Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Võluvesi  (Loetud 2302 korda)

0 Kasutajat ja 2 Külalisi vaatavad teemat.

Võrgust väljas Lapsesuu

  • Super Liige
  • *****
  • Postitusi: 246
  • Sugu: Mees
  • ....
Võluvesi
« : 02 detsember, 2008, 13:49 »
Juba 15 aastat vett uurinud Masaru Emoto pildistab kiirfotograafia abil külmutatud vees tekkivaid kristalle.

Ta tegi revolutsioonilise avastuse, et vesi kui äärmiselt hea ja kiire infokandja reageerib sellele suunatud sõnadele ja mõtetele.

Masaru Emoto alustas oma uurimust, pildistades esmalt looduslikust veest külmutamise abil saadud kristalle. Veeproov pandi sajale Petri tassile ja asetati seejärel kaheks tunniks külmikusse.

Proove pildistati mikroskoobi all, mis suurendas tekkinud kristalle 200-500 korda. Pildistamine toimus ruumis, mille temperatuur oli 5 kraadi alla nulli.

Allikavee, jõgede, järvede, rabade ja liustike vee kristallide pildistamise tulemuseks olid harmoonilised ja kaunid kristallid. Seejärel võttis fotograaf proove veest, mis oli kokku puutunud inimtegevusega.

Sageli olid tekkinud kristallid peaaegu olematud, ebaselged ning disharmoonilised. See viiski teadlase mõtte uutele radadele.

Ta hakkas läbi viima katseid jälgimaks, mis juhtub veeproovidega, kui neid on teadlikult mõjutanud inimteadvus.

Veele näidati erinevaid sõnu – negatiivse alatooniga nagu «sa vana loll», «vihkan sind!» ja positiivse tähendusega nagu «armastus», «tänutunne».

Masaru Emoto mängis veeproovidele ka erinevat muusikat alates klassikalisest muusikast ja rahvalauludest kuni popmuusika ja hevimuusikani.

Kuulsate klassikute Mozarti, Bachi ja Beethoveni palade mõjul tekkisid mitmetahulised kaunikujulised kristallid.

Rahvalauludes peituvad iidsed tarkused lõid samuti huvitavaid ning harmoonilisi kristallikujutisi.

Sama ei saanud alati öelda popmuusika ja hevimuusika kohta.

Hevimuusikas peituv destruktiivsus mõjus ka veele ning kristalle ei moodustunudki, tekkisid vaid ähmased lõhustunud kujutised.

Tulemused kinnitasid doktor Masaru Emoto hüpoteesi: positiivse sisuga sõnad lõid kauneid kristallstruktuure ning negatiivset energiat kandavad sõnad moonutatud ja ähmaseid kujutisi.

Igal meie mõttel ja sõnal on jõud. Nagu Masaru Emoto korraldatud katsetest ilmneb, on vesi suurepäraseks keskkonnaks, mis võimaldab jälgida erinevate võnkesageduste poolt esile kutsutud erineva geomeetrilise kuju ning struktuuriga kristallide tekkimist.

Lingid Emotto töödest.

www.hado.net
www.hado.com
www.masaru-emoto.net

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc