Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kogukonna loomine  (Loetud 2552 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas MargeL

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
  • ....
Kogukonna loomine
« : 04 detsember, 2008, 13:14 »
Tere!
Küsimus armsad foorumlased: mis on teie takistused kogukonda tulemisel? Missugused on ideed, mil ühineks? Ootan kõigi vastust.
Minul näiteks jääb maskuliinsest poolest puudu. Mees teiste huvidega. Aga siis ühinen, kui tekib vastav täiendpool ;)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Kogukonna loomine
« Vastus #1 : 04 detsember, 2008, 18:41 »
ih mis sa selle all kogukond mõtled? kas Uut tüüpi öko küla loomist või Anastasia huviliste kokkutulekut ?

Võrgust väljas MargeL

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #2 : 06 detsember, 2008, 19:16 »
noh... sarnaselt mõtlevate-tegutsevate inimeste rühma, külakest. Käisin Riho kohakest vaatamas ja olen sellest lummatud. Anastasia ideed muidugi ka, aga muidugi igaühele jõukohaselt ja arenguvõimalusena.
Ma lihtsalt imestan, et kas tõesti on keeruline tulla näiteks kümnel sarnaselt mõtleval perel ühte kanti elama. Muidugi neid kante on siin-seal Eestis ka, aga tore on ikka huvilistele teada anda, kus on ka Anastasia huvilistele.

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • ....
« Vastus #3 : 06 detsember, 2008, 20:15 »
:)

Minu suureks unistuseks on saanud maale elama minna, aga tunnen et enne on liialt palju teha kuniks saan rahulikumat elutempot nautida. Kui juba unistada siis miks mitte koos ;)
Kindlasti ei oleks see ilmvõimatu ühiseid ideid jagavatel inimestel koos midagi luua. Ma usun et ühisel nõul ja jõul oma väike küla rajada oleks kindlasti väga meeldiv ettevõtmine. Ka majandusliku poole pealt oleks see mõistlikum kui üksi kodu rajamine.
Miks mitte kunagi tulevikus väike kokkusaamine teha, nagu ma ühest artiklist lugesin siis selline kokkusaamine on juba aset leidnud.  
« Viimasena muutis: 06 detsember, 2008, 22:53 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #4 : 07 detsember, 2008, 17:17 »
Jah väga hea mõte on koondada mõtted ja luua küla, küla kus on looduse side olemas....  
Kokkusaamisi tekib ikka vahetevahel kas väiksem grupp või suurem grupp saavad kokku... kuid neid võiks tihedamalt olla ja rahvast võiks rohkem kokku kutsuda,,,,  :)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #5 : 10 veebruar, 2011, 11:29 »
Suve alguses on oodata kokkusaamist, seal saab kindalsti paljudele küsimustele vasuseid :)
http://www.anastasia.ee/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1292509320/0#0

Aga mina olen ka üks neist inimestest, kes otsib kohta just küla plaanis :)
« Viimasena muutis: 10 veebruar, 2011, 11:30 postitatud kasutaja Veedalane »

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc