Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Segadus ajaga ja ajastutega  (Loetud 3673 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Segadus ajaga ja ajastutega
« : 07 detsember, 2013, 15:51 »
Loen hetkel Eluenergiat ja minus tekitab segadus, kuidas see inimkonna käekäik Anastasia raamatute järgi siis ikkagi on olnud.
Kirjutatakse mingist tuhande aastasest perioodist, mille jooksul inimese mõte muutus tänu preestrite tööle üha aeglasemaks. Kirjutatakse ka sellest, kuidas üks iidne preester tuli ideele, et preestrite mõttekiirust ei saa küll märkimisväärselt suuremaks teha ülejäänud inimestest, küll aga õnnestuks inimeste mõtet aeglustada. Sellest lugedes tekib tunne, et tegu on mingi uudse ideega kirjeldatavas ajahetkes. Samas kuskil raamatus on Anastasia rääkinud, et inimkond on eksisteerinud väga pikka aega ja kogu aeg on olnud tsüklid: õitseng, taandareng, katastroof. Sellest võiks ju järeldada,et preestritel on olnud juba ammu, ammu inimkonna üle võimutsemine käpas. Või varasematel perioodidel oli inimühiskonna kokkulangemise põhjused mujal, mitte preestrites? Kuidas teie kõigest sellest olete aru saanud?

Võrgust väljas Madis

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Mees
  • ....
« Vastus #1 : 08 detsember, 2013, 15:16 »
Mina sain asjast nii aru, et inimkond on mitmetest tsüklitest läbi käinud ja igas tsüklis on olnud kas omad preestrid või mingi muu põhjus, miks me ikka ja jälle katastroofini jõudsime. Preestritest rääkides oli tegevus minu mälu järgi selle ajaperioodi vanas Egiptuses ja nad õppisid seal alles neid tarkusi, mida nad hiljem kuritarvitama hakkasid.

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
« Vastus #2 : 11 detsember, 2013, 08:12 »
Ise sain ka aru sarnaselt nagu Madis. On olnud tsüklid kuid nüüd muutus esimest korda maa ajaloo jooksul tsükkel, ei tulnud katastroofi nagu ennem on olnud.

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
« Vastus #3 : 11 detsember, 2013, 09:03 »
Mul eile jõudis kohale selgus ka selle okultismiperioodi kohta. Mõtlesin kogu aeg, et preestrid hakkasid tegutsema, luues Egiptuse riigi. Ja siis ma ei saanud aru, kuhu see tuhandeaastane okultismiperiood paigutub, sest preestrid on ju inimesi petnud juba mitmeid tuhandeid aastaid, kuidas saab siis rääkida tuhandeaastasest okultismiperioodist. Aga siis mulle äkki meenus Anastasia jutustus, et see periood hakkas tuhat aastat tagasi, kui õnnestus viimane paik veedalikul Venemaal uinutada. Ning tuhandeaastane periood lõppes Anastasia esimese raamatu ilmumise paiku. Nüüd tundub see väga loogiline, Lausa imestan, millest ma küll aru ei saanud :P

Aga kui ikkagi veel mõelda nende tsüklite peale, siis mõtlen, et kuidas on saanud toimuda inimeste taandareng tehnokraatlikkusse ühiskonda üha uuesti ja uuesti. Oletame, et iga kord on olnud preestrid, kes tahavad hakata võimu haarama. Minu arusaamist mööda kerkivad nad esile keset veedalikku aega. Aga kas veedalikul ajal ei olnud inimestel juurdepääsu kogu infole ja minevikule. Kas nad siis selle info põhjal ei saanud teha järeldust, et valitsemine viib katastroofini. Et läbi ajaloo on see kordunud miljoneid aastaid. Kuidas on võimalik astuda kogu aeg ühte ja samasse ämbrisse, teades eelmiste inimeste ebaõnnestumisi?

Loodan, et minu mõtted pole norivad. Lihtsalt need küsimused kerkivad seest esile. Toimub nagu pidev sisemine võitlus. Raamatuid lugedes tunnen ikka ja jälle lohutust ja kaitset ja head energiat, aga siis tuleb jälle vastukaaluks neid kahtlusi.

Võrgust väljas avo

• Noor Liige
  • **
  • ....
« Vastus #4 : 11 detsember, 2013, 19:35 »
Lihtsalt need küsimused kerkivad seest esile. Toimub nagu pidev sisemine võitlus. Raamatuid lugedes tunnen ikka ja jälle lohutust ja kaitset ja head energiat, aga siis tuleb jälle vastukaaluks neid kahtlusi.

Need on väga head küsimused ja selliselt nad peavadki tekkima ;)
Sarnased kahtlused on täiesti põhjendatud. Kui küsimusi ei esitata, siis ei tule ka vastuseid.
Selle teemaga seoses meenub mulle, et mitu kuud tagasi (kui mitu, ei mäleta) oli Hallo, Kosmos! saates midagi selle teemaga siduvat, hetkel jään vastuse võlgu ja paraku ka pean raamatud uuesti läbi  töötama, samas on teistel ehk midagi väga olulist lisada.

Võrgust väljas Madis

• Uustulnu
  • *
  • ....
« Vastus #5 : 14 detsember, 2013, 00:49 »
...
Aga kui ikkagi veel mõelda nende tsüklite peale, siis mõtlen, et kuidas on saanud toimuda inimeste taandareng tehnokraatlikkusse ühiskonda üha uuesti ja uuesti. Oletame, et iga kord on olnud preestrid, kes tahavad hakata võimu haarama. Minu arusaamist mööda kerkivad nad esile keset veedalikku aega. Aga kas veedalikul ajal ei olnud inimestel juurdepääsu kogu infole ja minevikule. Kas nad siis selle info põhjal ei saanud teha järeldust, et valitsemine viib katastroofini. Et läbi ajaloo on see kordunud miljoneid aastaid. Kuidas on võimalik astuda kogu aeg ühte ja samasse ämbrisse, teades eelmiste inimeste ebaõnnestumisi?
...

Ma olen ise ka selle ja teiste keeruliste küsimuste otsa sattunud, aga mingit konkreetset vastust ei ole praeguseni leidnud. Kui tükke proovida kokku panna, siis on raamatutes kirjas, et tumedad jõud on meid kogu-aeg mõjutanud. Asjad toimuvad järk-järgult, kohati vägagi aeglaselt. Alguses võib olla mingi pisike eksimus, mis ei pruugi üldse valena tunduda. Samasuguste väikeste sammudega valel teel liikudes ja generatsioonide vahetudes minevikku unustades ei pruugigi aru saada, et mingi eksimus on kunagi toimunud. Mäletan, et Aadamast rääkides oli esimene vale samm mingil põhjusel puult oksa murdmine. Samamoodi oli välja toodud kirikute ehitamine, ratta leiutamine. Antud hetkes ja olukorras võisid need head ja õiged tunduda (jumalale mingi ilus koht luua, suure kandami hõlpsam transport rataste abil). Kui tervikut vaadata, siis ehitati loodusega võrreldes midagi ebatäiuslikku. Loodus on isetoimiv mehhanism, aga inimloodu vajas parandamist/uuendamist ja seda tihtipeale esimese arvelt nõudes inimeste endi aega/vaeva.

Mäletan veel kohta, kus mingi inimtsivilisatsioon sai aru, et nad liiguvad vales suunas ning hävitasid ise-enda. Paneb jälle mõtlema, et kui juba sellest aru saadi kas siis mingit paremat lahendust tõesti ei leitud.

Raamatutes on veel välja toodud, et tänapäeva inimese mõttekiirus ja -võime on väga kesised, et eks meil on sellevõrra raskem asjadest aru saada ja neid hinnata. Anastasia ise panustab looduslähedase eluviisi ja laste kasvatamise peale, mis peaks inimkonda selles osas kõige rohkem aitama ning samas ka elu üleüldiselt paremaks tegema. Ma ise proovin ka peamiselt keskenduda infole, mis on mulle praegu loogiline, hea, arusaadav ja kasulik. Keerulisi teemasid on huvitav arutada, aga ei tasu silmist lasta neid asju, mida me praegu teha saame, et tulevik parem oleks. Eriti kuna meil on ainulaadne võimalus nendest tsüklitest jagu saada nagu Priit mainis.

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
« Vastus #6 : 17 detsember, 2013, 11:11 »
Ei mäletanud/tulnud selle peale, et inimkonda pole mõjutanud ainult mitte inimestest preestrid, vaid on olemas ka väljaspool meid ja jumalat erinevaid energiaid. Et ka preestrid olid nähtavasti mõjutatud välisest.
Igatahes, tunduvad ebaloogilisused (tuhandeaastane okultismiperiood ja katastroofide kordumine), mis ajendasid mind kirjutama, ei ole enam ebaloogilised/vasturääkivad.
Püüan ise ka teadlikult keskenduda heale, aga mõnikord ebaõnnestun. Ja ei ole oma mõtete peremees. Hetkel on justkui jälle asjad paika loksunud.
Aitäh teile kõigile vastuste ees!

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #7 : 22 detsember, 2013, 15:04 »
Terekest
Aastaid tagasi  lasin ka mina seda teemat   tihti oma mõistusest läbi sest tundus samuti totter et see sama reha käib aina vasta otsaesist.
See maailm kus me elame on väga omapärane ja huvitav. Ja see ajajoon millel me liigume tundub et allub mingitele kindlatele seadustele.
Sellest see reha ka ilmselt plaksub iga päev vasta otsaesist.
Harjutage võtma inimkonda kui üht tervet inimest        ehk     alguses oli 1 ja tänaseks juba 7 miljardi kandis.
Terves ühiskonnas, meie maailmas  ei ole vigaseid inimesi ega lolle ja tarku   aga see üks "algne"  inimene on kohati muutunud haigeks, vigaseks, rumalaks, targaks, heaks, halvaks.   Ehk küsimus on tasakaalus.   
Viimasele lausele võib rõhu erineva koha peale panna.
Üritage seda seitset miljardit mõista kui üht inimest ja minu praktika ütleb et miskit muutub selgemaks.
Viga.
Anastasia räägib veast.
Olen kogenud omapärast seaduspärasust et kui sind, mind, kedagi miskit vaevab ja sa suudad kujundlikult mõelda, kasutada Anastasia poolt kirjeldatud kiirekest, siis otsi ülesse viga, viga mis põhjustab mistahes vaevust.
Kui sa jõuad tõelise veani ja ka seda mõistad miks see viga tehti siis olukord laheneb, lihtsalt laheneb.
Nii lihtne see ongi, vähemalt mulle on tundunud.
Tänapäeval ja ka minevikus tekkivad paljud uued vead selle põhjal et ei osata eristada head ja halba, mõned on nii head et ei pane halba tähele ja mõned nii halvad et ei pane jälle head tähele....
Ja reha aga käib plaks ja plaks....
Aga toredat, kahjuks ilma lumeta Jõuluaega kõigile
Illart
« Viimasena muutis: 31 detsember, 2013, 17:46 postitatud kasutaja Illart »

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #8 : 07 jaanuar, 2014, 19:34 »
Katsun väheke seletada seda inimese aastatuhandete nii öelda arengut siin planeedil läbi mõtete mis on tekkinud just Anastasia raamatuid lugedes ja ka ülejäänud elu tähelepanelikult jälgides.
Anastasia loo järgi võib Darwini kui sellise saata kindlalt pensionile ja tema loo tõsta koomiksite rubriiki.
Anastasia toob mängu kindlalt Inimese Looja Jumala. Kus juures ta kirjutab üsna mustvalgel et selliseid Jumala staatuses tegijaid on siin universumis veel ja veel.
Esimene Inimene siin vägagi  elaval ja mõistlikul planeedil oli Jumala enda sarnane, lihtsalt selline nii öelda materiaalne väljund.
Ja sellel ühel inimesel oli kasutada kõik võimalused mis ka tema Loojal, Isal. Millegi pärast antakse Meie Loojale kindel sugu.
Euroopaliidu soovolinikule selline asi küll ei meeldiks ;D
Ja pange tähele seda et siin planeedil oli üks Inimene ja ta sisuliselt suutis lugeda kogu oma Looja loomingut, nii läbi meie kasina 5 meele kui ka meie jaoks ütleme et hetkel kätesaamatute ülemeelte või ülimeelte abil.
Katsuks võtta suhteliselt materjalistikult ja samas ka kujundlikult seda olukorda.
Sellel ühel inimesel olid 5 absoluutselt täiuslikku ja ümbritsevaga harmooniliselt toimivat meelt, lisaks olid tal ka ilmselged ülivõimed, ehk veel paljud teised erinevad meeled millest me suurt veel ei tea aga  ta võis kanda ennast ühest kohast teise, vaadata "kiirega" sinna kuhu tavaline silmanägemine ei ulatunud, mõttega luua läbi väikse ajahetke uut erinevat mateeriat.
Seega ütleme nii Esimesel inimesel oli
10 kilo silmanägemist,
10 kilo kõrvakuulmist,
10 kilo naha tunnetust,
10 kilo kõrva kuulmist,
10 kilo haistmist
Ja siis oli kindlasti teisi ehk sama paljut meeli samuti 10 kilo kaupa.
Inimesi tuli ajapikku juurde, 10 tk, 100 tk, 1000 tk jne...
Kõik need meeled, võimed või mida iganes 10 kilo jagunesid juurde tekkivate inimeste vahel laiali.
Seega kui Inimesi oli juba 1000 tk siis need vähemalt viis esimest meelt jagunesid võrdselt     ja täieliku, korraliku harmoonia korral toimisid need igas inimeses 100 protsendiliselt.
Seega igas tuhandes inimese oli 0,01 kilo silmanägemist 0,01 kilo kõrvakuulmist jne.....
Iga järgnev inimene sai täieliku harmoonia korral võrdse osa kõigest mis tal sellest universumist ja oma Loojalt saada oli ja kõik need meeled toimisid täpselt nagu maailma esimesel inimesel.
Ise asi oli selliste võimetega mis eeldasid millegi muutmist, loomist või ühesõnaga materjaallse ehk ka kollektiivse plaani muutmist, selleks oli vaja koguneda mingil kindlal grupil või ehk ka kõigil 1000 inimesel, siis nad suutsid alles  muuta maailma sama kiiresti kui kunagi 1 ja esimene inimene. Kui üks inimene tuhandest tahtis viia iseseisvalt läbi mingit kardinaalset muutust siis toimis ilmselt 1000 kordne viivitus, seega oli tagatud et üksik inimene ei saaks mingi "rumalusega "hakkama.
Mõelge sellele võimalikule nii võrd, kui võrd loogilisele arengule kunagi ammmuuu.
Millist kohtavat täpsust ja harmooniat selline eluline protsess nõudis ja nõuab siiamaani. Milline täppisteadus.
Kui nüüd tõesti suuta mõista sellise maailma ilu ja harmooniat aga ka selle täiuslikust igas mõttes (vähemalt alguses), siis see on lihtsalt vapustav.
Ühendada kõik universumi vastandenergiad jätkusuutlikuks fantastiliseks harmooniliseks, eluks.
Seda täiuslikku lopsakat loodust, erinevaid aastaaegu, loomi ja ka seda, seda imelist sini-rohelist planeeti ennast, päikest ja kogu kohalikku päikesesüstemi.
Põhimõtteliselt oli tegemist ka igavese eluga, kõik muudkui vaheldus, kordus, kustus ja ise taas tärkas.
Inimesed olid õnnelikud, armastasid üksteist, oma planeeti ja paljunesid tasahilju .
Võttes nüüd ette Anastasia informatsiooni teistest Loojatest-Jumalatest ja nende loomingutest oli sündinud universumisse tõesti ilmselt esmakordselt midagi väga täiuslikku ja harmoonilist.
Kas tundub siiani kõik väga ilus ja tore?
Hiljem ma kirjutan edasi, kas kellelgil tekkib vahepealhoopis uusi mõtteid?
Foorumis on see hea asi et on võimalik oma kirja muuta, täiustada ja lisada.
« Viimasena muutis: 08 jaanuar, 2014, 16:12 postitatud kasutaja Illart »

Võrgust väljas avo

• Noor Liige
  • **
  • ....
« Vastus #9 : 08 jaanuar, 2014, 21:08 »
Püüan väheke oponeerida Illartile, kuigi olen teadlik, et ma ei esita tõde täpsemalt, aga mõtte arenduseks sobib ehk küll ...
Et maailm on valmis loodud ja kõik? Aga ehk loomine veel kestab, et evolutsioon ongi loomise protsess? Jumal lõi inimese oma näo järgi - milline on siis Jumala nägu? Kui Jumal on Looja, siis ehk looja/loovus ongi Jumala nägu, st Jumal lõi inimese loojaks (mitte hävitajaks)?
Looja sugu on kokkuleppeliselt(?) meessugu, seda ka väga erinevate kultuuride puhul. Looming on sama järgi naissugu, näit Kristus mees - looja, kristlik kirik ehk kogudus tema looming ehk Kristuse pruut. Teistpidi võttes Looja on meessoost, aga loov energia on naissoost. Antud juhul ei tasu võtta ka sõna-sõnalt mees- või naissoost, vaid et kui mees- ja naisenergiatest käib jutt. Võib öelda ka, et jutt käib Yin ja Yang energiatest - tõlgendamise küsimus, millel ühest vastust ei ole.

"10 kilo silmanägemist, 10 kilo kõrvakuulmist, 10 kilo naha tunnetust ..."
Kui ühte muna keeta 8 minutit, siis kui pajas on 3 muna, mitu minutit siis keeta tuleb?

Kui oled foorumisse sisse loginud, siis saad oma kirja muuta küll, kui seda soovid, vähemalt mina sain, kui kord oli vaja seda teha. Teine võimalus on kirjutada kiri valmis arvuti tekstitöötlemise programmis (seal ka teha vajalikud parandused), teha copy/paste ja tekst ongi foorumis.

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #10 : 10 jaanuar, 2014, 10:56 »
Tänud Avo kaasa mõtlemast  :vhea: selles keerulises olukorras, kus esiteks on siin maapeal kõva segadus  <v6ibolla> ja maru raske on midagi väga mahukat mustvalgel kirjeldada.
Evolutsioon kui selline meie tänapäeva mõistes kestab ja jääbki kestma, muidu jääks ju aeg lihtsalt seisma. Me liigume ja muutume.
Ma soovisin eelnevas kirjas kirjeldad seda ilu ja täiuslikkust mida vähemalt inimene on võimeline mõistma sellest ajast kui siin meie inimeste maailmas valitses rahu ja harmoonia, meie Looja Jumal oli just saanud valmis oma loomingu "projekteerimisega" materiaalsesse vormi. Ja samas muidugi milline võrratu, taas täiuslik matemaatiline, geomeetriline, või mis iganes loogikat toetav "teaduslik" lähenemine. See on lihtsalt fantastika  :Heee: .
Mõelge Milline Täiuslik taastärkav surematu elu ahel, täis õnne, harmooniat, armastust, mida sa hing veel tahad. Anastasia kirjeldab kirkalt neid aegu ja usun et siin lugejatest ei ole kellelgil vaeva selle mõistmisega.
Inimesed elavad, armastavad, hoiavad kokku, samas on vabad kui kevadised linnud, paljunevad ja kõik saavad võrdsed võimalused kuid jah seoses inimeste arvu kasvuga jagunevad selle ühe inimese omadused, võimalused täpse loogikaga arvestades kõikki võimalikke olukordi.
Kellelgil, ei ühelgil inimesel ei ole mingeid haiguseid, ei sünni kõveraid järglaseid, ei mingeid vaevusi, kõik saavad võrdselt, tasakaalukalt seda mis meie Loojal oli meile jagada.
Ehk see 10 kg variant ei olnud kõige parem aga ma tahaks tuua teieni seda viisakat ja harmoonilist loogikat mida saadab armastuse energia hoolitsus.
Ühtegi inimest ei jäeta millegist ilma, kõik saavad koos olla sama tähtsad, vajalikud otsustajad kui maailma esimene inimene üksi, mõelge milline kollektiivne harmoonia ja milline kaitsemehanism mida valvavad universumi seadused.
Muna keetmise "valemis" on ehk ainuke paralleel arvudes ja võimalikus loogikas aga neid kahte protsessi ei saa kuidagi võrrelda.
Mõelge, see on  väga erinev kujundlik protsess.
Vaadake mõlemat valemit kui pilti valgel paberilehel, see on kui kahe erineva pildi, taldriku seapraega või seedripähklite korvi vaatamine.
Minge oma inimlikku mõistusega nende piltide sisse, minnes seaprae "pildi" sisse on võimalik näha kujundlikku protsessi ehk mis moodi see praetud lihakäntsakas taldriku peale tekkis  ---   õli, pann, liha nuga esialgu liha, nahka nülgimas, siis sea südamesse tungimas, või siis sea krampis, hirmus silmi kui ta sai surmava elektrilöögi, enne seda sea elu kitsas lahtris kus teda nuumati igasuguste kunstlike ainete ja ka tavalise söögiga, siis veel edasi kasuahned omanikud kelle mõistuses vilgub ainult kasuahnus, konkurents aga ka kaine mõistus just nende endi mõistes ja seda ahelat võib jätkata, seda ette kujutada või näha, need kõik mõtted on meie ümber olemas, erilist pingutada ei ole vaja.
Aga seedri pähklid kausis, mida näete?
Vaikiv,   kuigi mitte vaikiv,   vaid lehti sahistav, oma oksi meie poole ulatav mõistlik seedripuu kes justkui tahaks meid kallistada, puu mis toob meile palju jõudu, lootust, armastust, palju,palju seda mida me vajame.
No jah ma jätsin ehk vahele selle protsessi kuidas need pähklid korjati, pakendati ja me nad kusagilt saime või ostsime sest nendest momentidest on võimalik ka näha kaasaegse inimese loomust, kasuahnust, raha teenimist teise arvelt aga usun et näiteks just seedri pähklite ja palju loodusliku toiduga kaasneb ka palju häid mõtteid mida on võimalik samuti näha, tunda, lugeda. Jätsin selle vahele kuna ma nägin esimesena lihtsalt suurejoonelist naeratavat rohelist puumürakat kes ulatab oma oksa mulle nagu sõber käe.
Muna keetmine aga on hoopis teine protsess mida võib samuti mingil moel numbritesse panna, aga seal käib minu arust selline puhas füüsikaline-keemiline protsess mille käigus pigem elu kui selline "sureb", või midagi sellist  :( .
Kõik see meid ümbritsev elu on tohutu, tohutu kujundlik info mass, millest mõtlemisel peaks alati säilitama selge meele ja selleks on minu arust vaja mõista võimalikult palju vastandeid.

« Viimasena muutis: 16 jaanuar, 2014, 10:13 postitatud kasutaja Illart »

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #11 : 16 jaanuar, 2014, 12:27 »
Sai kirjutatud sellest ilusast ja heast ajast (muinasajast) kui inimesed elasid meie planeedil veel tasakaalukat, harmoonilist elu.
Ei tea milliseid emmotsioone see aeg või selle aja kirjeldus ka lugejates tekitas? Tegemist võiks ju olla meie eneste võimaliku eluviisiga ka tänapäeval.
Vahepeal on lihtsalt midagi juhtunud.
Tänapäeva elu erineb suurel määral sellest ajast kui Meie Looja tegeles meie eneste elu ja elukeskonna Loomisega. Seda on võimalik ju ka taibata.
Teie kui Anastasia raamatute lugejad olete samuti nagu mina lugenud neid värvikaid kirjeldusi ajast kui meie keskel valitses Meie Looja mõeldud-tehtud harmooniline õhkkond.
Kas keegi teist ei tahaks neid ilusaid aegu tagasi!?
Tavaliselt inimloomus ei hakka oma elu üle järele mõtlema kui tema elus midagi väga põrutavat ei juhtu.
Mis peaks veel juhtuma selle ühe ja samas  miljarditeks jagunenud inimolendiga, kes oma Looja nägu ja tegu et endine harmoonia taastuks?
Kas kellegil on ideid? Miks paljud hea ehk suhteliselt tasakaalukama poole inimesed peidavad pead liiva alla ja isegi eitavad halva ehk ka tasakaalutu mõtte olemasolu?
Miks kõik ei julge julgelt vaadata seda inimese pahupoolt just selleks et mõista kust kohast see jubedus meie sisse tuleb.
Nii kaua kui me ei julge seda lihtsat asja käsile võtta ja tumedale poole silma vaadata, nii kaua osa sellest ühisest inimloomusest mädaneb ja laguneb.
Anastasia seletab kaunis lihtsalt ühte suurt ja keerulist asja   Inimesed kui te suudate ühel hetkel õieti mõista miks kõik on täna nii kui on ,siis muutused võivad hetkega juhtuda.
Olen oma elus kindlalt kogenud et kui midagi on väga viltu olnud siis natukene aega tähelepanelikku, kannatlikku mõtlemist ja minevikust sobramist ning kui saab tõesti õigele asjale, nupule pihta, siis asjad muutuvad, muutuvad nagu nõiavitsaga.
Nii et Anastasia mõtetel võib olla tõsine tõsi taga.
Nii et kõik peaks olema lihtne,   ainult    tahtmist    on vaja.

« Viimasena muutis: 16 jaanuar, 2014, 12:49 postitatud kasutaja Illart »

Võrgust väljas avo

• Noor Liige
  • **
  • ....
« Vastus #12 : 17 jaanuar, 2014, 22:26 »
"Miks paljud hea ehk suhteliselt tasakaalukama poole inimesed peidavad pead liiva alla "

Ehk on tegu mugavustsoonist väljatulekuga, mida on nii raske teha? Samas võib asi ka olla selles, et osa inimesi on arvamusel või veendunud, et ta (või nemad) ei suuda niikuinii midagi ära teha.

"Kas kellegil on ideid?"

... ehk mida teha?
Vastus on "Anasta" raamatus olemas: kuidas peatas Anasta jäälihke/jäälaviini ehk jäävoolu ... mida ta selleks tegi? Muidugi võib see meie jaoks üle mõistuse olla, millega sai väike laps hakkama, aga ei pea ju esialgu seda sellisel viisil tegema nagu tema tegi. Peab olema soov/tahe kutsuda esile positiivseid muutusi ... ja on ju võimalik grupi-meditatsiooniga üritada sellisele lainele saada, millest peaks ehk midagi ka tulu tõusma lähemas või kaugemas perspektiivis ...

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #13 : 20 jaanuar, 2014, 12:55 »
Miks ma olen rõhunud nii väga meie esi-isade ja esi-emade harmoonilise elukorralduse peale. Just sellepärast et te märkaks seda Anastasia raamatutes natukene erilisemalt ja paneks tähele olukorda tänapäeva inimühiskonnas. Just energiate ja inimressurside, võimete..... jaotumise nurga alt
Ei pea just eriline "täheteadlane" olema et märgata eriti just Anastasia raamatute foonil    tänapäeva inimeste energeetikas tohutut ülekohut ja segadust.
Tähelepanelikkumal ja pikkaajalisemal kogu meie elu jälgimisel võib aga märgata küllaltki huvitavat uut loogikat ja seaduspärasust.
Segadust kui sellist tegelikult ei ole, kõik vana on väga lihtsalt ja uue mõtte järgi ümber jagatud. Kogu lugu, ei mingit müstikat enam.
Üks ajastu sai lihtsalt otsa tänu sellele et osa inimesi tegi vajalikud muutused meid juhtivates ja meid endid kujundavates mõtetes ning kujundites ja algas teine ajastu, milles me täna oleme.
Nii lihtne see ongi.
Kas meie inimesed oleme võimelised täna seda olukorda muutma?
Kindlasti, kui me suudame mõista eelmist tasakaalukat ja tänast mingis mõttes tasakaalutut olukorda.
Sellest räägib samuti Anastasia, mitte ehk just kindlal leheküljel ja mitte nii et mine just selle ja selle kivi otsa ja lausu need ja need sõnad siis natukene udu ja kõik on ok.
Tema jutu iva on peidetud kogu raamatu sisusse maru kompaktselt, seda suudab mõista üksnes inimene ja selline kes suudab märgata enda ümber teatud erinevusi ning otsib ka lahendusi.
Mis siis on vahepeal muutunud ehk mida on muudetud, või miks on muutused tekkinud?
Tänapäeval võib märgata meie sees ja ümber küllaltki kindlalt kahe erineva Looja "mustreid" , üheks oleks kindlasti meie loodus Inimese Looja Jumal ja teiseks ehk Looja Jumal kelle looming on tehnilist laadi.
Nii et Loodus Jumal ja Tehnokraatlik Jumal.
Ju siis mingi aeg tagasi,  umbes 20 000 aastat või nii külastas meid ja meie esivanemaid teise Looja tsivilisatsioon.
Siis algas meie elu ümber mõtestamine mille vilju me täna maitseme.
Kui Armastuse energia võimaldas ja võimaldab inimestele täiuslikku võrdsust ja harmooniat siis meid külastanud "rass" oli ilmselt hierarhilise iseloomuga ehk asi algas ülemusest ja lõppes alamatega.
Ka tänaseks on iidsed inimesed jaganud juba tänapäeva inimesed prioriteetsetesse astmetesse- kastidesse ja meie ressursid-võimed jagunevad vastavalt tähtsusele ja positsioonile siin süsteemis.
Kõik toimib libedalt ja õlitatult. Kes on süsteemis tähtis "mutter" suudab kasutada teiste inimeste ressursse, mitte et suudab aga peabki kasutama, et alati värske ja reibas olla.
Miks on meie ümber palju "vigaseid", haigeid inimesi, enamjaolt on küsimus nende väärtuslikes ressurssides, nendele mõeldud energiates mida kasutavad hoopis teised inimesed.
Kas seda meie tänapäeva elu ja meie esi-vanemate elu on ka võimalik sellise "nurga" alt vaadata?
Kas meil oleks tahtmist seda kõikke juba mõista ja muuta?

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #14 : 25 jaanuar, 2014, 13:53 »
Toon teile, vähemalt omast  arust, ühe huvitava ja absoluutselt realistliku näite enda elust, lähiminevikust. Ja kas keegi viitsiks ka kaasa mõelda, omi mõtteid kirjutada, miks asjad vahest juhtuvad nii kui juhtuvad?
Peale viimaseid jõule, ehk kusagil kuu aega tagasi hakkas meie koer öösiti haukuma, haugub ja haugub, mõistate, haugub,
mõni öö vähem, mõni öö rohkem, enne seda ta ei ole nii väga öösiti haukunud, kuna pole vist põhjust olnud. Käisime öösel ka õues vaatamas et kas mingid jälgi aia taga, ühesõnaga see detektiivi töö ei viinud kuhugi, tihti värskel lumel ei olnud jälgi ega midagi, mõnel öö ajasime selle haukumise täiskuu peale aga tihti ei leidnud mingit maist, ehk materiaalset seletust.
Haukumine segas juba meid ja koera enda hääl läks samuti lõpuks enam vähem ära.
Käisime teda öösiti keelamas, tegemist on väga sõnakuuleliku koeraga ja ta suutis mõned tunnid vait olla, siis jälle auh ja auh.
Mis te sellest kõigest arvate? Mis mõtted teil tekkivad?
Oleks huvitav teada, siis ma räägiks oma loo lõpuni, muidu pole ju nagu kellelegi rääkida. :)
See lugu haakub muideks väga hästi sellesse samasse teemasse.
« Viimasena muutis: 25 jaanuar, 2014, 15:17 postitatud kasutaja Illart »

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc