Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Koguneme taas?  (Loetud 4183 korda)

0 Kasutajat ja 2 Külalisi vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kristiinag

• Super Liige
  • Sugu: Naine
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
Koguneme taas?
« : 03 märts, 2013, 23:42 »
Hei!
Kas on kogunemise huvilisi ka tekkinud? :)
Korraldaks ühe toreda koosolemise taaskord? Avatud arutlusele mis teemadel ning kus võiks see toimuda..
 :sun:

Võrgust väljas Helenk

• Uustulnu
  • *
Koguneme taas?
« Vastus #1 : 03 aprill, 2013, 19:22 »
Mina oleksin huvitatud kokkusaamisest! :)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Koguneme taas?
« Vastus #2 : 05 aprill, 2013, 13:48 »
Mina oleksin kohal, kui midagi meeletult suurt ette ei tule, kuid eelistan mittetasulist sissepääsu  :sun:

Võrgust väljas Madis

• Uustulnu
  • *
  • ....
Koguneme taas?
« Vastus #3 : 08 aprill, 2013, 19:54 »
Prooviksin ka kohale tulla, kui aeg/koht sobivad (parim variant oleks nädalavahetusel Lõuna-Eestis).

Võrgust väljas seedridaam

• Uustulnu
  • *
Koguneme taas?
« Vastus #4 : 21 aprill, 2013, 10:33 »
Ma pole teiega kordagi kohtunud veel ega tea eriti teie tegemistest-püüan ennast kurssi viia siitsamast foorumist saadud infost, aga mul tekkis üks mõte. Kuidas oleks minna mõnel nädalavahetusel näiteks rabamatkale? Ma pakuksin välja sellise koha nagu Rabasaare Jänedal.  Mõned aastad tagasi olin seal paastulaagris  Rabasaare nõia Valve Pärna juures.  See teema ei pea haakuma kokkutulekuga üldse, Rabasaare on muidu väga kaunis ja väeliste paikadega, natuke müstiline koht <lill>, ka leidub seal võimalusi telkida ja tuld teha.
Võiks ka minna mõnda teise kohta nt. riigimetsa ja telkida-on ju rabasid teisigi päris mitmeid, näiteks Viru ja Kakerdaja. Lõuna Eesti kohta pole veel uurinud, äkki tasuks? Seda alustuseks-siit võib edasi iga asjast huvitatu mõelda, et millega aega sisustada ja missuguseid teemasid arutluse alla võtta. <lill>

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Koguneme taas?
« Vastus #5 : 25 aprill, 2013, 15:45 »
Rabasaare mulle tuttav koht ja neid energiapunkte tean hästi, Valve on mul vana tuttav juba, polegi ammu tal külas käinud. Telkida saab seal tõesti nimitmetes kohtades. Viimase info järgi tehti seal ka natuke lageraiet, aga seda toimub hetkel igalpool.

Võrgust väljas seedridaam

• Uustulnu
  • *
Koguneme taas?
« Vastus #6 : 01 mai, 2013, 19:54 »
Mis teised arvavad? Ja kuidas Valve suhtuks? Viimati käisin sealmail paar aastat , saab juba 2ja pool vist tagasi. Nägin seal puhumas uusi tuuli ja ei oska midagi kosta selle peale.
Ootame huviliste mõtteid ja soove.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Koguneme taas?
« Vastus #7 : 01 mai, 2013, 22:31 »
Valve ise väga suuri gruppe ei taha sinna, kuigi ta on palju paastulaagreid korraldanud. Kuid keegi ei keela rabas olla ja seal väikese laagri teha  :)

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc