Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kogu elektroonika elamistoast välja!  (Loetud 3302 korda)

0 Kasutajat ja 2 Külalisi vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kaledon

• Noor Liige
  • **
  • Sugu: Mees
  • Pilve peal, päikese käes.
    • MTÜ Ingliabi Selts
Kogu elektroonika elamistoast välja!
« : 16 august, 2009, 11:22 »
Tegin siis sellise huvitava tembu, et toast, kus ma elan, viisin välja kogu elektroonika. TV seisab üldse kolikambris ;D ja seda ei vaata üldse. Arvuti on aga esimesel korrusel (ise elan teisel) ja seda ei taha minema visata. Internetis suhelda-vaadata on hea ja sellest veel niipea ei loobu! Palju on ka sõpru teiselpool maakera...

Lisaks elektroonikale viisin ka välja toast kõik ebavajaliku! Jäid vaid mõned esemed, küünlad, voodi, paar tugitooli, väike laud, raamatud, mõned lilled ja mediteerimise pool (pool toast on mediteerimise "nurk").

Võin kinnitada, et asjade väljaviimine tegi toast hästi kerge ja puhta energiaga toa. Lihtsalt imeline on seal magada ja mõtiskleda.

Soovitan kõigil teha üks "puhas" tuba oma elamises!
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

Võrgust väljas metsatöll47

• Uustulnu
  • *
  • ....
Re: Kogu elektroonika elamistoast välja!
« Vastus #1 : 20 september, 2009, 17:44 »
 :)Minul pole aga midagi visata.Ainult üks tuba on.Ja ülearust ka midagi pole.Aga halba energiat on igal pool.Siis tuleks terve maailm minema visata.Kõige tähtsam on kui inimene ise on sisemiselt puhas.Siis ei ole tal vaja midagi minema visata.

Võrgust väljas Kaledon

• Noor Liige
  • **
  • Sugu: Mees
  • Pilve peal, päikese käes.
    • MTÜ Ingliabi Selts
Re: Kogu elektroonika elamistoast välja!
« Vastus #2 : 21 september, 2009, 08:09 »
Aga energeetiliselt on võimalik seda igalühel endal puhastada:

KODU PUHASTAMISEST ENERGEETILISELT.

Kodu energeetika puhastamiseks nõuanded !

Meie kõikkide kodud pole just puhtad , paljud kurdavad , et raske on olla ja ängistav .

Kodudes võib leiduda palju musta energiat ja ka vaimolendeid .

Kirjutan teile mõned soovitused , kuidas saate ise oma kodu puhastada , kui tunnete et selleks vajadus on .

Võtke küünal ja süüdake see põlema .
Hoidke küünal vasakus käes ja nõnda hoidke kõik ruumid läbi käies ning öeldes järgmised sõnad – PALVE KODU PUHASTAMISEKS :

Isa , kes oled taevas , palun abi minu kodu puhastamiseks .
Palun võta ära enda juurde kõik vaimolendid , kes ei kuulu siia ja ei pea minu kodus olema.
Kallis Isa , suuna puhast energiat minu kodu seintele , põrandale ja laele , nurkadesse ja keldrisse , katusele ja akendele , kõikjale kus must energia olla võib .
Palun Sinult Isa puhast õhku mu kodusse lasta , mida kerge hingata ja
seeläbi kõik siin elavad inimesed end hästi saavad tundma .
Soovin , et mu kodu oleks puhtaim paik kogu maal.
Aamen.

Kodu on meie maa , kus elame .
Terve universum on meie kodu .
Ise oleme endale kodu , kus hinge pelgupaik.
Kodu on kaunis , kui seda ise teed , see on sinu seesmine ilu väljaspoolt .
Kodu on kallis ka siis kui ta on väike .
Kodus las alati paista päike , nii nagu sinu hingeski .
Kodu on muud kui mälestused , need on hetked ,mida tagasi ei saa .
Kodus on magus magada , see on sinu häll .
Kodus oled kui väike laps , seal oled sina ise - nii nagu oled .
Kodu on koht , kus keegi ei käse ega keela - seal on vabadus .
Kodu on võrratu , koduta ei pea keegi olema .
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc