Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Küsimus Priidule  (Loetud 2483 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas An4

• Uustulnu
  • *
  • ....
Küsimus Priidule
« : 19 detsember, 2008, 21:24 »
Nagu ma aru sain, oled Sa taimetoitlane. Palun, kas Sa räägiksid lühidalt, mida Sa näiteks eilse päeva jooksul sõid.
Küsin sellepärast, et endalgi tiksub kuklas teadmine, et taimetoitlus on õige ja hea asi. Aga üpris raske on oma rasva tilkuvast põrsapraest loobuda, kui tundub, et võib nälga jääda.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Küsimus Priidule
« Vastus #1 : 20 detsember, 2008, 09:17 »
Ih, nii mis mul menüüks eile oli.. kui väga aus olla siis hommikul kuskil keetsin endale natuke karahelbeputru peale panin võid 82% , siis õhtu poole tekkis makaroni isu.. keetsin siis makorone, peale panin Jõhvika toormoosi, ja päev läbi jõin vaikselt teed piparmünt ja liivatee (ilmas suhkruta, vahepeal lisasin aind mett) , kõik poe toit, kuid juba järgmisest suvest planeerin hakata väikseid varusid endalegi tegema talveks [smiley=16.gif]

aga kes soovivad kasvõi mingisuguse vaimse tegevusega tegeleda siis kriips peale lihale, kuna seda saab järeldada igaltpoolt lugedes, väga paljud erinevad õpetajad soovitavad liha söömise lõpetada teatud aeg enne igasuguseid harjutusi, kui õpilane soovib edusamme....  minu enda arvamus on et liha paneb vaimsed kanalid kinni...
« Viimasena muutis: 20 detsember, 2008, 09:19 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas An4

• Uustulnu
  • *
  • ....
« Vastus #2 : 20 detsember, 2008, 22:53 »
Nõus.
Leidsin Tuulepesast ka loo järgmistest arengutasemetest, mis ÜLDSE süüa ei nõua :)

http://www.paikesepillaja.ee/alalehed/artiklid/Jasmuheen_21programm.htm

Võrgust väljas Argo

• Uustulnu
  • *
  • Minesweeper
« Vastus #3 : 21 detsember, 2008, 23:53 »
Sööd seda mida kõht tahab, ning mis tõeliselt maitseb.
We are in what we belive we are.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #4 : 22 detsember, 2008, 07:14 »
Tsiteeri
Sööd seda mida kõht tahab, ning mis tõeliselt maitseb.

Selles on sul sulatõsi, aga kipun arvama et se seadus kehtib ainult looduses, sest seal süües ... sa tead kust mida mis maitsega saada kui oled juba looduselu natuke aega eland... aga tänapäeva maastikul linnaelus on raske sisetunde ja kõhutundega leida õigeid komponente, sest kui tunned et keha vajab mingit ainet, ja suus tunnet imelikku maitset, siis võib hulluks otsida poest seda õiget komponenti, poeletilt reeglina seda toodet ei leia, sest seal on tasakaal paigast aetud, keemialabori tooted ei ole head inimesele, küpsis mõnusa täidisega on muidugi hea maitsega, kuid se erineb suuresti õnuga, õuna süües reegline vastab toode (maitse) sisule (tervislikkkus kehale ja hingele) kuid küpsisel ei vasta poeletil reeglina pakend sisule, se on hää maitsega kuid seda tekitavad ainult maitse ained küpsises, lõhn ka hea aga need on lõhna ained, värvus hea.. aga need on värv ained... üle jääb sisu mis jällegi imelikke aineid täid...

siin väike vihje ka E-ainetele mis ei ole head !
http://www.anastasia.ee/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1209385800

Mul on küllalt olnud et otsin poes seda imelikku maitsega toodet mida väga tahaks.. aga ei leia ja siis meenub see või see oli natuke sarnase maitsega.. ostan ära ja pettumus suur ei olegi sama...

Võrgust väljas Sille

• Täis Liige
  • I Love YaBB 2!
« Vastus #5 : 19 august, 2009, 09:13 »
ma kolisin listist välja ja nüüd topin nina teiste küsimuste vahele.
ma soovitan vaadata www.paikesetoit.ee - seal on veel vähe materjali, kuid me tõlgime mitme inimesega väga huvitavaid taime ja elustoidu materjale ja www.paikesetoit.blogspot.com
on retseptid, pildid ja materjale

Sille:) Priidu eest lobisemas:)
« Viimasena muutis: 19 august, 2009, 09:14 postitatud kasutaja sille84 »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #6 : 23 august, 2009, 22:56 »
Tsiteeri
ma soovitan vaadata www.paikesetoit.ee