kes on võimelised ennustama turvalisi kohti. On kõikvõimalikke võtteid, mille abil te võite taolised kohad ise välja peilida. Teie elu muutub vajaduste suhtes palju lihtsamaks. Mida enam te lihtsaks eluviisiks ette valmistute, seda kergem saab teil edaspidi olema. Puhastage oma elu, lastes endast lahti kõik mittevajalikud asjad, mis seovad teid maaga ja nõuavad vastutust nende eest. Teil pole neid asju lihtsalt vaja. Laske lahti kõigest, millel pole enam vaimset väärtust. Vanad asjad segavad teid. Tunnetage kergust, istuge maha, tunnetage maad, usaldage teda.
Usaldage Maad ja kui ta alustab oma liikumist, uskuge, et ta võimaldab teil sünkroonselt koos temaga ümber paikneda. Uskuge, et Maa jääb teid armastama, hoiatades teid, informeerides teid toimuvast õigeaegselt ühel või teisel viisil. Uskuge seda, et putukad oskavad teiega rääkida, samuti kui kassid, koerad ja linnud. Kui te õpite suhtlema loomadega, lindudega, putukatega, taimedega ja Maa endaga sügavas usalduses ja armastuses, austades maist energia vibratsiooni – saab Maa tingimata teiega koostööd tegema. Pidage meeles, et ta teab teie olemasolust kõike. Sõltumata sellest, kus te asute, ta teab teie tundeid ja taotlusi ning vastab nendele vastavalt. Kui te õpite Maad usaldama ning hakkate uskuma, et Maa teeb teiega koostööd, te saate usaldama ka iseennast palju sügavamalt.
Sedamööda kuidas muundused toimuvad, hakkavad paljud Maa loomad planeedilt lahkuma. Ümbritseva maailma vibratsioonid muutuvad tugevasti, sest inimesed hakkavad integreerima valu. Iga inimese mälus on alles teadvustamata kollektiivne valu ja see peab tõusma pinnale, et te saaksite läbi teha oma teadvuse „detoksikatsiooni” /mürkidest vabastamise/. Ümbritsev keskkond on kohutavalt saastatud, kuid te ei saa temaga kokkupuutumist vältida. Kuid paljud teie hulgast jäävad jätkuvalt end iga päev suurepäraselt tundma ja päev-päevalt oma tervist parandama, sest just teie hakkate andma oma rakkudele korraldusi, milliselt mürkidele reageerida. Ümberolijad võivad tekitada teie ümber „toksilisi olukordi”, teid endale allutades ja te võite hakata spiraalil alla veerema. Kuid teil on ka teine valik: te võite öelda: „Mina ise loon oma reaalsust ja kui ma teda loon, ma õpin loodut ja ligitõmmatut tundma”. Niiviisi te võite jätkata õppimist, oma edasisi eesmärgist kõrvalekaldumisi vältides.
Maal toimuvad muutused on paljuski seotud surmaga. Veelgi enam, paljud muutused saavad olema surma sarnased. Oma planeedil te ei tea temast peaaegu midagi. Kõikidesse eelseisvatesse katsumustesse on kätketud potentsiaalne võimalus saada õppetunde ja avaraid teadmisi surmast. Mõnedele teist tundub, et kui inimesed lahkuvad planeedilt või surevad, toimub midagi väära, ettenägematut ja juhuslikku. Meie jagame teist vaatenurka. Meie näeme, kuidas inimesed lahkuvad Maalt muutunud ilmavaatega. Nad lahkuvad planeedilt viies oma teadvuses kaasa annid, sest paljud teie hulgast on avanud südamed ja levitavad ümbritsevasse keskkonda eesmärgi ühtsust. Nad võimaldavad teistel tunnetada ja teada saada, milleks nad sellele planeedile tulid. Mitte kõik ei tulnud antud hetkel siia selleks, et näha uut Maad. Saage aru, et mõned olemused tulid planeedile selleks, et surra rahus, kannatuste ja piinadeta – surra vabanenud teadvusega. Planeedil on praegusel ajal suur hulk „Surmaga rändajaid”. Nad on võimelised ja soovivad järgneda surnutele tundmatutele aladele. Nad aitavad surijatel teha oma ülemineku rahus ja rahulolus. Elavate ja surnute vahel tekib side ja ideede vahetus. Need, kes otsustavad minna üle teise reaalsusse, surres, midagi ei kaota. Nad lähevad üle kõrgemale teadvuse tasandile. Mõni taolistest olemustest võiks öelda: „Ma olen tsüklit lõpetamas, mul pole enam vajadust kaasas kanda valuga täidetud keha ja mul ei tule enam kunagi surra hirmus”. Paljud inimesed tulid Maale selleks, et surma õigesti mõista. Neid hoiti siin kinni madalama astraalmaailma „võrkude” ja vibratsioonilise sageduse kontrolliga. Teile on antud võimalus aidata teisi inimesi ülemineku rituaalis planeedilt lahkumisel. See ei tähenda teise elu võtta.
Elujõud, kelleks te olete, järgib kindlat sihti ja kava ja mida kauemaks te jääte oma füüsilisse kehasse, seda kergem saab olema teie üleminek. Ideaalis te õpite surema teadlikult, füüsilise keha funktsioone üksteise järel lahti võttes. Surmas pole karta midagi peale selle, mida te ise tema kohta olete kokku luuletanud. Surm saabub siis, kui te tema hetke ära määrate, või kui selle hetke määravad need, kellele te järgnete. Usaldage ennast ja looge omaenda kogemuse. Ärge kartke luua endale ideaalse ülemineku rahutuse ja hirmuta.
Kui te ise kardate surma või valu ja teil on võimalus aidata kellelgi üle minna, võib teie süda üritada sulguda. Te võite mõelda: „Ei, seda ma teha ei saa! Ma ei saa vaadata surmale näkku, see kohutab mind liiga tugevasti!” Hoidke oma südant avatuna. Laske Jumalannal teha kõik teie eest ning te mõistate, et iga inimese lahkumine on õigeaegne, et tema teadvus on üleminekuks „küps”. Jah, toimuv on mõnes mõttes „dirigeeritav”, kuid teatud sündmused tõmbavad samuti teatud sageduse vibratsiooniga teadvusi ligi. Sedamööda kuidas te hirmu ja valesti mõistmise viimastest jääkidest vabanete, kutsutakse mitmeid teist töötama surijatega, aitama nende teadvust vabastada. Kui üleminek toimub korraga laiahaardeliselt, te märkate et need, kes üle läksid, hakkavad perioodiliselt tagasi tulema.
Kui te saate „surmaga rändajateks”, te võite osaleda teise inimese surma kogemuses, teha koos temaga ülemineku, seejärel tulla tagasi, st minna üle teise reaalsusse ja tulla sealt tagasi. Teie avastate, et iga inimese üleminekut saadavad üsna mitmed erinevad energiad. Paluge nõuannet või juhendamist teadjalt, kõrgeltarenenult, vaimselt, targalt ja heatahtlikult olendilt. Paluge tal liituda teie teadvusega ning aidata mõista, kuidas luua parimaid surma tingimusi või parimaid tingimusi selle mõistmiseks. Paluge võimet läbida surma kogemust ja näha inimesi teisel pool nii, nagu seda tehti kunagi vanas Egiptuses. Võtke surnu paati ja viige ta üle teisele poole jõge, seejärel tulge tagasi ja jutustage kõigile, kuhu te lahkunu viisite. Mõnele teist on need teadmised vajalikud ning teil oleks soovitav need omandada Maa reaalsuse jooksvatel aastatel.
Kui te kedagi suremisel abistate, lubage endal muutuda suureks kattelinaks ning andke molekulidele võimalus valguda laiali tohutule kaugusele. Kui te saate selliseks suureks katteks, liituge ühte surija teadvusega ja järgnege talle. Hoidke ülal Valguse sammast ja võimaldage valgusel liikuda üles, järgnege talle ja vaadake, kuhu ta teid välja viib. Selline kogemus on tavatult sügava vaimsuse kogemus.
Väga paljud surmaeelsed olukorrad ellu tagasi toomisega on viimase 15-20 aasta jooksul üles kirjutatud ja laialt valgustatud. Nende teadmised, kes tegid ülemineku ja planeedile tagasi tulid, on vajalikud rahu ja harmoonia toetamiseks Maa peal. Ikka ja jälle need, kes tõesti surid, on tulnud tagasi oma armsate juurde, kes jäid Maale, oma pere, sõprade juurde, jutustama kus nad olid ning kinnitama, kuhu te aitasite neil jõuda. Edaspidi kogevad paljud kliinilist surma: nad lähevad surma portaali ning seejärel tulevad tagasi juba muundunud molekulaarse struktuuriga.
Kui inimesed paiknevad ühest mõõtmest teise, st kui nad surevad (nagu te seda Maal nimetate) – siis seda protsessi on võimalik oluliselt kiirendada heli abil. Võib olla teil tekib tahtmine erinevate helidega eksperimenteerida, hakata toonima, mängima erinevatel muusikariistadel või laulma. Te võite leide kõige sobivama heli intuitiivselt. Paluge juhendamist ja vihjeid. Intuitiivsed impulsid päästavad teie füüsilised kehad. Kui teie intuitsioon ütleb teile: „Lahku kohe!” – siis keegi või miski osutab vajadusele ära minna. Ja kui teil palutakse lahkuda antud kohast – tehke seda võimalikult kiiresti. Õppige kuulma intuitsiooni impulsse, tundma ja nägema neid ning tingimata nendele järgnema.
Üks suurtest andidest, mida te võite oma vanematele anda – aidata üleminekul maiselt tasandilt, täpselt samuti kui nemad aitasid teil tulla maisele tasandile, andes füüsilise keha anni ja elu väljendamise võimaluse. Nad tõid teid Maale ja tsükkel tuleb lõpule viia. Saage teadlikuks lahtilaskmise karmalisest mõistest. Vanemad rääkisid teile: „Vaata, sa oled nüüd siin, ma aitan sul maisesse ellu sukelduda”. Aga seejärel ütlete teie nendele: „Nüüd oled sa siin ja ma aitan sul maisest elust väljuda”. Inimestel sünnivad lapsed selleks, et, et saaksid nad läbi tunnetada ja vastavad tsüklid lõpetada. Otsige rõõmu olemise kõikides faasides.
Paljudega teist võivad astuda kontakti surnud, kes teatavad teile, et nad on üleminekul toppama jäänud, paludes nad teisele poole üle viia. Nad võivad olla surnud juba mitu kuud või aastat tagasi. Selline olukord nõuab teistsugust „ Rännakut”. Te võite nendele soovitada: „Minge Valguse suunas, minge ja otsige oma sõpru”. Te õpite kuidas seda teha, sest mälestus nendest harjumustest on teie olemise rakkudes alles. Need pole uued teadmised, vaid need, mida teil tuleb meelde tuletada.
Olla koos inimestega, kes maiselt tasandilt lahkuvad – on teatud privileeg. Võib olla te ei saa nendega rännata surma sisse teadlikult, kuna see nõuab vastavaid oskusi. Pealegi, kui te olete väga kiindunud inimesesse, teil võidakse keelata teda saata, sest te ei pruugi enam tahta tagasi tulla. Aga kui te mõtlete, et te väldite surma, sest see on midagi „ebapuhast” või „kohutavat”, on meil teile uudiseid. Te ei suuda kokkupuuteid surmaga eelseisvatel viimastel aastatel vältida. Pidage meeles, et aidata inimesi minna üle teisele poole on privileeg. ”Surmaga Rändaja” ülesandeks on aidata inimesi jõuda kõikeandestavasse seisundisse, võimaldades surmal tulla ilma süüdistamisega, hukkamõistmisega või ohvriks olemise tundega seostumiseta. See on kunst, sest väga sageli on inimesed valmis andestama viimasel hetkel. Sedamööda kuidas surija läheneb Loojale, toimub aja kollaps, hetk muutub lõpmatuks ja mõne hetke jooksul on võimalik surija kogu elu ümberhindamine. Seetõttu tekib ka tervenemise võimalus. Peamiseks andestamise aktiks saab iseendale andestamine, sest just teie ise tekitasite kõik süüdistused ja hukkamõistmised ja tegite kannatuste jätkumise võimalikuks.
Teie aitate surijal jõuda rahusse, jätta maise tasandi maha rahulikult ja armastusega, naeratusega huulil. Aidake neid, paludes näha enda ees sugulasi või sõpru, keda nad ära tunneksid ning kes viiksid neid oma järel. See on surija abistamise ja teisele poole ülemineku võtmehetk. Osa kogemusest, mida teil tuleks edasi anda ja mis paneb tegutsema kogu teie olemuse – on võimalus surijale öelda: „Te olete armastatud, te olete kaunid, te olete otsekui vastsündinud imik, kes on minemas teise mõõtmesse. Laske endast lahti kõik inimesed ja asjad, mis teid ümbritsesid. Laske lahti kõigest ja teadke, et te olete ära elanud oma täiselu. Keegi ei mõista teie üle kohut. Minge rahus, las naeratus valgustab teie huuli, laske minna kõigil arutlustel ja süüdistustel. Lõdvestuge, laske oma elul omandada mõtte ja väärtuse teie oma individuaalsuse järgmisele ringile üle minnes”.
Tervenemine on varjul juba surmas endas, sest teisel pool on samuti elu, kuigi teistsuguses vormis. Kui te saadate oma energiat nendele olenditele, kes on üleminekul, saatke seda ka Maale. Toetage Maad tema üleminekul ja andke talle mõista, et te tahate siin olla ja osaleda transformatsiooni protsessis. See on tõeline omaksvõtmise ja usalduse vorm, kui te annate end kulgeva protsessi meelevalda, milles te nõustusite vabatahtlikult osalema ning võimaldate Maal teha seda, mida ta peab tegema.
Sedamööda kuidas Maa jätkab oma puhastumise tantsu nihete ja muutuste üha kiirenevas tempos, juhib teie intuitsioon teid uute kogukondade loomisele või juba olemasolevate kasvamisele ja laienemisele. Iga kogukond hakkab kasvama ja õilmitsema kooskõlas oma esindajate võimetega ühiselt tundma ja mõttevorme looma. Iga kogukond arendab välja ja rakendab ellu vastava käitumiskoodeksi, et kogukonna iga liige saaks anda oma panuse toiduvarude, elamu, muusika, liikumise ja heli loomisse ühises kooselus. Need kogukondade süsteemid viivad teid „vana eluviisi” juurde tagasi, mil inimesed üksteist vajasid. Taastub suhete iidne matriits, mil te tunnete tihedat vastastikku seost ja elujoonte põimumisi.
Kahtlemata, saavad olema ka lahkhelid, kuid üldiselt ja tervikuna tuleb teil kõigil arendada ja täita energiaga ühesuguseid mõttevorme. Need mõttevormid loovad teie elualade ümber energeetilised väljad ning need, kes astuvad teie lävele, saavad sinna tõmmatud nagu magnetiga mõttevormide poolt. Kui teie mõttevormid ja teie ühtsus on tugevad, kui te olete üksteisega tihedalt seotud ja need seosed täituvad kergesti energiaga ning tugevnevad, te tõmbate enda poole neid, kelle taotlused on teie omadega suguluses. Te ei hakka arutlema selle üle, kes on need sajad inimesed, kes teie kogukonnaga ühineda tahavad. Te saate täpselt teadma, et kui 100 inimest ilmusid selleks, et teiega ühineda, just teie poolt kehtestatud mõttevormid tõid nad teie juurde, aga mitte mõne teise kogukonna juurde. Kui teie kogukond on disharmooniline ega suuda tasakaalu saavutada, te loote mitmesugused kaootilisi energiaid. Teil tuleb õppida koos tegutsema. Kui keegi ei suuda grupis tegutseda ja loob kogukonna sisse alla laskuva energiavälja, siis peab kogukond otsustama, kuidas oma esindajat tervendada. Muidugi peab ta olema tervenemisele avatud ning võtma endale kohustuse disharmoonia loomise eest vastutada. Kui ta aga jätkab tasakaalutuse loomist, on ta sunnitud kogukonnast lahkuma. Tulevikus te ei saa enam laguneda sõdivateks fraktsioonideks. Maa ei lase sellel sündida. Valdav osa teie tööst saab olema seotud tervendamisega, tohutu kannatlikkuse kasvatamisega teiste vastu, kaastundega ja õigeaegse märkide ja sümbolite mõistmisega. Teil on vaja võimaldada endal ja teistel väljendada kõike, mis viib teid üha sügavamale teadlikkusele ning seejärel selle teadlikkuse ja tunnetuse ka läbida Iga inimene, olles kogukonna osa, hakkab panustama ühisettevõtmisse, lisades sellesse oma talendid ja oskused. Kogukonnad hakkavad spetsialiseeruma teatud suundades, talentides ja võimetes, mida hakatakse välja valima inimeste teadvuste koosolekutel. Nähtamatu käsi viib teid just sellesse kogukonda, mis saab teenima teid ja teie teda, kooskõlas teie taotlustega, uskumustega ja soovidega.
Te hakkate tundma suurt kergendust, kuuludes vastavasse kogukonda, elades maalähedaselt, hingates värsket õhku ja tundes elu täiust. Toit muutub elavaks. Inimestevahelistes suhetes saab olema rohkem armastust, naeru ja üksteise mõistmist. Iga eluhetk on täisväärtuslik ja hinnas. Teie jõuate järeldusele, et elu on mäng ning et ainult mängides te võite saavutada edu töös. Kui te ei oska mängida, te ei suuda edukalt töötada. On vaja, et teie töö tooks kogukonnale kasu ja teile rõõmu ja sügavat rahuldust.
Toimub palju tervenemisi. Kogukondades tekib soov ehitada, seal hulgas Templeid. Toimub templiehituse kultuuri taassünd. Kogu maailmas leitakse üles pühad paigad ning ehitatakse, taastatakse või avatakse tavatu iluga pühakojad. Maa muutused avavad tema sügavustes olevad saladused. Püramiidid, mis on sügaval maapinnas, tõusevad pinnale ning maakoore lõhed ja kaljurusud paljastavad ammu maetud iidsed linnad.
Kogukond, mis suudab oma esindajate individuaalsed mõttevormid ühtseks tervikuks ühendada, ego lahingute alast välja minna, leiab oma olemise eesmärgi ning saavutab kõrge elu kvaliteeti ning tohutu edu.
Mõnedes kogukondades hakatakse viljakülve kasvatama grupimeditatsioonide ja täpse taotluse praktiseerimisega. Nad hakkavad tegema ühiseid toonimisi, nägema koos ühiseid unenägusid ja looma koos muusikat. Ihaldatuimaks saavad need kogukonnad, kus osatakse mängida. See ei tähenda, et te sukeldute läbipaistmatusse hedonismi, mil te unustate kõik, sööte, võtate narkootikume, joote ennast unustamiseni täis ja seejärel mõtlete, et see on mäng. Mängides te jääte teadlikeks tegijateks, energiaga mängides te vabastate ja suunate seda intuitiivselt, nagu lapsed. Teil on vastutus oma kogukonna eest, andumus tema kasvule ja arengule. Grupisisene suhtlemine sisaldab potentsiaalis tohutut jõudu.
Paljud kogukonnale kasulikud talendid, mis tema arengusse panustatakse pole praeguseks hetkeks veel avastatud ega tunnustatud. Need kerkivad üles teie olemuse sügavusest. Koostoimed teie energeetiliste väljade vahel saavad toimuma kogukonna vastava koodeksi alusel. Teie liidrid rakendavad kõiki otsuseid avalikult, kuna salastamiseks pole mingit kohta ega vajadust. Saladuste ja varjatud tegude ajad lõppevad.
Tekib kogukonna elu vastava käitumiskoodeksi vajadus, andes vande elada sel viisil. Energiaväljad, mis ümbritsevad kõiki sellises kogukonnas elavaid inimesi, saavad soodustama tarkust ja õiglust. Kõik – alates tillukesest beebist raugani välja, loomad ja taimed saavad elama taoliste energiaväljade katte all.
Taoliste kogukondade rajajatena on teil vaja kujutleda selgelt, millised printsiibid ja meetodid harmooniliste tulemuste heaks toimivad. Kui te võtate vastu kõige lihtsamad harmoniseerimise ja koostöö ideed ja hakkate koos sukelduma ühistesse unenägudesse, te saavutate kogukonna ülesehitamisel edu. Unenägemine saab ühiskondliku elu oluliseks osaks, sest just unes inimesed väljenduvad sellistena kui nad tegelikult on.
Unenägude abil te võite avastada tasakaalu kaotanud energiad ning leiate nende tasakaalustamise teed. Inimesed, kellel on raske ärkvelolekul tasakaalu hoida, on unes veel rohkem kimpus. Kuulates ära unenägude sisu, te võite inimestes selgusele jõuda. Osake kuulata ja jälgida ilma arvustamiseta, lubades järgneda oma intuitsioonile.
Te saate luua ühise ideede panga elu kõigis valdkondades, kaasaarvatud toitumine, haridus, bartertehingud, puhke ja meditatsiooni ajad. Pange paika eelistused jõudes kokkuleppele, et kogukond peab kõigepealt olema tugev. Sealjuures ei saa unustada iga tema liikme väärtust, kuna igaüks lisab terviku tugevdamisse oma osa. Kui te tunnustate selle vajadust, te loote ideede välja. Te suudate alal hoida tohutuid mõttevorme kogukonna elukoha kohal. Kellel on kalduvus mõttevorme mõista, võivad teie kogukonna ära tunda ning teada saada kes te olete ja mida endast kujutate. Teie mõttevormid saavad omamoodi eeterlikuks telegraafiks.
Mitte keegi ei saa kogukonda valitsema ainuisikuliselt. Igaüks teist hakkab lisama kogukonna ellu oma intuitsiooni ja spontaansust. Te ei saa nõuda otsuseid ja ideid ühelt inimeselt. On oluline, et igaüks hindaks sellel teekonnal iseennast. Kui te hakkate otsima kogukonna rajamise kohta, on vaja osata rääkida taimede ja loomadega. See on edukuse vajalik koostisosa. Praegu võib see mõte tunduda teile liiga imelikuna, kuid praegusel ajal teil lihtsalt pole taolisteks tegevusteks aega. Kes teist on hiljuti rääkinud oma kassi või koeraga? Suhtlemine loomadega arendab teie vastuvõtlikkust, sensitiivsust ning viib teid välja otsuste vastuvõtmise uuele tasandile, sest taimed ja loomad saavad oma teadmised vahetult Maalt. Nad on suurepäraselt teadlikud sellest, mis toimub ning ootavad kannatlikult, mil te tunnistate fakti, et nad saavad teid aidata ja nõustada. Nad võivad jutustada teile oma tervendussaladusi, näidata, kus asuvad energeetiliselt soodsad kohad. Nad teavad ja teate miks? Nad ei ekspluateeri loodust ja Maad, nad ei manipuleeri. Kuni te jätkate liigina teiste liikide, Maa ja iseenda ekspluateerimist , Maa teile oma saladusi ei ava.

Taimed ja loomad osutavad teile teed deevade ja elementaalide kuningriiki, looduse kuningriikidesse, mis on juhitavad jõudude poolt, mis erinevad teie reaalsusest. Leidke aega avastamaks mõistust krüsanteemides ja sipelgates, otsige mõistust kõikides looduse koostisosades. Sellist kogemust võib saada kus iganes. See on kättesaadav igaühele, kes tahaks taastada oma sidet Maaga. Maa tervenemine saabub kõikide Maa asukate omavahelise suhtlemise, ideede ja energiate vahetamise tagajärjel.
Muutke oma suhtumist laste sündi. Sünnitus ja kõik, mis seostub uute olendite tulekuga teie maailma, saab ülima austuse asjaks. Mehele saab suureks auks seista ema ja lapse kõrvale ja konstateerida: „See on minu laps!” – võttes endale vastutuse ema ja lapse eest isaduse väärikuse tundega. Naised ei hakka enam sünnitust häbenema. Miks paljudel naistel pole nende lastele isasid? Nad häbenevad rasedust ja sünnitust ega mõista, kui austusväärne see on. Tuleb aeg, mil meesterahvas hakkab otsima naise poolehoidu värinaga. Ta hakkab otsima võimalust viibida tema vibratsioonis, sügavas seoses temaga. Ta hakkab osalema elu imes – sünnil lapsi vastu võtma. Meeste suhtumine naistesse muutub absoluutselt. Teie ajaloo praegust perioodi hakatakse nägema kõige barbaarsemana, kõige tumedama ajana, mil isegi naised ise ei mõistnud, et nad mängivad sünnituse patriarhaalset mängu.
Teie kogukonnad hakkavad looma optimaalseid tingimusi laste arenguks – luues lastele armastava, turvalise, nende lootusi täitva ümbruskonna. Te hakkate õppima oma lastelt, nad saavad teie õpetajateks. Nad hakkavad jagama teile oma teadmisi, suunama ja nõustama teid, sest nad oskavad toimuvatele sündmustele teisiti vaadata. Juba praeguse aastakümne jooksul sünnivad Armastuse Perekonna /Indigo/ lapsed. Nad annavad teile Jumalanna energia teadmise, loomise põhijõu – Armastuse energia. Nad saavad kandma endas loomingulise energia kõrgeimat potentsiaali. Nad saavad sünnitatud nendes peredes, kus vanemad austavad oma seksuaalsuse loomingulist energiat. Kui paar ühineb vaimse energia kõrgeimates vibratsioonides, energiapööriste täieliku avanemise ja selge taotluse tingimustes, kutsudes oma ellu Armastuse ja Jumalanna energia, on võimalik Armastuse Perekonna olemuste sünd.
Enamus nendest lastest saab kõrgeltarenenud olemusteks, kes hakkavad rääkima juba sünni järel, mõne nädala või kuu möödudes. Nad teavad ja mäletavad /eelmisi elusid/. Nt nad võivad öelda: „Ma olen tagasi”. Nad hakkavad varem kõndima, rääkima mitmes keeles ja tegema igasuguseid asju. Nad hakkavad ka väliselt erinema teistest lastest. Armastuse laste raseduse kestvus oluliselt väheneb. Kõik naise organismi sisemised protsessid kiirenevad, kaasaarvatud lapse kandmise aeg. Lapsed saavad sündimisel ekstaasi kogemuse ja võimaldavad neid kandvatel emadel tunda sama ekstaasi, kõrvaldades sünnitusel valu täielikult. /Ekstaasi sünnitused juba toimuvadki. V/ Nad ei kurna enam oma emasid, vastupidi, nad rikastavad neid kõigil tasanditel: energeetilisel, emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel. Nende teadvus saab samuti suuremal määral sõltuma isa vaimsest arengust ning sellest, kui kõrgele suudab planeedi meeste vibratsiooni sagedus tervikuna tõusta. Praegusel ajal on just mehed vastutavad energia kvaliteedi eest, mida nad saavad Kosmosest planeedile tõmmata ning oma lastes realiseerida. Energia kvaliteet sõltub nende vaimsest arengust.
Sellised lapsed saavad olema iga kogukonna väärilisteks esindajateks. Iga kogukond on õnnelik neid vastu võtma, sest nad on edukuse märgiks. Lapsed saavad olema üksteisega püsivas telepaatilises ühenduses kogu planeedi ulatuses. Igasse ruumi, kuhu nad sisenevad, nad saavad kaasa tuua nende südametest läbivoolavat loovust. Nad saavad tõsta oluliselt nende ümbritsevate inimeste vibratsioone, kes nende lastega kokku puutuvad. Nad ei saa olema suured füsioloogilises mõttes, vaid väikesed. Need Indigosinise Valguskiire lapsed on Plejaadide Teadvuse Indigosinise Valguskiire lapsed. Nende osaks on langenud eriülesanne – õpetada inimestele Armastuse vibratsiooni. Nad saavad olema iga kogukonna osaks, sündides igal kontinendil ja igas suguharus. Nad tulid Maale tooma Armastuse vibratsiooni ning edastama teile teadmist temast. Need lapsed jäävad telepaatilisse ühendusse Jumalanna energiaga, sest kannavad endas Armastuse vibratsiooni. Lapsed kiirendavad inimestevahelise telepaatilise side väljendamise võimalust ning te hakkate kuulma, nägema ja tundma, mida teised inimesed mõtlevad. Seega te saate oma mõtetes palju distsiplineeritumateks. Kõige tähtsam kontseptsioon, milles te peate teadlikuks saama praegusel ajal on:
KÕIK, MIDA ME MÕTLEME, VÄLJENDUB MEIE REAALSUSES, MOODUSTAB JA KUJUNDAB SEDA.
Need lapsed saavad fenomenideks. Nad saavad olema ülimaks väärtuseks – nii kõrge saab olema nende teadvus. Nende Teadvus on „Elav Kuld” teie keskel. Lapsed muudavad planeedi vibratsiooni sageduse, tõstes kõikide inimeste sagedust ning muutes loova energia hoovuste läbivoolu. Sedamööda kuidas nad hakkavad väljenduma reaalsuses perekondade ja kogukondade vääriliste esindajatena, hakkavad kõik inimühiskonnad pidama suureks auk tervitada neid oma ridades, sest toimub Armastust kandvate Õpetajate tagasitulek. Nemad viivad teid oma järel ning seovad ühtseks tervikuks kõik planeedi kogukonnad.
Lapsed loovad telepaatilise side oma potentsiaalsete vanematega, et kõigil oleks tagatud valiku õigus. Teil on alati valiku õigus, aga kas te kasutate seda? Või te annate ära oma jõu ega usu, et teil on absoluutne kontroll oma füüsilise keha üle? Või usute seda, et pole võimelised mõjutama oma keha, emotsioone, mõtteid, vaimset kasvu – kogu oma elu?
Igal mehel ja naisel, kes kannab endas Jumala ja Jumalanna loovenergiat on vaja omaks võtta idee, et teil on täielik kontroll oma keha üle, kaasaarvatud elu taastootmise osas. Just teie kontrollite oma Kundalini loovenergia jaotamist ning otsustate ise, millal laps peaks ilmuma teie kaudu kolme mõõtme reaalsusse. Mitte igaühele ei anta selliseid lapsi. Lapsed hakkavad otsima vastava vaimse tasandi ja arenenud teadvusega vanemaid ning võtma arvesse geneetilist ja vere liini.
Nad muudavad planeedi vibratsiooni sageduse ja sünnivad nendele vanematele, kes on läbinud seksuaalsuse vaimse kasvu ja tõstnud oma loomingulist potentsiaali. Lapsed saavad olema Armastuse kvintessentsiks, kandes endal unikaalsuse pitserit.
Teadvuste valikust sõltuvalt on praegusel ajal potentsiaalne võimalus, et planeedi teatud alad lihtsalt lõpetavad oma eksistentsi. Te viite oma lapsed ohutusse paika enne, kui ise sinna asute ja Jumalik Ettehooldus kogub lapsed kogu maailmast. Lapsed on teie kõige hinnalisem reserv, teie side eluniidiga, vormis, mis tahab elada täis elujõudu maailmas. Tehke nendele turvalise elupaiga loomise oma eelistuseks.
Uue aastatuhande esimestel aastatel toimub valdav osa teie tööst lastega ja laste heaks. Varsti te ei tunne elu sellel planeedil enam äragi, sest see, mis oli teile seni argine ja endastmõistetav, varsti lihtsalt lakkab eksisteerimast. Pole vaja midagi karta. Paljud avastavad oma energia allika, taibates, et see asub teis endis.
Te olete piisavalt kvalifitseeritud neil aegadel laine alt „pinnale tõusma” ning laineharjal liuglema. Kes te ka ei oleks ning mis ka ei toimuks, kui karmid ka toimuvad sündmused ei oleks – tooge naeru ja huumorit, Armastust ja rõõmu igasse oma päeva. Praegused ajad soodustavad suurepäraselt vaimset kasvu – lihtsalt teile ei tuletata seda iga päev meelde. Praegusel ajal on väljatöötamisel unikaalsed heli ja valguse tehnoloogiad, mis loovad uued pingutusteta töötingimused. /Nt, kui vanade tehnoloogiate kasutegur oli 25%, siis nüüd on juba olemas tehnoloogiad, mille kasutegur on 500%. V/. Uued tsivilisatsioonid võivad hakata tahtma üleminekut tehniliste oskuste uuele tasandile, kuid saavad olla edukad vaid siis, kui nende leiutised on juhitavad mitte ainult loogilise mõistuse, vaid ka südame ja Vaimu poolt. Kui inimkäte looming on mõistuse ja südame juhtida, selline tehnoloogia muutub „elavaks”, tehes teda loonud teadvusega koostööd. Need saavad olema seadmed, kuid elavad seadmed. Selline on see evolutsiooni faas, millesse te olete astumas. Teadke ja mõistke, et kõik, mida te selles maailmas loote, tuleb väljendusse teie teadvuse kaudu. Mida te oma teadvusega loote, milliste mõtetega teda täidate, millisesse valdkonda rakendate oma elujõu – kõik see määrabki lõppkokkuvõttes teie ja planeedi ellujäämise.

Energeetiline harjutus. Käskige oma kehal olla liikumatu, tundke Valguse sammast täitmas teid energiaga, puhastamas ning meenutamas teie kehale võimalust ideaalseks toimimiseks mistahes tingimustes. Öelge välja oma selge taotlus, et Valgus täidaks kogu keha, et tervis ja elu täiuse tunne pulseeriks teie rakkude ja olemise kvintessentsi kaudu. Sedamööda kuidas te tunnete energia tulva oma kehas, ühendage Valguse, oma enda ja ümbruskonna energiad nii, et see oleks kõikide kasuks. Lõdvestuge ja koos valguskiirtega jõudke selle osani teist endist, kus asub päikesepõimik – tahte, tundmise ja jõu ala. Kujutlege, et te võtate sealt välja kulla kangi, briljandi, hindamatu väärtusega kalliskivi. Hoidke oma käes hindamatut eset, mille endast leidsite. Imetlege seda ülimat ilu, mida te avastasite. Kujutlege nüüd, et te asute suures inimgrupis ja igaüks hoiab käes kalliskivi, sisemist hindamatut briljanti. Lähenege üksteise järel rohekas-kuldsele laualinale ja asetage suure hellusega ja ettevaatusega sellele oma aarde. Teie kivid ja kullakangid on nende vaimsete andide sümbolid, mida te endas kannate ning mida soovite teistega jagada, panustamaks oma osa inimkonna arengusse. Teie kink võib olla suur või väike, kuidas ise soovite. Pärast oma anni linale asetamist astuge tagasi ja võtke ringi, vaadates teie kollektiivset panust planeedi teadvuse arengusse. Tunnetage iseenda ja meie kohalolekut, oma ja kõikide ühist panust. Nüüd kujutlege, mida te tahaks sellest kollektsioonist anda Maale ja mida saada annina endale. Sedamööda kuidas Maa andeid omaks võtab tunnetage, kuidas Valguskiir täidab energiaga kogu teie olemust. Mis te arvate, mis muutub Maal teie ühise panuse tõttu? Pidage meeles, et Maa tunneb ja teab teid kõiki nimepidi. Hoidke oma nägemust alal võimalikult selgelt ja kaua. Tunnetage kuidas energia teie ühinenud Teadvuse ringil liigub. Laske tal keerduda spiraali ning jälgige, kuidas ta liigub ühe inimese juurest teise juurde, meenutades teile seda, et te ei unustaks panustamast oma südant, hinge ja mõistust Maa tuleviku loomisse.
17
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:07 »
KÜMNES VÕTI
Taevad kõnelevad.

Te ise valisite oma sünni hetke ja oma geneetilise liini, sellise vereliini, mis tagaks teile ideaalsed võimalused käesolevas kehastuses vajalike elukogemuste saamiseks. Enne sellesse reaalsusse tulekut te palusite teatud aega oma sünnihetke valimiseks. Teie sünnihetkel tähed, planeedid, Kuu ja Päike olid ranges vastavuses. Kui te oma ema üsast ilmavalgust nägite, kinnistus tähtede ja planeetide energia teie kehasse, kus ta ka ei asunud, sest just need energiad puutusid sel hetkel kokku Maaga. Siis said lisatud mõned tõenäosused, teatud võimalused ja raskused, mis teil tuli edaspidi ületada. Tähtede keel selgitab teie maailma selliselt, et te suudaks mõista palju avaramat loogikat. Kõik nähtused ja asjad on üksteisega vastavates geomeetrilistes suhetes, luues energeetilisi stereotüüpe. Teie ise valisite oma sünnihetke ja geneetilise liini, sellise vereliini, mis tagaks teile ideaalsed võimalused – teie enda hinnangul – vajalike elukogemuste jooksvas reaalsuses saamiseks. Teie ise määrasite, milliseid kogemusi te soovisite kooskõlas nende õppetundidega saada, mida teil on vaja omandada ning teadmistega, mida on vaja realiseerida. Teie toetusite sellele, mida te olete juba varem loonud, mida loote praegu ning mida loote üheaegselt paljudes erinevates reaalsustes .
Taevad kõnelevad teie endi personaalsest suursugususest, teie Jumalikkusest, Jumalikust ettenägelikkusest, mis oma müsteeriume teie kaudu maha mängivad. Planeedid edastavad oma elujõudu vastavaid tsükleid moodustavate elektromagnetiliste lainetena. Nende tsüklite sees suured saavutused, ületatud raskused ja võidud määravad ära epohhid või ajastud. Sellised tsüklid, õigesti mõistetuna, on planeedile kasuks. Kuid tsükleid on kaua aega ignoreeritud või madaldatud millegi tähtsusetuni, et te jääksite endisse võhiklusse. Selle tulemusena teil polegi eneserealiseerumine õnnestunud, kuid eneserealiseerumine kulgeb käsi käes elumõtte mõistmisega. Üheks teadmiste kaotamise teedest loomingu tsüklilisusest oli astroloogia kui teaduse tähtsuse mahakiskumine ja kõrvale heitmine. Teile sisendati, et astroloogia on pseudoteadus, samas kui astroloogia ja astronoomia on Universumi keeled. Oma tõelisel kujul tõlgib taevaste teadmine makrokosmose keele mikrokosmose keelde, tunnistades loomingu tähtsas lõikes teie olulisust.
1993 aastal te tunnetasite enda peal seda, mida meie nimetame neutraalse Galaktilise Valguse Laine Hoovuseks. Selle Valguse Laine leviku võimalusele osutas vastav planeetide seis, mis rajas sellele energia liigile energeetilised rajad. Igal planeedil teie Päikesesüsteemis on oma isiklik teadvuse väli, mis pulseerib ja väljastab energeetilisi kiiri, moodustades otsekui valguse informatiivseid „võrke” või matriitse. Kui planeedid moodustavad keerulisi geomeetrilisi moodustusi, loovad nad individuaalsete energiate liitumisega vastavaid energeetilis-informatiivseid välju (seda nähtust nimetatakse „astrooptikaks”). Kui toimub planeetide suurim üksteisele lähenemine, siis vaatlejale Maalt tundub, et üks planeet varjab endaga ära teise. Ja tõepoolest, kuigi Kosmose sügavuses antud planeedid asuvad üksteisest kaugel – nende energeetilised ruumid või energeetilised rajad liituvad, energia, mis saabus ühelt planeedilt, seostub lahutamatult energiaga, mis saabub teiselt planeedilt.
Galaktilise Valguslaine Juurdevoolu on võimalik mõista kahe planeedi – Uraani ja Neptuuni näitel, mis lähenesid üksteisele maksimaalselt kolmel korral: 1993 aasta veebruaris, augustis ja oktoobris, varustades energiaga Kaljukitse märki 18 ja 19 kraadides. Igal planeedil on omaenda individuaalsus ning mõjuala. Iga planeet on arukas olend. Kui need kaks – Uraani ja Neptuuni -mõistuse erivormid ühinesid taevas ning kandsid Maale ühiseid kiiri, mõjutades Maa neid osi, mis on Kaljukitse mõju all. Kaljukitseks on Saturn, mis kehastab vormi, struktuuri, autoritaarsust, piiranguid ja aega ning lisaks sellele on Saturn seotud kivide ja kristallidega. Kuna kaks planeeti ühinesid Kaljukitses, nad laadisid energiaga ning muutsid Maa skeletti ennast – kive ja kristalle.
Planetaarses ulatuses viib taolise lähenemise energia teid „tundekeskuse” avanemisele. Tänu sellele
avanemisele on võimalik leida kasvavast Kaosest väljapääsu. Niisiis, kui süsteemid lagunevad, kasutage oma tundekeskust, südant. Tunnete puudumisel – eriti armastuse tunde puudumisel – te olete hääbumisele määratud. Päikesepõimiku sügavusest üles tõusev kõikehõlmav armastuse tunne pöörab teie hinge ümber. Kui taolised tunded kaastunde niitidena ühinevad südamega, te suudate määrata reaalsuse kvaliteeti, kasutades mõistmiseks muud allikat, kui loogiline mõtlemine. Te hakkate reaalsust „tunnetama” ja temas õiget suunda leidma. Armastus ja kaastunne vabastavad keha alumistesse energiapööristesse „lukustatud” energiad, mida hakkate mõistma lahendamata ja äratundmata mälestustena. Vabanenud energia tõuseb ülespoole – südame, kurgu, kolmanda silma, pealae pööristeni – neljanda, viienda, kuuenda ja seitsmenda teadvuse jaotuste füüsilise keha punktideni.
Selline kulg taasühendab inimkonna ja te näete, mis teil on ühine, selle asemel et näha vaid seda, mis teid eristab. Teile meenuvad möödunud elud, teadvustades neid jätkuvate ja üheaegselt kulgevatena. Paljusid viib see segadusse, sest teil tuleb seostada ja omaks võtta kõik mälestused ja mõisted, mis teie teadvust üle ujutavad. Energiapööriste teadvusekeskustena avanemine inimmassidel – on pealetükkiva probleemi lahendus. Ideaalis, loob massiline energiakeskuste avanemine energeetilise lehtri, mis segab teie reaalsuse seni püsivad koed kokku. Ja teil saab olema raskusi täpse teadmisega, mis tegelikult eksisteerib ning mis on ainult illusioon. Te hakkate kahtlema võimude ja teiste süsteemide igasuguste institutsioonide pimeda ustavuse järgimise vajaduses. Mõned läbivad teie kahtlustele järgnevaid depressiooni perioode. Teised aga ütlevad: „Me oleme lõpuks ometi vabad! See on suurepärane!” Nende hulk teie keskel, kes on huvitatud alternatiivsetest reaalsuste versioonidest, kasvab mõeldamatult suureks. Te võite äkki avastada, et maaväliste energiate kohaloleku tõttu teie tavaline repliik kohalikus poes toiduainete ostmisel areneb äkki sügavamõtteliseks vestluseks metafüüsilistel teemadel. Vaim annab teile impulssi välja öelda selliseid seisukohti, mida te varem poleks kunagi julgenud väljendada. Olge kõigele sellisele avatud, et kõikidesse teie elusfääridesse saaks tulla üha uued inimesed. Teie perekonna liikmed võivad pöörata oma teadvuse 180 kraadi. Mitte kõik, kuid osa neist hakkab nägema tõelist valgust. Kui te olete kellestki mõelnud: „Noh need on absoluutselt lootusetud!”, võite avastada, et mõtlesite inimestest ebaõiglaselt halvasti.
Te saate imestama selle üle, kes teist viskab esimesena maha liigse maise koorma ja aktiveerib oma teadvuse. See toiming pole üldsegi seotud elatud aastatega selles kehastuses, kuuldud loengutega või CDdega enesetäiustamisest või loetud raamatute hulgaga. Kui Püha Vaim tuleb ja koputab teie uksele ja kõik teie koodid on käiku lastud, toimub ärkamine väga kiiresti. Need teadmised, mida paljud on otsinud 30, 20 või 5 aastat, omandavad mõned sekundi murdosa jooksul. Te ei hakka enam uurima või tunnetama selle sõna tõelises tähenduses – teile lihtsalt tuleb meelde või te lihtsalt teate. Seetõttu olge valmis pakkuma oma vaimset abi või seda otsima ning õppige, sest te saate kõige rohkem tunnetama teisi õpetades. Inimesed peegeldavad teile tagasi seda, mida teil on vaja teada saada iseendist, peegeldades teile teie stereotüüpe ja tunnetusrada. Energia ärkamise hetk sarnaneb tsunamiga, mis iga järgneva hetkega muutub üha jõulisemaks. See tsüklilise energia „üleujutus” kutsub lähiajal esile inimrassi kiire mutatsiooni. Te muutute juba praegu /eelmise sajandi lõpp/, teie rakud juba osalevad selles selle energia mõjul. Teie rakud pole enam need, mis olid hetk tagasi. Rakutasandi muutused paiskavad teid vaimsesse metamorfoosi. Need Maa muutused, mis toimuvad edaspidi metamorfooside tagajärjel, kinnistavad planetaarse teadvuse nihke lõplikult. Teadvuse paradigma muutumine on vajalik psüühilise tasakaalu, elumõtte ning
eksisteerimise eesmärgi taastamiseks nendes mõõtmetes, mis saavad teie uueks koduks siin, Maa
peal.
Inimeste elus on olemas kindel loomulike tsüklite hulk, mil toimub Kundalini spontaanne ülespoole tõusmine. Inimolendid hakkavad tegutsema energeetilise täisjõuga, kasutades ära oma selgroo alguse energiavoo. See maotaoliselt kerra tõmbunud energia on kõige enam võrreldav Esmalooja energiaga. Teie kasutate seda oma energiat iseenda taasloomiseks, kuid te isegi ei aima, et seda energiat on võimalik kasutada ka oma ilmavaate muutmiseks. Lääne maailmas teil ei lubatud seda fakti mõista, sest need , kes on võimul, ei kavatse tarbijaühiskonna staatus quod muuta. Kõige sagedamini tõuseb Kundalini selgroo algusest teise energiapööriseni – enesetaasloomise ja ellujäämise tasandilt loomingulise ja seksuaalse eneseväljenduseni ning tavaliselt seal ka peatub. Neljakümne aastaselt Uraani vastuseisul või „keskea kriisi ajal”, nagu seda nimetatakse, tõmmatakse energia ülespoole planeet Uraani poolt. Kuna käesoleval ajal Uraan osutab planetaarsele teadvusele tohutut mõju, toimub Maal Kundalini massiline tõusmine, vanusest sõltumata, sest kosmilise elektromagnetilise energia status quo on vaja tõsta veel kõrgemale tasandile.
Enne nõustumist eksistentsi füüsilisele tasandile laskuda, te uurite detailselt kõige tavatumate võimaluste parameetreid. Teie loote matriitse ning seejärel ootate füüsilisse reaalsusse „elektromagnetilise akna avanemist”. See aken on vastav energiate kombinatsioon, mille kutsub esile taevakehade liikumine, mis võimaldavad geneetilisse koodi sisenemise. Kunagi edaspidi leitakse üles vastavus taevakehade asetuse ja DNA jaotuse korra vahel. Käesoleval ajal on Sodiaagil 12 maja, samuti kui on võimalik DNA 12 niidi ühinemine. DNA 12 niiti hakkavad kokkuvõttes väljenduma silma iirises ja te saate sellelt geneetilist etteantust lugema. Kui te jagate iirise 12 sektoriks või majaks (nagu astroloogilise kaarti koostamisel sünnihetkel), saab iga maja vastama teatud keha osale, peegeldades sünni hetke planetaarseid ja tähtede konfiguratsioone . Peegeldudes silma iirises avavad DNA 12 niiti lõppude lõpuks oma geneetilised koodid, sihid ja taotlused, mis on hoiul veres. Paljud nn „saladused” saavad avalikuks, vabastades teid edasistest pettumustest. Just silmade kaudu te saate vaadata hinge nagu akna kaudu ning just silmade kaudu toimib kõige sügavam märgis ja infovahetus kõigis tema liikides.

Astroloogia ja astronoomia on olnud ammuilma ühtseks teaduseks. Pärast seda kui vasak ajupoolkera sai parempoolsest aktiivsemaks, töötati välja reaalsuse kunstliku taju kava, teadusliku mõistuse taju, mis seab kõik kahtluse alla ning suunab inimesed nende olemusest kõrvale. Reaalsuse paljude aspektide loomulikku taju vibratsiooniliste sageduste diapasoonis ( taju kõikvõimalike kanalite, kaasaarvatud intuitiivse abil) hakati välja naerma. Iidsed seadused said vaid pilke põhjusteks. Teid aga saadeti planeedile iidseid seadusi taas ausse tõstma ning äratama selle saladuse taasavastamise läbi massiteadvust.

***Kuu on kunstlikult loodud kaaslane. Ta sai tehtud ja kinnitatud väljapoole Maa atmosfääri ülekande ja kontrolli teostamise seadmena – superkompuutrina, „silmana taevas”. See kaaslane avaldab mõju planeedi kõikidele eluvormidele, kusjuures nii sügavat, et te ei suuda seda isegi mõista. Teie ajaloos on täheldatav Maa ümber kahe Kuu olemasolu fakt. Teie ei saa sellest kuigi tihti kuulda, ent on neid, kes seda teavad. Oleks ju õiglane, et Maa kuuluks sellele, kes sellel elab. Kuid see pole nii. Teil on olemas välised jumalad, energiad-loojad, kes ei lase teil kui inimliigil oma Kundalini vabalt valitseda. Maa levitab oma mõju üle kogu maakera. Käesoleval ajal kosmilised kiirgused – footonlained – läbistavad Kosmilist ruumi ning kanduvad edasi Uraani, Neptuuni ja teiste jõuväljade kaudu Maale. See energeetiline juurdevool kutsub esile teie teadvust kontrolli all hoidva ning teid kõrvale juhtiva energeetilise skeemi ülekoormuse ning juhib teid vajadusele mõista ning võtta juhtohjad sellel planeedil oma kätte.
Miks te olete lukustatud vastavasse ettekirjutatud aja vormelisse, millel pole ruumi teistes alades tähendust? Milline on „12-se kontseptsiooni” tähendus? Kes te võiksite olla väljaspool neid kontseptsioone? Meie tahaks, et teie ise mõtiskleksite nende küsimuste üle. Vastused nendele küsimustele on mõistagi seotud teie eluea ja teie elu energia kontrolli all hoidmisega. Teatavasti, ideaalis, teie eluiga on palju pikem, kui on üldiselt harjutud arvama. Ja ühiskond võinuks austada tarkuse omandamist elukogemuste kaudu. Ideaalis, Kundaliini tõstmise kogemus 40 aastaselt massiliselt kogu ühiskonnas, mis rajaneks loomingulise jõu tõstmise ergutamise printsiipidel, tooks kaasa teadvuse kõrgema „eakuse”. Lääne maailmas peetakse täisealiseks inimest 21 aastaselt. Palun, mõistke, et te kogete mitmeid energeetilisi tsükleid, mis läbistavad teie füüsilist keha, osutamaks teile uutele vanuseastme horisontidele. Selle protsessi teadvustamine on võti tarkuse omandamisele, võti teie vaimsele arengule. Teie areng koondub sellele, et iga kord antakse teile väljakutse võtta endale oma tegude eest üha suuremat vastutust, tajumata sealjuures jõuduületava koorma raskuse tunnet.
Kuu pärast on maha peetud palju ränki lahinguid. Kuu teatud osad kuuluvad tänini teadvuse teatud liikidele ning on kasutusel vastava mõju levitamisel. On olemas Maa Kuu kaudu mõjutamise programmide järkjärgulise väljavahetamise kava. Need programmid käivituvad pärast jõudude ja energiate väljatõrjumist, mis pidurdavad teie vaimset kasvu, energiate poolt, mis teid teie vaimses arengus abistavad. Paljude tuhandete aastate jooksul programmid, mida edastati Kuu vahendusel, pidurdasid oluliselt inimeste arengut. Jutud sellest, et täiskuu aeg halvendab psüühiliselt haigete seisundit või võib ise kutsuda esile segadusse langemise, samuti võimendab igasuguseid verejookse – on täiesti õiged. Kuu loob korduvaid tsükleid, millele ta hakkate alluma. Teie teate juba millist mõju teile avaldab televisioon. Kuu avaldab samasugust mõju. Teie lihtsalt ei oska Kuu faktori mõjusid mida viivad läbi palju arenenumad energiad sisse ja välja „lülitada”,. Kuu ümberprogrammeerimine toimub praegu ning varsti te tunnetate endal palju kvaliteetsemat Kuu mõju.
Kuni käesoleva ajani asus Kuu küllalt range kontrolli all. Paljud inimesed põevad igasuguseid maaniaid ja segadusi või lihtsalt teatud kõrvalekaldeid normaalsest käitumisest, mis on seotud Kuu faasidega. Maavälised olendid ja kehatud eluvormid baseeruvad Kuul. Seetõttu mõjutada Kuud Maalt on üpris raske ülesanne. Kuud valitsevad maavälised tsivilisatsioonid. Teie tehnoloogiad ehkki arenevad kiire tempoga, pole mingil määral võrreldavad arukate kosmiliste rändurite biotehnoloogiatega. Selles mängus te olete alles algajad ja teil puudub elutähtis võti, kuna kõik teie tundeorganid ja füüsilise maailma kvintessents ise kujundavad teie reaalsust rangelt etteantud moel. Teie tõlgite pidevalt informatsiooni vastavaks oma reaalsuse piiratud raamidele. Samuti kui te interpreteerite piiratult oma unenägusid, te vaesestate oma elukogemusi, kägistades ja toppides neid unenägusid füüsilise reaalsuse raamidesse, mille abil te saate selgitada vaid osa teile saabuvast informatsioonist. Kõik loodu on mõtte tulemus – mentaalne arhitektuur, kuid selle ehitajate grupid töötavad paljudes reaalsustes.

***Päike on valitsev taevakeha. Ta on arukas olend, kes juhib kogu Päikesesüsteemi – seda osa ruumist, mida teie hõlmate. Päike tungib teie eksistentsi ruumi ning loeb maha vibratsioone, puudutades teie nahka, mis on intiimses vastastikuses seoses kõikide elu aspektidega, millistena teie neid endile ette kujutate. See on mõistuse väli, mis „laeb” ja teeb võimalikuks teie olemasolu kui sellise.

Päike kujundab teid ümbritsevat keskkonda, kus saab võimalikuks teie arengu fakt ise. Päike on huvitatud teie vaimsest arengust. Vastavalt teie vaimsele arengule te edastate Päikesele uut informatsiooni, kui ta teid puudutab.
Paljudes kultuurides räägitakse Päikesest kui arukast jõust, mis juhib seda maailma. Päikesest räägitakse kui Jumalast. Teie oleksite imestunud, kui saaksite teada, kes ja mis elutseb Päikesel. Päike on vaid illusioon. Kõrgeltarenenud maailmad võivad peituda Päikese maski taha, hoides end selliselt välise sissetungi ja imendumise eest, kaitstes end Valguse tõrjuva jõuga. Ühtedele on Päike suurte õppetundide õppimise koht, teistele aga initsiatsiooni koht, mida nad läbivad selleks, et edasi liikuda. See pole lihtsalt plasma, nagu arvavad teie teadlased.
Maine teadus on üsna kõrgetasemeliselt lõhkunud ära teie elumõiste tõlgenduse. Teadus on tõrjunud välja lõbususe, elujõu, saladuslikkuse ja loomingu rõõmu teie elust. Elu on muutunud argiseks, igavaks ja mõnikord mõttetuks. Kas te saaksite endale ette kujutada, et Päikesel pole mõtet? Kuid tänapäeval puhutakse üles hirmu kampaaniat Päikese ees, määritakse pähe negatiivseid suhtumisi temasse. Inimesed ei tunne enam oma seost loodusega, sest teadus väidab aplikatsioonideta, et loodus pole ohutu. Kahtlustav suhtumine Päikesesse, loodusesse endasse ja planeeti on andnud oma panuse jooksva kriisi küpsemisse. Kriis aga seisneb selles, et teie ei austa oma kodu ega pea teda kalliks. Käesoleval ajal on teaduslikes ringkondades samuti küpsenud vastandlike teooriate kriis – ja tänu Jumalale, õigemini tänu ja au Jumalannale!
Päike ja Kuu on teie süsteemisisesed „valgustid”, mille kaudu teile avaldatakse kõige sügavamat mõju. Päike genereerib omaenda valgust ning omakorda valgustab Kuud. Taevakehad on konstrueeritud asteroidide, kuude ja planeetidena. Ja nende „valgustusseadmete” kaudu kanduvad mõistuse kiired tähtedelt Päikesele ja seejärel Maale. Nende lainete abil on võimalik lugeda ka teie tegevusi. Informatsiooni teie mõtetest ja tegudest „loetakse maha” teie elektromagnetilistelt kehadelt ning seejärel jõuab see tagasi Päikesele, Kuule ja kandub edasi infoallikani, teie puhul – Plejaadide Tähtkujusse.
Kui teie asuksite ruumi teise punkti ning vaataksite Päikesesüsteemi ja tähistaevast teisest vaatepunktist, te näeksite, et Maa, tähed ja kõik ümberringi nihkub oluliselt, muutub. Üks süsteemidest, millega te koos ringlete on Plejaadide süsteem tema Keskpäikesega, Altsiooniga. Teie Päikesesüsteem asub galaktilise spiraali pervel.
Kujutage ette, et te tõmbate mõtteliselt sirge joone Maalt Altsioonini, soovides ühineda Plejaadide keskse Päikesega. Ja kui te jõuate Altsioonini, keegi ütleb teile: „On olemas veel üks keskne Päike, mille ümber me kõik ringleme”. Siis te tõmbate joone selleni ning jälle keegi räägib teile teiste kesksete Päikeste olemasolust. Teie jätkate oma joonte tõmbamist kord siia kord sinna. Teie Universumis on miljardeid Galaktikaid ja teie elate vaid ühes neist. Sirgjoone tõmbamisega tuleb ilmsiks vastav geomeetriline konfiguratsioon. Me oleme kõike oluliselt lihtsustanud. Tegelikult on kõik sootuks teisiti, kuid me loome teie jaoks kujundit, mis võimaldaks teil teatud kontseptsioone mõista. Kui te joonistate mõtteliselt neid jooni ja seote mõtte abi energeetiliselt ühe keskse Päikese teisega, te ühendate omavahel mõistuste kogumeid. Iga mõistuse kogu võib pidada Esmalooja asukohaks, kuigi see pole päris nii. Tõenäoliselt on see ühe jumal-looja või ühe tema esindaja asukoht. Või Suurte Mängu Meistrite eksperimendi asukoht. Kujutage endale ette, et arukas olend, väljendudes ja tegutsedes paljudes mõõtmetes ja olemise paljudel tasanditel, koosneb teie Universumi kesksetest Päikestest, mis on tema nn kehas laiali paisatud.
Nende Päikeste kaudu toimub maailmade juhtimine. Kogu kasvamine ja areng suundub nende valguskehade poole. Just teie Päike võimaldab teil saada Valgust, aga Valgus on see, mis võimaldab teil näha omaenda peegeldust välismaailmas. Päike on, sellisena kui teie seda endale ette kujutate, teie süsteemi juht ja valitseja. See on antud ruumiala tundepunkt. Päike loeb oma loodute kohta informatsiooni maha nende endi pealt ja annab omakorda nendele seda, mida nad vajavad. Seetõttu, kui te kannate endas armastust Maa ja iseenda vastu, päikesekiired mõistavad teid ning aitavad teil läbida teie ilmavaatele vastavaid elukogemusi.
Kui planeedi energeetiliste protsesside intensiivsus üha kiireneb, kandub selline tegevus ruumi energia kindlasuunalise kasutusena ja Päike loeb seda informatsiooni teie pealt maha. Päike samastub tunnetuse südame keskusega, võimaldades elul olla ja aktiveeruda. Te ei saa Päikese eest oma andmeid varjata, sest ta loeb seda infot maha energeetilisel tasandil. Mõned üritavad pugeda oma tegevuste salastamiseks maa alla. /Nt USA võimude salasobingud zetadega. V/.

Mõelge Päikese teadvusele, mis teid piilub, puudutades valgustsüklite kõiki juhtivaid punkte, uurides, mis iga „kruvikese” ja „mutrikesega” toimub. Päike tunnetab ja saab endale tagasi teadmise sellest, mis toimub. Seejärel võtab vastu otsuse eneseväljenduse kohta. Ta õpib selliselt tasakaalu hoidmist ja oma loomingute disharmoonia korrigeerimist. Päike muutub ja paljud tema jõud mõtlevad välja ja alustavad fenomenaalsete nihete läbiviimist, saates informatsiooni teie olemuse kõikidele aspektidele. Seespool olemise erinevad kavasid ja aspekte on suur hulk teistsuguseid aspekte ja kavasid ja nii lõpmatuseni. Saage aru, et alati on olemas võimaluste palju kõrgem kava, kui te peaks seda soovima.
Varsti hakatakse täheldama suuremat Päikese aktiivsuse kasvu. Päikese energia hakkab kõrvetama ja laienema, saates Kosmosesse gamma kiirguste kõrgeid doose. Vahel on Päike rahulik, õrn ja muretu kui laps. Mõnikord läbib ta aktiivsuse perioode, mis on võrreldavad miljonite tegevvulkaanidega, mis paiskavad välja leeke ja laavat üheaegselt. Kuid kui teie teadvus on vastavalt häälestatud, te võite kergusega sellise aktiivsuse üle elada ning minna üle sellesse alasse, mis eksisteerib väljaspool sellist illusiooni. Päikese vorm on illusioon, mis on juurutatud sügavale iga Päikesesüsteemi olemusse, kogu Universumi igasse DNA osasse. Juurdunud uskumuste üldiselt omaksvõetud matriitsides ja töötlustes on deklareeritud, et teatud illusioonid saavad omaks võetud kohustuslikus korras – teised aga mitte. Päike on juuraksioom, mille suhtes ei saa olla mingeid lahkarvamusi ning mis avaldub paljudesse reaalsustesse, võimaldades reaalsustel
tõepoolest ühte sulada.
Sedamööda kuidas Päikese kiirte kvaliteet muutub, aktiveerituna Maa asukate teadvuste poolt ning sedamööda kuidas Päikese energiad vabanevad „päikese plahvatuste” näol, toimuvad muutused ka Maa poolustel. Leekide plahvatused sarnanevad aatomituuma plahvatustega või tohutu ulatusega elektriliste lühistega, mis hõlmavad ruumi miljoneid kilomeetreid. Maa poolused püüavad magnetpoolustena seda Kosmilist energiat ning toovad ta planeedile. Tänu magnetjõule mähkub energia ümber ekvaatori või suundub Maa tuuma. Iga poolus haarab Päikese energiat, tõmmates seda Maale, moodustades tohutu vibreeriva energia silindri. Energia nihkub ja vibreerib hüppeliselt, sest tal tuleb kohaneda Maa energeetilise matriitsiga, mis on vahetult seotud Põhja ja Lõuna poolestega. Kuid see energeetiline matriits on paljus määratletav teie poolt ning teatud astmeni kõikidel energiatel, mis sulavad ühte või väljenduvad Maa teiepoolse versioonina, on vaja olla vastav sellele energeetilisele matriitsile või inimkonna ilmavaatelisele süsteemile.
Muidugi, paljud asjad Maal on disharmoonilised, tasakaalustamata. Just seetõttu poolused ruumi suhtes nihkuvadki, et energeetiline matriits saaks neid energiaid kinni püüda. Käesoleval ajal see pooluste asukoht ei saa enam jätkata „piksevardana” toimimist, kaitstes maalasi kosmiliste välkude eest. Energeetilisest vaatepunktist pooluste praeguse asukoha korral võib Maal toimuda „lühiühendus”, mis toob kaasa „korkide läbipõlemise”. Täieliku purunemise vältimiseks on vajalik pooluste nihe. Poolused nihkuvad taas, täpselt samuti kui varasematelgi aegadel, mil on tekkinud oht Maa edasisele eksisteerimisele. Kosmilisest vaatenurgast saab see nihe olema tähtsusetu – teie vaatenurgast aga piisavalt tuntav. Päikese energia on kujundamas uut vibratsioonilist sagedust, millega vihkamise ja eraldumise energiad enam kohaneda ei saa. Sellesse matriitsi sissevoolamiseks tuleb energiatel minna üle Armastuse vibratsiooni sagedusele. Päike ütleb: „Aitab! Meie korrigeerime energeetilised protsessid. Vaatame, mida te seekord ette võtate”.
Ainult need, kelle teadvus pole koormatud negatiivsusega, suudavad päikese energia vastu võtta ja oma kehas laiali jagada. Need, kelle teadvuses on palju negatiivseid mõtteid, võtavad selle energia vastu mürgina: nende mõtted pöörduvad nende juurde tagasi ning võivad viia nende füüsilise keha kaoseni. Probleemi lahendus on oma teadvuse puhtana hoidmine, puhtuse kasvatamine, helgete ja heade mõtete arendamine, risustamata keha tagamine ning te võite selle energia vastu võtta igasuguse hirmuta. Iga kord, kui te satute fantastiliselt suurte energiaannuste kiirguste alla, te suurendate oma intuitsiooni, psüühilist potentsiaali ja võimet dekodeerida DNA. Kõik need võimed võimenduvad tuhandeid ja tuhandeid kordi. See on Päikese osaline vastus teie arenemisele. Päike teab kes te olete, seepärast usaldage teda, kui teie mõtted on puhtad – ta ei tee teile kahju. Olge ausad, avatud ja kooskõlas Päikesega ja kõigi teid ümbritsevate looduse elementidega.
Mõistus väljendab ennast Valguse kaudu. Teie päikese mõistus hoiab teie Päikesesüsteemi oma energia väljas. Käesoleval ajal toimuvad sündmused on seotud veel allikaga, mis asub väljaspool teie Päikest. Teie Päikese mõju pole praegu planeedi ümber oleva vibratsiooni kilbi hävitamiseks piisav. Seetõttu teised Päikesed tulevad teie Päikesele appi. Teie Päike paiskab välja kosmilisi kiiri püüdvaid protuberantse ning integreerib need Päikesesüsteemi. Kujutlege endale Päikest gigantse magnetina ning protuberantse tungimas tungaldena ruumi ning haaramas endasse kosmilisi kiiri. Need kosmilised kiired on kaugel Galaktika keskmes asuva Keskpäikese protuberantsid.

Just kujutlusvõime ärakasutamine on teie maailma üle kontrolli teostamise vahend. Teatud olendite grupid, kes pole inimkonna vaimsest arengust põrmugi huvitatud, hoiavad kontrolli all sedagi, mida teil üldse lubada ette kujutada. Mõned nendest juba mõistavad, et inimrassi sisesed mutatsioonid toimuvad juba praegu ning et selle eest on vastutav peamiselt just Päike. Seistes teie muutumise vastu, loovad nad teile Päikesest kujutluse, mis paneb teid kartma. Selliselt järgneb inimmass pimesi autoriteetidele. On inimesi, kes võtavad nendele pealesunnitud kujundatud arusaamad nii kähku omaks, et võivad luua endale naha vähi ainult joostes hirmuga päikese käes oma garaažist autosse. Päikese vastu on organiseeritud terve kampaania, justkui teie maailma loojatel oli oma teostustes puudusi ja nad tegid vea, paigutades Päikese keset teie Päikesesüsteemi. Taolist ideed sunnitakse praegu inimestele peale ning teie, inimesed, lihtsalt tõestades oma rumalust ja seda, kuivõrd manipuleeritavad te olete – usute kõike, mida kuulete või loete.

Taimed on targad – nad teevad Päikesega koostööd ning varustavad teid energia, prana ja hapnikuga, mis tagavad teie eksisteerimise võimaluse. Kas te ei peaks mõtlema, et Päike on kasulik ka inimestele? Või teile tundub, et Päike on eluloov jõud taimedele, inimestele aga on ohtlik? Meie aga kinnitame, et Päike on suurepärane! Uurimused näitavad, et Päikese eest kaitsevahendite kasutamisega on naha vähi protsent kasvanud. Päike ei kanna inimestele midagi halba. Pole midagi kohutavat selleski, et osooni kiht Maa ümbert kaob. Osoonkihi vähenemine võimaldab teil omandada suurema vastuvõtlikkuse Päikese kiirte suhtes. Paljud ütlevad: „Ärge vaadake Päikesele, see on kahjulik, ta põletab teil silmad peast”. Meie aga ütleme, et teil muutub silmade struktuur. Toimub optilise närvi vastav mutatsioon, mis võimaldab teie nägemistüübil tõugata end kolme mõõtme reaalsusest lahti ning heita pilku selle piiride taha. Usaldage seda, et keegi ei teinud Päikese taevasse paigutamisega mingit viga. /Tänapäeval on harjutustehnikaid Päikesesse vaatamise treenimiseks Päikese tõusu esimesel tunnil ja loojumiseelsel viimasel tunnil, alustades sekunditest ning lõpetades pikema ajaga. V/.
Minevikus on mõned osoonaugud olnud palju suuremad kui praegu. Augud muudavad oma mõõtmeid, kuid selline mõõtmete fluktuatsioon pole üldse seotud sellega, millesse teie teadlased usuvad. Augud osoonkihis võimaldavad kvalitatiivselt ja valgusspektriliselt erinevatel energiatel Maa atmosfääri tungida. Kui energia uue spektri neelamine muutub massiliseks, toimub sügaval inimkehas keemiline vastus. Tegelikult valguse energia radiatsioon muudab keha aatomieelsel tasandil. Need teie hulgast, kes seda nähtust mõistavad, võivad läbida antud evolutsioonilise nihke harmoonias loodusega. Selle nihke mõned aspektid on teile ebaloomulikud, kuid valdavas enamuses on see protsess läbi mõeldud selliselt, et soodustada teie edasist vaimset arengut. Sellega kaasneb liigi psüühilises arengus järsk tõus väga lühikese ajaga. Seega muutub inimkond aruka liigina palju tugevamaks.
Osoonkihi augud võimaldavad energiatel läbi tulla ja arengu kulgu kiirendada. Kui te edaspidi puutute kokku kosmiliste „tähtedelt” pärinevate nähtustega, olete te selliste energiatega juba tuttavad. Seega te saate praegu alles homoöpaatilisi kiirguse doose. Iga Päikesesüsteemi põhijõud on tema Päikeses ning Päikese kollektiivne Teadvus väljendub tema kiirtes. Seetõttu, kui teadvuse vorm rändab erinevatesse tähesüsteemidesse, on nende valguskiired loetavad või dešifreeritavad. Kui olendi energiad on võimelised oma tähesüsteemi kodust kaasa toodud vibratsiooni sagedusi välja kiirgama, on nende Valgus kõigile loetav, sest informatsiooni edastatakse vastavas kiirte spektris. Kosmose kaugetes ruumides saavad teised olemused kiirte vastavas spektris asuvat informatsiooni lugeda ja tõlkida. Nad mõistavad, kes elavad igas Päikeses /alates kuuendast mõõtmest on võimalik Päikeses elada ja saata koos Päikesega välja oma individuaalse armastuse kiiri. V/, millised on nende olemise kalduvused ja spetsialiteedi alad. Päike võib tuua inimestele palju kasulikku. Päike sisaldab /oktaavi kõiki helisid ja värve. V/ endas šamanismi kõiki teadmisi.
Igaüks teist sedamööda kuidas te elubarjääre ületate ning vastavaid kogemusi saate, mis aitavad teil eraldumisest ja süüdistamisest vabaneda, ideaalis jõuab oma elu protsessi mõju ulatuse mõistmise sügavusteni. Selline mõistmine areneb välja võimest kanda endas suuremat teadlikkuse valgust ning seda endast läbi lasta. See valgus, mida te endasse individuaalse teadvusena ammutate, sulandub kokku omataoliste energiatega masside tasandil oma olemuste – ühtsuse tõttu. Teistele olemustele paistab see nähtus Päikese või Tähena. Teie planeet hakkab edastama Valguse kaudu Universumisse teavet teadvuse nihkest ja vaimu vastuvõtmisest. Selliselt muutub Maa teiste maailmade horisondil Täheks. See nähtus juba iseenesest tõmbab teile teisi maailmu ligi. Nad loevad Maa Valgusest lähtuvat energiat ja saavad teada, kes te olete.

***Alguses oli Heli. Heli oli käivitusfaktoriks ning helis sisaldub määramatu jõud. Heli avab uksed teistesse reaalsustesse, sest tänu heli tekitamisele on energial võime kanduda ühest reaalsuse süsteemist teise. Kui te kasutate heli, on väga lihtne taanduda loogilisest mõtlemisest, nihutades teadlikult taju kanaleid tänu täpsele taotlusele ja soovile säilitada taju puhtust. Taasühinenud DNA spiraalide arenemine toimub väljaspool loogikat heli kaudu. Heli võimaldab kehasse koguneval mateerial (mis on ühtlasi ka informatsioon) leida oma väljenduse väljaspool ning deklareerida oma uut teadmist ümbritsevasse keskkonda. Te võite andudes heli meelevalda, jõuda kergesti ekstaasi, eriti toonimise ja mantrate laulmise ajal. Ekstaasi seisund on seotud selle mõistmise ja tundmisega, et te pole ühegi piiriga kitsendatud vaid olete Valguse piiritud olendid.
Laske helidel läbida teie keha mitte ainult teatud meloodiaid ümisedes, vaid lubades helide kombinatsioonidel mängida teie kehal kui muusikariistal. Helid ületavad loogika barjääre ning mõnikord te hakkate võitlema ja vastu punnima, sest intellektuaalsest vaatenurgast te teadvustasite teatud kontseptsiooni, kuid ei suuda seda emotsionaalses kehas kogu ulatuses emotsionaalse kogemusena kinnistada. Toonimise abil kandub loogiline taotlus heli lainel kui vastaval vibratsioonilisel kandjal üle. Paljud arukad eluvormid oskavad suhelda vahetult keha rakkudega, jättes loogika vastuseisu kõrvale, pöördudes sama vahetult ka teie teiste kehade ja teadvuse tasandite poole. Kui te tegelete toonimisega, toimub väljapoole mitteverbaalne infoülekanne. Seda kommunikatsiooni viisi pole võimalik sõnadega edasi anda, kuna asub neist väljaspool. Toonimine võib teid viia informatsiooni kollektiivsesse välja, kus ka kõige keerulisemad kontseptsioonid saavad selgeks. Toonimine ergutab samuti loovust – soovi tegutseda või midagi luua, või äkki tunnete, et vabanete tohutust ülejõu käivast koormast. Enamus inimesi tunnevad pärast toonimist energia juurdevoolu, tavatut kergust, nagu õhus hõljumist. Teie teadvus saab helide ja toonide tekitamiseks, mis on keha harmoniseerimiseks ja teadvuse kõikide keskuste ühtlustamiseks kõige vajalikumad, automaatse impulssi.
Kuigi toonimisel toimubki heli ühe ja sama energia omaksvõtmine ja integreerimine, ehitab iga inimene oma infojärjestusi valikuliselt kooskõlas teadvuse ja alateadvuse sisemise struktuuriga – saades toonimisel omale igaüks individuaalse informatsiooni. Nt, kui me edastaks teile informatsiooni vahetult, te võiks öelda: „Tohoh, „ma olen sihikule võetud” ja varsti „võib paugutamiseks minna””. Kuid toonimisega võib sama informatsioon saada edastatud nii, et te selle kohe omaks võtate. Isegi kui see võib teile antud arengu etapil tunduda võõrana, kasvab selle integreerimise võimalus siiski, kuna teadvus tajub seda neutraalsena ja teie energeetilist tasakaalu mitte ohustavana. Loogiline mõistus ei suuda energiat alati õigesti hinnata. Just seetõttu me nii sageli räägime „tunnetamisest” ja terviklikust tajust. Kui te tegelete praktikatega, mis arendavad terviklikku taju, loogiline mõistus ütleb: „Ma ei tea, mida see loogilisest vaatepunktist tähendab, seepärast ma lihtsalt lõdvestun”. Samal ajal teie intuitiivne teadvuse osa neelab energiat ja integreerib helis sisalduva informatsiooni. Ja teie tunnete, kas see vastab teie kõrgematele huvidele või mitte.
Me soovitame tungivalt teha iga päev grupiviisilist toonimist. Saagu see osaks teie rituaalidest ja vaimsetest lõbustustest, osaks teie ühtsusest. Toonimine on suurepärane protsess kuhjunud energiate vabastamiseks, mille järgi tunnete kergust ja jõu juurdekasvu. Toonimine ühtlustab kõik teie kehad ja harmoniseerib need. Helitoonide kõrgused vastavad kindlatele keha osadele ning avaldavad nendele vastavat efekti. Teatud helid mõjutavad nägemist, kuulmist või keele maitsmistundlikkust, mõjutades samuti kõiki tundeorganeid. Iidsed rahvad mõistsid, et heli võib reorganiseerida keha struktuuri. Keha on ka ise võimeline vajalikke helisid enda tervendamiseks vajalikul hetkel tekitama. Usaldage tema teadmisi.

Paljud massaaži tegijad on nii mehised, et kasutavad oma klientidega töötamisel toonimise seansse. Mõnedele tundub selline nähtus väljuvat mistahes mõistlikest raamidest. Meie soovitus massaaži spetsialistidele: järgige oma intuitsiooni. Kui te tegelete teatud kehaosaga ja tunnete, et energia ei liigu edasi või ligipääs sinna on sootuks suletud – toonige seda ala, sisenege energiavälja heli abil. Inimene, kes lamab massaaži laual ei pruugi tingimata ise teie sisenemist oma energiavälja takistada. Asi on selles, et energeetilised konfiguratsioonid tema valulikes alades on niivõrd intensiivsed, et need välja struktuurid ei lase teie käsi või uusi energiaid ja informatsiooni läbi. Heli avab uksed.
Teie olete pidevalt helidest ümbritsetud nii seest kui väljast. Kui te tahate kuulda oma keha helisid, sulgege sõrmedega kõrvad ja istuge niiviisi mõned minutid. Te hakkate kuulma oma sisemisi helisid. Kõrgel Himaalaja mägedes laamad ja mungad läbivad õppust sensoorse ebaprivaatsuse tingimustes. Neid paigutatakse väikestesse kalju koobastesse, kus puudub valgus ning kus nad on välistest helidest täielikult isoleeritud. Isolatsioonis nad arendavad oma tundeorganeid nägema pimedas, tundma ära üksteise individuaalseid laule ja helisid. Igal energiapöörisel on oma heli ning need helid on vastavuses sisemise universumiga teie sees.

Kui te kuuletute, te hakkate tundma, et teie sees pidevalt vibreerivad helid või õigemini, heli tagab teie vibratsioonide vastava sageduse. Teie teadvuses sumisevad pidevalt mõtted, luues sellega sisemise „lobisemise”. Lisaks sellele, teie tähelepanu suunavad kõrvale välised helid. Teil pole vaikuse aega, milles kinni püüda teie kehale suunatud heli, mis soodustaks teie vaimset kasvu ja füüsilise keha muutust. Kui te tekitate helisid ise – muusikariistal või toonides, te ühtlustate lisaks välise energia integreerimisele ka sisemisi energiaid. Just selliselt toimub praegu uute tingimustega adapteerumisel teie keha muutumine.
Erinevatele kultuuridele olid antud erinevad heli diapasoonid, mille raames nad harmoonia sageduse alalhoidmisel planeedil tegutsesid. Maavälise tsivilisatsioonid külastasid Maad ja rajasid erinevate aborigeensete kultuuride vundamente maakera erinevais paigus. Mõnikord ühed ja samad õpetajad viisid läbi erinevatel aegadel kahte või kolme eksperimenti. Nende mõjutused võisid avalduda kolmes, neljas kohas, kuhu külvati mõnevõrra erinevate uskumussüsteemide ja ilmavaadetega tsivilisatsiooni seemneid. Seejärel anti nendele „võrsetele” arenguvõimalus. Vastavate paradigmade heli väljendamise kehtestamiseks selles tsivilisatsioonis pakuti erinevaid instrumente ja rahva loomingu esemeid.
Vastavat energiat edastatakse vastaval sagedusel. Kui te laulu laulate, ühinevad erinevad noodid väljendama laulu terviklikkust. Maa resoneerib sagedusel 7,8 Hz. Kui inimese keha vibreerib samal sagedusel, toimub võrratu psüühiline avanemine ja tajuulatus avardub. Maa elektromagnetiline energia, millega inimese keha ja teadvus võivad resonantsi astuda, rajaneb kõikvõimalike sellel planeedil kinnistatud helide tonaalsuste ühinemisel. Maa väljendas ennast Olevana ja tekitas tasakaalu elektromagnetilist sagedust kõikide tuhandeid aastaid eksisteerinud kultuuride ühise heli abil. Nüüd, kus Maad pommitatakse Kosmose loominguliste kiirtega, aga enamus aborigeenseid kultuure enam toonimise tseremooniat ei taasta, läbib Maa tohutuid muutusi. Maa viiakse vastavusse uute matriitsidega ning oma väljenduse leiavad elektromagnetiliste tonaalsuste uued konfiguratsioonid.
On helisid, mis võivad esile kutsuda keha organite degeneratsiooni või vastupidi regeneratsiooni. Harmoonilised helid aktiveerivad keha ja soodustavad tervenemist. Kättesaamine saab võimalikuks selgelt väljendatud taotlusega, kuid on helisagedusi /ja arvude kombinatsioone. V/, mis aitavad, nt maksal organiseerida oma loomuliku geomeetrilise matriitsi. Geomeetria on mõistuse teatud liik, mis kattus vormiga pärast seda, kui heli hakkas Esmaloojast loomisel kaugenema. Teie kehad on täis erinevaid geomeerilisi vorme, kuna sisuliselt, kõikidel maailma asjadel on geomeetriline aluspõhi.
Helide – nootide ja akordide kombinatsioonid saavad läbi mängitud maksa, kilpnäärme, südame ja üldise regeneratsiooni jaoks. Kogu keha saab topograafiliselt laiali laotada nootide kaupa ja häälestada nagu klaverit. Teatavasti keha toimib vastava matriitsi järgi ning neelab helisid. Keha matriits on ettekujutus ideaalsest ülesehitusest ja toimimisest. Füüsiline keha püüab pidevalt olla sellele matriitsile vastav, korrigeerides igasuguseid kõrvalekaldeid „automaatselt” – teil endil pole tingimata vaja teada, milliselt teie keha lapseeast küpsuseni tegutseb. Üheks matriitsi eesmärkidest on füüsilise keha üles kasvatamine ja teda tervena hoidmine. Keha matriits muutub ja muudab ka keha ülesandeid. Tänu helile saavad toimuma massilised tervenemised. Paljud läbivad regeneratsiooni kogemusi sedamööda, kuidas heli vaimseks arenguks suunatakse. Massiteadvuses toimub keha haiguste suhtes vaadete ümberhindamine. Iga inimene saab taastada ja regenereerida oma keha ise.
Kui te osalete massisündmustes ja olete suurte rahvahulkade seas, pöörake tähelepanu, millist mõju heli teile avaldab. Paljud teist püüavad vältida suuri rahva kogunemisi, sest sellesse sukeldumisel tunnete tugevat peavalu. Te olete juba õppinud energiaid maha lugema ja tunnete nende käitumist. Inimesed osalevad sageli sündmustes, kus suured rahvamassid üheks või teiseks lõbustuseks kokku kogunevad. Nad osalevad heli laine /nt rokkmuusika/ loomises, mis võimendab ebamugavust, taipamata, mida heli nende kehadega teeb. Nad koovad helide ja emotsioonide läbi mõttevorme, mis väljenduvad reaalsusse ja hakkavad elama oma iseseisvat elu /sundides neid toitma korduvate annuste manustamisega. V/. Kas te olete kunagi kuulnud lahingusse sööstjate kisa? Kas te olete kõndinud tulistel sütel? Kui te kõnnite sütel teid ergutatakse kõvasti karjatama. Heli kasutatakse teadvuste uste avamiseks, mille kaudu te sisenete teistesse mõõdetesse. Heli fenomen on palju olulisem, kui te antud hetkel suudate mõista. Heli võib luua elu või surma, tervist või haigust. Olemist juhib heli. Mängu Valitsejad kasutavad heli, valgust ja geomeetriat tegutsemise põhivahenditena. Teid paljusid ootab selles osas ärkamine. Te hakkate kasutama heli. Lähiajal tehakse selles valdkonnas uusi avastusi, leitakse antud energia uued kasutamisvõimalused, /ongi juba avastatud. V/. Kui 100 000 inimest saavad harmoniseerimise impulssi ning võimaldavad oma teadvuses maha mängida harmoonia meloodiaid – kujutage ette, mis siis toimub. Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia. Alguses oli Heli ja Heli oli intensiivne Armastuse võnkumine.

Energeetiline harjutus. Istuge mugavalt nii, et selg oleks sirge, otsekui teid oleks ladvast niidi otsa riputatud. Rahunege ja istuge liikumatult. Tehke mõned sügavad hingetõmbed ning kujutage ette oma 12 energiapöörist. Las nad ringlevad nagu planeedid, millest kiirgab kõikides suundades Valgus. Kasutades oma kujutlusvõimet sirutuge oma Universumi nende aladeni, kus te näete iseenda teisi versioone, täitmas sama ülesannet. Tunnetage, kuidas teie teadvus tõuseb mööda energiapööriseid üles, kujutades endale redelit 12-st Päikesest. Tõuske Valguse redelil üles ning saatke kõike, mida te praegu teate, igale teisele iseenda osale teistes reaalsustes. Saatke oma ärkamistunnet, sõprust, andumust ja Armastust. Tõuske 12 Päikese kaudu Universumi lõpmatusse avarusse. Kujutage oma ette kosmiliste planetaarsete olendite ja geomeetriliste konfiguratsioonide kogu. Tõustes üha kõrgemale ja kõrgemale tunnetage, kuidas teie endi teised osad informeerivad teid. Mis liiki informatsiooni teile edastatakse? Mida te tunnete ja kuulete? Olge avatud Armastuse ja toetuse vastuvõtmiseks omaenda teistelt osadelt ning nähke kõiki 12 Päikest Valguse ühtses hoovuses, toomas teile teadmisi. Eemalduge oma individuaalsusest ning saage saabuvatele teadmistele vastuvõtlikuks. Laske Valgusel ja selle energia toimel väljenduda teie kaudu. Tunnetage, kuidas teie taju on muutunud. Mõneks hetkeks lubage oma teadvusel lahustada kõikide oma kehade piirid, laske oma molekulidel loomingu ookeaniga ühte sulada. Teie võimaldate olla endal teadmise ja armastuse võimendajaks energiate läbivooluks kollektiivse teadvuse kaudu Maale. Energia liigub planeedi energeetilisel matriitsil, teostades vajalikke muutusi. Energia tungib sügavale Maasse. Kujutlege endale iidseid Informatsiooni Hoidjaid – sadu meetreid kõrgeid kristalseid struktuure saamas teie kaudu tohutut energia spiraali. Seejärel eralduge puhta informatsiooni gigantsest valguse spiraalist, keerates oma teadvuse oma individuaalsuse spiraali. Säilitage sel ajal kui te tunnetate spiraali ikka ja jälle teie ümber ringlemas, täieliku liikumatuse. Tunnetage, kuidas teie keha täitub jõuga ja nooreneb. Tunnetage pöörlemist varvaste otstest juuste otsteni. Tunnetage kuidas energia pööris segas uued molekulid teie keha molekulidega. Hingake sügavalt sisse ja tunnetage, kuidas teie 12 energiapöörist rivistuvad – valmis tegutsema täisvõimsusega. Seejärel hingake veel kord sisse ja välja ning öelge oma nimi, tunnetades selle heli, kes te antud reaalsuses olete. „Tõlkige” selle oma olemuse heli – unikaalse ja elava – Universumi universaalsesse keelde. Armastage neid, keda te olete loonud. Austage ennast. Käituge nii, justkui teie füüsiline keha on kõige hinnalisem asi, mis iial teie valduse on olnud. Nüüd las õrn naeratus valgustab teie huuli sedamööda, kuidas te oma lõpmatut potentsiaali tunnetate. Olge ustavad oma potentsiaali lahtirullumisele ja arenemisele.
18
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:05 »
ÜHEKSAS VÕTI.
Rännak aja koridorides.

Elav Raamatukogu (ER) võimaldab teil läbi viia nihet teadvuse paradigmas läbi viia, minna üle teisele vibratsiooni sagedusele, kus saab võimalikuks energia vaba voolamine. Ning õppides Looduselt selle ära suurel saladuslikul Maa mänguplatsil, te suudate liituda aja koridoride energiatega ja väljenduda nendes.
Aeg on vastav ülesehitus. Maal te lähtute eeldusest, et olevik voolab minevikust. Meie aga tahaks pakkuda teile mõtte, et olevik voolab samuti ka tulevikust. Ajas on avatud paljud väravad – nii minevik kui tulevik on aja olulisteks ja lahutamatuteks koostisosadeks. Nii üks kui teine on osa igavesti avarduvast jooksvast hetkest. Minevik jätkab jooksva hetke mõjutamist ning jooksvad hetked jätkavad kasvamist ja küpsemist täpselt samuti kui nendele vastavad tuleviku koostisosadki. Ülesanne, milles te osalete, sisaldab teie mineviku muutmist, mil te tulete tulevikust tagasi selleks, et luua teistsuguse jooksva hetke.

Aeg „tõmbub kokku“, lüheneb. Antud hetkel teile tundub, et ruum eeldab teatud vahemaad ning et see lahutab teid. Kui te mõtlete üksteisele maailma teises servas – on teie vahel ruumi vahemaa. Aja kollaps sisaldab endas vibratsioonilise kontrolli rangete piiride, mis reaalsust määravad, milles te eksisteerite, rikkumist. Sedamööda kuidas Kosmose loovad kiired saavad kinni püütud teie Päikese poolt ja saadetud Päikesesüsteemi laiali, kõik nähtused kiirenevad. See toob jooksvasse hetke tohutu hulga võimalusi ning käristab lõhki kolme mõõtme aja barjäärid, ent just kolmemõõtmeline aeg ongi tolleks mängulavaks, millel sündmusi maha mängitakse. Kolmemõõtmelise aja struktuur „lukustab” teid vastavasse ruum-aega ning isoleerib teid teie Mina sellest osast, mis on ületanud kolmemõõtmelise aja piirangud. Teie Kõrgem Mina teab palju rohkem, kui see avaldub teie aja struktuuris.
Teid juhivad tsüklid ja rütmid. Peamine mõjutegur, mis tagab elu pulsile selles reaalsuses rütmi on Kuu. Teie määrate aega Kuu tsüklite järgi, Maa pöörlemise järgi ümber oma telje ja Maa ringlemise järgi ümber Päikese. Kuu, mõistagi, järgides oma orbiiti Maa ümber, esineb tema taevastes tsüklilistes rännakutes Maa kaaslase rollis. Enne elektri avastamist määrati aega nende rütmide järgi. Nendes rütmides kulges elu tuhandeid aastaid. Inimesed võisid jälgida aja voolamist. Päev vaheldus ööga, öö päevaga. Ajal olid iseloomulikud eristustunnused. Inimesed võisid jälgida aastaaegade möödumisi ning aja vool põhines sellel, mida sai näitlikult kinnitada. Kui tekkis elekter, toimus nende rütmide rikkumine, sest valgus võis jätkata oma olemist ka pimeduse saabudes. Inimesed hakkasid aega teisiti kasutama, sest elu valguses pärast pimeduse saabumist nõudis radikaalselt teistsugust lähenemist ööpäevasele mõistmisele. Elektri valgus andis rohkem aega avardumiseks ja süüvimiseks.
Kompuutri leiutamisega toimus veel üks absoluutne ajataju muutus. Aeg kontsentreerus sellise astmeni, et nanosekundi jooksul miljardeid eraldiolevaid aja segmente tajuti ja töödeldi seadmete poolt. Sekundit polnud võimalik inimsilma abil osadeks jagada. Üha enam inimesi hakkas tööle arvutitega ning arvutid hakkasid muutuma aina kiiremaks. Kui inimesed alles alustasid tööd arvutitega, muutus nende aja kontseptsioon absoluutselt. Nad võisid toime tulla vaid lühikese aja lõiguga, milles nende tavaline ajataju moondus. Nüüd kui inimesi õpetatakse arvutitega töötama, kandub nende muutunud ajataju edasi järgmistele põlvkondadele ning aeg aina kiireneb. Kuid arvuti on kolmemõõtmeline nähtus, peegeldades kollapsit ja aja moondumist, aga inimesi, kes arvutitega töötavad „söödeti täis” planeedi massiteadvuse muutunud taju tulemustega. Taolised protsessid võimaldavad inimestel põimida sündmused ja nähtused ühte, tajuda reaalsust ühest vaatepunktist – „ajaülesest”, Kõrgema Mina vaatepunktist. Selline taju juba väljub kolmemõõtmelisest struktuurist. Sekundi killustamine ja arvutite sissetoomine viis lõppeva sajandi tehnoloogilise õitsenguni, muutes täielikult ilmavaate ning kiirendades Teadvuse liikumist enneolematute võimaluste suunas. Iga sekund, iga ajahetk täitub üha suurema sündmuste ja infohulgaga.
Kuna aeg on kollapsi seisundis, hakkab kolmemõõtmeline aja struktuur lagunema. Igal ajahetkel toimub üha enam sündmusi, mis valmistavad teid ette läbimurdeks psüühika vallas. Praegusel ajal sarnaneb kõik suure mänguga. Teie ümber, teie argielus avaldub tohutu hulk energiaid, meelitades teid nendega kohtuma, aitamaks teil oma reaalsuse taju ümber hinnata. Teie kõik jagate ideed, et aeg on seadmetega fikseeritav, et ta on tegelikult olemas, et aeg „on”. Meie aga ütleme, et aeg on teatud konstruktsioon. Muu hulgas, tuleb teil teatud aastate järel aega korrigeerida, sest seda jääb kas pisut puudu või pisut üle. Igaüks teist võib oma ajataju muuta suure „kasuga” oma jaoks. Lõpetage võimaldamast teistel inimestel määrata oma aega, oma tähtaegu ning laske igaveseks lahti mõistest „mul pole aega”. Aja kokkusurumise käigus võib teil tekkida aja puuduse tunne. Kui te annate oma kehale edasi sõnumi, et aega on vähe, et te ei jõua, teie keha tõesti usub seda, et aeg on lõpukorral. Ta hakkab tööle nii, nagu oleks käivitatud sekundimõõtja, mis loeb teie elu viimaseid minuteid ja sekundeid. Suur hulk inimesi jooksevad ja askeldavad kui segased, kuna tunnevad, et aeg tõmbub kokku, kuid nad ei tea, kuidas seda fakti õigesti interpreteerida. Pidage meeles, et oleks vaja sukelduda vaid jooksvasse ajahetke, igavesti avarduvasse „Praegu” olemisse, leida end selles ja säilitada tasakaalu. See on just see suund, milles meid aitavad Kosmose neutraalsed loovuse kiired – esmalt kaootiline segunemine – taju vanade stagneerunud struktuuride lõhkumine, seejärel eksisteeriva reaalsuse taju struktuuride ja ilmavaateliste kontseptsioonide ümberhindamine.
Aeg on saanud variaabliks. Teda pole enam võimalik mõõta seadmete abil. Teie võite aega muuta, painutada ja nihutada. Kooskõlas aja kollapsisse tõmbumisega pommitavad uued kontseptsioonid, ideed, leiutised ja alternatiivid planeedi massiteadvust iga hetk. Hetke võimalused ärkavad üles ning arenevad teie eneserealiseerumise kogemuste kaudu. Kuna te olete omaks võtnud võimaluse astuda kontakti mõistusega väljaspool teie planeeti, võib teie planeet individuaalsete olendite kollektiivse teadvusena üle minna aruka eksisteerimise uuele tasandile, kollektiivse intellekti ja vastutuse uuele tasandile.

Kuigi võib tunduda, et teie maailm on uppunud korruptsiooni, olge teadlikud, et mõlemad polaarsused väljendavad oma äärmuslikkust üheaegselt. Need, kes kannavad endas Valgust, omandavad tohutu jõu. Mõne aasta pärast te olete rabatud nende inimeste jõust, sest te ise olete need. Teie ühine veendumus on see, et on võimalik reaalsuse uus versioon, milles inimesed väljendavad oma vabadust austuse, harmoonia ja koostöö kaudu. Sellises reaalsuses on aus ka Maa ise ja iga tema eluvorm – olgu need loomad, taimed, mineraalid või inimesed.
Pidage meeles, et Aja Hoidjad juhivad meie Universumit vastaval spiraali ringil ning nad on võimelised seda, mida nimetatakse „aja barjäärideks”, ületama. Nad teevad teie Universumi lõikeid ja segmente, mis võimaldavad Universumil olla ühtne. Energiad liiguvad ühest segmendist teise ning teatud segmendid isoleeruvad – see ongi aeg, nagu teie seda tunnete. Pidage meeles, et Esmalooja energia asub ja tegutseb kõigis asjades ja nähtustes ning teiegi olete Esmalooja osad. Esmalooja asus esmalt eraldumise /involutsiooni/ teekonnale selleks, et sügavamalt mõista iseenda võimalusi. Seega Aja Hoidjad hoiavad Universumit elu jätkumises, eraldades üksikuid segmente üksteisest /aja lõikudega. V/.
Maya suguharu esindajad nimetasid end Päevade Hoidjateks. Meie nimetame neid Aja Hoidjateks. Nemad, mõistagi, seostuvad Plejaadide Teadvusega. Nemad on erinevatesse aja aladesse sisenemise ja väljumise meistrid. Nad on samuti ajaliste „lukkude” paigaldamise meistrid. Aja Hoidjad lõikavad sündmusi vaatlejast lahti selliselt, et kuigi sündmus võib toimuda tema nina all, vaatleja ei näe seda aja „luku” tõttu. „Ajalukud” võtavad teadvuselt võimaluse tajuda erinevaid aja intervalle üheaegselt.
Mayade teadvus rajas sündmuste aluse nende ajalises tähenduses, mis täna toimib. Egiptlased rajasid teist tüüpi aluse, nagu ka inkad ja Ameerika mandri põhielanikud jälle teistsuguse. Iga tsivilisatsioon on maha mänginud oma rolli sündmuste loomisel, mis olid oma „ajalukus”. Ning see „lukk” on nüüd valmis avanema selles eksisteerimise ruum-aja ivas või segmendis, kus te asute.
Atlantis oli veel üks tsivilisatsioon, mis lõi jooksvale ajale infomatriitsi. Mäletate, kõik sündmused ja nähtused järkavad arenemist ja tsivilisatsioonidel pole lõppu. Teie arvate, et Atlantis lõhuti ära ja teda pole enam olemas, seega tema koht on ainult minevikus. Jah, see on üks õiguspärane reaalsuse versioon. Tegelikult aga eksisteerib ka atlantlaste tsivilisatsioon, mida pole kunagi lõhutud – tsivilisatsioon, mis lahendas oma probleemid, leidis vastused kõigile oma küsimustele ning tema jaoks langes ära vajadus jätkata oma eksistentsi energia valesti kasutamise variandis. Nii ka teie maailma erinevad versioonid leiavad lahenduse ja lähevad üle Kuldajastusse, samas kui teised teie reaalsuse versioonid hävivad.

Atlantise keskus

Niisiis, Atlantis või mistahes teine tsivilisatsioon saavad olema tulevikus. Tsivilisatsioonidel on järgnevus väljaspool aja piiranguid. Seetõttu Atlantise tsivilisatsioon tulevikust, mis leidis kõikide oma probleemide lahenduse, soovib aidata mineviku Atlantise energiat, sest see on ühte ja sama laadi energia, olles iseenda taaskehastuslikeks versioonideks. Minevikku tagasipöördumise sihiks on energia tervendamine ja taasühendamine, tema õige kasutamise ära õppimine. Tsivilisatsioonid, mis on teatud edu saavutanud kõikide oma versioonide arengus, pöörduvad alati tagasi, kui võiks nii väljendada, omaenda versioonide juurde, mis ei suutnud õiget lahendust leida. Eduka tsivilisatsiooni all mõeldakse seda, mida saab iseloomustada teadvuste kogumina, kes mõistavad oma olemise eesmärki ja seda mõju, mida nad kogu loomingule avaldavad.

Aja Hoidjad, kes sündmusi dirigeerivad, sarnanevad tohutult suurtele Valguse keradele, mis rändavad paljudes ruumides ja paljudes mõõtmetes. Maya Teadvuse Aja Hoidjad olid võimelised kinnistama Maale informatsiooni, millel oleks mõtteline sisu tulevastele põlvkondadele, sest selle Teadvuse Esindajad eksisteerisid paljudes mõõtmetes üheaegselt. Nad võisid rännata ajas edasi -tagasi ja külgedele. Nende tsivilisatsioon oli rajatud ajas rändamisele. Nad on jätnud palju vihjeid üle kogu Mehhiko , mis neid andmeid kinnitavad. Nende „praegu” on omandanud suure tähenduse just tänapäeval, kuna nende sihiks ja määratuseks oli „hällitada” ja „kasvatada üles” sellise „praegu”, mis tooks kasu kõigile ülejäänud „praegu” hetkedele väljaspool nende „praegu”. Mayad tahtsid luua vastavat paradigmat, kirjeldust sellest, mis saab edaspidi toimuma: tsüklite kirjeldust, mida Maa läbib. Need tsüklid rajanevad kosmilistel „aja väravatel”. Maa tsüklid on vastastikes seostes Päikese, Kuu ja planeetidega teie Päikesesüsteemis ning avaldavad olulist mõju teie elektromagnetilisele kehale. Mayad mõistsid, et Maa on kaasatud ringlemiste suuremasse süsteemi, kui ainult Päikesesüsteemi ringlemine. Selline ringlemiste süsteem rajanes teistsugustel numeroloogilistel kategooriatel. Mayade Teadvus lõi ja määras ära teie süsteemi aja, toetudes oma teadmistele sellest, et te olete palju suuremate tsüklite osalised.
On olnud palju erinevaid Mayade versioone – palju Aja Hoidjate gruppe, kes käisid Maal erinevatel ajaristumistel mängimas ja töötamas kolmemõõtmelise ajaga. Muidugi, Mayad ilmusid välja ammu enne seda ajaloolist perioodi, mida teie üldiselt omaksvõetud ajaloo osana ette kirjutate. Nad ilmusid Maale tuhandeid aastaid enne seda. Tegelikult on nad võimelised kergusega paiknema ümber Universumi lõpetamise aega ning sama kergusega ka tema lätetele. Nende ülesandeks on Universumi kõikide osade tööshoidmise toetamine ning õigeaegne osalemine Universumi kokkutõmbumise protsessis. Nad jälgivad samuti seda, et ei juhtuks enneaegset kollapsit. Tunnetage oma seost Mayade Teadvusega, Aja Hoidjatega ning avage oma teadvuse selle võtmega, mis nad teile on jätnud.
Aja lukud reaalsuste ümber toimivad elektri lülititena. Te võite valgust sisse ja välja lülitada siis kui tahate. Teadvus kui elektromagnetväli pulseerib, deklareerides oma kohalolu, kus ta ka ei asuks, ta on absoluutselt kõiges ning vastavalt oma struktuurile väljastab kindlapiirilist ja unikaalset signaali. Vastavad olemused teavad seda, kuidas teadvust vastavatesse ajalõikudesse „sulgeda”. Aja Hoidjad muudavad modelleerivat sagedust selliselt, et kui ka teised olemused hakkavad uurima seda ruumi, üritades kindlaks teha, kuhu ja mil moel energiad on grupeerunud, siis nad neid lihtsalt ei leia. Tänu ajalistele lukkudele, mis on paigaldatud portaalide aladesse (aga aja koridorid on otsekui vastavate olemuste „omand”), ei suuda Kosmosest tulijad Maad avastada. Tema eksisteerimise värv on olemuse spektrilt „pühitud”. Maa ümber sai moodustatud modelleerivate sageduste hoopis teistsugune elektromagnetiline spekter. See ei peegeldunud väljapoole ega registreerinud planeedi Teadvust. Selliselt muutus Maa „nähtamatuks” ning sai suletud karantiini.
Mayade tsivilisatsiooni sihiks oli planeedile tulek teadvuse uue paradigma rajamiseks. Erinevad tsivilisatsioonid hoiavad energeetilisi portaale avatuna kollektiivse Teadvuse jõupingutustega. Nende portaalide kaudu on võimalik reaalsuse teisi tüüpe toitvate energiate lühiajaline sissevool. Kuid tsivilisatsioon peab olema selle valguse voo kinni hoidmiseks ettevalmistatud ja välja õpetatud. Seal kus on Valgus, on teadmine, on infovahetus. Mayade tsivilisatsioon oli üks Valguse tsivilisatsioonidest. Tänapäeval on polüneesia kultuur üks sellistest tsivilisatsioonidest. Sellised tsivilisatsioonid võivad eksisteerida teadvuse „saartena” üle kogu planeedi. Sellisteks „saarteks” võivad saada Maa piirkondade või linna kvartalite inimeste ühisused – seal, kus domineerib harmoonia, koostöö, vastastikune toetus ja loomingulisus. Mayade Teadvus osales eksperimendis, mille sihiks oli mõjutada tulevikku. Nad külvasid planeedile, kus oli kaua domineerinud pimedus, Valguse seemneid.
Mayad teadsid oma eesmärki. Nad teadsid samuti, millal tuleb oma pärandi maha jätta, nagu ka Tiibeti elanikud, kes teadsid ette eelseisvast sissetungist oma riiki ja tema eelseisvast anastamisest. Tiibeti laamad peitsid olulisemad dokumendid ja artefaktid ammu enne hiinlaste korraldatud veresauna. Kuna Mayade Teadvus on Aja Hoidjaks, jõudsid tema esindajad evakueeruda Maalt, mõistes, et nende missioon on täidetud. Maya üheks sügavamaks saladuseks oli see, et nad teadsid arvusid ja aega. Mayade kalender osutab täpselt „taeva” ja „põrgu” -Valguse ja pimeduse tsüklitele. Maya Teadvus teadis oma lahkumise täpset daatumit ning oli „eesriide” ettetõmbamiseks valmis. Nende vaatenurgast nad said üle viidud teise füüsilisse mõõtmesse. Tegelikult Maya kultuur eksisteerib ja õitseb „praegu” hetkes edasi. Maya tsivilisatsioon teadis, et saabub päev, mil on aeg planeedilt lahkuda. Ja nad teadsid, et kunagi edaspidi nende teadmised, nende võtmed avastatakse Valguse Perekonna Esindajate -teie poolt.

Me kinnitame, et on juba mõned inimesed, kes on Mayade Teadvuse võtmed dešifreerinud.

See tsivilisatsioon teadis oma ettemääratuse ajalugu täielikult. Just seepärast nad tulid Maale, et jätta inimestele maha tuleviku, mis on praegu kätte jõudnud, võtmed. Teie teadvused avavad aja lukke Maya Teadvuse abil. Olles Aja Hoidjad, avab Maya tsivilisatsioon paljud „aja lukud” üle kogu planeedi.

Mayade Kalendri taasavastaja ja uue Kalendri looja Jose Arguelles

Kuidas neid saladusi teie eest varjati, kuidas teie teadvust nii tugevasti kontrolliti ning hoiti üksteise eest isolatsioonis? Kui kõik need olemused ja sündmused on tõepoolest olnud, miks te siis nendega oma elukogemuste raames kokku ei puutunud? See sai võimalikuks kõikse loomingu koe struktuuri enda ning „ajalukkude” olemasolu tõttu ruumi ümber, millesse te olete suletud. Teie tsivilisatsioon oli suletud olemasolu algsesse koesse, millele kuuluvad „aja koridorid” ning teie koridor oli lukustatud kolmemõõtmelisse ruumi.
On terve hulk selliste koridoride loomise võtteid: võib saada loodud vaid üksik avar tunnel või mitmed väiksemad rajad, mis sarnanevad paljude teedega, mis viivad teie linnadesse ja küladesse. Kui on olemas ainult üks sisse-ja väljasõidu tee ja see suletakse, siis sellise koridori kaudu energiate vahetamine pole võimalik ja koridor ise on täielikult ära lõigatud mistahes teistsugustest mõjudest. Teie reaalsuses riigid rakendavad sanktsioone teiste riikide suhtes kõige sagedamini karistusena. Nad isoleerivad ja boikoteerivad üksteist täpselt samuti, nagu Aja Mängurid blokeerivad „aja koridore”.
Niipea kui teed avatakse – ajalised lukud avanevad ja reaalsused segunevad ja sulavad ühte. Muutub kõik ja teie ühinete oma Kõrgema Minaga. Mõne järgneva aasta jooksul te peaksite oma teadvuse ette valmistama tohutu teadmiste hulga vastuvõtmiseks. Teie olete reisil, kus edasiliikumise tempo pidevalt kasvab. On saabumas hetk, mil teid valmistatakse ette „ajalukkude” avanemiseks ja oma olemusega liitumiseks.
Aja lukud eraldavad tsivilisatsioone ja reaalsusi ega võimalda neil liituda. Sedamööda kuidas aja koridorid hakkavad avanema ja te astute uude sündivasse maailma, toimub paljude reaalsuste sulandumine. Kui see hakkab toimuma Valguse kohalolekul, sügavate teadmiste ja vastutustundega oma tegude eest, siis võib see saada vaimse arengu hüppeks.
Minevik, olevik ja tulevik on lahutamatud ning üheaegsed. Planeedil on vastavad energeetilised matriitsid, mis võimaldavad saada planeedi elu kogemusi tema erinevatel ajalõikudel. Selleks et siseneda planeedi Teadvusse, on teil vaja leida portaalid või avad, mis viivad teid planeedi nendesse reaalsustesse, kus eksisteerib teadlik elu. Te võite maanduda planeedil ja leida selle täiesti tühjana. Portaali sisenedes te saate ligipääsu kõigile erinevatele reaalsustele, aja vahedele ja koridoridele, mis selle portaaliga seostuvad. Seetõttu on võimalik tulla tagasi sellisele Maale, nagu ta oli 200-500 aastat tagasi, sest need reaalsused eksisteerivad edasi.
Energeetilised matriitsid asetuvad pidevalt üksteisele, ümbritsedes maailmu. Matriitside liigutamisel ja ümberpaigutamisel loovad viimased erinevaid reaalsusi, milles väljenduvad erinevad energiad. Kui te nihutate või paigutate matriitse ümber ja läbite portaali, võite momentaalselt minna mineviku, oleviku või tuleviku maailma. Portaalid on planeedi ümber paigutatud kaitsevahendid. Portaalide loomine ja paigaldamine on üpris keeruline ülesanne. On olemas vastava sagedusega energia, mida on vaja portaalide avatuna hoidmiseks alal hoida. Maal on palju portaale. Meie teeme juttu mõnest neist. Üks neist asub Mehhikos Kesk-Ameerikas. Teine Siinai mäe piirkonnas ja veel üks Tiibeti kohal. Need kolm on põhiportaalid. Nende kaudu saabuvad energiad Maale ja lahkuvad sealt. Kui inimesed toetavad portaalide kaitset ja valitsevad neid, on neil samuti ligipääs aja koridoridele. Need kes elasid Tiibeti aladel, võisid piiluda tulevikku ja näha sissetungi nende riiki, seetõttu nad valmistusid tulevasteks sündmusteks ette. Nad võisid näha, milleks saab kasutatud nende seeme – tiibeti munkade sperma. Nad samuti nägid ära, miks on vaja anastajate eest ära peita nende tsivilisatsiooni saavutused ning minna pagendusse.
Lähis-Ida portaal on üks peamistest planeedile pääsemise kohtadest. Bermuda kolmnurk – on Atlantise regiooni iidne portaal, mis kunagi oli samuti üks peamistest Maa portaalidest. Kuid praegusel ajal energiad selle portaali ümber on kaoses ja segaduses ja ta pole sugugi ohutu. Te võite sinna kinni jääda või selles kaduma minna seal valitsevate kaose ja konfliktide tõttu.

Teised regioonid, endised või praegused – on Lihavõtte saar, Fudji ja Shasta mäed, Titicaca järv, Nasca ja Uluru. Ühed olemused oskavad lugeda informatsiooni ja rännata aja koridorides, teised mitte. Teadvuse Impeeriumi moodustatakse selliselt, et hõlmatakse Kosmose ja Universumi teatud alasid. Kui Teadvuse Grupid on võimelised aja koridore läbima, on neil tohutud teadmised ja oskused tungida paljudesse elektromagnetilistesse portaalidesse. Kui üritada rännata aja koridorides vastavaid teadmisi omamata, palju sündmusi võib aeg paljud sündmused jalge alla tallata, liikudes ühest kohast teise nagu tõusu ja taandumise laine – hõõrudes kõik olemasoleva „pulbriks”. Taolistele nähtustele ja sündmustele on ükskõik, millisesse portaali nad satuvad või millisesse portaali nad sisenevad ja milliseid võimalusi riivavad. Nad annavad löögi sihitult. Kuid samal ajal kõik sündmused on sünkroniseeritud ja on seotud vastava korra järgi ühtseks tervikuks. Nad on vastastikku seotud tasandil, millel on sügav mõte. See tasand on Jumalanna enda mängumaa.
Selleks et kehtestada uue aja koridori, uue ajajoone ja eksisteerimise uue tervikliku matriitsi, on vaja põhjapanevat sündmust. On vaja, et sündmus, mis kinnistab olemasolus uue matriitsi, oleks sellise sügavusega ja jõuga esmasündmus, mis oleks võimeline mõjutama kogu olemasolevat loomingut. Vastasel juhul pole matriitsil kusagile laieneda. Need olemused, kes käesoleva ajani valitsesid Maa ajaliini, hoidsid Maad isolatsioonis, võimaldamata aja koridorides energiate vaba vastastikku vahetust. Tuleviku olemused töötavad teistkordse ja kolmandakordse matriitsi loomise kallal. Teistkordne matriits aja põhikoridori ümber võimaldab tuua energia sisse põhiteest mööda minnes. Kolmandakordne või kolmanda astme matriits püüab energiad kinni sel juhul, kui teine sellega toime ei tule.
Ajajooned -kangas või kude või aja põimingud ja läbikäigud, mis moodustuvad antud matriitsides – kõik on kinnistatud mingite algsete sündmuste külge, mis on „ankruteks”. Ilma algsündmuseta pole ajajoont võimalik külge siduda. Teisi sõnu, kui matriitsid või teise ja kolmanda astme aja kangad on seotud algsündmusega, siis ka teised ajajooned saavad algsündmust ankruna kasutada. Aatomi killustamine /tuumaenergia ja relvastuse saamiseks/ sai algsündmuseks nagu ka sekundi killustamine. Harmooniline Konvergents oli samuti Algsündmus. Algsündmused võivad olla isiklikud või ühiskonlikud ning on sündmusteks, mille tagajärjel Ajaloo käik muutub dramaatiliselt. Seega, selleks et kinnistada Maale uue ajajoone, on vaja massisündmust. Teie ajakoridori tungitakse nende matriitside või ajakudede kaudu väljast -tulevikust. Kui on käimas teise ja kolmanda astme matriitside ülesehitamine sihiga tungida suletud koridori, on vaja leida algsündmus. Kui te algsündmust ei leia – seostumist ei toimu. Seda võiks võrrelda kalapüügiga: te viskate õnge vette, kui keegi konksu otsa ei jää – teil puudub algsündmus.
Algsündmus on nähtus, mida registreeritakse ajaliste koridoride algses ajalises koes. See on see pöördeline ühenduskoht, mida läbivad kõik reaalsused. Sellist sündmust võib pidada pöördepunktiks nende alade arengus, millesse ta väljendub. Harmooniline Konvergents on sündmus, mis tuli impulsina tulevikust. See sündmus saadeti tulevikust minevikku oleviku reorganiseerimiseks, avamaks portaali ning sisestamaks teise ja kolmanda astme energeetilis-ajalisi matriitse, kinnistamaks neid planeedil. Aga mis on sidelüliks tuleviku teise-ja kolmandajärguliste matriitside organiseerimiseks olevikus? Mis on algsündmuse struktuuris ankruks? Vastus on lihtne: inimeste kollektiivne teadvus.
On olemas ka need, kelle spetsialiteediks on algsündmuste uurimine olemise kõikvõimalikes sektorites. Nad teavad kõrvalteid, mille kaudu on võimalik teatud aega muuta, muutmata aja enda struktuuri. Nad kasutavad ära sündmuse ümber olevate ajaeelsete matriitside muutmise võimaluse. On neidki, kes spetsialiseeruvad paralleelsetel sündmustel, mis erinevates maailmades toimuvad. Nemad loovad geomeetrilisi lehtreid, võttes aluseks algsündmusi erinevatest Tähesüsteemidest ja Galaktikatest, kinnistavad need ja loovad uusi kommunikatiivseid tunneleid. See on suurepärane kontseptsioonide realiseerimine, mis on teie mõistuse poolt hoomatav, niipea kui te „maisest ajast” kõrvale pöörate.
Algsed koridorid on nüüd rekonstrueerimise käigus selleks, et tagada energiate tuleku ja „sissevoolu” teie planeedile. Meie aitame teid tulevikust, ehitades üles vastavaid energeetilis-ajalisi süsteeme, et algsündmuse käivitamise järel saaksid kõik matriitsid ühineda ning Maal saaks selle tagajärjel toimuda suured muutused. Need sündmused muudavad aja struktuuri. Teatud astmeni viivad sellised jõupingutused isegi koe, mille sees te eksisteerite, rebenemiseni ning gigantse „augu” tekkimiseni.
Ammuilma, kui need koridorid avastati ja töödeldi teiste tsivilisatsioonide poolt, miljonid maailmad ei kasutanud veel tarkust. On olemas ruumi alasid, mis muutusid kaose keradeks selle tõttu, et nende reaalsust määrava kanga rebenemisel tekkis liiga palju „auke”. Taolisi õppetunde olete saamas ka teie praegu teid ümbritseva keskkonna kasutamise osas.

Te kasutate oma ressursse valesti, reostate ümbruskonda, mille tõttu ümbritsev maailm kustub ja kahvatub, kaotades oma algse elujõu. Kõik mis on – on elav ning olemise peamine ülesanne on elada kogu loomingus, ümbruskonna elujõudu võimendades, aga mitte kõike enda ümber ära kasutades ja hävitades. On terveid Universumeid, mille ökoloogia on täielikult rikutud, mille kallal tehakse puhastustööd. Teie arvate et Maa on reostunud? Aga kas te oskate endale ette kujutada tervet Universumit, mis asub reostuse ja kaose seisundis, sest neis puuduvad ajaliinidevahelised seosed. Kujutage ette, et te lähete poodi, aga tagasi tulles teie maja enam pole olemas, sest ta kukkus „auku” ja tema kohal eksisteerib sootuks teine reaalsus. See on ju täielik arulagedus.
Kuid kõik nähtused kuuluvad integreerimisele ning ühel päeval saavad kõik protsessid kokku koondatud. Selline ülesanne seisabki meie ees. Kuidas me saaks integreerida ühte nende teadvuse, kes alguses lõid sellised lõksud või püünised, väljendades oma lugupidamatust Looja ja Tema loomingute vastu? Nad ei austanud aja kangast, tungisid ajalistesse koridoridesse ja müttasid teha kõike, mida tahtsid, teiste huvisid arvestamata. Meie mängime ohtlikku mängu, ometi me näeme vajadust sündmuste käigu muutmiseks. See ei tähenda, et me kanname vastutust taoliste tegude eest ainuisikuliselt. Meie tegutseme vastavalt meie endi Õpetajate, Aja Hoidjate juhendamisele. Sündmusi laiahaardelisemast perspektiivist vaadates, me näitame teile seda tohutut vastutust, mida üks Teadvuste Koondis kannab, meelitades oma poole Teadvuste teisi gruppe /olgu need religioossed või poliitilised – nad loovad egregori – võimsa teadliku energia monstrumi, mis hakkab lõpuks valitsema oma loojate üle. VK/. Manipuleerida põhjuse ja tagajärje seadustega paljudes ajalistes koridorides korraga – on üsna keeruline ülesanne.
Raamatukogud asuvad algse energeetilis-ajalise matriitsi selles versioonis, mis on praegu suletud ja inaktiveeritud. Raamatukogud on valve all. Praegusel ajal Raamatukogudesse pääseda on väga keeruline, eriti tulevikust. Seetõttu tulevikust moodustataksegi aja koridoride ümber teise ja kolmanda astme matriitse. Paljud olemused rajavad selleks, et saada teatud territooriumide valdajaiks või omada nende üle suuremat võimu, vastavaid ajalisi liine ühiselt. Taolisi liine rajataks ka paralleelselt, kusjuures nii, et igal ajaliinil oleks võimalikult suurem hulk sidemeid temaga paralleelse liiniga või siis vastupidi, ei poleks naabruses kulgevaga mingit kokkupuudet – sõltuvalt mõjutamise eesmärgist.
On teadvusi, kes omavad ajakoridore või, vähemalt on veendunud selles, et nad neid omavad. Nad rekonstrueerivad algseid koridore ja organiseerivad uusi eksisteerimise ajastuid. Kui sellised koridorid valmis saavad, paljud arukad eluvormid saavad nendes alades edasi-tagasi liikuda. Sealjuures nn ajaliste koridoride „omanikud” hakkavad ise otsustama milliseid energiaid „oma” ajalisse koridori lubada.
Just selline probleem kerkib Maa ette ning just sellega on seotud tohutu hulga erinevate eluvormide juurdevool, kes inimkonda oma eksperimentide huvides ära kasutavad. Käimas on teise ja kolmanda astme ajaliinide või koridoride loomine tagamaks nendes vaba liikumise. Isegi kui teise astme koridor teiste poolt vallutatakse, jäävad alles kolmanda astme koridorid. Niipea kui teise-ja kolmandajärgulised sündmused saavad paika ja valmis, aja koridorid avanevad. See võimaldab paljudel tulla läbi, nii öelda, „ametlikult heakskiidetud kanalite kaudu”. Kuid tuleks meeles pidada, et saab olema ka „põrandaalune liikumine” – sest uksed avanevad paljudesse erinevatesse suundadesse.
Mayade Teadvus, need suured aja kunstnikud, jätsid teile võtmekimbu, mis võimaldab teil seda mängu kaasa mängida. Erilist tähelepanu väärib Maya kalender, mis määrab teatud tsükli lõpu 2012 aasta detsembri talvele / kell 11 ja 11 min, 21 dets. 2012. V./. Mängu Valitsejad jälgivad teid ja mõtisklevad, mida te ometi ette võtate? „Maailma lõpu” või „Teie aja lõpu” kontseptsioon kõneleb vaid sellest, et teatud tsükkel tõepoolest lõppeb. See ei tähenda, et Maa täielikult puruneb. Vastav vaimseks arenguks vajalik teema mängitakse maha pikaajalise lavastusena. Teil on jäänud veel ligi 12 aastat /tänase seisuga vaid veel veidi üle kolme aasta. V/ etenduse, milles te nõustusite osalema, lõpetamiseks. Kui selle etenduse viimane ajalõik läbi saab, toimub planeedil mõõtmete nihe. Need, kes on juba võimelised neljandasse mõõtmesse ja tagasi liikuma, osalevad selles protsessis. On olemusi, kes küünivad viienda mõõtmeni. Viimaste aastate jooksul saab uus vibratsiooni sagedus niivõrd tugevasti Maal prevaleerima, et üks teie planeedi versioon paiskub olemise Uude tsüklisse, ent teine versioon jõuab täielikku lõppu ja lagunemisse.
Uues tsüklis toimub energia purse Elavast Raamatukogust, mis saab kõikide eluvormide õitsengu käivitusfaktoriks. Teie ei pääse teistele ER ligi seni, kuni pole Maa Raamatukogu teadmised assimileerinud. Te hakkate tundma, kuidas osa teist endist küünitab, sirutub ja piilub teisi reaalsusi. Te võite samuti vaadata, kuidas teised olemused oma loomingutega käituvad, kuigi ehk, te ei suudagi teistsuguse ER eluvorme mõista.

Teise ER maailmad võivad teie maailmast tugevasti erineda. Teadmised võivad olla hoiul nt vastavates geomeetrilistes vormides /nt kristallid/ ning teie vaatenurgast võivad nad tunduda Kosmose maha jäetud mänguplatsidena. Mänguplats muutub mänguplatsiks alles siis, kui sellele ilmuvad mängijad. Maa ER aitab teil minna üle uuele vibratsiooni sagedusele. On võimalik energiate jagunemine ning nende hoovustesse sisenemine. Ning õppides Looduselt Suurel ja saladuslikul Maa platsil vajaliku ära, te saate vastavalt vajadusele liituda aja koridoride energiatega ja neis väljenduda. Meie oleme siin selleks, et kiirendada meie endi mineviku muutusi. Sellega me muudame oma Plejaadide Tähesüsteemi olevikku jooksva hetke meie versioonis. Kõike seda tehakse selleks, et ringi minnes vältida ja reorganiseerida kauges tulevikus toimuvat Maa türannidepoolset anastamise võimalust. Asi on selles, et teie minevik sööstab kiiresti meie olevikku.
Lõppkokkuvõttes te hakkate meenutama hoopis muud sündmuste jada, sest te muudate oma Universumi mineviku. Nii on lood. Me oleme teile juba rääkinud, et tulime teie tulevikust muutma minevikku. Te olete targad. Me oleme muutmas terve Universumi ajalugu, paralleelset Universumit luues. Paralleelsed Universumid on vastavad olemise tasandid, mis nihutavad aja mehhanisme ruum-aja ühes eraldi võetud punktis, muutes mälestust sündmustest ja sündmust ennast. Te võite teha seda sama oma isiklikus elus. Te võite muuta ka oma minevikku. Õppides seda mängu mängima – olge paindlikud.

Energeetilised harjutused. Keskendage oma tähelepanu hingamisel ja jälgige õhu sissevoolu oma füüsilisse kehasse. Kujutlege, kuidas teie kopsud täituvad Valgusega. Nähke, kuidas teie verevool ammutab endasse energiat, mis kannab endas Valguse laengut ning jagab ta üle kogu keha. Iga sissehingamisega tundke, kuidas teie füüsiline keha lõdvestub. Laske endast vabaks kõik kahtlused ja rahutused. Jätkake hingamist, kujutledes ennast ümbritsetuna 12 energia poolt, mis aitavad teil alal hoida rahulolu tunnet. Tundke, et te olete Universumi kaitse all absoluutselt mugavalt. Te tunnete nende energiate kohalolekut. Vaadake sügavalt silma igaühele neist, seejärel viige pilk üle ning lugege ümbritsevat energeetilist välja. Kujutlege, kuidas Valguse niidid ja kiired alustavad oma tantsu, väljudes teie kehast. Tundke tuttavaid tõmbeid kõhu ja südame piirkonnas. Teie keha vibreerib, tundes ära need energiad ning teie 12 Juhendajat pakuvad teile võimalust vaadata „praegu” teistesse osadesse. Võimaldage endal vaadata sellesse aega ja tollesse reaalsusse, mida esindavad igaüks teie 12-st Juhendajast, kogedes üheaegselt kõigi 12-ne reaalsuse elujõudu. Laske oma mälul üles söösta. Tundke koridore – ajaliine teekartidena teistesse reaalsustesse, millel saab liikuda mistahes suunas. Järgnege valgusniitidele, mis lähtuvad teie energiapööristest (tšakratest) – teie teadvuse keskustest – sedamööda kuidas nad paiknevad üle teie Juhendajate energiavälja. Kus te asute, mida näete enda ümber? Tundke, uurige, kuulake. Te võite kuulda õrna vihmasabina magusat heli või külma tuule hiili ulumist tühjal teel. Võite näha džunglit, ürgseid metsi, lumiseid mäeharju, kõrbeid, jõgesid, ookeane või tasandikke. Iga Maa nurgake sisaldab teie jaoks endas mälestust ja saladuslikke võtmeid teie Teadvuse juurde. Tunnetage Maad 12 ajakoridori seisukohalt, paluge, et teile näidataks seda, millel on suurim tähendus teie iseenda ja oma tähtede vastastike seoste mõistmisel. Tundke Valguse kangast – seda elavat elu matriitsi, mis seob ühtseks tervikuks kogu loomingu. Nüüd kujutlege, et mööda kanga põiminguid levib kõikides suundades mõistus ja elu otsib elu. Kujutlege endale Maad, sinkjas-valget pärlit rippumas ruumis, seda kuningannat omaenda ajalises ruumis. Maa on suurepärane plats, peatuskoht ja puhkekoht Valguse koridorides rändamisel. Vaadake Maale Kosmosest ja tundke aegade tõmmet, mis paluvad, et te nad meelde tuletaksite. Need on mineviku sündmused, mida te võite oma mälus taastada. Mõtisklege selle üle, samal ajal kui kõik teie aja, ruumi ja Maa enda kontseptsioonid segunevad ja valguse matriitsis kokku sulavad. Nüüd vaadake üle energiate liinid, mis ristuvad ruumis palju kaugemal Kuust. Mida te seal aja teetähistel näete? Millistele tähtede kõrvalteedele osutavad teile teie Juhendajad, keda te usaldate? Lubage oma vaimul ammutada endasse hetke elujõudu, austades ennast ja Maad piiritute võimaluste eneseväljenduse ja eneseuurimise võimaluste eest. Andke erilist austust kangale, või Valguse matriitsile – valgusniitidele, mis seovad ühtseks tervikuks kõik olemasoleva, tollele suurele olemise jõule, mille abil me kõik õpime mängima Jumalikke Mänge.
19
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:04 »
KAHEKSAS VÕTI.
Jumalate and.

Orgasmi kogemine annab tervenduse ja taassünni energiat teie füüsilisele kehale. Maa ER seos teie füüsilise kehaga toimub ka läbi teie suguorganite ning kui te õpite õigesti kasutama sissepääsu ER, te saate ligipääsu Aja Kroonikatele. Sageli inimesed ei eralda piisavalt aega üksteise mõistmiseks sügavalt intiimsel tasandil, võttes omaks oma seksuaalsuse kõiki erilisusi. Paljude kirg ja kehalised naudingud seostuvad sügava emotsionaalse valuga. Paljud teist häbenevad otsida naudingut. Kuid tuletage meelde -teile on antud Jumalate and.
Meile on üsna huvitav fakt, et Maa paljud filosoofilised ja vaimsed koolkonnad kuulutavad vaimse arengu kulminatsiooniks taganemise oma seksuaalsusest, võõrandumise intiimse läheduse vajadusest. Olge taoliste ideede omaksvõtmisega väga ettevaatlikud, kuna need juhivad teid kõrvale sellest terviklikkuse kvintessentsist, kelleks te olete. Taolised ideed ja kontseptsioonid kõlavad üleolevalt. Nad suunavad teid kõrvale teie maise füüsilise keha rikkustest. Kõik, mis teie füüsilise kehaga saab toimuda, tema mõistatused, füsioloogilised saladused on annid, mis väärivad omaksvõtmist ja väärikusega, graatsiaga, austusega ja lugupidamisega mõistmist. Neid andeid saab jagada mittejuhuslike intiimsete seoste korral, mil mõlemad osapooled võtavad endale vabatahtliku kohustuse olla üksteisele truud.
Meie taotluseks on teie innustamine oma seksuaalsuse ümberhindamisele ja taastamisele. Palun, saage aru, et sedamööda kuidas Maa läbib muutuste aegu, teie hakkate samuti läbima teadvuse erinevaid valdkondi. Pole mingit põhjust karta üksindust – teil on nii võimed kui võimalused väljendada oma reaalsuses sügavaid, siiralt õigeid intiimseid vastastikke suhteid, mis arenevad välja kahe inimese vabatahtliku liidu alusel. Te võite väljendada oma reaalsuses kõige sügavamaid suhteid, milleks te vaid võimelised olete ning mida soovite oma reaalsusse tõmmata.
Õigesti suunatud seksuaalsus soodustab teie füüsilise keha tervenemist ning avab tunnetuse „Täheväravad”. Seksuaalsuse väljendus õigete, intiimsete, armastavate vastastike suhete juures inimeste vahel võib olla sügavasisuline, tõmmates oma järel teistesse maailmadesse, taasuuendada ja varustada energiaga teie füüsilise keha ning meenutada talle optimaalsemaid energeetilisi matriitse. Seksuaalsuse väljendus annab võimaluse nii vaimsete kui füüsiliste reaalsuste uurimiseks. Vajalik on vastav tasakaal. Teie elate oma füüsilises kehas, mis oma kvintessentsilt on teie vanemate seksuaalsuse väljendus. Olge oma seksuaalse energia väljendamisel vabad; austage ja võtke täiega vastu selle eluenergia, mis teist läbi voolab. Me tahaks näha teid palju elavamatena, täis jõudu ja oma füüsilist keha mõistvatena – mis on liikumisvahendiks, milles te viibite.

Sellel planeedil te olete olnud pikalt võhikluses selles suhtes, kuhu teid võiks füüsiline lähedus välja viia. Teie jaoks on intiimne ühtimine olnud kohaliku tähtsusega sündmuseks, mis ideaalis annab hea enesetunde. Tegelikult aga see lähedus on Kosmilise ulatusega sündmus. Niipea kui te astute intiimsesse seosesse teise inimesega, energeetilised konfiguratsioonid otsekohe seovad teid ühte ning tõmbavad ligi nähtamatuid energiaid. Mõned hormonaalsed inimeste seisundid (nt, „loomaliku kire” seisund) „haarasid” jumalaid ja jumalannasid niivõrd, et kunagi nad hormonaalse sekretsiooni teatud staadiumis sõid inimolendid ära. Taoline informatsioon võib teile tunduda ebameeldivana, sest seda omades te mõistate, millist vastutust eneste eest kannate. Sellised andmed sunnivad teid vaatama oma elule tagasi ning hindama, kuidas see elatud sai. Ideaalis te ei hakka süüdistama ennast selle eest, kus te olite või mida tegite, vaid saate teadmiste viljateri, tuletades meelde oma tegusid jooksvas elus või mingis eelmises kehastuses.
Ideaal, mille poole teil tuleks pürgida – on oma seksuaalsuse väljendamine taastamiseks, uuendamiseks ja enesetäiendamiseks, aga mitte teadvuse degenereerimiseks. Kui teil on tegemist seksuaalsusega, on teil tegemist vastavate hormoonide kogumitega. Intiimne lähedus kutsub esile erutuse reaktsiooni teie rakkude sügavaimas osas ning valgusniidid hakkavad põimuma teie mõlema ümber. Magneti sees kõik energiad asetuvad selliselt, et orienteeruvad ühte suunda. Kui te erutute ja teie teadvus alustab tantsu, tootes vastavaid hormoone, kogu teie keha joondub ühte suunda. Kui teie ja teie partner ühtlustate oma energiad, te muutute Põhja ja Lõuna poolusteks. Tavaliselt teie keha rakud sarnanevad rahvamassile raudtee jaamas või veel mõnes massikogunemises, kus inimesed liiguvad erisuundades. Kuid läheduse seisundit võiks võrrelda olukorraga, kus raudteejaamas keegi vilistas. Kõik pöördusid vile suunas. Kui te saavutate tõelise seose teise inimesega intiimse läheduse ajal, te saate üksteisele käivitusfaktoriks ning teie mõlema rakkude energiad rivistuvad ühte suunda. Teie keha muutub magnetiks. Kui teie ja teie partner saavutate teadvuse „magnetiseerituse” seisundi – palju kõrgema vibratsioonilise seisundi võrreldes tavaolukorraga, te tõmbate üksteist ligi ning loote harmoonia ning elektromagnetiliste jõudude omavahelise tasakaalu. Kui te õpite taolises protsessis osalema, teil isegi ei teki vajadust üksteist puudutada ja te saate „punuda” sellise elektromagnetilise armastuse võrgu üksteisega, et selle jõuvälja kaudu võite lasta oma Valguskehal minna rändama teistesse maailmadesse.
Enamus teist on üsna valivad toidu suhtes. Olge samuti valivad selles, millisel moel soovite saada naudingut oma kehalt. Võimaldage endale naudinguid, rääkida neist, tunda neid. Tõuske püsti ja vaadake oma alasti keha, vaadake seda igast rakursist avastamaks jumalikkust oma keha igas kumeruses ja liigendis. Kui te autot juhite te ei ütle: „Oi, ära vaata pakiruumi!” – te võtate autot tervikuna. Auto iga osa teeb koostööd teistega selleks, et viia teid ühest kohast teise. Sama lugu on ka teie füüsilise kehaga. Meie oleme seisukohal, et seksuaalsus on üks kõige kütkestavamatest andidest, mis teile kunagi on antud. Me tahaks juhendada teid sellel teekonnal, et te veedaksite oma aega siin Maal suurima naudinguga. Armastage ennast ja armastage Maad, kuna teie ja Maa kuulute ühte kategooriasse. Armastage oma keha iga osa. Te peaksite oma intiimsest lähedusest rohkem rääkima. Pühendage end sellele, et avaldada armastust igale oma keha osale ning kutsuda endale partnerit, kes austaks iga teie rakku. Olge kindlad selles, et teie partner on valmis ja soovib olla „maadeavastajaks” teie teadvuse energia selles osas, mis sisaldab endas Jumala või Jumalanna jõudu.
Me peame intiimsest lähedusest rääkima. Meie eellased olid vastutavad selle eest, et suunasid teid kõrvale teie endi seksuaalsusest ning sundisid peale selle uskuma valestimõistmist. Tervenemine saab toimuma sedamööda kuidas te oma eelistused oma elus õigesti paigutate ning hakkate täielikumalt ja sügavamalt mõistma seda elujõudu, mida seksuaalsuseks nimetatakse. See mõistmine on üks põhivõti tervenemiseks, mis on vaja läbi viia planetaarse teadvuse tasandil. Meil on teile mõned nõuanded. Need nõuanded puudutavad seda, kuidas kutsuda endale partnerit, austada oma ja oma partneri keha teie füüsiliste kehade mõistatuste ja saladuste avanemisel. Pidage meeles, te uurite, millist energia mahtu te suudate oma partneriga alal hoida ning kuidas seda energiat teistesse reaalsustesse üleminekuks kasutada.
Sedamööda kuidas vastastikuse külgetõmbe hormoonid verre erituvad, te võite tunda intensiivset energiate vahetust teie mõlema energiapööriste vahel nende liitumisel. Kui te suudate suunata energia üles selle asemel, et hoida seda genitaalide tasandil, te suudate võimendada energia hoovust ning tegutseda uue ühise teadvuse raames. Õppige tõstma üksteise energiaid üles mööda selgroogu ning viima neid üle kogu keha, lükates orgasmi hetke kaugemale. Suguakti ajal te võite kogeda kollapsit ( järsku aja kokkutõmbumist).
Kui te vahetate paaris omavahel suguenergiat, te avanete teistele energiatele, mis tulevad liituma teie teadvustega. Maavälistele energiatele liitumine inimeste teadvusega, kes tegelevad intiimse armastusega, on eriliseks ja huvitavaks osaks ER uurimisel.

Kunagi peeti suureks auks tunda Jumala või Jumalanna lähedust suguakti ajal. Partnerite ühisteadvusel liitus kõrgemate olemissfääride energia. Ideaalseks kogemuseks selles teadvuse valdkonnas oli liitumine kõrgeltarenenud olemustega, kes austavad teid ning kannavad endas Armastuse vibratsioone. Selline armastuse ja intiimse läheduse kogemus saab paljude mõõtmete kogemuseks. Palju on inimesi, kes teavad, kuidas tõmmata enda ligi kõrgeid vibratsioone enne intiimsesse seosesse astumist? Mõned inimesed peavad enne intiimsuhet tingimata jooma alkoholi või narkootikume, kogumaks mehisust armastusega tegelemiseks. Teie peaksite kindlaks tegema väärtusi ja tingimusi, mis teie seksuaalsust määravad, selleks et olla õigesti mõistetud mittefüüsiliste olendite poolt ning paluda, et ainult need olemused, kes vastavad teie standartidele, liituksid armastuse aktis teiega.
Väljendage selgelt oma taotlust, kui taolised energiad teiega koostööd teha tahavad. Öelge nendele, et nad häälestaksid endid sellega, mida te nendele anda saate. Te võite deklareerida Plejaadide Teadvuse energiatele või mistahes teistele maavälistele teadvustele, mistahes jumalatele või jumalannadele, mida te olete otsustanud: „Kuulge, jumalad, ma tunnen teid, kuid ma ei mõista teid, ent tahan mõista. Siin on minu standardid. Ma astun intiimsuhtesse ainult sellega, keda siiralt armastan. Ma austan oma keha ja Maad. Mulle on oluline kõigepealt terviklikkus. Kui te olete nõus minu väärtushinnangutega, ma tervitan teid oma elus ja õpetan teile kõike seda, mida ma inimlikust seksuaalsusest tean”. Selline on õige lähenemisviis.
Te olete juba õppinud ära meie teadvuse äratundmise – Plejaadlaste Teadvuse, kas pole? Kui tuleks keegi teine ning esitleks end Plejaadide Teadvusena, teeseldes meid, te teaksite, et teid tüssatakse. Kuid tõenäoliselt te pole veel õppinud teadvuste vahel vahet tegema, seetõttu ei tea, kes nad tegelikult on. Kui te hakkate kaasinimesega sõbrustama, kust te teate, on ta hea või halb inimene? Te tunnetate intuitiivselt. Meie tahaks, et te kasutaksite samasugust taju, samasugust „vaistu” kohtumisel kehatute olemustega. Meie tungivalt soovitame teil koostöös või mängus teiste olemustega, kes otsivad inimestega suhtlemist, mis võimaldaks neil teiega ajutiselt liitudes omandada vormi, püsida oma väärtuste tasemel ning anda nendele selgesti mõista, kuivõrd ja milleks te olete nendele kättesaadavad. Andke ikka ja jälle nendele olemustele absoluutse selgusega teada oma väärtushinnanguid. Austage oma ja oma partneri keha ning astuge intiimvahekorda ainult inimesega, keda siiralt armastate. Teie keha seksuaalenergia on teie eluenergia. See on jumala või jumalanna energia. Ta sisaldab endas saladuste saladust – loomingulist alget.
Enamus inimesi kasutab oma seksuaalsust selliselt, et selle loomingulise jõu valesti kasutamine viib pigem degeneratsiooni, kui inimese keha ja teadvuse regenereerimisele. Ammustel aegadel oli Jumalanna niivõrd resonantsis loodusjõududega, et oli võimeline genereerima vastavaid sagedusi, millest need jõud toitusid. Pidage meele, kõik on selles maailmas vastastikku seotud, miski ei eksisteeri teistest eraldi, iga ese, sündmus ja nähtus on lahutamatult seotud kogu looduga.
Teie pärite iga inimese, kellega intiimvahekorda astute, energeetilise matriitsi, seetõttu tuleb teil tegelda mitte ainult oma, vaid ka oma partnerite probleemidega. Kui teie kehad ühinevad üksteisega, teie energiapöörised erutuvad ja algab Kundaliini liikumine. Kui ta tõuseb vaid teise energiapööriseni ja ei toimu keha kõikide energiapööriste täielikku liitumist, siis on võimalik partneri energia välja külge „konksude” haakimine. Teie partner saab omakorda jagada teile oma „konkse” või „sidususi”. Seetõttu on väga oluline olla oma intiimsuhetes valiv. Olge selles kindel, et kui te loote intiimsuhte, et te olete mõlemad valmis oma suhteid läbi võtma, võttes endale vabatahtlikult ühinemissuhetega kaasnevaid teatud kohustusi. Sest praeguse energia kiirenduse ja aja kokkusurutuse tingimustes te võite võtta oma turjale midagi teile üldse mitte kuuluvat, st seda, millega peaks toime tulema teine inimene.
Me soovitame teil vabastada oma energiavälja – oma aura – kõigist eelmistest intiimsetest seostest: vabastage oma hinge ja keha, nähke oma keha puhastatuna ja õnnistatuna, lastes vabaks kõik oma eelmised seksuaalsed kiindumused. Tehke kõik vajalik laskmaks armastuses vabaks kõik vanad intiimsed seosed, mis konksude taoliselt püüavad haakuda teie praegusesse ellu. Lõpetage minevikust rääkimise ning selliselt mineviku olukordade ja vanade energia stereotüüpide energiaga varustamise. Jätkates rääkimist inimestest, kellega olite lähedased palju aastaid tagasi, te toidate energeetiliselt nende mõtteviise oma energia väljas, eriti kui te olete olnud nende inimestega intiimsuhetes. See segab teil tõmbamast enda ligi uusi inimesi ning sukeldumast täielikult praegusesse hetke. See sarnaneb olukorraga, kus te tõmbate ligi nende inimeste energiaid nagu magnetiga, kutsudes neid oma ellu isegi kui te pole nendega kohtunud oma paarkümmend aastat. Teie liigute nende energiates. Need inimesed ei pruugi enam üldse olla sellised, kui nad teile mällu on jäänud, teie aga jätkate endiselt nende koos saadud elukogemuste taastamist. Ajad, milles te praegu elate pole enam nii lihtsad.

20 aastat tagasi te võisite lubada endal sukelduda nostalgiasse, sõita autoga, kuulata raadiot, käia pühapäeviti plaažil, juua kokat, juua ennast täis või lihtsalt raisata aega millelegi mõtlemata. Elu oli ühiseks hoovuseks, suureks peoks. Kuid antud ajal on olukord järsult muutunud. Siis oli teil võimalus näha ilmsi unenägusid ja fantaseerida. Teie mõtete ja soovitu kättesaamise vahel oli pikk ajavahe, terve hulk aega. Näis, et selleks, et mõte väljenduks reaalsuses, oli vaja aastatuhandeid. Nüüd aga, piisab vaid teil millestki mõelda, kui te juba põrkute kokku oma mõtte materialiseerumisega tuba ületades. Jah, teie mõtted materialiseeruvad just taolise kiirusega, seetõttu olge üsna valivad.
Austage seda aja „kokkusurutust”, seda „ajakapslit”, mille asute. Aeg tõmbub kokku ning antud hetkel toimub planetaarsel tasandil planetaarse teadvuse nihe. Toimub selle ümberhindamine, millise nurga alt reaalsust vaadelda. Kasutades paberrätte te võtate ta kätte, nuuskate sisse ja viskate minema. Inimesed pole paberrätid. Nendega niiviisi käituda ei saa. Teistest inimestest lahkumine ei saa olla nii kiire ja primitiivne. Niipea kui te astute teisega intiimsuhetesse, te seote ennast selle inimesega. Kui kaks keha ühinevad üksteisega, isegi vaid üheks ööks, nad liituvad mitte ainult füüsilisel, vaid ka kõigil energeetilistel tasanditel ja mõõtmetel. Iga partneri väli ammutab endasse teise osapoole informatsiooni ning toimub väljade integratsioon. Võib olla te seni seda ei mõistnud.
Intiimsuhted on suurepärased. See on inimesele üks kõige olulisematest andidest, mis aitab tal hakata iseennast mõistma. Kuid te peaks seda andi õigesti kasutama. Keegi pole kunagi varem jaganud teile teadmisi energeetiliste seoste tagajärgedest, mis tekivad seksuaalsuhetesse astunud inimeste vahel. Teil võib tekkida soov läbi viia teatud hulk tseremooniaid või rituaale taotlusega lasta teiste inimeste energia konksud lahti oma energiaväljast. Suitsutamine on energiavälja puhastamiseks suurepärane rituaal. Paljud kirikud suitsutavad viirukiga. Paljud religioossed voolud ja filosoofilised suunad kasutavad energiavälja puhastamiseks samuti lõhnaaineid või teiste ainete suitsukatteid. Suits seob ühtseks tervikuks mitmeid mõõtmeid. Kui te viite läbi suitsutamise rituaali, on suits indikaatoriks, et te astute samme enesepuhastumiseks ja energiate lahtilaskmiseks sihiga neist seostest vabaneda. Teil võib tekkida tahtmine sel viisil läbi viia oma füüsilise keha või maja, milles elate puhastamise rituaal. Lahti haakumiseks teisest inimesest või inimestest on teil vaja kasutada selleks oma energiat – täpselt samuti kui te tegite seda ühinemisel. Te ei saa inimesi välja visata ära kasutatud paberräti taoliselt. Kõik suhted peavad jõudma lõppu. Kuidas neid lõpule viia, eriti kui teine pool ei taha teiega koostööd teha? Teie tegelete teiste inimeste energiatega eeterlikul tasandil. Teie peaks suure armastusega õnnistama neid, laskma lahti ning paluma neil lahkuda oma energiaväljast, avaldades tänusõnu nende õppetundide eest, mida te koos jagasite. /Vt „Rajajad” hingeosade tagasitoomisest. V/.
Praegusel ajal on intiimsuhetesse astumine energeetiliselt väga intensiivne, kui te ise pole seda veel märganud. Ja kui te ei astu seksuaalsuhetesse – järelikult olete läbimas oma arengu vastavat faasi. Kuid kui teil pole olnud intiimsuhteid pikema aja jooksul, me esitaks küsimuse: mille eest te end peidate? Millised uskumused segavad teid astumast intiimsuhetesse – miks te peate end väärituks armastuse ja naudingu saamise suhtes? Orgasmiline kogemus saadab teie füüsilisse kehasse tervenduse ja taastamise energiat. Paljudel juhtudel toimub intensiivne emotsionaalne purse ja tunded veerevad võimsa lainena teist üle. Endokriinne süsteem paiskab verre palju erinevaid hormoone ja teisi keemilisi aineid. Osa ainete vajaduseks on eemaldamine, teiste aga jäämine füüsilisse kehasse. Kui taolised ained jäävad kehasse, ammutab teie keha need oma rakkudesse ja läheb seega üle teadvuse vibratsiooni kõrgemale tasandile. Te muutute palju autonoomsemaks, palju kõikteadlikemaks. Kui elujõud suunatakse teadlikult väljapoole seemne näol, võib see saada kasutatud viljastamiseks.
Samuti kui naistele määriti kaela idee, et nad pole võimelised kontrollima omaenda taastootmise funktsiooni ja otsustama, millal saada lapsi või mitte, samuti määriti meestele kaela idee, et orgasmi saamise ainsaks võtteks on seemnevedeliku väljapurse. Intiimsuhetes on võimalik vedelikke kinni hoida. Sealjuures vedelikud, mis sisaldavad biokeemiliselt aktiivseid aineid, saavad seejärel jaguneda keha rakkudesse. Taoline seksuaalsuse kõrgem vorm oli Idas kasutusel tuhandeid aastaid. Kui mehed lasevad seemnel välja voolata igakordse orgasmi ajal, nad kaotavad ühes reaalsuse versioonis oma elujõudu. Kui teie olete mees, te võite intiimsuhetesse astumisel õppida ära sperma tagasi hoidmise. On olemas vastavad tehnikad, mis aitavad seda saavutada. Rõhk perineumi (?) väikses alas võimaldab hoida elujõudu kehas alles, mille järel orgasmi kvaliteet muutub. Inimesi on teadlikult sunnitud uskuma lokaalsetesse orgasmidesse, mis on piiratud suguorganitega, selle asemel et suunata nende teadvust täisväärtuslikele orgasmidele, mis kaasavad sellesse kogu keha. Energiate tõusu tulemusel võib orgasmiline kogemus saada kõrgema kosmilise tasandi kogemuseks.

Mõelge sellele, kui palju on teil erinevaid kehi ning mõistke, et orgasmi kogemust võib saada kõigis kehades korraga. Seetõttu sedamööda kuidas te vaatate ja korraldate ümber, mil viisil te kavatsete rahuldust saada, teie kogemus muutub. Lokaalsetest orgasmidest, kuhu on kaasataud ainult suguorganid, te tõusete palju avarama, üleilmse ühinemise ja rõõmu mõistmiseni.
Sperma on olemasolu katalüüsiline energia ning iga kord, kui meesterahvas väljastab sperma, ta teatud viisil nõrgestab oma füüsilist keha. Ideaalis võib meesterahvas seda teha järglaste soetamiseks või soovi korral selle kogemuse saamiseks. Teie teadvusse siirdati ideed, mis hoidsid teid väga madalatel vibratsioonilistel sagedustel ning viisid pigem taandumisele, kui teadvuse edenemisele. Kõigepealt teid veendi, et intiimsuhted on patused. Seejärel loodi religioossed institutsioonid, mis andsid teile patud andeks. Taoline kahesus esineb pidevalt paljudes suhetes, pendeldades patu juurest kahetsusse ja tagasi. Paljud mehed ja eriti naised Lääne maailmas ei mõista, kuivõrd sügavale on nende teadvusse juurdunud inimliku läheduse patususe idee. See idee mõjutab niivõrd tugevalt Lääne maailma seksuaalkäitumist, et nad püüavad sellega pöörase kiirusega lõpuni jõuda, sest kui nad teevad midagi patust, siis ei taha ometi vahele jääda.
On olemas tasakaalu ja harmoonia näitaja. Pärast lähedust ei tohiks teid jälitada süü-ja häbitunne. Seetõttu on nii vajalik olla oma partneriga psühholoogilise ühtsuse seoses. Teievaheline armastus takistab teadvuses süü ja häbi tunde tekkimist. Armastuse puudumisel aga võib süü ja häbi tunnet koguneda nii palju, et on suur tõenäosus emotsionaalseks purunemiseks. Intiimsel lähedusel võivad nii mees kui naine tunnetada üsna palju. Suguorganid – füüsilise keha avad – on ümbritsetud akupressuuri punktidega, mis on „triggeerseks mehhanismiks”. Neid saab mõjutada mitmel viisil ning neil praktiliselt pole genitaalse ühendusega tegemist.
Armastussuhetes võib erutus tekkida siis, kui partnerid vaatavad üksteisele silma, vahetades omavahel infot energeetilisel tasandil oma DNA-st. See on südamete side hinge silmade kaudu, mil muutub tublisti psühhoemotsionaalse kogemuse teravus. Te võite samuti tegelda energiakeskustega eriti puudutades üksteise südame pööriseid. Pange oma käe partneri südamele ja hoidke südamed avatuna. Stimuleerides üksteist vaatlust kontaktis, avades energiapöörised ja aktiveerides akupressuuri punktid genitaalide piirkonnas, te elavdate keha need alad ja teadvuse. Puudutades neid alasid vabanevad vastavad biokeemilised ained, mis ühendavad teid orgasmi vibratsiooniga, mis lainena sööstab läbi teie kehade. Selline kogemus võimaldab teil tõusta redelil kõrgemate teadmiste juurde ning tunnetada oma jumalikku olemust. Lisaks sellele võimaldab see kogemus teie kehadel end vabalt väljendada ning te võimaldate üksteisel vabalt uurida oma kehi. Ja see on tunnetuse järgmine aste.
Uurige vabalt, kes te olete, esitage täpsed taotlused ja andke mõista, mida te tahate ning väljendage oma seksuaalsust rõõmuga. Seks pole sugugi sportlik ettevõtmine, siin pole lõpptulemus oluline. Intiimne lähedus kahe inimese vahel on armastuse, omaksvõtmise, koostoime ja jagamise kõrgeim väljendus. See pole lihtsalt: „Sa olid vahva!” See lähedus on intiimsuse kõrgeim väljendus, üksteisega ühte liitumine oma individuaalsust kaotamata. See on lähedase inimese toetamise kogemus ning vastastikuse toetuse saamine teadvuse kõigil tasanditel. Intiimne lähedus on vajalik isikliku individuaalsuse tunnetamiseks ja piiride toetamiseks ning enda jaoks rõõmu ja naudingu avastamiseks. Armastuse ja rõõmu seisundis hakkab teie keha meelde tuletama oma tõelist olemust.
Kui te peaksite tahtma mõnevõrra oma teadvuse fookust liitumise ajal nihutada ega taotle kiiret orgasmi, mängige, eksperimenteerige, tõuske laine harjale peaaegu orgasmini välja, hoides seda vibratsiooni alal, taanduge veidi ning tõuske taas teadvuse laineharjale. Ärge kiirustage. Kui te austate läheduse protsessi, nautige üksteist mitu tundi, sest ükski teine kogemus ei taga nii sügavat intiimsuse tunnet. Aga teie läheduse kogemus saab veel kaua olema teie teadvuses pärast orgasmi. Elujõu taastamine, taassünd ja regeneratsioon saab võimalikuks mitmetunnise lähedusega, üksteise vaatlusega ning keha õpetamisega järgnema teie salajasematele soovidele.
Orgasm ei ole lokaalne sündmus. On inimesi, kelle orgasmi kutsub esile kõrvade või randme kõditamine. Te võite jõuda orgasmini unes või astraaltasandil olles. Orgasm on olnud kaua aega valesti mõistetud ning piiratud vaid suguorganitega. Sugugi mitte. See on universumliku mastaabiga nähtus, mis sai meelega kitsendatud, et inimesi tõest eemale hoida. Orgasmiline kogemus on jumala ja jumalanna pulsatsioon armastuses, rõõmus ja naudingus. Ta seob individuaalse teadvuse olemise üldise pulsiga. Orgasm võib esineda kus tahes ja mille tagajärjel tahes. Kui te olete oma seksuaalsust tõepoolest vabalt väljendanud, siis ka tükike maitsvat toitu võib esile kutsuda naudingu laine ja viia orgasmini.

Pole midagi halba ka masturbatsioonis. See on suurepärane kunst, kui te õpite austama oma keha ja võtate omaks võõrandamatu õigusena võimaluse vastavate tunnete äratamiseks oma kehas. Rahuldage ennast ilma ülekandumiseta teistele inimestele, ilma süütundeta, meelitamata mistahes olemusi oma kehasse. Kuigi see on suurepärane kunst, ei tuleks seda kasutada vaid stressi maandamiseks. Kui te rahuldate ennast vaid sisepinge mahavõtmiseks, võib olla, tuleks teil oma tegevusi ümber hinnata. Aga kui te pole endale kunagi võimaldanud uurida oma keha, kuidas te võite loota saada naudingut sugulisest lähedusest teise inimesega, kuna te isegi ei tunne oma keha ja tema vajadusi? Kuidas siis saavad seda teha teie eest teised? Kui te tunnete, et tahate väljendada oma seksuaalenergiat, küsige endalt, millist eesmärki te taotlete: „Jah, kui ma otsustan tegeleda seekord eneserahuldamisega – siis vaid seepärast, et minus on kogunenud sisepinge. Ma tahan vabaneda stressist”. Kui olukord on tõepoolest selline, nagu tunnete, siis edasi öelge endale: „Noh, kena, mil viisil ma seekord minus kasvava energiaga toime tulen? Seekord selle asemel, et saada kiiret mõneminutilist naudingut, ma pigem kannatan mõnda aega seda ebamugavust. Ma säilitan energia ja transformeerin selle hingamisharjutuste, kristallide ja valguskiire abil”. Tõmmake endasse Valgust ja tunnetage, kuidas ta täidab kogu teie olemuse.
Selline lähenemine aitab teid palju, te soovite ju saada teadmisi ja õppida ennast hindama ning tunnetama oma teadvuse piire. Teie soovite sügavamat lõdvestumist ja palju avaramat ilmavaadet. Kuid samal ajal te tegutsete oma energiaga kindlalt juurdunud energeetilise trafareti järgi, tõstes seda vaid teatud astmeni. Osates hoida oma loomingulist seksuaalsuse energiat, te võite tõsta ta päikesepõimikuni, südameni, kurgu pööriseni, kolmanda silmani. Seejärel avaneb seitsmes pööris ja te võite endale öelda: „Näed sa, ma sain palju targemaks” ning vastuseks on kindlasti „jah”, sest te kasutate oma elujõudu ühe retsepti järgimise asemel mitmekülgselt. Oma elujõu kasutamiseks on palju retsepte. Üks asi on uurida oma tundlikkust ja saada orgasmilist kogemust oma hea enesetunde toetamiseks ja oma seksuaalsuse tunnetamiseks, et end sügavamalt mõista. Teine asi on lihtsalt erutuda, koguda energeetilist potentsiaali, masturbeerida ja vabaneda pingest.
Kõik, mis seostub seksiga – on jumalate and füüsilisele kehale ja nõuab austust, eraldumist ja tunnetamist. Intiimne lähedus aitab teil mõista sügavat rahuldust toovat loovjõudu teie sees. Tänapäeval on paljud inimesed võtnud omaks täieliku loobumise, kuna on mõistnud, et need suhted, millesse nad antud hetkeni on astunud, hajutasid nende energiat. Võib olla see toimus seetõttu, et nad astusid lähedastesse suhetesse ilma armastuseta, ilma vabatahtliku enda peale teatud kohustuste võtmiseta, ilma omavahelise vaimse seoseta. Me oleme juba rääkinud, et teie elektromagnetilised kehad ja energiaväljad liituvad. Selle tagajärjel antakse ühelt teadvuselt teisele eeterlikul tasandil /suveräänsuse asemel. V/ telepaatilist omandi ideed: „Sina kuulud mulle, mina kuulun sulle, sina oled osa minust, mina olen osa sinust”.
Kui te olete praegu läbimas hoidumist – suurepärane, kuna te säästate ja kogute oma energiat. Kui te astute suguühtesse ja energeetilisse protsessi pole kaasatud kõik energiapöörised ja toimub vaid osaline liitumine, võib see organismi veidi kurnata. Isegi erutusse võivad saada kaasatud vaid esimene ja teine energiapööris, mis on koostoimes vaid DNA esimese ja teise niidiga. Jättes seksiga tegelemise te võite siiski tunda erutust. Te võite tahta jätkamist, kuid te õpite energiat kinni hoidma ja täitma sellega kõik oma kehad selle asemel, et kasutada sugulist lähedust ainult stressist vabanemiseks. Sedamööda kuidas keha täitub energiaga te hakkate austama oma keha, kuna mõistate, et olete võimelised palju enamaks, kui oleks võinud kunagi arvata.
Ideaalis te ei hakka sugulist lähedust vältima või üritama väljuda intiimsuhete piirest. Te võite oma vaated seksuaalsusele, kogu füüsilise keha olemuse intiimse läheduse ja orgasmilise seisundi ajal ümber hinnata. Inimesed hakkavad edaspidi oma seksuaalsuse väljendustega eksperimenteerima palju intensiivsemalt. Kuuekümnendatel aastatel algas seksuaalne revolutsioon ja inimesed hakkasid osutama oma kehale rohkem tähelepanu. Viimastel aastatel on toimunud hüpe tagasi, seksuaalsuse ees tekkis hirm. Inimesed hakkasid kartma oma sisemist jõudu: „Ma ei mõista oma sisemist jõudu. Ma astun vahekorda ja mingi aeg on kõik korras. Aga mis juhtub siis kui sündmused edasi arenevad? Tuleb välja, et kõik polegi nii hea!” Intiimsus, ausus ja kohustuste enda peale vabatahtlik võtmine olla üksteisele ustavad on heade lähedaste suhete lahutamatu osa. Te peaksite laskma lahti kõik hirmud. Ärge kartke olla haavatavad, ausad ja avatud üksteisele ning siis lähevad lähedased suhted tingimata üle palju kõrgemale vibratsiooni sagedusele.
Samuti kui kuuekümnendatel aastatel inimesed eksperimenteerisid vabaneva seksuaalse energiaga, samuti ka kahetuhandestel aastatel saavad inimesed eksperimenteerima oma seksuaalsusega, kuid seekord tema vaimse aspektiga. Loobumine on ju kena, juhul, kui te ei väldi intiimsete suhete võimalust täielikult. On kena, kui ajutise tagasihoidmise ajal toimub eelmiste seksuaalsete kogemuste mõistmine ning uue arenguetapi nõudmised ja taotlused üle vaadatakse. Mõnikord oma seksuaalsuse „riiulile” peites, eriti kui ta oli varem valesti mõistetud, saab seda uurida kõrvalt. Kui te olete kunagi alistanud mäetippe, te teate, et panoraam mäe tipust erineb tasandikult mäkke vaatamise omast. Just sellist olukorda on läbimas paljud inimesed. Nad vaatavad mäe tippu ja ei tunne ennast millestki ilma jäänutena, et nad ei asu tipus. Nad hindavad oma seksuaalsuse, armastuse, isikliku individuaalsuse ja väärtuste süsteemi kontseptsioonid ümber, mida nad on endale ise kehtestanud.
Seksuaalsus on teie elu üks kõige intiimsematest aspektidest. Kuid enamus planeedi inimesi tegelevad seksiga igasuguse intiimsuseta. See tegevus on saanud millekski argiseks, nagu auto kütusega varustamine: „Ma vajan seksi – viska pikali!” Niiviisi käituvad mitte ainult mehed, vaid ka naised. Meie veendumuseks on alati olnud, et teid on tahtlikult kõrvale suunatud seksuaalse läheduse intiimsusest, sest kui te astuksite sellistesse suhetesse hirmuta, te oleks üsna varsti avastanud ukse teadvuse kõrgemate astmete juurde. Too elujõud, millega te aitate lastel ilmavalgust näha, võib saada kasutatud võluvaibana, mis kannab teid teistesse reaalsustesse. Mõne aja pärast saab võimalikuks silma iirise järgi lugeda DNA spiraalides hoitavat informatsiooni. Kui te erutute seksuaalselt ja vaatate oma partnerile silma, te saate mõlemad käivitusfaktoriks üksteise teadvuse kõrgematesse reaalsustesse tõstmisel. Te võite samuti alustada hingamisharjutustest või kasutada oma kujutlusvõimet selleks, et energia hakkaks tsirkuleerima. Neid energiaid võiks võrrelda jõuga, mis stardib kosmoselaeva orbiidile teie planeedi ümber. Loominguliselt väljendunud seksuaalne energia võib samal moel teid vabastada ning paisata rändama avanenud ruumidesse.
Intiimne lähedus on oluline sündmus, milleks on vaja ette valmistuda. Muidugi on oluline spontaansus, kuid spontaansuses endas mõeldakse vastavat lähenemist ja teatud rituaalide kasutamist. Armastus on see ingredient /segu koostisosa/, mis viib kehad ühte, sõltumata sellest, kas lähenevad mees naisega, mees mehega või naine naisega. Inimkehad on loodud selliselt, et sidet loodaks heteroseksuaalsete partnerite vahel. See on endastmõistetav: polaarsuste liitumine. See on bioloogia küsimus, kuigi me tuletame veel kord meelde, et me mingil viisi ei tauni ka taoliste vibratsioonide tõmmet. Järelikult nad vajavad teatud õppetunde enese tundmaõppimiseks. Pole vaja neid süüdistada ega kohut mõista. Kõrgematele sagedustele ülemineku kogemust on võimalik saavutada vaid sügava vastastikuse armastuse korral, kui partnerid vaatavad üksteisele julgesti silma, kui nad võtavad vabatahtlikult endale kohustused üksteise ees. Ja siis te võite asuda rännakule /teistesse mõõtmetesse/.
Seksuaalsus saab edaspidi täiesti uue hinnangu ning kinnistub ühe vägevaima jõuna sedamööda, kuidas muutused Maa energiaväljas selgema väljenduse leiavad. Kooskõlas ühiskonna muundumisega te hindate ümber kõik väärtused. Te hakkate tahtma enam emotsionaalset lähedust, ustavust, te hakkate tahtma olla koos inimesega, keda te saate usaldada. Kui te saate teadlikuks, et elu jätkub paljudes erinevates reaalsustes, kui te mõistate, et aeg kiireneb, te elate üle suuri taassünni hetki. Ja partnerid, keda te välja valite, saavad partneriteks, kes tundsid teid ja keda tundsite teie kümneid tuhandeid aastaid.
Enamasti avaneda sügava intiimsuse suhetele on naistele palju lihtsam ülesanne, kui meestele. See toimub seetõttu, et naised on palju rohkem kooskõlas oma emotsioonidega. Inimestena te tõenäoliselt otsite igavesti ekstaasi, armastuse ja intiimse eraldatuse vibratsioone, mis saab võimalikuks emotsionaalse eneseväljenduse kaudu. Te ei saa saavutada seksuaalsuhetes ekstaasi ja armastuse vibratsiooni, sealjuures midagi tundmata, sest seksuaalsus on emotsioon. Paljud inimesed otsivad meeleheitlikult sellist vibratsiooni sagedust, sealjuures isegi kahtlustamata, et otsivad just seda. See on ainuke tee, mida nad teavad oma seksuaalsuse väljendamiseks.
Kui te olete naine, te võite aidata oma meespartneril avaneda – kõigepealt võttes iseennast oma kehasse. Looge mehele, keda te kavatsete oma ellu vastu võtta, oma standardid. Pidades endast lugu, austades oma väärikust te võite tõmmata enda ligi teile vajaliku laadiga mehe, sest temagi taotluseks ja sooviks on enesetäiustamine, enesetundmaõppimine ja muundamine. Meeste vibratsioonid on enamasti segaduses, sest ei mõista oma individuaalsust ja kiiresti muutuvat reaalsust. Varsti nad mõistavad, et nad peaks tõmbama enda poole neid naisi, kes aitavad neil integreerida endas neid muutusi ja nendega adapteeruda. Mida enam teie teadvus on stabiliseeritud Armastuse vibratsioonis Kosmose, Maa ja oma keha suhtes, seda selgemini te hakkate mõistma seda, mida te õieti tahate ning millised on teie taotlused, seda kergem saab olema ka meestel.
Liiga palju naisi on liiga kaua hoidnud oma suud „lukus” ning rahuldunud sellega, et vahel keegi kutsub neid kusagile laupäeva õhtul. Naised ise ei loonud vastavaid eelistusi meestele, kelleni oleks võinud „küündida”.

Praegusel ajal aktiveerub Jumalanna energia, naised hakkavad jõudma oma naiseliku vormi kõigi kehade ettemääratuse teadvustamiseni ja kehtestavad uued nõuded. Naised peaks õppima väljendama oma tundeid ja soove, luues elukogemuste uusi mustreid. Siis saab meestel olema palju lihtsam oma tundekeskusi avada, väljendada oma emotsioone, tõsta oma seksuaalenergia mööda energiapööriseid üles ning vabalt kogeda intiimsuse sellist sügavust, millest pole osanud isegi unistada. Need asjad nõuavad teatud aega. Naised on nii kaua vaikinud ja mehed nii kaua varjanud oma tundeid, et muutused ei toimu hetkega. Olge üksteise suhtes kannatlikud. Olge kaastundlikud kõikide inimeste vastu ja selle vastu, millest neil tuleb praegu läbi minna. Te saate nii mõndagi üksteisega jagada ja üksteisele õpetada.
Üheks suurimaks teie ühiskonna keeluks on olnud ja on praegugi, on oraalne seks. Me oleme juba rääkinud, et naise jõu aineks on veri, aga mehe jõu aineks on sperma. Sperma kannab endas tohutult informatsiooni, aga verd võiks võrrelda tervenduse eliksiiriga, elu allikaga. Need mõlemad ained on võimelised taastama elujõudu ja noorendama. Kui te jagate antud aineid ühtsuse ja armastuse suhetes – te jagate üksteisega oma kõige varjatumaid saladusi, oma varjatud jõudusid. Sel moel teie individuaalsused liituvad ning koos te võite meelde tuletada, kes te olete ning miks te olete selles kehastuses taasühinenud. Kui naised mõistavad oma vere saladust, hakkavad nad seda jõudu kasutama loominguliselt. Nad mõistavad, et veri pole kohutav, halvasti lõhnav, vastik aine, vaid jõu allikas, mis varjab endas palju saladusi. Ja nad hakkavad sellega mängima kergusega – loominguliselt, häbenemata – et teada saada, mida kõike saab sellega teha. Sama kehtib ka sperma kohta.
Kui te manustate neid aineid endasse neelates, tekib kahe armastava partneri vahel sügav teadvuste vastastikune side. Oma partneri hormonaalsete sekretsioonide sissevõtmine võimaldab teil ammutada endasse teie partneri teadvuses hoiul olevaid sügavaimaid saladusi. Sellega kandub teile üle kogu informatsioon teie partneri teadvusest. Kuid ometi – me meenutame juba mitmendat korda – ilma armastuseta te ei suuda saavutada seisundit, mis võimaldaks teil seda informatsiooni maha lugeda. Kui te olete armastuse ja usalduse seisundis, ammutades endasse ja loominguliselt kasutades oma saladusi, avavad need ained mälu, vastastike seoste ja sügava intiimsuse väravad. Te lähete edasi nende saladuste piiride taha. Enamus inimesi pole suutelised taolisi vibratsioone alal hoidma isegi lühiajaliselt. Paljud lähenevad selle sageduse lävele ja isegi kogevad taolist seisundit, kuid seejärel nad „keelavad ” taolise füsioloogia raamest väljuva intiimsuse ära.
Intiimsus, mis tekib sellise teadvuste ühinemisega on jumalavõrdne. Teie kogemused ja tema ilmutused võivad olla mõõtmatult sügavad. Selleks et kasutada vere ja seemne ande õigesti, on vajalik puhas armastus ja pikaajaline ettevalmistus. Olgu teie taotlused, kui te jumalate annetega eksperimenteerimist alustate, puhtad – ning te avastate endale uued avarused, millele teie teadvus rännakule asub. Me soovitame paaridel, kes astuvad intiimsuhetesse, omada oma seksuaalse aktiivsuse osas täpseid taotlusi. See ei tähenda jätta seksuaalsed suhted spontaansuseta, organiseerida teatud struktuuri ja määrata rangelt ettenähtud kohtumise aja ning töödelda informatsiooni ja energiaid enne kohtumist. Sügava intiimsuse arenedes avaldub seksuaalne aktiivsus mitte ainult hormoonide eritumisega. Seksuaalsus leiab oma väljenduse pidevalt. Kui te mõlemad lähete poodi sisseoste tegema, võite te vestelda oma loomingulisest algest. Pole vaja lukustada oma seksuaalsust magamistuppa või rääkida sellest veini pokaali juures. Teie olete selle energiaga läbiimbunud ja täidetud. Seksuaalsus on lahutamatu osa oma jumalikkuse tunnetamisest. Ilma seksuaalse kogemuseta teie ei mõistaks, mis tähendab olla jumalateks ja jumalannadeks. Igal juhul ei mõistaks kunagi lõpuni, sest teie füüsilised kehad on loodud sellele vastavalt. Kõigil selle planeedi olenditel on võimalik ühel või teisel viisil oma seksuaalsust väljendada – teatud viisil üksteist erutada ja järglasi soetada. Teie ei mõista, kuidas kaks putukat võivad puudutades üksteist oma tungaldega üksteist erutada. Planeet Maa olendid – taimed ja loomad – erutavad üksteist ning viivad end kõrgendatud aktiivsusse, alati endasarnaseid sigitamata. Jätke see kujund meelde – ta on vajalik, et te mõistaks ja ei kardaks oma seksuaalsuse väljendamist. Ärge välistage oma seksuaalsuse väljendamist vaid seepärast, et te kardate teis varjul olevat loomingulist jõude ennast.
Sedamööda kuidas te hakkate paare moodustama, hakkab jutt seksuaalsuse loovast jõust voolama vabalt, kohmetust tekitamata. Teie ei hakka enam mõtlema nn moraalile, sest taolised avaldused patususest kaotavad teie jaoks igasuguse mõtte. Te hakkate tunnetama seksuaalsuhete vaimset külge rõõmu ja armastusega. Armastuse mõiste juba ise välistab patu mõiste. Teil tuleb edaspidi avastada intiimsuhetes endale palju meeldivat. Olge avatud, tehke oma seksuaalsuse mõistetest antud hetkeks kokkuvõtte, kasutage ja nihutage kaugemale oma piirid. Sügavad intiimsuhted, mis võimaldavad teil väljendada oma seksuaalsust – on teie sünnipärane õigus ja teie inimlik pärand. See on teile jumalate toodud and.

Energeetilised harjutused. Hingake sügavalt sisse -välja ja lõdvestuge. Kujutlege kuidas teie kopsud täituvad valgusega, mis sisaldab geomeetrilisi vorme. Kopsudest kandub valgus koos verevooluga üle kogu keha. Leidke oma teadvuses see koht, mis hoiab teie tähelepanu püsivana ning leidke tema selle osa, mis omaenda tegevust jälgib. Nüüd hingake sisse energiat ja suunake ta oma kehasse, jõudes aatomieelsele tasandile. Üheaegselt tunnetage teid ümbritsevat energiat, istuge rahulikult, hoides oma teadvuses pilti oma ideaalsest energeetilisest matriitsist. Kujutlege kõiki 12 energiapöörist, sillerdamas eredate värvide ja valgustena, pöörlemas keha sees ja väljas. Tunnetage energiat voolamas läbi energiapööriste ning tehke oma taotluseks avaneda seksuaalsuse šifreeritud koodidele, tema saladustele ja müsteeriumidele, mis on hoiul teie olemuses, kasutades selleks kulla transformeerivaid omadusi. Kuulatage ja püüdke eristada, milliste helidega teie füüsiline keha resoneerib. Järgnege nendele helidele ning kujutlege end lamavana 24 karaadilisest kullast valmistaud laual. Milline kujund teie teadvuses ka ei tekiks – hoidke seda alles. Uurige lauda detailselt. Tunnetage, kuidas teie keha lamab kuldsel laual ning ammutab endasse kulla soojust. Kuld on parim juht. Kujutlege kuidas kuldlaud annab edasi kodeeritud elektromagnetilisi impulsse teie keha igale rakule. Teie lebate laual rahu ja harmoonia seisundis. Teie kaitsjad ja Kõrgem Mina seisavad kõrval ja jälgivad, toetavad teid. Te olete täielikult lõdvestunud ning asute oma füüsilise keha selles osas, kus tunnete ruumi sügavust. Selles ruumis te tunnete, näete ja kuulete kuldset valgust. Te näete elektromagnetilisi impulsse, läbimas teie keha valgustunud ruumi, samal ajal kui teie lamate kuldlaual. Neljakandilise laua neli nurka on „ankruteks”, mille kaudu energiad laua sisse sisenevad. Hoidke oma teadvust aatomieelses seisundis ning tundke elektromagnetilise energia ülekannet aatomieelsele tasandile. See protsess sarnaneb suurte keravälkude laengutega kandumas ühe planeedi juurest teise juurde. Need on elektrilaengute ülekanded ühelt aatomilt teisele. Teil on soe tunne ja teid suigutavad helid, hoides teie teadvust magusa tukastuse seisundis. Te olete täielikult haaratud sellest, et jälgite kuldset ruumi teie kehas, nagu jälgiks äikest maa maastikul. Valgus ja elektromagnetilise energia sähvatused laevad teie keha kõige tillukesemaid osakesi, nad elustuvad, tuletavad meelde oma jumaliku olemuse ja annavad teile teada, et nendel on samuti teadvus. Kujutlege end oma füüsilise keha sees keerlevana, kohates oma teekonnal üha uusi ja uusi ärkavaid aatomeid. Tunnetage, kuidas teie keha saadab teile oma nõusoleku, arukuse ja koostöö soovi mistahes suunas, mille teie teadvus ette annab. Tunnetage, kuidas see avastus teid innustab, kuidas teie ees avanevad uued võimalused lõpmatu voona üksteise järel. Võimaldage endal sukelduda veel sügavamasse lõdvestusse ja usaldusse, andudes täielikult teie füüsilise keha reorganiseerimise protsessile aatomieelsel tasandil, mis viib teid oma tundelise Mina palju sügavamale mõistmisele. Ujuge edasi oma mälu lainel, tundes, kui kõrgelt teid hinnatakse ja armastatakse, peegeldage enda kaudu ka teiste inimeste väärtust ja armastust. Sel hetkel, kui teie vana keha muutus ja te lasite tal minna, kujutage endale ette midagi sellist, mis toob teie ellu sügavad teadmised, mis on kasuks kogu planeedile, tõstes inimeste südamed teadvuse uuele tasandile. Tunnetage oma keha osade õrna elektromagnetilise stimuleerimise jätkumist täna öösel une ajal. Kutsuge oma teadvusse une kuldsest lauast ning tehke rännak tunnetuse ja olulisuse transformeerivatesse reaalsustesse.
20
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:02 »
SEITSMES VÕTI.
Mõõtmete tants.

Me tuletame teile meelde, et Esmalooja asub kõigis „meeskondades” ja asudes Esmalooja Universumis, võtate teiegi osa kõikide meeskondade mängudest. Teie tulite sellele planeedile omandama vaimse evolutsiooni protsessi inimlikku versiooni, liituma paljude erinevate reaalsustega ning võimaldama paljudel reaalsustel väljenduda teie kaudu. Lõpuks te saate „häälestuma” jumal-loojate teadvusele, kellelt te pärinete. See saab meenutama raadio häälestamist jaamale. Oma füüsilise keha abil te hakkate kinni püüdma vibratsioonide erinevaid sagedusi. Katsuge aru saada, et need füüsilised kehad, milles te praegu asute, on saate-ja vastuvõtujaamad, mis eksisteerivad paljudes reaalsustes üheaegselt. Kogu looming on loodud avaldama üksteisele vastastikku mõju. Iga reaalsus on osa mosaiigist, mis klapib kõigi teiste osadega ning kõik kokku nad moodustavad ühtse terviku. Inimesi on pikka aega hoitud teadmatuses, varjates nende eest lahutamatu seotuse fakti kõigi teiste reaalsustega. Teil pole vähimatki ettekujutust teiste reaalsuste arukatest allikatest, mis ristuvad teie omaga ning mõjutavad teid.
Teie ülesanne ja vabatahtlikult endale võetud vastutus seisneb valikute tegemises ja liitudesse astumises. Teie vanemad on arvatavasti teile rääkinud: „Mängi heade lastega, ära mängi kraaklejatega, sülgajatega, valetajatega ja sõimajatega. Sa vajad häid sõpru”. Nad õpetasid teid valima endale sõpru ning nendes vastavaid kvaliteete. Kuid mitte keegi pole kunagi õpetanud teid kuidas luua sidemeid ja koostööd teid ümbritsevate nähtamatute maailmadega.

Minevikus need olemused, kes soovisid saada ER kogemusi ja teadmisi, hankisid loa ning piilusid sellesse maailma inimese silmade läbi. Kui need olemused ER uurisid, said inimesed vastutavateks jumalateks ja jumalannadeks, antud reaalsuse giidideks. Kunagi olid inimestel Maal üpris kõrged ja auväärsed seisused. Teil oli suurepärane Elav vorm, mis kiirgas välja energiat ja valgust. Inimesed spetsialiseerusid võimaluses saada ER kogemust ning teatud informatsiooni. Need, kes soovisid saada teatud teadmisi, pöördusid infosaamiseks Maa ER poole. Need olemused tulid Maale ja sulandusid „raamatukogu kaartideks” olevate inimeste domineerivate teadvustega, mis võimaldasid ligipääsu oma planeedi suurepärastele võimalustele. Inimese jumalikuks ettemääratuseks oligi sulandumine energia teistsuguste vormidega ning nendele energiatele ligipääsu võimaldamine Maa ER teadmistele läbi inimteadvuse silmade. Inimesed pakkusid vabatahtlikult selle ülesande täitmiseks oma füüsilisi kehi.
Erinevad energiad kaugetest tähesüsteemidest, mis olid panustanud oma osa Raamatukogu loomisse ütlesid: „Meil on vaja pääseda ligi teatud informatsioonile”. Nad palusid selleks luba ja kohustuslikus korras läksid inimeste teadvusega liitumiseks tingimata üle Armastuse vibratsioonile. Inimesed teadsid, et nad liituvad Armastuse teadvusega ning et see liitumine toimub maavälise päritoluga energiaga. Sel juhul kasutasid tulnukate olemused inimolendi kõiki füüsilise keha organeid ja kogu tema olemust Maa ER teadmiste saamiseks. Erinevatel inimestel olid ka erinevad kalduvused ning nad olid võimelised näitama ER erinevaid aspekte. Kuid Kosmose külalised, keda võiks nimetada „jumalateks” ja „jumalannadeks”, tundsid huvi erineva informatsiooni vastu. Seetõttu olla ER giidiks oli üsna huvitav. Inimene kunagi ei teadnud, mis nimelt üht või teist jumalat või jumalannat huvitab ning kuhu antud infootsimine nad välja võib viia. Inimesed pakkusid oma füüsilise keha ja teadvuse ning infootsijad suunasid nad vajalike andmete otsingule. Vastastike suhete edukus rajanes Armastuse printsiipidele ning sellised suhted olid sümbiootilised.
Paljud erinevad reaalsused tunnevad teravat vajadust Maal hoiul oleva informatsiooni järele. Maa valgusmatriitsi reorganiseerimist mööda saab toimuma inimeste teadvuste massiline liitumine kõrgelt arenenud, heatahtlike, kõrgelt vaimsete maavälist päritolu olendite teadvustega. Need on armastavad olendid ning just nemad tulevad Maale mõjude avaldamiseks läbi teie füüsiliste kehade. Teie säilitate oma terviklikkuse ja individuaalsuse, kuid sealjuures ühendate oma teadvuse kõrgema astme energiaga.
Sedamööda kuidas Maa läheb üle vibratsiooni sagedusele, mis võimaldab ER-l toimida täisjõus, teie elukogemused võivad saada jagatud erinevate olemustega. Selleks et saada taas võtmeteks Maa ER juurde, mida asutakse uurima kõige erinevamatest kosmilistest vaatepunktidest, tuleb teil areneda DNA 12 osalise struktuuri ning aju kogu mahu toimimisega olenditeni. Koostööks teiste energiatega „raamatukogu kaartidena” te peate mõistma, et olete palju enamad, kui lihtsalt inimesed. Olemasolu avaruses on teil väga palju maske väga paljudes mõõtmetes ning teie olemise iga vorm on tõeline. Teie olete erinevate arukate energiate kogu, mis on laiali puistatud Universumi kõikides süsteemides. Teie moodustate „teadvuse andmete baasi”, mis on võimeline sulanduma teiste „andmebaasidega”, millel on tunnetusprotsessis oma sihid ja taotlused. Maa on võtnud kursi radikaalsele kursi muutusele. Ta kogeb kiirendust, revolutsioonilist tõuget oma evolutsioonis. Tsükkel, vastav olemise ajastu on lõpukorral ning üsna varsti leiab Maal oma arengu uus ajastu. Teie aitate uuel Kuldsel Ajastul avalduda Maa planetaarses teadvuses. Praegu mõistavad Maal juba paljud, et nad on kehastunud inimkujus palju kordi, rääkimata veel iseenda muude vormide olemasolu teadmisest, mis eksisteerivad paljudes mõõtmetes.
Maad paisatakse uues suunas ja tema asukad, kui nad planeedi vibratsiooni uuele kiirusele ei häälestu, võivad hukkuda. Teie võite valida võimaliku hukkumise või toimuvate muutuste vahel. Teil on vaja ära õppida ühelt reaalsuselt teisele ümberlülitumise oma individuaalse hinge, individuaalse vaimu piires.
Antud teelõigul olete te esmaavastajad ning kohtute iseenda olemuse mitmete erinevate osadega, mis on jooksva ajahetke teadvustamiseks palju olulisemad. Teil seisab ees kohtumine veel paljude teiste oma osadega.
Pidage meeles – teie kõik olete osad veel suurema teadvuste kogust, mis otsib enda loomingulist väljendust paljudes reaalsustes. Et edasine reaalsuste rohkete versioonide tundmaõppimine saaks võimalikuks, on teie kesksel vaimul, teie Kõrgemal Minal väga palju erinevaid isikulisi väljendusi, väga palju „kombitsaid” ja „võrseid” mitmesugustes reaalsustes. Seepärast ärge arvake, et te olete kõigis reaalsustes „head”. Huvitav on fakt, et kui te pole just eriti „head”, olete niivõrd naiivsed, et üldse ei mõista ümberringi toimuvat. Just seoses sellega tekkis kontseptsioon „kuldsest keskteest”. Teie avastused ei pea tingimata teie elus raskusi esile kutsuma. Tehke oma taotluseks, et see, mida te teada saate, annaks teile teadmisi teie vaimseks kasvamiseks ning tuleks heaks teile ja kõigile olemustele kogu Universumis.

Teie ise peidate teadmisi iseenda eest – niivõrd kavalalt olete te kokku seatud. Teil oleks vaja osata jälgida, kuidas te oma reaalsust loote ning mitmes teadvuse mõõtmes korraga viibite. Mõtted tormavad teie ajust läbi sekund sekundi järel, tuues kaasa kogu seda informatsiooni, teie aga isegi ei tea, et iga minut, iga sekund, iga ajahetk teie ise loote omaenda reaalsust. Teie peidate oma süvauskumusi omaenda eest, peidate enda eest oma jõu. Pidage meeles, et planetaarse liigina te saite programmeeritud uskuma oma enda jõuetusse, televisiooni, haridussüsteemi ja teistesse massiteabe vahenditesse. Ärge langege oma kogemuste osalise teadvuse kontseptsiooni lõksu, et ühtesid olukordi te valitsete (te olete ju ise need loonud), teiste üle aga ei oma mingit võimu, et olete olukordade „ohvrid”. Te peaks meeles pidama, kui avarad on teie kogemuste võimalused ning kunagi te nõustusite osalema teatud olukordades, sündmustes ja nähtustes, mis raskusi ja ebameeldivusi esile kutsuvad. Tegelikult suurim vaimne kasv saab võimalikuks raskuste ületamisel. Kõiges, mida te loote, on kõikvõimalikke võimalusi.
Teie ise olete Mängu Meistrid, need, kes dirigeerib teadvuse sümfooniat, kes taastab planeedi vabaduse ning loob võimaluse teiste tsivilisatsioonide seemendamiseks. Need tsivilisatsioonid elustusid ja aktiveerusid ning nüüd te elate ühes palju huvitavamas kohas ja eksisteerimise perioodis. Teid toetavad paljud olemused, soovides liituda teie teadvusega, tegutseda teie kaudu ning aidata teid töös, mis teil tuleb ära teha. Pole tingimata vaja selle ülesande täitmiseks lugeda läbi ja omaks võtta suurt tekstide hulka või integreerida oma teadvusse palju arvuti andmeid. Kõik, mida te peaksite tegema – usaldama iseennast ning ehitama oma reaalsust üles vastavalt oma arusaamadele ja taotlustele. Peaksite looma oma maailma selge teadmisega, mida teie inimkonnana tahate saavutada. Mida te ka iganes ei otsustaks oma autogrammina planeedile maha jätte – leiab tingimata oma väljenduse. Seetõttu ärge kartke unistada maksimumi lähedaselt.
Inimolendeil „raamatukogu kaartidena” on ligipääs unikaalsele ja täiesti teistsugusele informatsioonile, kui see, mida o võimalik saada läbi taime-, putukate-ja loomariigi. ER sai loodud selliselt ,et oleks võimalik temaga liitumine. Avaldudes ER erinevate eluvormide kaudu, said maavälised energiad sel moel maise reaalsuse kogemusi ja koguda informatsiooni. Taotlus ühe või teise informatsiooni saamiseks viib maavälised energiad valikuni, millise eluvormiga ajutiselt liituda. Inimesed on šifreeritud selliselt, et tagada ER juurde täieliku ligipääsu. Kui muud energiad liituvad inimestega, nad leiavad need vormelid ja energeetilised matriitsid, mida pole võimalik saavutada nt konnadega liitudes. Kuigi mõned olemused teevad inimestele teadlikult kahju, tekib see kahju nende võhiklusest. Teie füüsiliste kehade ettevalmistus liitumisenergia saavutamiseks muude olemustega nõuab täpset piiride seadmist ja koordinaatide standarte: kellele te olete kättesaadavad ja kellele suletud. Teil on vaja täpselt kindlaks määrata, keda te olete valmis vastu võtma. Pidage meeles, et teile tagatakse alati teie Kõrgema Mina tugi, tolle teie enda versiooni tugi, kes on teie kogemuste navigaatoriks põhjuse ja tagajärje universumlike seaduste raames. Teie Kõrgem Mina seisab samuti reaalsuste väravail „sekretärina”, määrates kohtumisi ja sündmusi, mida te ise oma uskumuste ja toimingute tulemustega kolmemõõtmelises maailmas aktiveerite. Ühe reaalsuse nähtusi pidevalt tõlgitakse kõikide teiste reaalsuste keeltesse ning kõik nad on lahutamatult üksteisega vastastikku seotud.
Info-energeetiline Valguse juurdevool Galaktika sügavusest, mis kajastus kolmemõõtmelises maailmas Uraani ja Neptuuni lähenemises 1993 aastal, kutsus esile tohutu, universumi ulatusega laengu vabanemise, mis välgu ja kõue sarnaselt vapustas Maad. Selle energia juurdevoolu tõttu tekkisid tingimused DNA kolmanda spiraali taasühendamiseks (alguses energeetilisel tasandil). See soodustab kosmiliste energiate püüdmist ja teile juba teadaoleva individuaalse Mina sidumist oma minaga, kes eksisteerib paljudes mõõtmetes.
Teil tuleb üle elada tohutute kiirenduste aegu. Igaüks teist liigub individuaalse energeetilise lehtri suunas, omaenda „energeetilise keerise” poole. Kui te alustate 12 energiapöörise mängu, te avate oma energeetilised keskused. Te loote avatud energeetilised uksed, mille kaudu tegutseb piiramatu hulk teie individuaalsusi, kes eksisteerivad paljudes mõõtmetes. Eraldiolevad isiksused võivad siis liituda ühtseks harmooniliseks tervikuks. On olemas teie endi versioonid, kes pole teiega sünkroniseeritud ning nende lähenemisel on teil vaja õpetada neid sünkroniseerima, et saaks tekkida võimalus harmoonilise terviku loomiseks. Sügaval, teie olemuse põhjas on teil teadmine, kes te tegelikult olete. Teis on olemas mustrid ning nendega kooskõlas on võimalik kolmemõõtmelise olendi üleminek paljude mõõtmete hõivamise tasandile. Niipea kui te teadlikult kehtestate need mustrid ning hakkate taotlema nendega kohast elu, kajastavad teie elukogemused teile teie väärtuste süsteemi. Aga olendid, kes peaksid soovima teiega liitumist neid huvitava informatsiooni saamiseks, tulevad teie juurde vastavalt jällegi teie poolt kehtestatud mustritele.

Kui te kogete paljude mõõtmete ühte sulamist, poleks paha deklareerida: „Kuulge, ma tegutsen siin inimrassi heaks tema edasise vaimse arengu eesmärgil, kuna ma olen tema eraldamatu osa. Ma soovin vaimselt areneda, omada kõiki vajalikke võimeid oma ülesande täitmiseks üha kasvava kergusega. Ma kavatsen kasutada oma avanevaid võimeid kogu inimkonna heaks, samuti oma planeedi -Ema-Maa heaks, kes on andnud mulle koha oma arengu teostamiseks”. Kui mingile energiale ei peaks see päevakord meeldima, siis ta lahkub või vähemalt vaatab üle oma taotlused ja jõuab valmiduseni vastata teie nõuetele. Sageli tulevad energiad otsima tervendust, armastust ja teadmisi. Teie olete kui küünla leek, aga teie endi teised versioonid on kui ööliblikad, mis on ligi meelitatud ereda valguse poolt. Nad lendavad leegi sisse, teie transformeerite nad ja nad taassünnivad.
Teie elate ajal, mil reaalsus määratleb end uuesti ümber ja just teie muudate ta. Asuge oma teadvuse järel uutesse seiklustesse, uutesse avastustesse, deklareerides seda, mida te tahate saavutada. Seejärel paluge informatsiooni ja toetust uute elukogemuste interpreteerimisel. Mida tähendab saada „raamatukogu kaardiks”? See tähendab, et te olete teinud esimese sammu enesetundmisele – mõistmisele, sidepidamisele, liitumisele teistsuguste energiatega, võimaldades neil väljenduda teie kaudu ER reaalsuses. Kui te saavutate teadvuse teatud taseme, te hakkate väljastama midagi elektromagnetilise pulsatsiooni taolist, edastama „raadio programmi”, mida teised võivad kinni püüda ja kuulda. Te muutute väga väärtuslikeks, kuna omandate võime sulanduda teiste olemuste ja energiatega ning teie kaudu saavad nendele energiatele kättesaadavaks šifrid ja koodid. Koodid sisaldavad endis elu taasloomise vormeleid.
Vastav turvasüsteem sai välja mõeldud selleks, et kõige olulisem informatsioon, mis on hoiul inimese teadvuses, oleks kättesaadav ainult kindlas seisundis. Vibratsiooni kõrgeid tasandeid ning teadvuse vastavat seisundit saavutamata, olemise vormelid lihtsalt ei väljendu mingil moel. Vormelid eksisteerivad tänu inimteadvuse kõrge vaimsuse püsimisele. Kui eksistentsi elukvaliteet saab rikutud, ei saa inimesed neid vormeleid väljastada, neid väljapoole avaldada. Me palume teil kõigil tunnetada läbi nende olendite energia, kes soovivad teiega liituda. Paluge anda neil märguande. Öelge: „Minu tegevus on suunatud minu enda ja planeedi vaimsele arengule. Kui te tunnustate seda eesmärki ja hakkate igati soodustama tema täitumist – ma tervitan teid. Kui ei, siis ärge mulle isegi lähenege. Mul pole ei aega ega võimalustki igasuguse jamaga tegelemiseks. Ma avanen vaid Armastuse sagedusele”. Te peate seda deklareerima. Te võite samuti öelda: „Energiad, kes soovite tegutseda minu kaudu! Ma olen valmis olema teie saatjaks ja üheks teie elu väljenduseks sellel planeedil. Ma tahan teada saada, kes te olete ja teid mõista. Ma kavatsen tunda teie juuresolekus energia tõusu. Kui teil on ligipääs energeetilistele allikatele, millele minul ligipääsu pole, ma olen valmis vabastama oma teadvuses ruumi teie energia vastuvõtmiseks. Palun, jagage minuga oma oskusi ja võimeid”.
Kui avaldunud energiad pole teie meele järgi, ärge kartke ja öelge rangelt: „Minu uksed on teile suletud. Teie ei samastu minuga. Ma otsin kedagi teist”. Ja te leiate kellegi teise, kuna teie patternid loovad vastava elukogemuse. Kui te tunnete ennast mugavalt, luues sõbralikke suhteid nn „nähtamatute” või „kehatute” energiatega, te võite edaspidi uurida ja pikapeale mõista neid energiaid, mis teiega ei samastu. Kõik energiad on osaks terviklikest vastastikest suhetest. Võtke endale vastutuse, juhtige olukorda. On olemas suur hulk ettevalmistusi, mida on vaja läbi viia oma kehas, enne kui keha suudab tunda ja teadvustada paljude mõõtmete energiate ligiolu. Tegelemine joogaga, venitused, hingamine, mere vetikad ja rohud on „energeetiliste lisandite” allikateks teie teadvusele ning loovad ruumi teiste mõõtmete energiate tulekuks. Teil on vaja arendada keha paljumõõtmelise mõistuse vibratsioonide vastuvõtuvõimeliseks. Seepärast osaks teie tööst on oma füüsilise keha ettevalmistamine.
Küsitlege energiaid nende taotluste kohta, esitage energiatele, kes tahavad teiega koostööd teha, küsimusi. Maal peetakse halvaks tooniks esitada jumalale või jumalannale küsimusi, samuti kui teie lapsepõlves peeti halvaks tooniks esitada küsimusi täisealistele. Lapsepõlves teile sisendati, et „lapsi ei pea olema ei näha ega kuulda”. Olles jumalate lapsed, te tavaliselt järgite sama, vanemlikkuse printsiipi kahtluse alla seadmata. Meie aga soovitame teil seada tingimata kõik kahtluse alla, kaasaarvatud selle, mis meie teile räägime, sest teil on õigus mitte ainult esitada küsimusi, vaid teil on otse vastutus neid esitada. Suveräänsuse saavutamise võti seisneb oma keha valitsemises ning oskuses selgete ja täpsete taotluste kaudu oma reaalsust elus väljendada. Õppige looma spiraale, väljuma oma päikesepõimikust ning jõudma teie endi igasuguste versioonideni erinevates mõõtmetes. Ärge arvustage neid iseenda versioone, mida te saate nägema, kolmemõõtmelise süsteemi teadvuse piiratud seisukohast, sest arvustamised loovad reaalsuse lõkse ja silmuseid, mis ikka ja jälle kordavad ühe ja sama teema variatsioone erinevates kujudes. Üks otsustest, mida paljud on edasiliikumisel juba enda peale võtnud – on iseenda ja kelle tahes arvustamise või süüdistamise lõpetamine, saavutades sellega vankumatuse ja hingerahu.

Teie paljudes mõõtmetes eksisteerivad Minad võivad teid lausa sundida vaimselt arenema. Teie ise olete omaenda valguseks ja omaenda varjuks. Muidugi, te mängite mängu, justkui valgus ja vari oleks üksteisest eraldatud. Praegu te mängite Valguse Perekonna Esindajat, st valisite „hea olendi” rolli. Me kinnitame, et on erinevad – helgete ja tumedate meeskonnad ning teie ehk tahaksite mõelda, et te kuulute vaid valgesse, helgesse meeskonda. Me tuletame teile jälle meelde, et Esmalooja on kõigis „meeskondades” ning kui te asute Esmalooja Universumis, osalete teiegi samuti kõigi Tema meeskondade mängus.
Teie loomulik seisund ja see, mis suunas te arenete – on isiksus, kes eksisteerib väga paljudes mõõtmetes. Taoline olend võib kinnistada rahu antud planeedil ning levitada rahu ka teistesse reaalsustesse. Pidage meeles, maailma seisukord on teatud kindla otsuse vastuvõtmine, oma eluks vastava patterni välja valimine. Ühel päeval hakkab terve hulk paralleelseid mälestusi nõudma enda integreerimist. Äkki tekib terve hulk ideid. Te äkki taipate, et on olemas erinevad teadvuse tasandid, mis tajuvad, osalevad ja avaldavad ennast elukogemustes, samal ajal kui teatud osa teie teadvusest säilitab kindlustunde, et midagi ei toimu. Reaalsuse kihid alustavad lagunemise ja fragmentideks eraldumisega, teie aga liigute oma võimaluste uute aspektide ja nende eneseväljenduste poole. Ülesandeks on: tabada ja taibata neid protsesse – raisata teatud aja sellele, et avastada oma innustuse ja vaimustuse allika paljudeks aastateks.
Teie tulite Maale, et suurendada vaimsel teel Maa arengu väljavaadet ning olla vaba. Olles füüsilises kehas, te täidate palju rohkem toiminguid, kui oskaksite endale iial ette kujutada. Tuleb päev, mil te teate, kus te nimelt olite siis, kui tukastasite päeval või magasite öösel. Kogu viimase aja ajaloo jooksul oli vaja selliste tulemuste saavutamiseks kestvaid treeningu aastaid. Täna uhuvad teid pidevalt Valguse hoovused ning mida rohkem Valgust ammutab teie keha, seda enam aktiveerub kogu teie isiksuse reorganiseerumine. Säilitage selle protsessi läbimisel isikliku jõu tunnet, oma individuaalsuse – tolle olendi, kelleks te täna olete, tunnet. Säilitage olemise armastuse ja rõõmu tunnet selles kehas, mis te ise endile lõite.
Miljonid olemused ootavad kannatlikult, Maa Valguseks muutumist, et nad saaks tulla Armastuse juurde ning saaksid ligipääsu ER-le, mõjutades edasiste sündmuste käiku. Jõudmaks oma olulisuse mõistmiseni, on kogu loodul vaja mõista ja läbi tunnetada, kes inimesed tegelikult on. Maale saadetakse Valguse energiat selleks, et kutsuda esile vaimse tõusu, muutused tema olemuse sügavuses. See protsess on osa praeguste aegade töötlustest ning sedamööda, kuidas mosaiigi killud hakkavad kokku sobituma, te hakkate ära tundma, meelde tuletama ja tunnetama kogu loomingu äkilist muutust teie jaoks. Mälestus, mis teie seest kerkib, kutsub esile reaktsioone kehas, kuna ta asub kõikide teie kehade raku tasanditel: füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel – ning vajab teadvustamist. Teie kasvate ümber millekski uueks – teie ehitate üles kandekonstruktsiooni. Me igati innustame teid hakata oma keha mõistma mistahes teile sobiva metoodika abil. Te võite kasutada Shiatsut, klassikalist massaaži, rolfingit, vabastavat hingamist või mistahes muud meetodit, mille abil te võiks saada tervikliku ligipääsu kõigile oma kehadele – füüsilisele, emotsionaalsele, mentaalsele ja vaimsele. Kasutage mistahes meetodeid energia tõkestatud kohtadest edasiliikumiseks.
Me soovitame teil juua rohkem vett, leida kindla aja hingamisele ning samuti heli toonimisele. Võimaldage helidel, millel pole veel isegi nimesid, avalduda teie keha kaudu. Las teie keha säilitab elujõu ja aktiivsuse. Kasutage aega rahulikuks suhtlemiseks, vaikseks meditatsiooniks: kuuletudes sellele, mis tõuseb üles teie seest. Põimige oma avastused oma elu struktuuri ning taotlege edasiminekut rajal, mis viib teid kõige sügavamate ja tõelisemate taotluste realiseerimisele. Te võite lapse kombel mängida neid mänge ning veeta meeldivalt aega, samal ajal mõistes, et süva tasandil te uurite ja praktiseerite šamanismi kunsti – võimalust mõista ja mõjutada mitmeid maailmu. Sedamööda kuidas te õpite saama abi teistelt maailmadelt ning loominguliselt vahetama energiaid harmoonias ja koostöös, te hakkate muutuma. Alati tulge „oma majja” tagasi, oma „baasi” – Maale, oma maisesse Minasse, kes väljendab ennast tugeva, arenenud, individuaalse teadvusena, kes on avastanud oma seose kõige olemasolevaga.
Praegusel ajal teid testitakse, nägemaks, kui stabiilsed ja püsivad te olete, kui palju saab teid usaldada, sest järgnevate paarikümne aasta sees teid hakatakse šokeerima anomaaliatega, mis ilmuvad välja teistest mõõtmetest. Mitmesugused mõõtmetevahelised „uksed” on laialt lahti ning nende kaudu imbuvad läbi, liiguvad edasi ja nihkuvad nähtused ja esemed, mis varem olid teie reaalsusest eraldatud. Te võite avastada asju, loominguid, nähtusi või olemusi, asumas selles kohas ja mõõtmes, kus nad üldse ei peaks olema. Te võite näha väljasurnud või jäljetult kadunud loomaliikide tagasitulekut, või mitmesuguste taimeliikide ootamatut planeedile ilmumist. Isiklikud asjad – mis kuulusid teile – võivad ühel kaunil päeval kaduda mõõtmetevahelistesse lõhedesse. Need on vaid mõned anomaaliad, mis hakkavad toimuma sedamööda kuidas te hindate ümber seda, kes te kõige oleva suhtes olete.

Praegusel ajal on teid palju lihtsam mõjutada negatiivsete mõtetega, kui kunagi varem. Millest see on tingitud? Inimesed, kui ei kunagi varem, mõtlevad negatiivselt. Kas teie ajalehed soosivad rõõmu, õnne või tõstavad esile igasuguseid negatiivseid elu nähtusi? Kõrgemad energeetilised vibratsioonid, mis planeedile saabuvad, kutsuvad esile astraalmõõtme värisemise, aga too on niivõrd üleküllastunud hirmu mõttevormidest, et ei suuda neid mõtteviise enam koos hoida. Astraalmõõtme kokkuvarisemine (seoses isikliku plahvatusliku polariseerumisega) võimendab planeedi negatiivset laengut. Inimesed kardavad üha enam ning tunnevad, et nendele langeb üha kasvav koorem. Need mõtteviisid või vormid otsivad ja kleepuvad teadvuse negatiivsete väljenduste külge ning te kogete sagedamini kibestumist kui rõõmu ning rahutust innustuse ja vaimustuse, usalduse ja jumaliku turvalisuse asemel. Kõik need protsessid on teie valikute tulemused. Mida te tahaks endale õieti valida? Millele oma tähelepanu koondada?
Mängu nimi siinkohal on selgus. Kui te asute kasutama oma kujutlusvõimet ilma selge taotluseta ja mõttepuhtuseta, siis tõmbate väga ligi need energiad, mis ei vasta teie vibratsiooni kõrgusele. See ei tähenda seda, et energiad on iseenesest halvad, lihtsalt nad pole sünkroniseeritud teie vibratsiooniliste taotlustega, mis, mõistagi, võivad olla selgusetud ka teile endile. Kui te pole kindlad iseendas, tekib mittemõistmine, mis omakorda segab energia integreerimist. Teie emotsioonid loovad elukogemuste kvaliteeti samuti, nagu teie poolt ligitõmmatavad mõttevormidki. Kui te hakkaks pidevalt mängima rõõmsaid ja laitmatuid olendeid – ka see ei aitaks. Võimaldage endale emotsionaalseid elukogemusi ning õppige nendest. Tumedad meeleolud ja energiad, millest te jätkuvalt kinni hoiate, muutuvad harjumusteks või stereotüüpideks, mis võivad esile kutsuda väljendunud raskusi. Te võite saada selleks, mida meie nimetame „kosmiliseks litsiks”, avatud ukseks tumedatele, kvalifitseerimata energiatele. Teades, et Esmalooja on kõiges olemasolevas, võib see tegelikult luua probleemi.
Saage teadlikuks, et te asute eneseteadvustamise käigus, oma vastastikes seostes kogu loominguga. Sedamööda kuidas reaalsused ja ideed teie kaudu väljenduvad, te suudate armastuses, kaastundes ja mõistmises katsetada oma elukogemustes suurt duaalsust ja polaarsust, mis on eksisteerimise põhiaspektideks. Võti selliseks rännakuks on rõõmustamine nende avastuste, nende pärlite üle, mida te teekonnal olles leiate. Mõelge endast kui avatud uksest, ja oma emotsioonidest kui uksehoidjatest, kes teevad kindlaks, milline energiatest avatud ukse kaudu antud ajahetkel Maale siseneb, sest just teie seisate teiste mõõtmete väravatel. Teil on vaja õppida armastama ja austama iseennast, kuna te opereerite antud reaalsuses, lähtudes oma individuaalsest teadvusest. Teie füüsiline keha on teie baas. Teie füüsilise keha kogu ajalugu on toonud teid eneseteadvustamise sellesse punkti, kus te mõistsite, et te olete kallihinnalised ja tähtsad.
Teie keha on teie liiklusvahend, teie „mersu” ning te ei saa seda välja vahetada uue mudeli vastu – vähemalt olemise antud ringil mitte. Just teie ise loote oma ulatused, kehtestate oma piirid. Teie ütlete: „Jah, ma tunnen, et see on hea ja see on halb – see mulle sobib, see aga mitte”. Õppige tegutsema süütundeta, armastuses enda ja usalduses kõige selle suhtes, mida olete loonud. Teil on vaja õppida uskuma, et teie reaalsus sisaldab loendamatuid võimalusi teie vaimseks kasvuks.
Iga mõte, mis teie ajust läbi vilksatas, elustub, avaldub elus. Teie olete kui pagar, kes segab ise taigna ning seejärel küpsetab leiva. Iga kord, kui te millelegi mõtlesite, toimub mõttevormi väljapaiskumine, seejärel ta asub tegevusse ja avaldub. See mõttevorm asub teiega koostöösse ja hakkab koguma elujõudu mõttevormide massi eetris. See, mille te liikuma panete, te saate elukogemusena tagasi – hea või halvana. Teie olete looja! Vast ehk nüüd te mõistate kogu sügavust, mida kõike te oma ilmavaadete, uskumuste ja mõtlemistega liikuma panete. Pole mõtet toita kadedust või lisada energiat vihkamisse, kättemaksu või muudesse negatiivsetesse emotsioonidesse. Selliselt te annate nendele elu ning sellistena nad pöörduvad teie juurde tagasi ning jälitavad teid selleks, et te saaksite isiklikult endal tunnetada oma „loomingulise” jõu tulemusi .
Kui te armastate ennast ja oma keha, te võite jõuda teatud järeldusteni selles osas, kellega ja milleks te koostööks valmistute. Te õpite väljendama oma taotlusi molekulaarsel tasandil, mil teie olendlikkuse rakud ise edastavad teie teadvuse seisundit. Me õpetame teile oma isikliku teadvuse juhendamise reegleid. Teil on vaja saavutada suveräänsuse, olemaks piisavalt tugevad ja vankumatud omaenda osade vastuvõtmisel, mis teie juurde rohkearvulistest mõõtmetest kokku voolavad. Kui teie taotluste vibratsioon on puhas, tugev ja selge, siis see mis ei vasta teie vibratsioonile, ei tule teie ligigi. Saage aru – igaüks teist loob omaenda reaalsust omaenda uskumuste versiooni süsteemis.

Energiad elavad teie elujõu, teie Kundalini arvel, mis asub teie selgroo alguses ning seejärel tõuseb ülespoole – ideaalis läbi kogu füüsilise keha. Kõige sagedamini inimesed lähenevad Kundalini mõistmisele seksuaalkire kaudu. Pidage meeles, et jõud, mida nimetatakse kireks, võib luua elu. Analoogiliselt kirg viljastab teid endid ning soodustav elu väljendust ning on jõud, isegi kui te ei tunneta tema elulisuse ja uute elude loomise võimaluste täiust, kuid võib saada mitmel viisil ka „väljapumbatud” ja „laiali hajutatud”. Teie vastutus seisneb oma Kundalini tõstmises läbi kõigi energiapööriste üles. Alguses läbi nende, mis asuvad teie kehas, seejärel läbi nende, mis asuvad väljaspool, kasutades tema jõudu loomiseks. See elujõud annab mehisuse, õnnelikkuse ja kindlustunde Maa Aednikena oma harjumuste kasutamisel.
Sageli „seestunud” /kurjast vaevatud/ inimesed kogevad ikka ja jälle omaenda mõttevormide tagasitulekut, mida nad ise on endast välja saatnud. Need mõttevormid lihtsalt tulevad nende juurde tagasi. Psüühiline rünnak tähendab oma mõttevormi tahtlikku saatmist teisele inimesele tema roopast välja löömiseks. Peab osutama, et sageli genereerivad sarnast protsessi mõlemad pooled. Mistahes evolutsioonilise rännaku summaks on kõige selle omaksvõtmine, mida te olete teinud nii valguse kui varjuna. Teil on vaja võtta endale vastutus selle eest, mida te loote. Aga kuidas teisiti te saaksitegi endale vastutust võtta, kui teil teadmised puuduvad? Mõnikord energia, mis tahab anda teile märku oma kohalolekust, võib teha midagi sellist, mis, nagu teie tunnete, pole teie normaalseks seisundiks. Et te taipaks, et ta on tõepoolest siin, ta võib teie tähelepanu äratamiseks midagi üle paisutada. Siis te võiksite öelda: „Hei, olgu pealegi, ma tean, et sa oled siin. Ma mõistan. Ma tunnen su siinolekut. Sul pole vaja asju äärmusteni viia”. Siis energia õpib end taltsutama sedamööda kuidas ta teiega liitub. Teil aga tuleks hoida suhtlusteed avatutena. Ärge mõelge, et kui energia ei väljendu teie ees kolmemõõtmelises maailmas, siis ta ei mõista, et te temaga suhtlete.
Mõõtmete paljususe ning nende liitumise osas on loomad suured õpetajad. Loomadel on võime mõõtmeid vabalt läbida. Kas te olete kunagi pannud tähele sellist nähtust: ühel hetkel te nägite lindu või looma, kuid hetk hiljem on nad juba kadunud? Loomad on väga mures oma elukvaliteedi üle, palju enam kui teie. Kui kerkib üles elukvaliteedi küsimus, loomad automaatselt migreeruvad palju soodsamasse reaalsusse, mis on suuteline nende taotlust toetama. Nad lahkuvad mõnedelt eksisteerimise aladelt, kuna on programmeeritud ellujäämisele! Loomad on arukad ja paindlikud, nende rännakud on inimeste omadest palju avaramad. Loomadel pole vajadust ehitada kauplusi, kalmistuid, vaadata telerit ja kino ning juhtida end kõrvale pinnapealsete lõbustusviisidega. Arvate, et loomadel on kunagi igav? Arvate, et nad kunagi mõtisklevad, mida edasi teha? Nendel on väga palju tegevusi ja seiklusi, mida te tänapäeval pole veel suutelised mõistma, kuigi kunagi te suudate sedagi.
Putukad ja nt konnad, avavad mõõtmetevahelisi teid helide abil. Teised oskavad helide abil rännata. Unes rändavad kõik, külastades teisi reaalsusi. Kõige täielikum teie jaoks on unenägemise kontseptsioon, kuna te teate, et magades te asute rännakule teadvuse teistesse mõõtmetesse. Kõik elab, sest kogu looming on omavahelistes seostes – olenemata sellest, kas mälu on avatud või mitte. Mardikad, ussid ja konnad teavad, et nad käivad ühest reaalsusest teise. Nad lahkuvad teistesse maailmadesse ja samal ajal jäävad sellesse maailma. Putukalised on esindatud kõige rohkearvulisemalt, kui mistahes teine liik teie planeedil, kusjuures nad võtavad kõige vähem ruumi. Nad soodustavad tasakaalu hoidmist, sest ilma putukateta teie planeet ei saaks eksisteerida. Putukad on paljude mõõtmete olendid. Nad teenivad paljude maailmade alalhoidjate ja uksehoidjatena. Mõned jumal-loojad sarnanevad väliselt ja oma loomult putukatega. On inimesi, kes on pildistanud olemusi või nendega kontakteerunud, kes nägid välja osaliselt inimestena, osaliselt putukatena. Jumal-loojad on endid kehastanud tohutus hulgas vormides, saamaks siin oma liigi vaikivateks esindajateks. Putukad teevad teiega koostööd sellisel viisil, mida te seni pole suutelised mõistmagi. Teie arvate, et nad maanduvad juhuslikult teie nahale või roomavad sellel, samas nad selgitavad välja teie elektromagnetilise vibratsiooni sagedust. Putukad näevad teid teisiti, kui teie ennast peeglist näete. Nende jaoks te olete jõuväli ning tema teatud osad on nendele üpris ahvatlevad. Nendes keha osades te eritate ferromoone – lõhnavaid, hormoonitaolisi aineid. Kui putukad teid kord siit kord sealt kergelt hammustavad, te ehk harjute nende kohalolekuga.
On olemas tohutu hulk eluvorme, mis saavad avalduma olemasolevas reaalsuses teadvustumiseks. Teie aga tahaks need eluvormid kinni püüda ja loomaaeda saata. Nende meelest loomaaias asute hoopis teie – ühe mõõtme puuri pistetud vangid. Nad tahaks teid aidata suletud teadvuse olekust välja liikidevahelisele suhtlemisele. Nad sunnivad teid vaatama, kas te olete suutelised oma teadvuse vastastikeks suheteks teatud loomade või muude teadvuse liikidega. Sedamööda kuidas te hakkate tunnustama eranditult kõikide eluvormide arukust, te alustate oma „saadiku” või „diplomaadi” karjääri erinevate teadvuse liikide vahel. Elu võib siis tõepoolest tunduda kummalisena.

Kui konn laulab, avab ta heli abil uksed teistesse mõõtmetesse – eriti putukatele, samuti loomariigi erinevatele esindajatele. Konnad ja putukad hoiavad alal vastavat vibratsiooni sagedust ja omavad teatud võimeid. Kui nad krooksuvad öö või päeva vaikuses, nad loovad harmoonilise mõtte, vastava energeetilise impulssi. Ümberolevad energiad võivad siseneda sellesse heli spinni ning saada kergesti nende eluvormist täiesti erineva kogemuse. Kõik loomad on palju tihedamalt seotud paljude mõõtmetega. Nad võivad inimestele õpetada palju, teiste mõõtmete teadmisi nendele üle andes. Mõned inimesed on võimelised liituma loomade teadvusega, uurima loomariiki ning saama ER –s viibimise kogemusi.
Paljud arukad ja kõrgeltarenenud eluvormid võivad väljenduda antud reaalsuses, liitudes taime-ja loomariigi esindajatega ning sel teel piiluda teie reaalsusse. Praegusel ajal soovivad teiega liituda paljud arukad eluvormid. Nad võivad saada ligipääsu teatud liiki informatsioonile, liitudes nt oravate teadvusega. Kuid teie ise olete tehtud palju komplitseeritumalt. Teie kannate endas tohutut infohulka. Sedamööda kuidas te valmistate oma teadvuse ette liitumiseks muude arukate eluvormidega, te saate tuua oma planeedile rahu. Teie võite tuua innukust ja vaimustust, uue eksisteerimise viisi, uue palve. Hakkab tunduma, et innukus ja palve voolavad välja teist endist – või voolavad teist läbi. Te hakkate teadma, et see on midagi palju enamat, kui teie ise ja teie individuaalne teadvus. Saage aru, et kõikidel eluvormidel on oma mõistus. Ning erinevate eluvormide kogemused on teie ootel. Avage oma emotsionaalsed kehad ning kasutage ära armastuse elujõu võtmena omaenda vaimse evolutsiooni juurde.
Energeetiline harjutus. Seadke end mugavalt sisse, tehke mõned sügavad hingetõmbed, keskenduge oma hingamisel. Seejärel lõdvestuge ning sukelduge jooksva aja hetke. Kujutlege end inimrühmas, keda te armastate ja keda usaldate. Te olete kogunenud kokku avama valgusportaali ning kohtuma teiste maailmadega. Kujutage ette Valguskiirt voolamas ülalt alla, läbistamas teie keha ning hõlmamas kogu rühma. Seda kiirt mööda laskuvad kosmosest paljud energiad, mis avavad uksi teistesse mõõtmetesse, reaalsuste kohtumiseks ja liitumiseks. Saatke välja oma portaali avamise taotluse ja teavitage oma kohalolekust. Andke signaal kõigile energiatele ja kõigile reaalsustele vajadusest vibratsiooniliseks vastavuseks, mis langeb kokku teie armastuse vibratsiooni versiooniga (tasemel, nagu teie seda antud hetkel mõistate). Kujutage ette, kuidas teie grupp moodustab Valguse rõnga selle portaali, selle teistesse maailmadesse ukse ümber. Kogu grupp seisab
ringina avaneva portaali ümber, hoides kätest kinni. Te olete täis rõõmu ja õnne, lõbus naer haarab kõiki. Te olete koos palju saavutanud ning see terviklikkus võimaldab teil liikuda veelgi kaugemale. Nüüd minge kogu grupiga avatud Valguse ja teadmise portaali. Tõuske üles ja lokaliseerige koha, kus teie portaal ühendab teid planeedi teiste portaalidega. Avastage ennast liikumas portaalide vahel, moodustades Valguse ringe. Oma Valguse abil siduge ühte nii palju portaale kui suudate vastu võtta. Saatke idee kõigele olevale ja taotlege väga selgelt, et selleks, et Kosmose energiad saaks tungida Maale, nad peavad vastama Armastuse vibratsioonile, mida te ammutate endale ja kinnistate endas iga päevaga üha kindlamalt. Kujutlege oma gruppi tuulest haaratuna ja Valgust kandvana üle kogu maailma. Te kohtate samasuguseid Valgustkandvaid gruppe kõikjal kuhu ilmute. Kõik grupid ja Valguse ringid ühinevad kokku. Te tunnete Valguse ja armastuse vibratsiooni toetust, olete absoluutselt kaitstud selles vibratsioonis. Sedamööda kuidas te liigute maakeral edasi, moodustades Valguse ringe, tunnetage energiaid, mis teid teie algatuses toetavad. Tunnetage, mis toimub väljaspool planeeti. Tunnetage meid, kes meie oleme. Tunnetage kuidas Plejaadide Teadvuse energia siseneb ning saab omastatud teie energiapööriste süsteemi kaudu. Laske meie Armastusel olla vastavuses selle armastuse sagedusega, mida teie antud hetkel teadvustate. Lubage endal mõnda aega tunda toetust, mis toidab energia jõudu, mis austab teie elu ja teie olemasolu fakti ennast. Me armastame teie olendlikkuse olemust. Nüüd kujutlege endale portaali teie Galaktikas, mille kaitsjaks me oleme – portaali, mis kuulub meile ning mida meie käigus hoiame. Plejaadide Tähtkuju sõbraliku Teadvusena me seisame väravas, lastes läbi vaid vastavaid energeetiliste vibratsioonide liike. Lubage meil avada selle portaali teile, et Armastus teistest süsteemidest ja mõõtmetest saaks „filtreeruda” läbi selle. Sedamööda kuidas teie planeedi portaalid avanevad tunnetage kuidas nendest voolab sisse Armastus. Kujutlege kuldse valguse kiiri, voolamas planeedile ning tunnetage kuidas kõik teie keha rakud helisevad. Tunnetage ennast Valguse embuses: kuhu te ka ei vaataks – kõikjal on Valgus. Tunnetage, nähke, kuulge tema kõla. Laske sellel Armastusel siseneda planetaarsesse teadvusse ning meenutada kõigile, kes sellega kohtuvad, et on olemas ka alternatiivsed eluviisid. Nüüd vaadake oma Mina, seda Mina, keda te otsite ja soovite avastada endas ja mõista. Kujutlege end seismas peegli ees. Nähke kuidas teie füüsiline keha muutub, kuidas liiguvad molekulid sedamööda kuidas Valgus teid transformeerib. Hoidke sellest Armastusest kinni. Ta on teie kõige suurem rikkus. Teie kõrgeim väärtus seisneb oskuses Armastus alal hoida. Õppige täitma end Armastusega, jagades pidevalt seda maailma. Mida rohkem te seda edasi annate, seda enam täitute sellega.

Teie olete Armastuse elav vorm. See Armastus, mille harjal te liigute on võti energia erinevate fraktsioonide ühinemiseks ühtseks tervikuks. Ainult sel viisil on võimalik saavutada terviklikkust ning viia need energiad uude loomingulisse väljendusse kogu teie Universumis. Kujutlege endid kaalutuna ujumas energias lainetel ning avamas uksi teistesse mõõtmetesse. Kujutlege end inimkujus paisatuna olemise eesliinile. Teie võtsite endale vastutuse kanda edasi valgust. Hingake sügavalt sisse ning tunnetage kuidas Armastus ümbritseb ning täidab kogu teie keha. Mida te otsustate sellega teha ja kuhu suunata ta hoovuse – on teie valida. Tunnetage seda rikkaimas rahulikkuses. Kujutlege endale planeeti Armastuse embuses, nähke Armastuse tulva voolamas planeedile läbi portaalide, mida te avatuna hoiate. Nüüd, kus te ka ei viibiks, kujutlege endale, kuidas te hakkate pöörleme oma telje ümber üha kasvava kiirusega ning ühendage selle vaim-emotsionaalse pöörlemise oma füüsilise kehaga. Tunnetage kuidas see pöörlemine teist lähtudes puutub kokku iga eluvormiga kõiges, mida ta on loonud. Pöörlemise kiiruse kasvades teie teadmised muutuvad üha selgemaks. Jääge mõneks ajaks sellesse energeetilisse vibratsiooni. Tunnetage Armastust – otsige teda, tunnetage, jagage, tundke tema vastu huvi, soovige teda ja ta tuleb teie juurde. Me usaldame teile selle teadmise, et te saate muuta oma maailma oma mõtete abil. Me usume, et sügaval oma individuaalse teadvuse põhjas te teate seda. Me täname teid selle eest, et te valisite vabatahtlikult mõtted armastusest ja rahust Maa peal. Me täname teid teie kujutlusvõime rõõmsa töö eest, mis saab mõjutama kogu loomingut.
Leheküljed: 1 [2] 3 4 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc