Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Eesti Vesi (Masaru Emoto)  (Loetud 2112 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

  • Super Liige
  • *****
  • Postitusi: 1152
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Eesti Vesi (Masaru Emoto)
« : 16 september, 2009, 13:48 »
info kopeeritud lehelt: http://www.wisewater.ee/index.php?page=50&

Kui Masaru Emoto kuulis, et tema raamat „Vee sõnumid” on eesti keeles ilmumas, pakkus ta kirjastusele Tuul & Nool välja unikaalse võimaluse uurida tema meetodit kasutades ka Eesti vete proove. Nii saaksid Eesti lugejad aimu, millised näevad välja meie vee külmutamisel saadud kristallide pildid. Tuli teha valik. Milline vesi on eestlasele kõige olulisem? Juba sajandeid on igal Eestimaa majapidamisel olnud oma kaev, millest ammutada puhast põhjavett. Järgneval kahel pildil ära toodud kristallid ongi saadud Lõuna-Eestis asuvatest talukaevudest võetud veeproovide külmutamisel.Pilt 1. See pilt kinnitab, et Lõuna-Eesti allikale rajatud talukaevus on tõesti kristallpuhas vesi.Pilt 2. Nagu võime veenduda, on Eesti põhjavee jäätamisel moodustuvatel kristallidel imekaunis struktuur.

Masaru Emoto raamatud annavad võimaluse mõista, kuidas mõjutavad meie mõtted ja sõnad meid ja meid ümbritsevat keskkonda. Ka sõnapaar „püha vesi” saab uue, selgema tähenduse. Milline võiks välja näha Pühast Järvest pärit vesi? Meie esivanemate looduslähedus ning -tunnetus on ajendanud sellele Lõuna-Eestis Otepää külje all asuvale järvele just Pühajärve nime andma. Pühajärve on õnnistanud ka Eestit külastanud Dalai Laama.Pilt 3. Pühajärve vee jäätamisel moodustunud kristall.

Igal meie mõttel ja sõnal on jõud – me võime olla kas loojad või hävitajad. Nähtamatu maailm on nähtava reaalsuse looja.
Nagu Masaru Emoto korraldatud katsetest ilmneb, on vesi suurepäraseks keskkonnaks, mis võimaldab jälgida erinevate energiavibratsioonide poolt esile kutsutud erineva geomeetrilise kuju ning struktuuriga kristallide tekkimist. Inimteadvuse ja -energia mõju veele oli ilmekalt näha esitatud katses, kus kraaniveest võetud proovidele saadeti armastuseenergiat, mille tulemusena moodustus vee jäätamisel harmooniline kristall.

Samasugune katse tehti ka Eestis kraaniveega, tulemused olid järgmised. Esimesel fotol on ära toodud kraaniveest võetud veeproovi külmutamisel tekkinud kristall. Teisel pildil võib näha sama veeproovi kristallipilti pärast seda, kui 19 inimest olid sellele veeproovile armastuseenergiat saatnud.Pilt 4. Kraanivesi. Võime näha, kuidas kristall püüab kuju võtta.Pilt 5. Kraanivesi, millele on saatnud armastuseenergiat 19 inimest – tulemuseks on kaunis ja helendava kiirgusega ümbritsetud kristall.

Katse tulemusest ilmneb, et alati ei ole kauni kristalli loomiseks vaja 500 inimest. Igaüks meist võib enne klaasi vee joomist sellele armastust ja tänu saata. Kõik me oleme kogenud, kui eriliselt ja imeliselt maitseb veesõõm, mille oleme suure tänutundega pärast pikaajalist janukannatamist ahnelt joonud. Vesi toob meile sõnumeid meie endi mõtete, tunnete ning tegude kohta. Kas inimkonnal poleks viimane aeg oma varjatud võimetest teadlikuks saada?

Veekristallidest juttu meie foorumis veel lingil: http://www.anastasia.ee/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1228218563
« Viimasena muutis: 16 september, 2009, 13:48 postitatud kasutaja Veedalane »

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc