Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Ingver  (Loetud 3379 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas joonatan

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
Ingver
« : 16 jaanuar, 2013, 12:18 »
Saab väga hea soojendav tee. Maitse on intensiivne, terav ja värskendav. Piisab kui lõikad juurest paar viilu tassi sisse ja lisad suhkrut. Juure võib ka mulda panna ja oma taime kasvatada :vhea:

Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Ingver
« Vastus #1 : 01 veebruar, 2013, 22:48 »
ma just käsin pes ja ostsin väikse tüki, kus rohelised võrsekesed küljes, tundub, et see läheb potti :)

Võrgust väljas Krissu

• Täis Liige
  • Sugu: Naine
Ingver
« Vastus #2 : 02 märts, 2013, 14:34 »
Mina joon seda niisama, suhkrut lisamata. Mõned viilud tassi, kuum vesi peale....njämmm....talvel superluks jook!  :sun:

Võrgust väljas muusa

• Suur Liige
  • Elul ei ole lugu, elu on loomine.
Ingver
« Vastus #3 : 02 märts, 2013, 16:59 »
Tykike ingverit, viil sidrunit, kuum vesi ja saame soojendava joogi kylmadeks talveõhtuteks. Samal ajal on ingveril ka higistamaajav toime, palavikuga kasulik. :)

Võrgust väljas Krissu

• Täis Liige
Ingver
« Vastus #4 : 06 märts, 2013, 06:30 »
Igati nõus! Oma viimase haiguse sain 3 päevaga minema, kuna tarbisin nii ohtralt ingverit, et enamus ei usuks seda vist  :D
Tuttavad panid paika, et ega ägedast nohust ei saa lahti reeglina alla 10 päeva, kas ravides või mitte, aga võta näpust, ma lükkasin selle väite kummuli, 3 päevaga!!!  :vhea:

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Ingver
« Vastus #5 : 06 märts, 2013, 08:36 »
Tead mis just ingveriga meenus :) Prismas ja Selveris müüakse ingveri jooki, see on selline üpris kange, seda hea tuua lauale kui tuleb suguvõsa kokku kes vanast harjumusest harjunud kangemat kraami jooma. Selle jook on muidugi alkoholivaba, aga saate anda neile päris asjaliku elamuse, sest lahja see pole ja juua tuleb pitsist :)

Võrgust väljas joonatan

• Admin
  • Super Liige
Ingver
« Vastus #6 : 08 märts, 2013, 15:13 »
tõesti on väga intensiivne ja soojendav maitse kui palju ingverit vette paned, algul harjumatu aga mulle hakkas meeldima. sidruniga olen ka proovinud ja väga hea segu :vhea:
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc