Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Mees kaitseinglite haardes  (Loetud 1788 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

  • Super Liige
  • *****
  • Postitusi: 1152
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Mees kaitseinglite haardes
« : 04 november, 2009, 10:51 »
Artikkel koperitud: http://www.naistemaailm.ee/artiklid/31891/mees_kaitseinglite_haardes__.htmlKui vestelda Allan Kalvega läbi telefonitoru, jooksevad nähtamatud sipelgad mööda selgroogu üles ja alla, sest selle mehe hääl mõjub nii ürgselt. Ise ta end nõia ega vaimumaailma tegijana ei määratle, kuid intelligentne sinasõprus inglitega kuulub igasse päeva.

“Ma ei tegele inimeste ravitsemisega, pole ravitseja, nõid ega midagi sellist,” teatab Allan sissejuhatuse asemel. “On olnud juhuseid aidata inimesi, kes mingil põhjusel mu juurde satuvad. Olen suhteliselt hea ärakuulaja ja ühe inimese puhul aitab üks, teise puhul teine. Tihti on aitamine see, kui olen nõus ka midagi vastu võtma.”
Ta sõnades peitub teraapiline rahu, sest ta valib sõnu meditatiivselt. Kui minna kaasa ta teadvuse malemänguga, võib kohati tunda, kuidas aeg peatub.
Tallinnas kolme ettevõtte juhtimisega seotud edumeelse ärimehe rollis mees ei pea end imetegijast vibreerivaks auratransformaatoriks, kuid ometi tunneb ta läheduses vägagi selgelt – seal toimub ülehelikiirusel transformatsioon! Ta on ka pühitsetud reikimeister. Võimalik, et sealt tuleb bioenergeetika tuntavalt tugev toime. Aga võimalik, et tugeva energia põhjus peitub lihtsas elutões: tõenäoliselt ei möödu tundigi, kui targu talitaja inglimaailma vägevamate poole ei pöörduks. Mees teeb seda väga paljude toimingute hüveks – palub appi erinevate kohtade, organisatsioonide, firmade kaitseingleid, ka peaingleid. Laseb oma soovi jumaliku poole lahti ja vahel harutab nii kõige lootusetumad eluprobleemid lahti mõnekümne sekundiga.
“Ma ei pea inglitega aru, vaid kutsun ja palun neid toetama ning lisan alati oma taotluste lõppu lause, et see oleks kantud armuseadusest ja kõrgema mina tegelikest eesmärkidest,” selgitab ta nagu kõige loomulikumat teguviisi ettevõtlusmaailmas.

Joomise vastu Anastasiaga

Oli veel aeg uue iseseisvusaja alguses, kui Allani hing otsis tuge hoopis teisest vallast – ta kaotas end kergema vastupanu teed mineva mustri küüsi, käis õhtuti baarides, paeludes alkoholist. Kuid salapärane kutse otsida ja leida oma tõelist olemasolu peitus temas isegi nendel aegadel, kui elu mõte läbi häguste baarijärgsete hommikute halli maailmavaluna vastu peegeldus. Kuni ühel kevadpäeval tõi sõber JUHUS talle hea tuttava kaudu Anastasia raamatu. “Näe, loe, on päris huvitav,” öeldi talle.
Allan võttis raamatu vastu. Esimese kümne lehekülje järel kogu ta olemus lausa karjus vajadusest jõuda teadmisteni. Ta luges jutiga läbi kõik meil ilmunud Anastasia teosed. Kui tuli uus köide, sai uinumata ja söömata seegi ankurdatud.
“Anastasia raamatute kaudu tulid minusse vastused, selgus ja äratundmine. See reaalsus, mis kogeme, on üks kaduvväike osa ja pigem on seegi näilik, mida peame ilmselgeks ja ainuõigeks,” meenutab mees mõtteid, mis teda valgemale teele juhatasid.
Anastasia soovitab oma raamatus siberi seedri õli. Allan otsis üles tehase, kus toodetakse imeõli teadjanaise juhendite järgi. Ta sai kaubale ja kasutab nüüd siberi seedri õli enda tervist hoidva vahendina. Võttes väikese koguse õli, saadab ta koos iidse seedri kosmilise väega kuldsed mõtted laiali tervele armsale ilmaruumile.
Allan pooldab väga ka organismi puhastamist siberi seedrivaigu abil, “Siberi puhastust”. “Seda unikaalset organismi puhastussüsteemi õpetas üks Siberi šamaan. Ta ütles: “Kui teed seda iga aasta, ei vanane sa iial!” tõdeb mees. “Kas see on ka tõsi, on raske öelda. Kokku kestab puhastus 79 päeva. Esimestel 40 päeval jõuab energeetika uuele tasemele, sellel ajal avaneb ja taastub rakkude mälu, käivituvad taastamisprotsessid väga sügaval DNA tasemel.”
Allan hoiab oma organismi ja hingeseisundit tervena ka rituaalide kaudu. Hommikusteks rituaalideks kulub tal kaks tundi. “Kui on kellaajaliselt vaja välja minna, pean ärkama kaks tundi varem,” räägib ta oma argitoimingutest. “On kindlad protseduurid, mida võin rahuga toimetada. Suhtlen inglitega, visualiseerin neid, tänan, ja kui vajan sel päeval nende kaaslust, annan teada, et abi on oodatud.”
Õhtused rituaalid on natuke lühemad, siis puudub kindel rutiin. Kuna ta elab mere ääres, kasutab ta võimalust saata pilguga merre loojuvat päikest.
“Energeetiliste väravatena on päikesetõusud ja päikeseloojangud meile väga tähtsad, siis saame endasse laadida kõrgemaid vibratsioone,” usub mees. “Enne uinumist ütlen kena päeva eest inglitele aitäh, aga mitte ainult neile, vaid ka oma vaimsetele õpetajatele hingetasandil!”

Pääses pommiplahvatusest

Selles, et igal inimesel on kaitseingel, Allan ei kahtle ega soovita kahelda kellelgi. “Oleme ju 99,9% tühjusest koosnevad. Kaitseinglid võivad teha imesid.”
Üks lugu Allani elust. Olles kuueaastane poiss, läks ta ühel päeval koos vennaga keldrisse jalgratast viima. Ta ei teadnud, et kortermaja vene poisid mängisid sealsamas haamri ja pommiga... Kahe meetri kaugusel käis äkki plahvatus, mis paiskas pommikillud laiali.
Alles siis, kui äkiline laeng läbi ukse nende suunas lendas ja viiekordne maja värises, said Allan ja vend sotti, mis toimub. Kõige kummalisem – hilisematest napilt pääsemisega autoõnnetustest on jäänud ta näole pisiarmid, kuid sellest pommiplahvatusest ei ainsatki kriimu ei temale ega vennale. Neist 10 cm kaugemal seinas aga turritasid julmad killud. “Seal oli igasuguseid täkkeid, suuremaid ja väiksemaid,” meenutab mees jälgesid loost, mis on pannud teda sügavalt uskuma kõrgema jõu olemasolu.
“Inglid on armastus, tegelikult peale armastuse muud ei olegi, kõik muu on illusioon, näilik,” on mees veendunud. Aasta tagasi läks ta teadlikult meditatsiooni palvega, et ta kaitseingel ennast tutvustaks. Toimus müstika reaalajas: mees sai teada oma kaitseingli nime, välimuse, kõik, mis teda huvitas. Pärast meditatsiooni hakkasid ilmuma mitmele poole iseeneslikult valged sulekesed – märguanne inglitelt: oleme olemas!
Miks on kaitseingel vajalik? Sellele küsimusele vastab Allan: “Neid asju, millest inimestena aru ei saa, kus kujutlusvõimele piir ette tuleb, on nii palju. Kas suudame endale ette kujutada midagi, millel pole algust? Lõpmatust teatud mööndustega suudame veel visualiseerida: kui võtame midagi, mis kulgeb ja kulgeb ega olegi otsa. Aga et tal algust ei ole, sellest on mõtte jõul juba keerulisem aru saada. Pole vaja lahti mõtestada allika olemust. Võime seda tunnetada ja läbi tunnetuse saada aimdust jumalikust, mis on kõigis ja kõiges me ümber.”

Bussifirma kaitseingel

Põnevaid väikeseid seiku, kus igapäevaelu küsimused leidnud kiire lahenduse, on Allanil küllaga. Alustades kadunud asjade leidmisest. “Mu kassipoeg oli kadunud. Kaks ööd-päeva otsisin tulutult. Lõpuks tuli meelde, et leida saab inglite abil. Palusin oma maja kaitseinglit, et ta aitaks leida, kus kassipoeg on. Vahetult pärast palvet keerasin ringi ja 30 sekundi pärast oli ta mul leitud. Kusjuures olin teda riidekapist korduvalt otsinud, olin kappi kahe ööpäeva jooksul kasutanud ja ta ei pruukinud kogu aeg seal olla. Aga sel hetkel, kui olin inglite abi palunud, tegin kapiukse lahti ja ta vaatas mulle riiulilt otsa.”
Veel üks lugu. Allan töötab bussifirma juhatuses ja üks nende firma reisibuss, mis renditi eakate inimeste matkaks, läks hilisõhtul Ida-Virumaal katki. Sõita ei saanud, aga inimestel vaja kiiresti koju pääseda. “Sain aru, et kõige kiirem on kaasata olukorra lahendamisse bussifirma kaitseingel. Oli tõesti hiline aeg. Ent rahvas sai kohvikus istuda 15 minutit, kui oli uus buss ees, kes neid peale võttis. Rahvas jõudis koju täpselt ettenähtud ajaks, järgmisel hommikul oli rike parandatud ja meie buss taas tööl. Helistasin ühele sealkandis olevale ettevõttele, tegin kolm kõnet ja uus buss oli kohal, samas tuli teisest liinist välja tehnikute brigaad, kes aitas katkise bussi korda teha.”
Lugu lõppes sellega, et nii reisikorraldaja kui ka giid saatsid tänumeili perfektselt lahendatud olukorra eest. “Tegelikult me teeme kõik inglitega ja inglid meiega koostööd, lihtsalt sel hetkel, kui seda endale teadvustad, kui nad oma ellu aktiivselt sisse lased, muutub koostöö palju efektiivsemaks.”

Annab kassapidajale tiivad

Ligi kümme aastat enesearendust (reikimeistriks saamine, Art of Livingu hingamispraktikate omandamine, Brandon Baysi rännakumeetodi praktiseerimine) ja tema juurde juhatatud inimeste aitamist on mehele kinkinud külluslikult mõistmist, rahu, aktsepteerimist. Ta ei ärritu inimeste peale argihallis liikluses, kui keegi pahatahtlikult ette keerab või kassajärjekorras varba peale astub. “Kaunis on käia ringi, kujutledes kõiki inglitena. Isegi kassapidajat – vahel joonistan talle inglitiivad külge,” räägib mees. “Siis vaatan, kuidas ta teenindab tülpinud näoga inimesi, aga kui temani jõuan, siis ta naeratab vastu.”
Suurtes kaubanduskeskustes on väga rasked energiad, mis väsitavad ja viivad inimestest eluenergiat välja, on Allan tunnetanud. “Kaubanduskeskuste kaitseinglitele võib saata tuge ja õnnistust. Järjest avatakse meile kõrgema tahte kiired ja kõrgema armastusega saab alati aidata.”
Hõbevioletse kiire saadab kahe lapse isa tütardele siis, kui pisikesed preilid sõbrannadega kana kitkuvad. “Teen seda selle asemel, et minna nende vahele keeldude ja käskudega korda looma. Teen taotluseenergia pluss visualiseerimise ja sellega puhastan ära energiad nende ümber. Olukord laheneb kiiresti.”
Allani jaoks teeb vaimusfääriga suhtlemise kergemaks see, kui ta suudab paastuda. Iga kuuloomise ja täiskuu perioodil kuni kolm paastupäeva, palja puhta vee peal. “Kõik on täpselt nii kerge, kui kergeks me selle enda jaoks mõtleme,” ei näe mees paastumises probleemi. “Kui  häälestame end sellele, et see on kerge ja teostatav, siis nii ongi. Hirm kammitseb meid ükskõik mida tegemast, on see siis paast või uus ettevõte. Teine asi, mis meid kammitseb, on ühiskondlik arvamus, hirm lollina näida ehk soov vastata üldsuse kujutelmale meist.”
Mentaalset puhastust vaimutasandil saab Allani sõnul teha igal hommikul päikesetõusul ja igal õhtul päikeseloojangul. “Mõtle 25–30 minutit positiivseid mõtteid, ära lase oma logiseval mõistusel minna argimuredesse, ära heieta mineviku üle ega loo pilte võimalikest juhtumitest tulevikus. Vaja on olla praeguses hetkes, mis on ainuke olemasolev aeg, praegune aeg!”

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc