Eesti Anastasia Foorum

Hiljutised postitused

Leheküljed: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Mõistujutud.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 05 veebruar, 2016, 12:56 »
Kord rändasid kaks munka ühest külast teise ja kohtasid jõekaldal istuvat noort neidu, kes nuttis. Üks munkadest küsis temalt: "Miks sa nutad, õeke?" Neid kostis: "Näed seda maja teisel kaldal? Tulin täna hommikul üle jõe ja polnud mingit muret, aga nüüd on vesi tõusnud ning ma ei saa tagasi. Paati siin pole." Munk vastas: "Sellest pole häda," ja kandis neiu teisele kaldale. Mehed läksid edasi ja mõne tunni pärast lausus teine mees: "Vend, me oleme tõotanud naistest eemale hoida. Sa oled pattu teinud. Kas sa ei tundnud naudingut teda puudutades?" Esimene munk vastas: "Mina jätsin tüdruku sinna, aga sina kannad teda siiani kaasas."
12
Kadunud teadmised meie esivanematelt / Ho'oponopono (Puhastus- ja vabastustehnika)
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 04 veebruar, 2016, 19:21 »
Mis te arvate, kui kaks esimest punkti välja jätaks? Ja asendaks need järgmisega: kallis(sõber), olen eksinud, ma parandan "end". ;-)Tunnetage neid energiaid! Kuidas tundub?
13
Arutelu / huuleohatis ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 04 veebruar, 2016, 17:16 »
Kõrvavaik on üks asjalikum. Nr 1 on mõtte jõud.
14
Muu või vaba teema / Hääleta! Kui palju tõde on Sinu meelest Vladimir Megre raamatuis?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 03 veebruar, 2016, 14:40 »
Kelle jaoks, mis on tõde. Ja mis see teadmine annab või ei anna. Mis sa arvad kui ütlen nii: Kõik on tõde, või, pole olemas tõde. Või, 50% on tõde ja 50% ei ole tõde - see oleks loogilisem sest kui ühte oleks rohkem/vähem kui teist, siis eksistentsi poleks. Ja isegi see "poleks" on vale ja samas õige. Nii kaua kui käib hindamine, sildistamine jne, tammume me ikka samas olemises aga kõik on elu ja liikumine. Inimkeeles on võimatu midagi sügavuti öelda sest see annab alati mõistmiseks 2 otsa.  Mõelge... või pigem tunnetage... Ka Tema räägib vaikuses!
15
Huvitav raamat / Ernst Muldašev "Harati kullast plaadid"
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:59 »
Tal peaks neid 4 raamatut olema, kõik väga loetavad, soovitan lugeda neid näiteks teleka vaatamise asemel. Nendest raamatutest algas minu uus tee/uus elu.
16
Huvitav raamat / Jiddu Krishnamurti "VABANEMINE TEADAOLEVAST"
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:42 »
Minu otsingute teel olen ma nii mõnegi raamatu läbi lugenud kuid antud raamat "Vabanemine teadaolevast", paneb punkti kõigele eelnevale.
17
Huvitav raamat / David Deida " Tõelise mehe tee" ?
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 02 veebruar, 2016, 22:28 »
Olen selle raamatu omal ajal läbi lugenud, suurt ma sellest enam ei mäleta aga selle raamatuga meenub mulle "pärisorjus". Kui keegi seda lugeda võiks, siis parem on kui oled vaimselt üle keskmise arenenud. Ja sa ei jää ka millestki ilma kui selle lugemata jätad.
18
Muud Ained ja kahjulikud kiirgused / Mobiiltelefon (mobla)
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 01:06 »
Ostsin hiljuti oma elu esimese nutitelefoni...  :'(  Selgus see, et kui ma talle hääled sisse sain, hakkasid minu füüsilises kehas toimuma väga enneolematud asjad. Minu käed hakkasid valulikult surisema, oli tunne, nagu hakkaksid keema või oleksid mikrolaineahju pandud. Seejärel lõi valu südamesse, siis rinda, kust läks edasi kõhtu. Seejärel hakkasid täies pikkuses valutama käed ja jalad. Helistades hakkas valutama pea ja vahelduva eduga tekkisid pähe, veel lisaks, teravad valu pisted. Sain aru, et olen ostnud endale aktiivse tuumajaama, mis hakkas minu keha aktiivselt koheselt hävitama. Heitsin ta kõrvale ja nüüdseks kasutan üht odavaimat nuppudega telefoni, mida püüan ka võimalikult endast kaugel hoida. Sülearvutiga oli mul sama lugu, mis kehaosad lähedal olid need hakkasid koheselt valutama ja sisemuses muutus kõik õõnsaks.
Mõelge, kas teie tervis mitte kallim pole nendest mõtetutest tänapäeva vidinatest, mida meelega toodetakse inimkonna hävitamiseks. Ja need pole veel kõik.
19
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:10 »
KAHETEISTKÜMNES VÕTI
Ärgake, kallid sõbrad, selles unenäos.

Kindla eluliigina Teie, inimkond, asute oma arengu sellel etapil, mil teilt nõutakse hüpet „ei kusagile” absoluutses usus, et „kõik saab korda”.

Me jutustame teile lugusid, tänu millele te saate areneda. Te võite teha valiku – uskuda meid või mitte. Kuid kui te otsustate uskuda, kui nad teie vajadusi enam ei teeni, olge valmis need lood endast lahti laskma. Meie lähenemine ja meie siht antud ajal on lüüa teid niivõrd roopast välja, et te jõuaks ise selgusele. Me tahaks luua teie olemise rakkudes asuvates mõtlemise stereotüüpides lahendamatuid vastuolusid. Osutades tähelepanu meie sõnadele, teie muutute. Te saate võimaluse väljuda kolme mõõtme reaalsusest ning siseneda aja koridoridesse, kus maailmad ja reaalsused on palju variaablimad ja paindlikumad. Teie ülesandeks on tervendada ennast aja koridorides rändamise ajal hindamatu aarde otsinguil. Me oleme jaganud teiega mitmeid võtmemõisteid ja paljud jätsime varju. Teil on vaja ennast transformeerida olemise summaarse energia väljana, mis jätkab avaldumist igavesti avarduva „praegu” jooksval hetkel.
Meie räägime teiega kui vaimselt arenevate inimestega – kui Valguse saadikutega. Antud hetkel te seisate suure avastuse pervel. Teie olete saanud küpseks omaenda kogemuste varal ja teete oma valiku. Kui meie rändame teie reaalsusse, me õpime, jälgides teie vastuseisu uutele teadmistele maailma loomingu ülesehituse ja uue elu loomise osas. Oletage, et te asute praegu punktis, kus teete elust kokkuvõtet. Te olete saavutanud taseme, mis tõmbas liigi meie sõnumi. Juba see üksi osutab teie valmidusele lõpetada oma õpingud siin, Maal. Kõik, mida me teiega jagasime eelmistes peatükkides, oli seatud vajutama teid veel sügavamale iseendasse. Teie vaatlesite ilmavaadete ja ideede süsteeme, mille ümber, kasutades vaba valiku õigust ning Maa ja Taeva salajaste ja avalike nähtuste tausta, kujuneb Mina teadvus. Mida see kõik tähendab? Ärge kunagi väljendage rahulolematust oma reaalsuse suhtes. Teie ise lõite ja jätkate „praegu” võimaluste loomist. Te olete peatunud selleks, et tänada kõige eest, mida teate, rännuvõimaluse eest, mis on lõppemas. Teie tunnetasite ennast kaheteistkümne kontseptsiooni abil palju sügavamalt.
Kaheteistkümne kontseptsioon on paigutatud ja jäädvustatud sügavale teie füüsilisse kehasse. 12 on kood, mida on loendamatu hulk arukaid olendeid kasutanud teie reaalsusse sisenemiseks. Teie elate oma maailmas vastavalt kindlatele reaalsuse matemaatilistele kirjeldustele. On olemas loendamatu hulk matemaatilisi aluseid, millel on võimalik kasutada kindlaid arvusid ja interpretatsioone. Enamus teist kasutab seda süsteemi, mida kasutatakse kõige sagedamini ning selle tulemusena jõuate uskumuseni, et antud süsteem on ainuvõimalik. 12-ne kontseptsioon vastab kõige sagedamini kasutatavale matemaatilisele alusele ja ilmavaatele. Selle struktuuri kaudu saab teid mõjutada, sellest saab rajada läbi teekonna, mis viib teid välja reaalsuse mõistmisele.
Kas te oskate endale ette kujutada, et sedamööda, kuidas te liigute olemises läbi elu, kuhu te ka ei satuks – kõikjal on edasi viiv rada. Oletame, et te sõidate Maal autoga ainult asfaltteedel kusagile pööramata ning seetõttu saate sõita ainult sinna, kus nad on olemas. Saage aru, et 12-ne märgis on teadvuse asfalttee, teie isiksuse 12 koostisosa – olgu nendeks siis Sodiaagi 12 märki, 12 tundi, selle raamatu 12 peatükki, 12 teie isiksuse koostisosa, peegeldumas DNA 12 niidis või 12 teadvuse keskust – teie energiapööristes. Kõik need on magistraalid, millel te Kosmoses aruka olendina rändate.
Meie taotluseks on aidata teil võimalikult täielikult mõista, et te järgite energia 12 vormi rada. Kui te tõepoolest oskate teadvustada ja mõista seda 12-st kaarti, siis te ehk oskaksite ette kujutada, kuhu need teed teid välja viivad. Teie võite võtta omaks 12 teeraja kontseptsiooni Universumi mõistuse mudelina. See õpetuse osa on šifreeritud kogu raamatusse. Selles mõistmises, et 12 rada viivad olemise eraldiolevatesse aladesse, mis teid ühtseks tervikuks taasühendavad, on kätketud loomise kogu sügavus. Kui te saate teadlikuks, et need rajad viivad teid grandioossete teadvuse niheteni, mis antud ajal kogunevad ja massiliselt väljenduvad, te muudate oma reaalsuse taju. Taolised ilmavaatelised muutused viivad teid selleni, et reaalsus, mida te siiani tundsite, lihtsalt lakkab olemast! Kuid selle etapi lõpetamine – vastav ajajärk, mil te „mõtteid kogute”, on „kaalutus olekus” uue, veel väljendumatu ja nähtamatu alge ees. Teatud eluliigina teie, inimkond, asute oma arengu sellel etapil, mil teil tuleb teha hüppe „ei kusagile” absoluutses usus, et „kõik läheb korda”.
Te võite esitada endale küsimusi: „Ja mis sest, et ma kõike seda tean? Ja mis mõte on teadmisel, et ma olen Valguse Perekonna Esindaja? Et, võib olla, minu teadvuse tähtede juured on seotud Plejaadide Teadvusega? Ja mis sellest, et ma tean, kuivõrd väärtuslik on Maa ja mina ise? Kui ma kõnnin Maal ja avastan teda enda jaoks, ma kergendan ligipääsu tema saladuste juurde tema piiritus suurepärasuses, pühades paikades, tema sümfooniates, kõnelevate viljaringide vaikimises. Mida ma peaks teadma Reptiilidest, Jumalannast, oma kehast? Ja mil moel on minu kehas ettenähtud koht teistsugustele olemustele, kes on võimelised minuga ühte sulama ja piiluma maailma minu silmade kaudu? Ja kui nad tõepoolest minuga ühtivad, kas nad näevad sama maailma, mis minagi? Või, kui nad minuga ühtivad, kas väljenduvad minu kaudu samuti ka muud maailmad ja mina väljendun nende maailmas? Mida üldse tähendab millegi või kellegi omamine? Mis asi on liitumine või sulandumine Maa reaalsuses 20-nda sajandi lõpus? Ja kuidas on seotud kõik nende ja minu kehas toimuvate protsessidega, minu endokriinsed näärmed? Ning mil moel seksuaalenergia saadab või suunab läbi kõikide nende teadvuse aspektide?” Kui te õpite ära energia transformeerimise, liigute välja süüdistamise ja hukkamõistmise piirest, te jõuate oma teadvuse sellesse ülevasse alasse, mis viib teid välja jooksva hetke piirest aja palju mahukamasse mõistmisse. Too aeg on struktureeritud teisiti kui teie oma. Teie aega juhivad teatud arvud ning just selles te leiate jälle 12-se kontseptsiooni, mis määrab ära, kes te selles ringis olete. Seepärast kui te lõpetate 12-se tsükli, mille me selles raamatus andsime, vaadake ajale uuest vaatepunktist. Saage aru, et aeg on struktuur, mille abil Oleva teised liigid kasutavad matemaatilist pärandit vormi väljendamise keelena.
Mõtisklege aja geomeetriast, mis seob tsükleid, mis, nagu te arvate, asuvad teist väljaspool – planeetide ja Kuu tsüklitest. Kas Kuu on kompuuter, „taeva silm”, „salajane baas”, „lisatankimise jaam”? Kosmiline raamatukogu, iidsete teadmiste ladu? Kuu – tsüklite esivanem, teie oma keha ja vee suure Jumalanna tõusulainete allika võlur. Milline suhe on Kuul Päikesega? Kõik need küsimused tuleb teil enese tundmaõppimise teekonnal läbi uurida.
Päike on teie valitseja, teie Päikesesüsteemi juht. Kelleks te saaksite ilma Valguseta? Kellele kuulub Valgus? Mis on üldse Valgus? Millised energeetilised vormid ümbritsevad neid planeete, mis, nagu te usute, eksisteerivad teie Päikesesüsteemis? Need Kosmoses laiali paisatud pärlid – sama kaunid kui Maa ise? Paljud inimesed naeraksid välja idee, et igal neist säravatest pärlitest on oma aruka elu vormid. Aga meie, kes me oleme läbi teinu paljusid elusid nendel säravatel Kosmose kalliskividel, imestame olemuste üle, kes eraldavad ennast Valguse grandioossete Valguse ideede eest, mis teie planeeti käesoleval ajal pommitavad. Ärge laske endid petta võimul olijate poolt, kes piiravad teie kasvu. Kasvage vaimselt, tundke jõu juurdevoolu. Te olete saavutamas oma teadvuse sellist arengutaset, kus on võimalik reaalsusele palju avarama ilmavaate valik . Käesoleval ajal teie kõik võite vaadata oma elu palju avaramast vaatepunktist, mitu astet tavalisest teadvusest kõrgemalt.
Ja kui te jõuate mõistmiseni, kes te olete, saades teada kõik, mida oli võimalik teada saada, on aeg jagada oma teadmisi oma perekonnaga, ühiskonnaga ja kultuuriga. Paljud on antud hetkel enne edasiminekut peatunud. Teie kohus on jagada teadmisi, mitte külvata planeedile hirmu seemneid, mitte harida teiste asemel „võõraid põlde”, vaid hoida alal Armastuse ja terviklikkuse sagedust, kanda seda endaga kõikjal kaasas, kuhu te ka iganes ei ilmuks. Teil on vaja mõista ja hõlmata ühiskonna kõiki koosluse aspektid: sündi, elu, surma, lapsi, suhteid täisealiste ja erinevate põlvkondade – laste ja raukade vahel. Kui hakkate saadud teadmisi elus kasutama, olge kaastundlikud. Toimuvad radikaalsed muutused.
Sedamööda kuidas Kalade Ajastu ning taotluste ja eesmärkide finaal lõppeb, te seisate kollektiivse teadvusena palgest palgesse oma kollektiivse karmaga. Praegusel ajal lahtirulluvad karmalised sündmused on määratud Universumi põhjus-tagajärje seaduse poolt. Grandioosse helduse žestina võimaldavad karmalised sündmused loomingutel oma Esmalooja juurde tagasi pöörduda. Olemise kõik loomingud pöörduvad oma Looja juurde tagasi. Viimane fraas puudutab teid otseselt. Teie põrkute kokku palgest palgesse kõige selle tagasitulemisega, mida te isiklikult olete loonud. Teile on absoluutselt vaja seda mõtet mõista ja teadvustada. Oma jutustuse alguses me osutasime sellele, et tunnetame Maad antud hetkel Maad temaga meie karmaliste koostoimete tõttu. Teie kogete omamoodi omaenda tasandil sama. Teil on vaja vaadata oma elu kõrvalt, väljuda oma tavateadvusest, saada omaenda tegude vaatlejaks, 12-ne kontseptsiooni sisese rännaku ülevaatajaks. Kes te olete ning mil viisil te sattusite selles mängus teadvuse rännakule antud etappi – 12 elu tsükli või 12 mõju mängus, mis ikka ja jälle lõpmatul spiraalsel ringil tiirlevad? Kas te saate roopast kõrvale astuda? Mida te teate? Mida te hakkate sellega, mida teate, tegema?
Meie eksisteerime aja sellises alas, milles teie antud hetkel viibida ei saa, kuid meie olemise ala asub samas aja hetkes, milles asute teiegi. Niiviisi te õpite sukelduma hetkede sügavustesse ning leiate, et neis kõlab lõpmatu lummav meloodia, ahvatledes teid pidevale edasiliikumisele. Me tahaks, et te mõistaks: see, mida te otsite, asub mingis mõttes teist alati pisut eespool. Ärgu see idee saagu teile rõhuvaks koormaks. Saage aru, et kui te olete otsingul, te innustate ennast omaenda kujutlusvõime läbi. Meie taotluseks on teid veelgi enam innustada ideede loomisele. Me ei saa teid elama sundida. Ainult teie ise võite tahta elada, leida ning omaks võtta elu mõtte ning selgelt ja täpselt taotledes, oma eesmärke saavutada.

Kasutades oma Kundalini jõudu, suunates selle jõu pidevalt avarduvasse paradiisi nägemusse ja ekstaasi vibratsiooni, te liigute edasi ühelt hetkelt teisele. Paradiis on olemas – tingimata olemas! Teie kõik otsite seda ning, veelgi enam, te leiate selle. Te tunnete ta ära absoluutse õnne ja valguse hetkel. See pole koht, kus te viibite igavesti ja igavlete. Paradiis on hetk. Paradiis on hetkeline teadvuse valgustumine. Teie otsite seda sageli endast eestpoolt, alati mõtiskledes, millal see hetk ometi saabub. Kui te lahustute täielikult jooksvas hetkes, te võite tunnetada, et asute paradiisis. Või te võite vaadata tagasi ja näha palju sellises seisundis viibitud hetki. Ikka ja jälle te lõite igavesti avarduvat, spontaanset, teadvuse sünkroonset hetke, mis kutsus teid pidevalt edasi liikuma.
Kui te jõuate 12-nda sektori lõpppunkti, saab see hetk kahtlemata karmaliselt tähtsaks. See on kõikide õppetundide koondamise ja hindamise hetk, kõige selle summa, mida te ellu kutsusite ja mis tuleb teie juurde tagasi. Selline hetk on tsükli lõpetamise hetk. On olemas mitu selle idee teadvustamise võtet. Te võite tunda end olevat lõksus, orjuses. Te võite piinelda, võttes omaks ohvriks olemise idee: „Ma olen jõuetu. Ma ei saa eksistentsi selles ringis midagi teha, ma olen ummikusse jooksnud. Ma ei mõista, kuidas see kõik minuga juhtub”. Kui te asute sellisele positsioonile, uskuge, te asute selliseid olukordi ikka ja jälle taas looma. Või kui te oskate läbi 12 kontseptsiooni rännates omandatud teadmisi ära kasutada ning küsida endalt: „Mida siis mul õnnestus sellel teekonnal ära õppida? Ma võtan endale vastutuse kõige minu poolt loodud ja loodava eest oma elus. Minu elu on minu teadvuse peegeldus, minu oma kätetöö. Rännates mul õnnestus jõuda selle mõistmiseni, miks ma valin just teatud radu, kindlaid asju ja sündmusi, vastavaid inimesi, isegi kui ma teen seda alateadlikult. Kõik, mis minu poolt sai välja töötatud, näitas mulle, milliselt minu mõtted loovad mind ümbritsevat reaalsust ning ma mõistan, kui palju on mulle 12-ne tsükli läbimine õpetanud. Ma ei kibestu, ei kurvastu ega lange minu poolt loodud reaalsuse orjusse, sest mul õnnestus leida sellest väljapääsu. Ma tean, et mul on alati valiku võimalus, uue vabaduse valimise võimalus”.
Kõik teie käesoleval ajal läbite kosmilise kalendri sündmuste osana ikka ja jälle samu Kalade Ajastu lõpu ringe. Üsna varsti eranditult iga inimese elus Maal „kukub põhi alt ära”. Teie olete lõpppunktis, kokkuvõtete tegemise ja läbi rännatud ringide lõpus. Te näete stereotüüpe ja ideid, mis seovad kokku kõik olemise aspektid. Mõned teist, kes on ära tundnud väliste süsteemide silmused ja ringid, teadvustavad käesoleval ajal oma isiklike süsteemide ringe, stereotüüpe ja ideid, mis on kirjas teie keha sügavustes. Mõned tunnevad end vangidena omaenda vangitornides. Leidke konfliktide lahendused. Kujutage endale, kui te heidate täna öösel magama, et iga luku kõrval ripub võti. Teil jääb üle vaid pista võtme auku, avada uks ja minna välja. Kui te kujutlete end vangidena selles isoleeritud reaalsuse osas, mille te endale valisite, leidke võtmed, avage uks, lahkuge isoleeritud kohast ja leidke samuti omale uued rõivad. Tunnetage innukust ja teadke, et te võite lahendada mistahes karmalise olukorra, vabaneda igast karmalisest koormast. Teis on Looja säde ning sellele jumalikule sädemele on kõik jõukohane. Kõik on jumaliku võimu all.
Kui karmaline olukord on antud hetkel ajanud teid nurka, siis selline asjade käik tekkis vajadusest oma loodud vanglast välja minna, mis te ise olete karistuseks loonud häbi või süütundega ennast trellitades. Teie seisate Uue Ajastu lävel, mil olete valmis endast lahti laskma kõik hääbunu ja mittevajaliku. Kujutlege, et te olete Valguse saadikud, tunnetage endas ruumi ja elujõudu, teades, et just teie mõtted lõid energia, mis pani teid liikuma. Teid ootab Uus Maailm, kui te vaid tahaks teda näha ja ette kujutada. Teil on vaja visualiseerida endale absoluutse õnne hetke, see hetk ei saa eksisteerida väljaspool teid endid. Initsiatsioon on katsumus, mille läbimise järel te õpite usaldama, lahti laskma ja muutuma. Kui te olete veel tillukesed ja teie jalad lühikesed, õpite sõitma kolmerattalisel rattal. Kui te istute sellel kõrvalise abita, tunnete uhkust. Aga kui te keerate pedaale oma väikeste jalgadega ja jalgratas liigub edasi ja teie ei kuku, see on suur saavutus. Sellele järgneb initsiatsiooni hetk ja kolmerattaline muutub teile väikeseks. Tänapäeva maailm on täis neid, kes hõivavad vastutusrikkaid positsioone, kuid jätkavad sõitmist kolmerattalisel jalgrattal. Nad kunagi ei välju neist teadmiste piirest, mida on juba kogenud. Nad sunnivad reaalsust läbi pugema oma teadmiste raamest samuti, kui topiks oma pikki jalgu väiksele jalgrattale.
Initsiatsioon võimaldab väljuda kogemise uuele tasandile, igavesti avarduvasse jooksvasse ajahetke, istudes suurele kaherattalisele ning arenedes koos kehaga. Saage aru, et kasvab mitte ainult füüsiline keha, vaid ka vaimsus, intellekt, emotsionaalne taju. Teie keha valmistub kogema üheaegset eksisteerimist paljudes mõõtmetes. Võtmeks on usaldus oma kasvamise, muutumise vastu kõigis reaalsuse mõõtmetes, kõigis oma enda versioonides. Teadvuse kriis, millega te antud hetkel kokku põrkute, seisneb selles, et maailma liidrid ja autoriteetsed isikud „tiirutavad ühe ja sama kvartali piires” oma kolmerattalistel, kadudes anakronismide ringi.

Initsiatsioon seisneb sisenemises suurde tundmatusse ja selle valdajaks saamises. Teadmiste kogumine 12-se kontseptsiooni abil viib teid sageli kriisi, sest te olete väga kangekaelsed olendid.
Teile meeldib alguses kiidelda: „Ma olen vaimselt kasvanud, mu teadvus on avardunud, ma olen avatud muutustele”. Seejärel vajutate piduritele: „Ei, mitte siin, Jumalik eelhooldus ei toimu siin ja praegu, ma tahan jääda endiseks”. Teie ei lase energial teist läbi voolata, risustate oma süsteemi ja saate tagasilöögi. Kui te olete kunagi näinud jõetammi purunemist, te teate, millist korralagedust tuleb seejärel koristada. Varsti te näete selliseid sündmusi oma silmaga. Teie maailma „tammid” rebenevad, sest paljudel on teadvus blokeeritud, sest kardate kukkuda. Reaalsus on ju teie endi loodud ning te võite luua endale uue hea reaalsuse.
Olemise eluloov jõud liigub teie suunas, seepärast mängige maha kauni, sügava sümfoonia. Kujutlege, millisena te tahaks oma reaalsust näha – te olete kitsendamatud. Just seda õpetab teile see initsiatsioon. Te võite tulla maha oma kolmerattalistelt, istuda kaherattalisele jalgrattale ja kihutada palju kiiremini. Ärge takerduge sellessegi, mida meie teiega jagasime. Ärge kuulutage välja meie loost lähtudes „Uusi piibleid”. Me oleme siin selleks, et teid lõbustada ning rajada rada kujundite abil selle juurde, mida Universumis leidub. Universum on tohutult suur, seepärast ärge kitsendage kunagi oma kujutlusvõimet. Ärge üritage küpsetada pirukat ainult ühe retsepti järgi. On palju vaatepunkte, kust elule vaadata.
12-se kontseptsiooni omaksvõtmine võimaldab teadlikuks saada oma terviklikkusest. Teadke, et nüüd te asusite uuele rännakule, kuid antud hetkel olete enne hüpet peatunud. Nautige iga hetke suure õnne hetkena, püsige pidevalt avarduvas antud hetkes, mida Jumalad ja Jumalannad teie reaalsusse suunavad. Tunnistage ennast oma loomingute loojatena. 12 kui terviklik süsteem osutab samuti ka 12 raamatukogule. Te ei suuda kogu seda informatsiooni praegu veel mõista, kuid me aitasime teil sellega piiluda tulevikku, pakkusime tuleviku ideed. Nüüd te võite luua neid teadmiste kogusid esmalt oma kujutluses, seejärel oma planeedi erinevates keskkondades. Kuidas te need kujutlused ellu rakendate – on teie valida. Me vaid tahaks, et te püsiksite idees, et 12 unikaalset elukeskust, kaasaarvatud Maa, elustuvad. Rikastage oma praegust avarduvat hetke ning olge mehised tõusma olemise tippu, teades, et on olemas midagi palju suuremat, kui vaid praegu nähtav reaalsus.
Niipea kui teadmiste 12 keskust saavad Valguse energeetilise laseri matriitsina taastatud, ilmub välja uus mandala muster – Universumi uus avar energeetiline teerada, millel saate olema teiegi. 12-ne osaline lugu mahub ringi sisse ning sedamööda kuidas reaalsus laieneb ning täidab üha enam hetki, sobitub antud kontseptsioon spiraali geomeetrilisse vormi. Kui te läbite ja lõpetate 12 osalise tsükli, selline lõpetatus määrab teadvuse suurema sfääri või ringi, milles te hakkate edasi arenema. Teil on lõpmatust raske ette kujutada, seetõttu seote end ringiga, jagate selle 12 osaks ja nimetate seda Sodiaagiks, kalendriks, tundideks. Teie leiate ennast selles geomeetrilise vormi aspektis seepärast, et see on mugav. Te võite liikuda sellest kontseptsioonist välja, kuid antud arengu etapil just niiviisi te tunnetate ja tajute oma isiklikke tsükleid, aga meie õpetame teid, pakkudes selle kontseptsiooni areenile uusi ideid. Kõik geomeetrilised vormid, millega teil on antud ajal tegemist, asuvad ringis, aga ring on spiraali võti. Ring võimaldab spiraalil tunnetada ja mõista iseennast, tajudes jooksva hetke tähendust ja tähtsust. Me tahaks teile meenutada, et te juba elate kahes reaalsuses üheaegselt. Vaatamata sellele, et te juhite oma autosid, käite vetsus, magate, sööte ja teete kõike, mida inimesed teevad, te juba elate ka teises maailmas. Te elate teadmiste maailmas ning olete saanud ligipääsu reeglitele, mis neid paljusid maailmu ühendavad.

Me tahaks samuti meelde tuletada, et te täidaksite energiaga idee turvalisest maailmast. Saab toimuma palju sellist, mis toob muutusi šokeerivate, ootamatute, maailma pea peale pööravate sündmustega, millele osutavad iidsed ettekuulutused. Meie soovitame tungivalt otsida tarkade manitsusi, „aborigeense teadvusega” inimesi, keda leidub igas kultuuris. Kuulake nende õpetusi – nad on alati valmis neid jagama. Nad kõnelevad tulevastest aegades, aga nende õpetajad olid ka meie õpetajad. Nad mõistavad Maad, kui ta hakkab kõnelema. Meie oleme teie sõbrad olemise väga paljudest loomingutest, meenutamas teile, et Mängu Valitsejad veedavad mõnusalt aega, põimides reaalsusi omavahel ning neid dirigeerides. Nad loovad kaugelt ja asuvad ka nende sees.

Ärgake, kallid sõbrad, selles unenäos ning mõistke, et inimesena on teie kohustus ja vastutus kujutleda ja visualiseerida oma teadmiste abil turvalist maailma. Ta saab olema just selline, kui te ise deklareerite ning teie endi elukogemused peegeldavad teie veendumusi teile tagasi. Meie tervitame teid usu leegi säilitamise mehisuse eest, tolle elu sädeme eest, mis teie olemise teljena on teis peidus Meie tervitame teid mehisuse eest kõndimisel kõikide teiste ees vastu õnnelikule hetkele, kus valitsevad sügav mõte ja ettemääratus. Nähke, kuidas leek paisub ning võimaldage sellel tulel olla toiteks unikaalsele ja turvalisele rännakule olemise senitundmatutesse aladesse.

Energeetiline harjutus. Kujutlege endale, et seisate lahtise taeva all. Õhk on elustavalt karge ning Maa on kindel ja tahke teie jalge all. Hingake sügavalt täisrinnaga, hingake välja ja öelge endale: „Ma elan!” Koondage oma elujõu ning asuge teele oma kujutluse praegusse hetke, nagu oma sisemise maailma kunstnik. Kujutage endale ette iidse kiviringi ning mõneks hetkeks avanege 12-ne suurepärase megaliidi maagilistele vibratsioonidele. Vaadake kui sirgelt ja uhkelt nad ruumis ja ajas seisavad. Nüüd astuge ringi keskele ja külvake iva, milles on suurepärane õitsev Maa, üks rohkearvulistest reaalsuse versioonidest. Selles versioonis on Maa teda asustavate inimeste poolt austatud ja armastatud. Kasutades oma täpset taotlust ja teadmisi Valgusest, looge elusädeme, mis täidab selle kujutletud iva energiaga. Vaadake, kuidas ringi keskpunkt avardub ja ivast keerduvad lahti kõikides suundades kuldsed spiraalid, läbides kõik 12 sektorit, kutsudes ellu uue Maa. Nüüd kuulge, kuidas toonilt ja tämbrilt tuttav hääl ütleb: „Meie oleme teie ise aja kuldsetel spiraalidel, läbides olemise ajastuid ning hüüdes iseendi poole. Innustuge ja vaimustuge! Las teie rännak algab uuesti. Olge iseendaks!”.

Epiloog

Kallid Valguse Saadikud, pidage meeles seda, et isegi uusimates kontseptsioonides on alati peidus ka jäigad struktuurid ja piirangud. Kuid iga uus idee või kontseptsioon viib teid eksistentsi uuele, palju kõrgemate tippudega tasandile. Küsige endalt, milline teie elu peatükk on igavesti avarduvas jooksvas silmapilgus antud hetkel lõppemas. Mida te selle heaks tegite, et olla elu edasise tundmaõppimise antud hetkes? Leidke edasiliikumise innustust, lastes endast lahti kõik iganenud teadmised. Usaldage seda, et teid ootab uus teadmiste ja tunnetuste tsükkel, kus igaüks järgib oma rada ning hoiab alal innustuse vibratsiooni. Kasutage oma mõtteid selleks, et nad viiksid teid üliteadvuse avarale teele. Iialgi ükski tehnoloogia ei ületa teie vaimset bioloogilist olendlikkuse ülevust. Laske kõigel vanal teie teadvusest lahkuda ja puhastage tee uuele. Me andsime nii hästi kui oskasime teie teadvusele võtmed ellujäämiseks neil keerulistel aegadel planeedil Maa, võttes arvesse nii meie kui teie võimalusi. Soovime teile Tarkust ja Õitsengut! Teie nähtamatud sõbrad ja kolleegid -Plejaadide Teadvus.

Autorist-

Plejaadlased on kollektiivne teadvus /ühemõttelised/ Plejaadide Tähesüsteemist, kes kõnelevad transi meediumi Barbara Marsiniak kaudu alates 8 maist 1988 aastast. Sellest ajast peab ta seminare oma kodumaal USA-s, Inglismaal, Peruus, Boliivias, Mehhikos, Egiptuses, Kreekas, Balis ja Austraalias.
Ta teab, et need kohad on seotud „energeetiliste pööristega”, mis sisaldavad kõrgemaid teadmisi – need, mida Maa antud ajal taaselustada püüab.
20
Muu või vaba teema / MAA. Plejaadlikud Võtmed Elavale Raamatukogule.
« Viimane postitus postitatud kasutaja Humanoid 12 jaanuar, 2016, 00:09 »
ÜHETEISTKÜMNES VÕTI
Maa initsiatsioon.

Ajastu jooksev päev peegeldab ülemaailmse tsivilisatsiooni langust ja teadvuse uue vormi ärkamist. Sellise ulatusega sündmust pole teie ajalugu seni veel tundnud. Me oleme juba rääkinud inimelu väärtusest, teie individuaalsest väärtusest ja Maa väärtusest. Ta on teie Ema, ta tunnetab teid, teab teie nime. Oma tajus ja mõistmise otsingul võimaldas Maa oma energia valesti  kasutamist. See protsess on läinud nii kaugele, et tema, olles inimkonna poolt „vägistatud”, on praktiliselt kaotanud oma individuaalsuse. Selleks, et Maa ise saaks teha oma isikliku evolutsioonilise hüppe, mis suudaks mõjutada kogu Universumi arengu käiku, on vajalik puhastumine ja tervenemine – on vajalik initsiatsioon /sisse pühitsemine, iidsetel aegadel nooruki pidulikult täisealiseks kuulutamine. V/.
Initsiatsiooni läbiviimisel on teil vaja minna läbi „põrgu soolestikust”, sellest, mis, tundub, tahab teid piirata ja hävitada. Tegelikult te osutute palgest palgesse vastamisi sellega, mis teid kõige enam kohutab. Kui te äkki leiate ennast sukeldununa just sellesse, mida te kõige enam kardate, hoidke oma kujutlust rõõmsa ja terviklikuna ning seejärel transformeerige hirmu energia, tunnetades midagi enda sees. Kui te midagi kardate, te varustate selle mõtte energiaga ja teie hirm väljendubki teie reaalsusse. Kui te olete hirmu kaua energiaga varustanud ning seejärel kõrvaldanud ta oma väljast, pole sellel hirmul enam teie hävitamiseks elujõudu. Initsiatsioon lõppeb katsumuste seeriaga, mis viib teid olemise teatud osa omaksvõtmisele. Maa läbib praegu initsiatsiooni ning ta viib oma järel sellest teidki läbi.
Maa on läbimas „isiksuse kriisi”. Organisatsioonid, mis üritavad normaliseerida ökoloogilist terviklikkust, peavad koosolekuid ja konverentse, teevad otsuseid. Justkui plaasterdamine suudaks pikaajalist olukorda muuta! Ei, see pole võimalik. On võimatu sel moel veepaisu müüri parandada samal ajal kui kivid lõhenevad, lagunevad ja laiali varisevad. Mis paisu tamm see siis on?
Paisu tammiks on ideed, struktuurid ja uskumuste süsteemid, mis hoiavad „teadvuse vett” ühtse tervikuna selle tammi taga. Teie kõik olete ju loodud veest, kallid sõbrad! /Vesi on parim infokandja. V./. Maa läbib ränki katsumusi ja muutusi. Pärast Maa ja paljude teiste maailmade ajaloo uurimist, tugeva polaarsuse olemasolu tõttu teie planeedil, me näeme seda möödapääsmatut võimalust. Mida rohkem te reostate ja hävitate Maad, seda rohkem energiat teadvuse nihkeks ja tema vapustamiseks, planeedi „koristamiseks” kulub. Need inimesed, kellele on armastuse vibratsioon enda, ümberolijate ja oma planeedi vastu kättesaamatu, hakkavad pärast Päikese kiiritamist planeedilt suurte hulkadena lahkuma. See protsess on osa tsivilisatsiooni elektromagnetilisest muutusest. Surmajärgselt läheb inimese teadvus üle teise mõõtmesse.
Teie peaksite saama teadlikuks endast kui vaimsest olendist ning kinnistama selle teadmise oma jooksva hetke praktikasse. Sedamööda kuidas Maa omaenda olemise kogemises edasi liigub, saavad paljud olendid viibima astraalmaailmas ilma füüsiliste kehadeta ning jälgima põhjuse ja tagajärje seaduse toimimist, mis nende silme ees lahti rullub. Ainult sel moel nad omandavad õppetunnid, kuidas ennast ja planeedi olemasolu hinnata ja väärtustada. Need vaatlejad saavad tunnetama Maal toimuvates sündmustes osalejate kollektiivseid emotsioone. Sellega saab võimalikuks mõlema osapoole sündmuses osalemine ja teil ehk tekib suur kaastunne mõlema osapoole suhtes, sest teie kõik olete ühesuguseid katsumusi läbivad vennad.
Mõned teist ei taha juba toimuvaid muutusi märgata. Kuid neid pole mõtet karta, kuna nad on „suure nihke” osad. Igaüks teist loob omaenda reaalsust ja vaimse arengu võimalust. Mingil taju tasandil kõik, kes antud hetkel Maal asuvad, teavad sündmuste arengu võimalikku kulgu, sest see potentsiaal on salvestatud individuaalsete teadvuste kõikides matriitsides. Kuigi paljud teie hulgast leiavad imestusega end keset kaost ja ümbermuundumist ning hakkavad mõtisklema, miks te siia üldse sattusite – teie kõik olete vabatahtlikult valinud sellel planeedil antud ajal viibimise. Kas te jääte planeedile edasi ja muudate oma vibratsiooni sageduse või otsustate minna üle astraalmaailma amfiteatrisse ning jälgida etendust sealt – pole mingit tähtsust. Mingil tasandil, mingil „olemise tänaval” te ikkagi saate toimuvates sündmustes osalema ja teadmisi koguma.
Olge kaastundlikud ja jääge neutraalseks, mõistke, et valu on suur õpetaja. Aga kui te tunnete valu täna, ei tähenda see seda, et te peate seda tundma ka homme. Ja muidugi, pole mingit vajadust tunda valu nädala või paari pärast, sest teie keha rakud jätkavad pidevalt muundumist. Just teie käsutate oma rakke, millised nad peavad olema iga kord, kui nad muunduvad. Just teie ise taasloote iseendid oma mõtete, uskumussüsteemide ja visuaalsete kujutluste läbi. Tervenemise kriis alles algas /kaheksakümnendad/ ning palavuse kõver roomab ülespoole. 1994 ja 1999 aasta vahel te jõuate kaose kulminatsiooni punkti. Nendel aastatel jookseb kogu planeedist üle liikumine, mis kutsub esile segadust ja hirmu. Üheaegselt, selle tagajärjel toimuvad Mina paljude mõõtmete liitumised. Kosmosest avatakse energeetilised portaalid, võimaldades mõistuse erinevatel allikatel nendel radadel kerget liikumist. Nad tulevad teie juurde ja väljenduvad teie teaduse valdkondades / nt elektroonika ajastuna. V/.
Jooksev aeg peegeldab maailma tsivilisatsiooni langemist ja teadvuse uue vormi ärkamist. Nii ulatuslikke sündmusi pole teie ajalugu veel kogenud. Mõnede inimeste mälestustes on hoiul informatsioon maakoore ülemiste kihtide nihkest – tolle tsivilisatsiooni üleujutusest, mida te Atlantiseks nimetate. Tänased efektid saavad oluliselt erinema nendest, mis tol ajal toimusid. Teil on olemas telekommunikatsiooni vahend, inimesed rändavad pidevalt ringi ühelt kontinendilt teisele. Nad vahetavad ideid, segavad omavahel geneetilisi liine rahvusvaheliste abieludega erinevate kultuuride ja kontinentide vahel. Taolised eeldused saavad palju sügavamate tagajärgede aluseks, kui need, mis olid Atlantise „huku” ajal. Atlantis ei olnud täielikult integreerunud ja lahutamatult seotud teie planeedi teiste aladega nii, nagu on omavahelistes seostes tänapäeva kontinendid. Antud hetkel isolatsiooni kui sellist praktiliselt pole ning kõik te mõjutate üksteist ühel
või teisel viisil.
Ei saa enam olema sellist kontinenti, mis jääks sellest sündmusest puutumata; ei saa olema sellist inimest, kes toimuvatele sündmustele ei reageeriks. Üsna vähesed teie hulgast jäävad oma majja ja endisse kohta edasi elama, sest teie kõik kolite mingil hetkel teistesse paikadesse. Mõnele tundub see idee absurdsena. Kuid me garanteerime teile, et üsna varsti saab see reaalsuseks: planeedil ringi liikudes te soodustate teadvuse avardumist ja vana paradigma nihkumist. Vähe on neid, kes eelseisva 10 aasta jooksul vahetavad elukohta vaid ühe korra. Keegi teie hulgast hiljuti ütles meile: „Taolised teated šokeerivad mind, nad tõepoolest löövad mind roopast välja”. Meie vastame: „See on ju suurepärane, et löövad välja!” Inimene jätkab: „Kuid mul on tosin ahvi, kitsed ja seda ja teist. Mis ma nendega tegema peaksin? Ma ei tea, mida ma peaks ära jagama, mida pakkima ja mida maha jätma?” Meie vastame: „Esimesel kolimisel te topite veoautole kõik mida jõuate ära viia. Järgmisel ärasõidul te täidate vaid sõiduauto. Noh, aga järgmisel korral, võib olla, lähete ära ühe ainsa kohvriga. Ja kui te viimast korda ümber paiknete, võtate vaid selle, mis pihkudesse mahub. Saate aru, teil on vaja õppida ennast asjade külge seotusest vabastama, ülejõukäiva koorma tirimisest vabanema, olema täiesti rahulik ja aja jooksvat hetke selgelt tunnetama. Võib olla teil saab taolisi ümberpaiknemisi olema veelgi rohkem.
Lõppude lõpuks teie materiaalsetel asjadel keskendumine muutub teile mõttetuks. Te hakkate hoolitsema oma elu, aga mitte vara eest. Te õpite usaldama oma tundekeskust ja lasete oma vaimsel juhendajal juhtida teid uue maja juurde, kui selline vajadus peaks tekkima. On mitmeid tegevusi, mille abil te saate endale suunda selgitama ja seda energiaga täitma. Igal õhtul enne magama heitmist te võite endale öelda: „Ma kavatsen näha und oma uuest majast. Ma näen ära ta asukoha ja aktiveerin selle kujutluse. Ma kavatsen oma uue maja meelde jätta ja ta kolme mõõtme reaalsuses selgesti ära tunda”.
Teine meetod teie uue asukoha otsimisel, kontrollimisel või kinnitamisel on pendli või raami kasutamine. On inimesi, kes on võimelised ennustama turvalisi kohti. On kõikvõimalikke võtteid, mille abil te võite taolised kohad ise välja peilida. Teie elu muutub vajaduste suhtes palju lihtsamaks. Mida enam te lihtsaks eluviisiks ette valmistute, seda kergem saab teil edaspidi olema. Puhastage oma elu, lastes endast lahti kõik mittevajalikud asjad, mis seovad teid maaga ja nõuavad vastutust nende eest. Teil pole neid asju lihtsalt vaja. Laske lahti kõigest, millel pole enam vaimset väärtust. Vanad asjad segavad teid. Tunnetage kergust, istuge maha, tunnetage maad, usaldage teda.
Usaldage Maad ja kui ta alustab oma liikumist, uskuge, et ta võimaldab teil sünkroonselt koos temaga ümber paikneda. Uskuge, et Maa jääb teid armastama, hoiatades teid, informeerides teid toimuvast õigeaegselt ühel või teisel viisil. Uskuge seda, et putukad oskavad teiega rääkida, samuti kui kassid, koerad ja linnud. Kui te õpite suhtlema loomadega, lindudega, putukatega, taimedega ja Maa endaga sügavas usalduses ja armastuses, austades maist energia vibratsiooni – saab Maa tingimata teiega koostööd tegema. Pidage meeles, et ta teab teie olemasolust kõike. Sõltumata sellest, kus te asute, ta teab teie tundeid ja taotlusi ning vastab nendele vastavalt. Kui te õpite Maad usaldama ning hakkate uskuma, et Maa teeb teiega koostööd, te saate usaldama ka iseennast palju sügavamalt.
Sedamööda kuidas muundused toimuvad, hakkavad paljud Maa loomad planeedilt lahkuma. Ümbritseva maailma vibratsioonid muutuvad tugevasti, sest inimesed hakkavad integreerima valu. Iga inimese mälus on alles teadvustamata kollektiivne valu ja see peab tõusma pinnale, et te saaksite läbi teha oma teadvuse „detoksikatsiooni” /mürkidest vabastamise/. Ümbritsev keskkond on kohutavalt saastatud, kuid te ei saa temaga kokkupuutumist vältida. Kuid paljud teie hulgast jäävad jätkuvalt end iga päev suurepäraselt tundma ja päev-päevalt oma tervist parandama, sest just teie hakkate andma oma rakkudele korraldusi, milliselt mürkidele reageerida. Ümberolijad võivad tekitada teie ümber „toksilisi olukordi”, teid endale allutades ja te võite hakata spiraalil alla veerema. Kuid teil on ka teine valik: te võite öelda: „Mina ise loon oma reaalsust ja kui ma teda loon, ma õpin loodut ja ligitõmmatut tundma”. Niiviisi te võite jätkata õppimist, oma edasisi eesmärgist kõrvalekaldumisi vältides.
Maal toimuvad muutused on paljuski seotud surmaga. Veelgi enam, paljud muutused saavad olema surma sarnased. Oma planeedil te ei tea temast peaaegu midagi. Kõikidesse eelseisvatesse katsumustesse on kätketud potentsiaalne võimalus saada õppetunde ja avaraid teadmisi surmast. Mõnedele teist tundub, et kui inimesed lahkuvad planeedilt või surevad, toimub midagi väära, ettenägematut ja juhuslikku. Meie jagame teist vaatenurka. Meie näeme, kuidas inimesed lahkuvad Maalt muutunud ilmavaatega. Nad lahkuvad planeedilt viies oma teadvuses kaasa annid, sest paljud teie hulgast on avanud südamed ja levitavad ümbritsevasse keskkonda eesmärgi ühtsust. Nad võimaldavad teistel tunnetada ja teada saada, milleks nad sellele planeedile tulid. Mitte kõik ei tulnud antud hetkel siia selleks, et näha uut Maad. Saage aru, et mõned olemused tulid planeedile selleks, et surra rahus, kannatuste ja piinadeta – surra vabanenud teadvusega. Planeedil on praegusel ajal suur hulk „Surmaga rändajaid”. Nad on võimelised ja soovivad järgneda surnutele tundmatutele aladele. Nad aitavad surijatel teha oma ülemineku rahus ja rahulolus. Elavate ja surnute vahel tekib side ja ideede vahetus. Need, kes otsustavad minna üle teise reaalsusse, surres, midagi ei kaota. Nad lähevad üle kõrgemale teadvuse tasandile. Mõni taolistest olemustest võiks öelda: „Ma olen tsüklit lõpetamas, mul pole enam vajadust kaasas kanda valuga täidetud keha ja mul ei tule enam kunagi surra hirmus”. Paljud inimesed tulid Maale selleks, et surma õigesti mõista. Neid hoiti siin kinni madalama astraalmaailma „võrkude” ja vibratsioonilise sageduse kontrolliga. Teile on antud võimalus aidata teisi inimesi ülemineku rituaalis planeedilt lahkumisel. See ei tähenda teise elu võtta.
Elujõud, kelleks te olete, järgib kindlat sihti ja kava ja mida kauemaks te jääte oma füüsilisse kehasse, seda kergem saab olema teie üleminek. Ideaalis te õpite surema teadlikult, füüsilise keha funktsioone üksteise järel lahti võttes. Surmas pole karta midagi peale selle, mida te ise tema kohta olete kokku luuletanud. Surm saabub siis, kui te tema hetke ära määrate, või kui selle hetke määravad need, kellele te järgnete. Usaldage ennast ja looge omaenda kogemuse. Ärge kartke luua endale ideaalse ülemineku rahutuse ja hirmuta.
Kui te ise kardate surma või valu ja teil on võimalus aidata kellelgi üle minna, võib teie süda üritada sulguda. Te võite mõelda: „Ei, seda ma teha ei saa! Ma ei saa vaadata surmale näkku, see kohutab mind liiga tugevasti!” Hoidke oma südant avatuna. Laske Jumalannal teha kõik teie eest ning te mõistate, et iga inimese lahkumine on õigeaegne, et tema teadvus on üleminekuks „küps”. Jah, toimuv on mõnes mõttes „dirigeeritav”, kuid teatud sündmused tõmbavad samuti teatud sageduse vibratsiooniga teadvusi ligi. Sedamööda kuidas te hirmu ja valesti mõistmise viimastest jääkidest vabanete, kutsutakse mitmeid teist töötama surijatega, aitama nende teadvust vabastada. Kui üleminek toimub korraga laiahaardeliselt, te märkate et need, kes üle läksid, hakkavad perioodiliselt tagasi tulema.
Kui te saate „surmaga rändajateks”, te võite osaleda teise inimese surma kogemuses, teha koos temaga ülemineku, seejärel tulla tagasi, st minna üle teise reaalsusse ja tulla sealt tagasi. Teie avastate, et iga inimese üleminekut saadavad üsna mitmed erinevad energiad. Paluge nõuannet või juhendamist teadjalt, kõrgeltarenenult, vaimselt, targalt ja heatahtlikult olendilt. Paluge tal liituda teie teadvusega ning aidata mõista, kuidas luua parimaid surma tingimusi või parimaid tingimusi selle mõistmiseks. Paluge võimet läbida surma kogemust ja näha inimesi teisel pool nii, nagu seda tehti kunagi vanas Egiptuses. Võtke surnu paati ja viige ta üle teisele poole jõge, seejärel tulge tagasi ja jutustage kõigile, kuhu te lahkunu viisite. Mõnele teist on need teadmised vajalikud ning teil oleks soovitav need omandada Maa reaalsuse jooksvatel aastatel.
Kui te kedagi suremisel abistate, lubage endal muutuda suureks kattelinaks ning andke molekulidele võimalus valguda laiali tohutule kaugusele. Kui te saate selliseks suureks katteks, liituge ühte surija teadvusega ja järgnege talle. Hoidke ülal Valguse sammast ja võimaldage valgusel liikuda üles, järgnege talle ja vaadake, kuhu ta teid välja viib. Selline kogemus on tavatult sügava vaimsuse kogemus.
Väga paljud surmaeelsed olukorrad ellu tagasi toomisega on viimase 15-20 aasta jooksul üles kirjutatud ja laialt valgustatud. Nende teadmised, kes tegid ülemineku ja planeedile tagasi tulid, on vajalikud rahu ja harmoonia toetamiseks Maa peal. Ikka ja jälle need, kes tõesti surid, on tulnud tagasi oma armsate juurde, kes jäid Maale, oma pere, sõprade juurde, jutustama kus nad olid ning kinnitama, kuhu te aitasite neil jõuda. Edaspidi kogevad paljud kliinilist surma: nad lähevad surma portaali ning seejärel tulevad tagasi juba muundunud molekulaarse struktuuriga.
Kui inimesed paiknevad ühest mõõtmest teise, st kui nad surevad (nagu te seda Maal nimetate) – siis seda protsessi on võimalik oluliselt kiirendada heli abil. Võib olla teil tekib tahtmine erinevate helidega eksperimenteerida, hakata toonima, mängima erinevatel muusikariistadel või laulma. Te võite leide kõige sobivama heli intuitiivselt. Paluge juhendamist ja vihjeid. Intuitiivsed impulsid päästavad teie füüsilised kehad. Kui teie intuitsioon ütleb teile: „Lahku kohe!” – siis keegi või miski osutab vajadusele ära minna. Ja kui teil palutakse lahkuda antud kohast – tehke seda võimalikult kiiresti. Õppige kuulma intuitsiooni impulsse, tundma ja nägema neid ning tingimata nendele järgnema.
Üks suurtest andidest, mida te võite oma vanematele anda – aidata üleminekul maiselt tasandilt, täpselt samuti kui nemad aitasid teil tulla maisele tasandile, andes füüsilise keha anni ja elu väljendamise võimaluse. Nad tõid teid Maale ja tsükkel tuleb lõpule viia. Saage teadlikuks lahtilaskmise karmalisest mõistest. Vanemad rääkisid teile: „Vaata, sa oled nüüd siin, ma aitan sul maisesse ellu sukelduda”. Aga seejärel ütlete teie nendele: „Nüüd oled sa siin ja ma aitan sul maisest elust väljuda”. Inimestel sünnivad lapsed selleks, et, et saaksid nad läbi tunnetada ja vastavad tsüklid lõpetada. Otsige rõõmu olemise kõikides faasides.
Paljudega teist võivad astuda kontakti surnud, kes teatavad teile, et nad on üleminekul toppama jäänud, paludes nad teisele poole üle viia. Nad võivad olla surnud juba mitu kuud või aastat tagasi. Selline olukord nõuab teistsugust „ Rännakut”. Te võite nendele soovitada: „Minge Valguse suunas, minge ja otsige oma sõpru”. Te õpite kuidas seda teha, sest mälestus nendest harjumustest on teie olemise rakkudes alles. Need pole uued teadmised, vaid need, mida teil tuleb meelde tuletada.
Olla koos inimestega, kes maiselt tasandilt lahkuvad – on teatud privileeg. Võib olla te ei saa nendega rännata surma sisse teadlikult, kuna see nõuab vastavaid oskusi. Pealegi, kui te olete väga kiindunud inimesesse, teil võidakse keelata teda saata, sest te ei pruugi enam tahta tagasi tulla. Aga kui te mõtlete, et te väldite surma, sest see on midagi „ebapuhast” või „kohutavat”, on meil teile uudiseid. Te ei suuda kokkupuuteid surmaga eelseisvatel viimastel aastatel vältida. Pidage meeles, et aidata inimesi minna üle teisele poole on privileeg. ”Surmaga Rändaja” ülesandeks on aidata inimesi jõuda kõikeandestavasse seisundisse, võimaldades surmal tulla ilma süüdistamisega, hukkamõistmisega või ohvriks olemise tundega seostumiseta. See on kunst, sest väga sageli on inimesed valmis andestama viimasel hetkel. Sedamööda kuidas surija läheneb Loojale, toimub aja kollaps, hetk muutub lõpmatuks ja mõne hetke jooksul on võimalik surija kogu elu ümberhindamine. Seetõttu tekib ka tervenemise võimalus. Peamiseks andestamise aktiks saab iseendale andestamine, sest just teie ise tekitasite kõik süüdistused ja hukkamõistmised ja tegite kannatuste jätkumise võimalikuks.
Teie aitate surijal jõuda rahusse, jätta maise tasandi maha rahulikult ja armastusega, naeratusega huulil. Aidake neid, paludes näha enda ees sugulasi või sõpru, keda nad ära tunneksid ning kes viiksid neid oma järel. See on surija abistamise ja teisele poole ülemineku võtmehetk. Osa kogemusest, mida teil tuleks edasi anda ja mis paneb tegutsema kogu teie olemuse – on võimalus surijale öelda: „Te olete armastatud, te olete kaunid, te olete otsekui vastsündinud imik, kes on minemas teise mõõtmesse. Laske endast lahti kõik inimesed ja asjad, mis teid ümbritsesid. Laske lahti kõigest ja teadke, et te olete ära elanud oma täiselu. Keegi ei mõista teie üle kohut. Minge rahus, las naeratus valgustab teie huuli, laske minna kõigil arutlustel ja süüdistustel. Lõdvestuge, laske oma elul omandada mõtte ja väärtuse teie oma individuaalsuse järgmisele ringile üle minnes”.
Tervenemine on varjul juba surmas endas, sest teisel pool on samuti elu, kuigi teistsuguses vormis. Kui te saadate oma energiat nendele olenditele, kes on üleminekul, saatke seda ka Maale. Toetage Maad tema üleminekul ja andke talle mõista, et te tahate siin olla ja osaleda transformatsiooni protsessis. See on tõeline omaksvõtmise ja usalduse vorm, kui te annate end kulgeva protsessi meelevalda, milles te nõustusite vabatahtlikult osalema ning võimaldate Maal teha seda, mida ta peab tegema.
Sedamööda kuidas Maa jätkab oma puhastumise tantsu nihete ja muutuste üha kiirenevas tempos, juhib teie intuitsioon teid uute kogukondade loomisele või juba olemasolevate kasvamisele ja laienemisele. Iga kogukond hakkab kasvama ja õilmitsema kooskõlas oma esindajate võimetega ühiselt tundma ja mõttevorme looma. Iga kogukond arendab välja ja rakendab ellu vastava käitumiskoodeksi, et kogukonna iga liige saaks anda oma panuse toiduvarude, elamu, muusika, liikumise ja heli loomisse ühises kooselus. Need kogukondade süsteemid viivad teid „vana eluviisi” juurde tagasi, mil inimesed üksteist vajasid. Taastub suhete iidne matriits, mil te tunnete tihedat vastastikku seost ja elujoonte põimumisi.
Kahtlemata, saavad olema ka lahkhelid, kuid üldiselt ja tervikuna tuleb teil kõigil arendada ja täita energiaga ühesuguseid mõttevorme. Need mõttevormid loovad teie elualade ümber energeetilised väljad ning need, kes astuvad teie lävele, saavad sinna tõmmatud nagu magnetiga mõttevormide poolt. Kui teie mõttevormid ja teie ühtsus on tugevad, kui te olete üksteisega tihedalt seotud ja need seosed täituvad kergesti energiaga ning tugevnevad, te tõmbate enda poole neid, kelle taotlused on teie omadega suguluses. Te ei hakka arutlema selle üle, kes on need sajad inimesed, kes teie kogukonnaga ühineda tahavad. Te saate täpselt teadma, et kui 100 inimest ilmusid selleks, et teiega ühineda, just teie poolt kehtestatud mõttevormid tõid nad teie juurde, aga mitte mõne teise kogukonna juurde. Kui teie kogukond on disharmooniline ega suuda tasakaalu saavutada, te loote mitmesugused kaootilisi energiaid. Teil tuleb õppida koos tegutsema. Kui keegi ei suuda grupis tegutseda ja loob kogukonna sisse alla laskuva energiavälja, siis peab kogukond otsustama, kuidas oma esindajat tervendada. Muidugi peab ta olema tervenemisele avatud ning võtma endale kohustuse disharmoonia loomise eest vastutada. Kui ta aga jätkab tasakaalutuse loomist, on ta sunnitud kogukonnast lahkuma. Tulevikus te ei saa enam laguneda sõdivateks fraktsioonideks. Maa ei lase sellel sündida. Valdav osa teie tööst saab olema seotud tervendamisega, tohutu kannatlikkuse kasvatamisega teiste vastu, kaastundega ja õigeaegse märkide ja sümbolite mõistmisega. Teil on vaja võimaldada endal ja teistel väljendada kõike, mis viib teid üha sügavamale teadlikkusele ning seejärel selle teadlikkuse ja tunnetuse ka läbida Iga inimene, olles kogukonna osa, hakkab panustama ühisettevõtmisse, lisades sellesse oma talendid ja oskused. Kogukonnad hakkavad spetsialiseeruma teatud suundades, talentides ja võimetes, mida hakatakse välja valima inimeste teadvuste koosolekutel. Nähtamatu käsi viib teid just sellesse kogukonda, mis saab teenima teid ja teie teda, kooskõlas teie taotlustega, uskumustega ja soovidega.
Te hakkate tundma suurt kergendust, kuuludes vastavasse kogukonda, elades maalähedaselt, hingates värsket õhku ja tundes elu täiust. Toit muutub elavaks. Inimestevahelistes suhetes saab olema rohkem armastust, naeru ja üksteise mõistmist. Iga eluhetk on täisväärtuslik ja hinnas. Teie jõuate järeldusele, et elu on mäng ning et ainult mängides te võite saavutada edu töös. Kui te ei oska mängida, te ei suuda edukalt töötada. On vaja, et teie töö tooks kogukonnale kasu ja teile rõõmu ja sügavat rahuldust.
Toimub palju tervenemisi. Kogukondades tekib soov ehitada, seal hulgas Templeid. Toimub templiehituse kultuuri taassünd. Kogu maailmas leitakse üles pühad paigad ning ehitatakse, taastatakse või avatakse tavatu iluga pühakojad. Maa muutused avavad tema sügavustes olevad saladused. Püramiidid, mis on sügaval maapinnas, tõusevad pinnale ning maakoore lõhed ja kaljurusud paljastavad ammu maetud iidsed linnad.
Kogukond, mis suudab oma esindajate individuaalsed mõttevormid ühtseks tervikuks ühendada, ego lahingute alast välja minna, leiab oma olemise eesmärgi ning saavutab kõrge elu kvaliteeti ning tohutu edu.
Mõnedes kogukondades hakatakse viljakülve kasvatama grupimeditatsioonide ja täpse taotluse praktiseerimisega. Nad hakkavad tegema ühiseid toonimisi, nägema koos ühiseid unenägusid ja looma koos muusikat. Ihaldatuimaks saavad need kogukonnad, kus osatakse mängida. See ei tähenda, et te sukeldute läbipaistmatusse hedonismi, mil te unustate kõik, sööte, võtate narkootikume, joote ennast unustamiseni täis ja seejärel mõtlete, et see on mäng. Mängides te jääte teadlikeks tegijateks, energiaga mängides te vabastate ja suunate seda intuitiivselt, nagu lapsed. Teil on vastutus oma kogukonna eest, andumus tema kasvule ja arengule. Grupisisene suhtlemine sisaldab potentsiaalis tohutut jõudu.
Paljud kogukonnale kasulikud talendid, mis tema arengusse panustatakse pole praeguseks hetkeks veel avastatud ega tunnustatud. Need kerkivad üles teie olemuse sügavusest. Koostoimed teie energeetiliste väljade vahel saavad toimuma kogukonna vastava koodeksi alusel. Teie liidrid rakendavad kõiki otsuseid avalikult, kuna salastamiseks pole mingit kohta ega vajadust. Saladuste ja varjatud tegude ajad lõppevad.
Tekib kogukonna elu vastava käitumiskoodeksi vajadus, andes vande elada sel viisil. Energiaväljad, mis ümbritsevad kõiki sellises kogukonnas elavaid inimesi, saavad soodustama tarkust ja õiglust. Kõik – alates tillukesest beebist raugani välja, loomad ja taimed saavad elama taoliste energiaväljade katte all.
Taoliste kogukondade rajajatena on teil vaja kujutleda selgelt, millised printsiibid ja meetodid harmooniliste tulemuste heaks toimivad. Kui te võtate vastu kõige lihtsamad harmoniseerimise ja koostöö ideed ja hakkate koos sukelduma ühistesse unenägudesse, te saavutate kogukonna ülesehitamisel edu. Unenägemine saab ühiskondliku elu oluliseks osaks, sest just unes inimesed väljenduvad sellistena kui nad tegelikult on.
Unenägude abil te võite avastada tasakaalu kaotanud energiad ning leiate nende tasakaalustamise teed. Inimesed, kellel on raske ärkvelolekul tasakaalu hoida, on unes veel rohkem kimpus. Kuulates ära unenägude sisu, te võite inimestes selgusele jõuda. Osake kuulata ja jälgida ilma arvustamiseta, lubades järgneda oma intuitsioonile.
Te saate luua ühise ideede panga elu kõigis valdkondades, kaasaarvatud toitumine, haridus, bartertehingud, puhke ja meditatsiooni ajad. Pange paika eelistused jõudes kokkuleppele, et kogukond peab kõigepealt olema tugev. Sealjuures ei saa unustada iga tema liikme väärtust, kuna igaüks lisab terviku tugevdamisse oma osa. Kui te tunnustate selle vajadust, te loote ideede välja. Te suudate alal hoida tohutuid mõttevorme kogukonna elukoha kohal. Kellel on kalduvus mõttevorme mõista, võivad teie kogukonna ära tunda ning teada saada kes te olete ja mida endast kujutate. Teie mõttevormid saavad omamoodi eeterlikuks telegraafiks.
Mitte keegi ei saa kogukonda valitsema ainuisikuliselt. Igaüks teist hakkab lisama kogukonna ellu oma intuitsiooni ja spontaansust. Te ei saa nõuda otsuseid ja ideid ühelt inimeselt. On oluline, et igaüks hindaks sellel teekonnal iseennast. Kui te hakkate otsima kogukonna rajamise kohta, on vaja osata rääkida taimede ja loomadega. See on edukuse vajalik koostisosa. Praegu võib see mõte tunduda teile liiga imelikuna, kuid praegusel ajal teil lihtsalt pole taolisteks tegevusteks aega. Kes teist on hiljuti rääkinud oma kassi või koeraga? Suhtlemine loomadega arendab teie vastuvõtlikkust, sensitiivsust ning viib teid välja otsuste vastuvõtmise uuele tasandile, sest taimed ja loomad saavad oma teadmised vahetult Maalt. Nad on suurepäraselt teadlikud sellest, mis toimub ning ootavad kannatlikult, mil te tunnistate fakti, et nad saavad teid aidata ja nõustada. Nad võivad jutustada teile oma tervendussaladusi, näidata, kus asuvad energeetiliselt soodsad kohad. Nad teavad ja teate miks? Nad ei ekspluateeri loodust ja Maad, nad ei manipuleeri. Kuni te jätkate liigina teiste liikide, Maa ja iseenda ekspluateerimist , Maa teile oma saladusi ei ava.

Taimed ja loomad osutavad teile teed deevade ja elementaalide kuningriiki, looduse kuningriikidesse, mis on juhitavad jõudude poolt, mis erinevad teie reaalsusest. Leidke aega avastamaks mõistust krüsanteemides ja sipelgates, otsige mõistust kõikides looduse koostisosades. Sellist kogemust võib saada kus iganes. See on kättesaadav igaühele, kes tahaks taastada oma sidet Maaga. Maa tervenemine saabub kõikide Maa asukate omavahelise suhtlemise, ideede ja energiate vahetamise tagajärjel.
Muutke oma suhtumist laste sündi. Sünnitus ja kõik, mis seostub uute olendite tulekuga teie maailma, saab ülima austuse asjaks. Mehele saab suureks auks seista ema ja lapse kõrvale ja konstateerida: „See on minu laps!” – võttes endale vastutuse ema ja lapse eest isaduse väärikuse tundega. Naised ei hakka enam sünnitust häbenema. Miks paljudel naistel pole nende lastele isasid? Nad häbenevad rasedust ja sünnitust ega mõista, kui austusväärne see on. Tuleb aeg, mil meesterahvas hakkab otsima naise poolehoidu värinaga. Ta hakkab otsima võimalust viibida tema vibratsioonis, sügavas seoses temaga. Ta hakkab osalema elu imes – sünnil lapsi vastu võtma. Meeste suhtumine naistesse muutub absoluutselt. Teie ajaloo praegust perioodi hakatakse nägema kõige barbaarsemana, kõige tumedama ajana, mil isegi naised ise ei mõistnud, et nad mängivad sünnituse patriarhaalset mängu.
Teie kogukonnad hakkavad looma optimaalseid tingimusi laste arenguks – luues lastele armastava, turvalise, nende lootusi täitva ümbruskonna. Te hakkate õppima oma lastelt, nad saavad teie õpetajateks. Nad hakkavad jagama teile oma teadmisi, suunama ja nõustama teid, sest nad oskavad toimuvatele sündmustele teisiti vaadata. Juba praeguse aastakümne jooksul sünnivad Armastuse Perekonna /Indigo/ lapsed. Nad annavad teile Jumalanna energia teadmise, loomise põhijõu – Armastuse energia. Nad saavad kandma endas loomingulise energia kõrgeimat potentsiaali. Nad saavad sünnitatud nendes peredes, kus vanemad austavad oma seksuaalsuse loomingulist energiat. Kui paar ühineb vaimse energia kõrgeimates vibratsioonides, energiapööriste täieliku avanemise ja selge taotluse tingimustes, kutsudes oma ellu Armastuse ja Jumalanna energia, on võimalik Armastuse Perekonna olemuste sünd.
Enamus nendest lastest saab kõrgeltarenenud olemusteks, kes hakkavad rääkima juba sünni järel, mõne nädala või kuu möödudes. Nad teavad ja mäletavad /eelmisi elusid/. Nt nad võivad öelda: „Ma olen tagasi”. Nad hakkavad varem kõndima, rääkima mitmes keeles ja tegema igasuguseid asju. Nad hakkavad ka väliselt erinema teistest lastest. Armastuse laste raseduse kestvus oluliselt väheneb. Kõik naise organismi sisemised protsessid kiirenevad, kaasaarvatud lapse kandmise aeg. Lapsed saavad sündimisel ekstaasi kogemuse ja võimaldavad neid kandvatel emadel tunda sama ekstaasi, kõrvaldades sünnitusel valu täielikult. /Ekstaasi sünnitused juba toimuvadki. V/ Nad ei kurna enam oma emasid, vastupidi, nad rikastavad neid kõigil tasanditel: energeetilisel, emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel. Nende teadvus saab samuti suuremal määral sõltuma isa vaimsest arengust ning sellest, kui kõrgele suudab planeedi meeste vibratsiooni sagedus tervikuna tõusta. Praegusel ajal on just mehed vastutavad energia kvaliteedi eest, mida nad saavad Kosmosest planeedile tõmmata ning oma lastes realiseerida. Energia kvaliteet sõltub nende vaimsest arengust.
Sellised lapsed saavad olema iga kogukonna väärilisteks esindajateks. Iga kogukond on õnnelik neid vastu võtma, sest nad on edukuse märgiks. Lapsed saavad olema üksteisega püsivas telepaatilises ühenduses kogu planeedi ulatuses. Igasse ruumi, kuhu nad sisenevad, nad saavad kaasa tuua nende südametest läbivoolavat loovust. Nad saavad tõsta oluliselt nende ümbritsevate inimeste vibratsioone, kes nende lastega kokku puutuvad. Nad ei saa olema suured füsioloogilises mõttes, vaid väikesed. Need Indigosinise Valguskiire lapsed on Plejaadide Teadvuse Indigosinise Valguskiire lapsed. Nende osaks on langenud eriülesanne – õpetada inimestele Armastuse vibratsiooni. Nad saavad olema iga kogukonna osaks, sündides igal kontinendil ja igas suguharus. Nad tulid Maale tooma Armastuse vibratsiooni ning edastama teile teadmist temast. Need lapsed jäävad telepaatilisse ühendusse Jumalanna energiaga, sest kannavad endas Armastuse vibratsiooni. Lapsed kiirendavad inimestevahelise telepaatilise side väljendamise võimalust ning te hakkate kuulma, nägema ja tundma, mida teised inimesed mõtlevad. Seega te saate oma mõtetes palju distsiplineeritumateks. Kõige tähtsam kontseptsioon, milles te peate teadlikuks saama praegusel ajal on:
KÕIK, MIDA ME MÕTLEME, VÄLJENDUB MEIE REAALSUSES, MOODUSTAB JA KUJUNDAB SEDA.
Need lapsed saavad fenomenideks. Nad saavad olema ülimaks väärtuseks – nii kõrge saab olema nende teadvus. Nende Teadvus on „Elav Kuld” teie keskel. Lapsed muudavad planeedi vibratsiooni sageduse, tõstes kõikide inimeste sagedust ning muutes loova energia hoovuste läbivoolu. Sedamööda kuidas nad hakkavad väljenduma reaalsuses perekondade ja kogukondade vääriliste esindajatena, hakkavad kõik inimühiskonnad pidama suureks auk tervitada neid oma ridades, sest toimub Armastust kandvate Õpetajate tagasitulek. Nemad viivad teid oma järel ning seovad ühtseks tervikuks kõik planeedi kogukonnad.
Lapsed loovad telepaatilise side oma potentsiaalsete vanematega, et kõigil oleks tagatud valiku õigus. Teil on alati valiku õigus, aga kas te kasutate seda? Või te annate ära oma jõu ega usu, et teil on absoluutne kontroll oma füüsilise keha üle? Või usute seda, et pole võimelised mõjutama oma keha, emotsioone, mõtteid, vaimset kasvu – kogu oma elu?
Igal mehel ja naisel, kes kannab endas Jumala ja Jumalanna loovenergiat on vaja omaks võtta idee, et teil on täielik kontroll oma keha üle, kaasaarvatud elu taastootmise osas. Just teie kontrollite oma Kundalini loovenergia jaotamist ning otsustate ise, millal laps peaks ilmuma teie kaudu kolme mõõtme reaalsusse. Mitte igaühele ei anta selliseid lapsi. Lapsed hakkavad otsima vastava vaimse tasandi ja arenenud teadvusega vanemaid ning võtma arvesse geneetilist ja vere liini.
Nad muudavad planeedi vibratsiooni sageduse ja sünnivad nendele vanematele, kes on läbinud seksuaalsuse vaimse kasvu ja tõstnud oma loomingulist potentsiaali. Lapsed saavad olema Armastuse kvintessentsiks, kandes endal unikaalsuse pitserit.
Teadvuste valikust sõltuvalt on praegusel ajal potentsiaalne võimalus, et planeedi teatud alad lihtsalt lõpetavad oma eksistentsi. Te viite oma lapsed ohutusse paika enne, kui ise sinna asute ja Jumalik Ettehooldus kogub lapsed kogu maailmast. Lapsed on teie kõige hinnalisem reserv, teie side eluniidiga, vormis, mis tahab elada täis elujõudu maailmas. Tehke nendele turvalise elupaiga loomise oma eelistuseks.
Uue aastatuhande esimestel aastatel toimub valdav osa teie tööst lastega ja laste heaks. Varsti te ei tunne elu sellel planeedil enam äragi, sest see, mis oli teile seni argine ja endastmõistetav, varsti lihtsalt lakkab eksisteerimast. Pole vaja midagi karta. Paljud avastavad oma energia allika, taibates, et see asub teis endis.
Te olete piisavalt kvalifitseeritud neil aegadel laine alt „pinnale tõusma” ning laineharjal liuglema. Kes te ka ei oleks ning mis ka ei toimuks, kui karmid ka toimuvad sündmused ei oleks – tooge naeru ja huumorit, Armastust ja rõõmu igasse oma päeva. Praegused ajad soodustavad suurepäraselt vaimset kasvu – lihtsalt teile ei tuletata seda iga päev meelde. Praegusel ajal on väljatöötamisel unikaalsed heli ja valguse tehnoloogiad, mis loovad uued pingutusteta töötingimused. /Nt, kui vanade tehnoloogiate kasutegur oli 25%, siis nüüd on juba olemas tehnoloogiad, mille kasutegur on 500%. V/. Uued tsivilisatsioonid võivad hakata tahtma üleminekut tehniliste oskuste uuele tasandile, kuid saavad olla edukad vaid siis, kui nende leiutised on juhitavad mitte ainult loogilise mõistuse, vaid ka südame ja Vaimu poolt. Kui inimkäte looming on mõistuse ja südame juhtida, selline tehnoloogia muutub „elavaks”, tehes teda loonud teadvusega koostööd. Need saavad olema seadmed, kuid elavad seadmed. Selline on see evolutsiooni faas, millesse te olete astumas. Teadke ja mõistke, et kõik, mida te selles maailmas loote, tuleb väljendusse teie teadvuse kaudu. Mida te oma teadvusega loote, milliste mõtetega teda täidate, millisesse valdkonda rakendate oma elujõu – kõik see määrabki lõppkokkuvõttes teie ja planeedi ellujäämise.

Energeetiline harjutus. Käskige oma kehal olla liikumatu, tundke Valguse sammast täitmas teid energiaga, puhastamas ning meenutamas teie kehale võimalust ideaalseks toimimiseks mistahes tingimustes. Öelge välja oma selge taotlus, et Valgus täidaks kogu keha, et tervis ja elu täiuse tunne pulseeriks teie rakkude ja olemise kvintessentsi kaudu. Sedamööda kuidas te tunnete energia tulva oma kehas, ühendage Valguse, oma enda ja ümbruskonna energiad nii, et see oleks kõikide kasuks. Lõdvestuge ja koos valguskiirtega jõudke selle osani teist endist, kus asub päikesepõimik – tahte, tundmise ja jõu ala. Kujutlege, et te võtate sealt välja kulla kangi, briljandi, hindamatu väärtusega kalliskivi. Hoidke oma käes hindamatut eset, mille endast leidsite. Imetlege seda ülimat ilu, mida te avastasite. Kujutlege nüüd, et te asute suures inimgrupis ja igaüks hoiab käes kalliskivi, sisemist hindamatut briljanti. Lähenege üksteise järel rohekas-kuldsele laualinale ja asetage suure hellusega ja ettevaatusega sellele oma aarde. Teie kivid ja kullakangid on nende vaimsete andide sümbolid, mida te endas kannate ning mida soovite teistega jagada, panustamaks oma osa inimkonna arengusse. Teie kink võib olla suur või väike, kuidas ise soovite. Pärast oma anni linale asetamist astuge tagasi ja võtke ringi, vaadates teie kollektiivset panust planeedi teadvuse arengusse. Tunnetage iseenda ja meie kohalolekut, oma ja kõikide ühist panust. Nüüd kujutlege, mida te tahaks sellest kollektsioonist anda Maale ja mida saada annina endale. Sedamööda kuidas Maa andeid omaks võtab tunnetage, kuidas Valguskiir täidab energiaga kogu teie olemust. Mis te arvate, mis muutub Maal teie ühise panuse tõttu? Pidage meeles, et Maa tunneb ja teab teid kõiki nimepidi. Hoidke oma nägemust alal võimalikult selgelt ja kaua. Tunnetage kuidas energia teie ühinenud Teadvuse ringil liigub. Laske tal keerduda spiraali ning jälgige, kuidas ta liigub ühe inimese juurest teise juurde, meenutades teile seda, et te ei unustaks panustamast oma südant, hinge ja mõistust Maa tuleviku loomisse.
Leheküljed: 1 [2] 3 4 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc