Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Astroloogia  (Loetud 2669 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Astroloogia
« : 31 august, 2013, 00:53 »

Mind ikka üllatab, et nimõnigi asi läheb astroloogias täppi, ei ma ei mõtle ajaleheveegudes ennustusi, vaid isiklik astroloogiline ketas kus paned isegi oma sünni kellaaja...

Ma pikka aega ei teadnud oma sünni kellaaega, kui lõpuks sain teada kust selle kätte saab, see on ka eesti arhiivis olemas  :) Muidugi ma neid kettaid ei oska ise lugeda ga mul nimõnigi spetsalist kes oskab seda kunsti :)

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Astroloogia
« Vastus #1 : 02 september, 2013, 14:24 »
Ma olen päris palju sellele mõelnud, et miks need astroloogilised kaardid täppi panevad. Käisin kunagi Taimi Uuesoo juures ja ta suutis minu kaardi järgi üsna täpselt minu kohta rääkida ja ka olnud sündmusi üldplaanis kirjeldada. Ma läksin tema juurde väga ateistlikul eluperioodil, et saada endale vastust, kas seda nn vaimumaailma on üldse olemas või mitte ja kuuldu põhjal sain veendumuse, et midagi ikka on raudselt olemas.
Samas tekitab astroloogia minus millegipärast vastumeelsust. Mulle tundub, et tegemist ei ole positiivse valdkonnaga.   :vanake:
Kuskil Anastasia raamatus oli minuarust ka juttu astroloogiast. Mäletan hästi ähmaselt, aga vist oli midagi seesugust, et kui inimene on vaba, siis ta ei allu astroloogiale. Aga võibolla mäletan valesti. Kes viitsib otsida, siis see ei  olnud igatahes esimeses neljas raamatus. Kui keegi teab seda kohta, siis oleksin viitest huvitatud...

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
Astroloogia
« Vastus #2 : 02 september, 2013, 21:34 »
hmhm raamatutes oli midagi sarnast tõesti, ta vihjas sellele, et inimene oleks kõigest vaba ja isegi tähed ei juhiks teda... ka mina olen pikalt skeptiline sellele valdkonnale olnud, kuid huvitav on teada saada mis tähtede järgi oleks...

Kuid ükskõik mida tähed mulle ka ei räägiks otsustan ikka mina kes ma olen  ;) seda tuleb meeles pidada.. inimesel on ikkagi väga suur vägi olemas !

Võrgust väljas avo

• Noor Liige
  • **
  • ....
Astroloogia
« Vastus #3 : 06 september, 2013, 21:26 »
Olen ikka nii rehkendanud, et astroloogia on nagu verstapost tee ääres või ajanäitaja, seega muutuste või kulgemise näitaja aegruumis - milliselaadseid muutusi ja millal. Kui võtta karma järgi, siis karma peab alati täituma ning seda ta teebki, seega mis inimese saatusesse tulema peab see tuleb ning selles mõttes on astroloogialt mingit imet oodata mõttetu. Anastassia ütles (kui õieti mäletan), et inimene peab juhtima tähti, aga mitte tähed inimest, seda ütlust olen ka muudest allikatest kuulnud.
Ning Anastassia muudab/muutis sündmuste kulgu oma nägemustes, seega kõik siiani ennustatu muutub seega kehtetuks (?) või mis? Jälgin pidevalt ajakirjanduse kaudu, mis maailmas toimub ning muutusi nagu on ja ei ole ka ... lihtsalt kõik ei käi vist mitte nii kiiresti kui meie seda loodame.  :vanake:

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
Astroloogia
« Vastus #4 : 07 september, 2013, 09:00 »
Inimene peab juhtima tähti, aga mitte tähed inimest  :)
Nii see oligi !

Võrgust väljas joonatan

• Admin
  • Super Liige
Astroloogia
« Vastus #5 : 08 september, 2013, 21:46 »
minu jaoks samuti on astroloogia teatud mõttes teeviit/verstapost, nagu siin enne on kirjutatud.
kindlasti saab paljudes asjades sellest abi ja selgust, aga ei tasuks pidada lõplikuks tõeks.
sünnikaarte ja muid tähtede seisusid saab analüüsida ka internetis või programmide ja raamatute abil, ei peagi seda teenust ostma.
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc