Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kes kus elab ja kui vana?  (Loetud 3320 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kaledon

• Noor Liige
  • **
  • Sugu: Mees
  • Pilve peal, päikese käes.
    • MTÜ Ingliabi Selts
Kes kus elab ja kui vana?
« : 16 august, 2009, 11:09 »
Oleks huvitav teada kus foorumi külastajad elavad ja kui vanad on ;) Kas oled kõik anastasia raamatud läbi lugenud?
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • ....
Re: Kes kus elab ja kui vana?
« Vastus #1 : 10 september, 2009, 11:36 »
Hei

Elan Tallinnas ja olen 21 aastane. Anastasia eestikeelsed raamatud on mul õnnestunud kõik läbi lugeda. Vahel käin raamatukogust ja sirvin mingit osa, et ununenud mõtteteri jälle meelde tuletada. Kui ma I osa lugedes sain teada, et ka paljud teised leiavad, et see raamat oli nende jaoks täielik elu pöördepunkt, siis ma lootsin, et äkki leidub ka internetis neid eestlasi, kellega oleks hea ühiseid mõtteid vahetada ja tulevikus koos oma küla rajada.
Netis ringi tuulates leidsin eesti saitidelt üsna vähe jälgi Anastasia mõttehuviliste kohta. Õnneks sattusin Priidu tehtud foorumisse ja muidugi siinkohal suured tänud talle selle eest :)

Enne Anastasia raamatuid olin lugenud päris palju muud huvitavat vaimset kirjandust, lihtsalt kuidagi tõmbab nende raamatute poole.  Anastasia raamat oli minu jaoks kuidagi terviklik, tekitas väga tugevaid positiivseid tundeid, mida ma üht raamatut lugedes varem ja ka hiljem pole tundud.
Siinkohal ütleks veel ära, et ma loodan, et Anastasia liikumisest kunagi mingit sekti või kummaradajaid ei teki. Ma proovin olla avatud kõikidele mõtetele. A raamatu teadmised on minu jaoks lihtsalt väga suure praktilise väärtusega. Ma pean neist väga lugu ja proovin neid enda jaoks paremini lahti seletada ja edasi mõelda.

Võiksid siis juba enda vanuse ja asukoha ka kribada :)

« Viimasena muutis: 10 september, 2009, 11:55 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Kaledon

• Noor Liige
  • **
    • MTÜ Ingliabi Selts
« Vastus #2 : 10 september, 2009, 12:13 »
Mina olen 25 aastane ja elan Võrumaal :) Ma pole küll viimaseid Anastasia raamatuid lugenud kuid ka minu elu pöördepunkt tekkis just peale neid raamatuid! Ka mina tegin selle tee läbi, otsisin Anastasia lugejaid, aga kahjuks leidsin enamjaolt halvustajaid ja neid, kes raamatust sõnagi ei uskunud. Kurb!

On tõesti tore, et selline foorum on loodud, tänud Priidule selle eest ka minu poolt ;)

Väga tore on tutvuda teiste lugejatega sest mõttekaaslasi minu läheduses just palju ei ole  :)
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

Võrgust väljas Liisike

• Suur Liige
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #3 : 10 september, 2009, 18:02 »
Tere:)

Olen 21 aastane ja elan Tallinnas. Anastasia raamatut andis mulle mu armsam lugeda umbes 2-3 aastat tagasi. See avas mu silmad kohe paljus ja tundsin südames, et see on õige asi :)
 Kahju on muidugi, et ei saa seda raamatut kõigile soovitada..
Mu ema elab nüüd uut ja õnnelikku elu Muhu saarel. Tal on oma taimekesed seal, kellest ta koguaeg räägib ja väga armastab. Andsin talle esimest osa lugeda, kuid talle see ei sobinud ja ta ei lugenud lõpunigi seda. Mul on kohutavalt kahju muidugi sellest, kuna oleksin tahtnud et ta teeks oma taimekestega ja istutamistega just niimoodi, nagu Anastasia õpetas. Aga kellegile muidugi peale ei saa suruda, nii et me pole sellest pärast üldse rääkinud.
 Aga minule on need raamatud, nagu kõige kaunim muusika kõrvadele :)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
« Vastus #4 : 15 september, 2009, 08:43 »
Tervist  :)

Olen 21 aastane, ning see sügisest kevadeni elan ma Otepää lähedal (pühajärvest natuke edasi 2km vast) hetkel rändan kas mööda eestit ringi või olen Elva lähedal hetkeliselt paikne... A raamatud leidsin eh mingi omajagu aastaid tagasi juba, tohutu väärtus mis neis sees on ;) kuid jah nii se on kõigile neid soovitada ei saa, leidub ikka neid kes ei näe neis midagi, ja leidub ka neid kes ei suuda ära uskuda mida just leidis  :) raamatu leidsin juhuslikult (Juhuseid pole olemas) läksin poodi ja lihtsalt ostsin, kuigi raamatust ei teadnud midagi...  raamat andis tohutu vaimse tõuke ja arengu ;) ning elu muutus imeliseks :D

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #5 : 15 september, 2009, 08:48 »
Äitäh kõigile kes mind tänavad :), kuid enne mind hoidis muide Algis foorumit püsti, aga siis sai tehtud uus foorum ja asi liikus leheküljele Anastasia.ee , ning palju abilisi on vahepeal kogunenud, ning teie Armsad oletegi need kes veavad foorumit edasi ja tekitavad selle sisu, kuid jah lehekülg ei ole valmis ja niimõndagi on veel teha tegelikult  ;)

,kuid SUUR SUUR SIIRAS ÄITÄH TEILE  ;D

Võrgust väljas Liisike

• Suur Liige
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #6 : 22 september, 2009, 18:17 »
Küsisin ema käest, et miks talle oli see raamat nii vastu et ta ei suutnud seda lugeda. Ja vastus oligi mis ma arvasin.. talle oli vastukarva see jumala rääkisime. Aga selgitasin talle et seal pole juttu ristiusust ega taolisest jumalast. Ja nüüd ta õnneks nõus seda raamatut siiski lugema:) Aga nüüd peab olema võimalist sõita ta juurde Muhusse ja viia see raamat. Tal pidi seal võimas aed olema, mida ta armastab väga. Ja sellepärast tahtsingi talle üldse Anastasiat lasta lugeda, et ta mõistaks kui tähtsad on taimekesed :)

Võrgust väljas Kaledon

• Noor Liige
  • **
    • MTÜ Ingliabi Selts
« Vastus #7 : 22 september, 2009, 19:09 »
Jaaa, see hakkab paljudel inimestel vastu, jumalast rääkimine. See toob neile automaatselt usundite hullused silme ette. Kuigi jahh, usundid on hästi koledad asjad mõnes mõttes, viivad inimest jumalast kaugele!

Taimed on tõesti tähtsad :) ehk läheb emal teine lugemine paremini :P

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #8 : 23 september, 2009, 20:45 »
Tsiteeri
Jaaa, see hakkab paljudel inimestel vastu, jumalast rääkimine. See toob neile automaatselt usundite hullused silme ette.
Jah nii ta on kuna Jumala nime varjus on tehtud päris koletuid tegusid ja see on jäänud inimestele meelde isegi alateadvusse, eriti neile kes on saanud seeläbi kannatada eelmistes eludes või siis selles isegi...

Võrgust väljas metsatöll47

• Uustulnu
  • *
  • ....
« Vastus #9 : 04 detsember, 2009, 16:01 »
 :)Mina olen siis kõige vanam või.47 juba.Elan Tallinnas.

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc