Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Rida küsimusi  (Loetud 2130 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas MargeL

 • Uustulnu
 • *
 • Postitusi: 19
 • Sugu: Naine
 • ....
Rida küsimusi
« : 28 november, 2008, 15:19 »
Tere!
Registreerisin end kasutajaks ning nüüd on rida küsimusi. Kõigepealt foorumi kohta: teemasid on palju, aga kui sooviks lihtsalt jagada üht-teist, siis ei liigitakski kuhugi alajaotusesse. Kuhu siis kirjutada? Kuidas näha koheselt värskemaid postitusi?
Sisu kohta küsimused: kuidas on Eestis Anastasia küla olukord? Kes tegeleb sellega, kas võib ühendust võtta ja vaatamagi tulla? Tahaks ka katsetada üht-teist raamatute soovitusi. Aga sooviks tuge ja julgustust info ja kogemuste kaudu. Saan peagi ka 33-a, põnev proovida ka enda puhastamist ja dieeti.
Parimatega, Marge

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Rida küsimusi
« Vastus #1 : 28 november, 2008, 21:07 »
Ih tere tulemast meie vaikselt veerevasse foorumisse  :)
Tsiteeri

Kõigepealt foorumi kohta: teemasid on palju, aga kui sooviks lihtsalt jagada üht-teist, siis ei liigitakski kuhugi alajaotusesse. Kuhu siis kirjutada? Kuidas näha koheselt värskemaid postitusi?

Jah sul on õigus, palju teemasid on puudu ja foorum vajaks hädasti struktuuri, et kuidas kõige mõistlikum mille alla panna oleks.. ag eks näib tulevikus, värsked ehk uuemaid postitusi näed kui oled sisse logind ja selline pildike on teema eest, seal on uusi postitusi
, ning ka tekstike on postituste ees mida sa pole varem vaadanud, kõige viimane postitus on näha ka pealehel all, paljud asjad siin veel võõrkeeltes...

Tsiteeri
Sisu kohta küsimused: kuidas on Eestis Anastasia küla olukord? Kes tegeleb sellega, kas võib ühendust võtta ja vaatamagi tulla?

Isegi on üks olemas hetkel, selle kohta info saamiseks pead  vist Rihoga ühendust võtma, ise olen ka seda külakes uudistamas käinud ja isegi seal metsas ööbind :).. annan Rihole teate edasi...

Tsiteeri
Tahaks ka katsetada üht-teist raamatute soovitusi. Aga sooviks tuge ja julgustust info ja kogemuste kaudu. Saan peagi ka 33-a, põnev proovida ka enda puhastamist ja dieeti.
Parimatega, Marge

ih kuulan igat su mõtet ideed ja ettepanekut suure huviga võid siia või mailile priitkangur99@hot.ee kirjutada ja ehk isegi kuskil kokku saada mõnipäev :)
« Viimasena muutis: 30 november, 2008, 21:01 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas MargeL

 • Uustulnu
 • *
 • Postitusi: 19
 • Sugu: Naine
 • ....
Re: Rida küsimusi
« Vastus #2 : 30 november, 2008, 18:30 »
Tere!
Küsimus on, missugune on Anastasia foorumi eesmärk, kas infokogumise koht (ja missuguse info), või ka lisaks suhtlemiskoht. Olen harjunud "metsapoolikute" foorumiga, kus message`i all on kõik järjestikku kirjutatud kirjad. Ja oluline info siis pannakse kaustadesse või eraldi linkide, fotode alla.(http://groups.yahoo.com/group/metsapoolejutud/) Muidugi on see 99,9% naiste suhtlemiskoht. Anastasia foorum paistabki oma kindlapiirilisuse ja mehisema konkreetsuse poolt. Ise olen aga suur laialivalguja, kes ei tea vahelgi, kuhu üks teema võib areneda.
Aga siis nendest eksperimentidest. Esiteks, need raamatus olevad tekstid oleks nii mugav kuidagi vahetult kopeerida. Teiseks on need alles loetud ja kui palju meelde jääb (südamesse) eksperimendi tegelikuks ajaks, on iseasi.
Nüüd siis konkreetsemalt: 8 raamatu I osa Saladuslik protseduur, lk 47 - ...täielik tervendamise kuur tuleks läbi teha 19 või 33 aasta vanuses. ..Niisiis organismi puhastamine jääkainetest (esimene ihunuhtlus), surnud vee joomine ja elava vee joomine (teine ihunuhtlus), venitused a`la 2 tundi kolmel päeval, keha pooride puhastamine putukate abiga, leotise joomine (kolmas ihunuhtlus) jne.
Jumalik toitumine paistab esmapilgul lihtsam: (lk 60) Kaasaaegses korteris elaval inimesel on vaja omandada vähesel määral, 100 või 200 grammi, kõiki juurvilju, puuvilju ja söödavaid taimi, mis kasvavad selles regioonis, kus ta elab. .. jätkub toitumise kirjeldus.
Sellised eksperimendid siis paistavad kaasakiskuvad.
Samuti huvitab mind ka maaviljelus, näiteks selline artikkel: http://www.hot.ee/looduslikmaaviljelus/kartul_ajaleht.pdf
Olen ikka unistanud maal elamisest, ise samas suurt mitte midagi tehes. See tunne on kuskil sees, et peab olema võimalus kuidagi lihtsamalt ja rõõmsamalt elada. Mitte, et füüsilne töö paha oleks, vaid et see ei oleks elamise (ellujäämise) eesmärk omaette.
Ah jaa, nüüd jõudsingi teemaga sinna, et foorumil võiks olla ka koht, kus saaks raamatus kirjutatu üle mõtiskleda. (muidugi arutatakse seda ka teistes foorumites, paganlikus jm) Olen isegi parajas segaduses, olen oma tõekspidamisi lähima aasta jooksul nii palju muutnud, et ei tea enam üldse, mis edasi hakkab saama. Omajagu naljakas, aga ka tõsisekstegev. Näiteks hiljuti pidasin end tõsiseks kristlaseks, nüüd olen uduesoteerik, lastekasvatus nihkub ka äärmusest äärmuseni. Aga ikka otsin ja otsin seda õiget elamise tõde.
Ja on ikka huvitab mõttekaaslastega kohtuda, vaadata edenevat elu-olu.
Marge

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Rida küsimusi
« Vastus #3 : 01 detsember, 2008, 20:50 »
Tsiteeri
Tere!
Küsimus on, missugune on Anastasia foorumi eesmärk, kas infokogumise koht (ja missuguse info), või ka lisaks suhtlemiskoht.
Marge

Anastasia foorum on see milleks se lõpuks kujuneb aga Info kogumispunktina saab seda kasutada, eelkõige mõeldud Anastasia mõtete edasi kandjana, samas on se ka suhtlemiskoht, arutlemise ja küsimise koht...  loodan et saite umbes aru, siia võib salvestada infot mis sinu arvates on kasulik teada ka teistel, siia loodan et koguneb sarnaste mõttelaadiga inimesi, kindlasiti oleks oluline roll foorumil ka inimeste julgustamiseks ja toetamiseks....

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc