Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Bioloogiline transmutatsioon  (Loetud 2751 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Bioloogiline transmutatsioon
« : 13 juuli, 2009, 22:44 »
info kopeeritud A Listist :[ANASTASIA.ESTO:5862] Loe nõgesest otse ta lehelt

Peale suurt lugemist ja tutvumist igasugu taimekirjandusega:), mida on ikka täitsa palju, on olemas ka selline armas ala nagu bioloogiline transmutatsioon. Kus kehas toimuvad sellised keemilised reaktsioonid, mis annavad tulemiks a la Na muutub K jms. Sellised muutsed toimuvad ka taimes, toimuvad päikese ja õhu ja vee ja sinu mõjul.
Seega see mis on raamatutes kirjas on üldine ja autori kogemus või kellegi kolmanda kogemus mingi konkreetse taimega. Sinu ja taime vahel on midagi ona alati midagi teistmoodi.
Ma olen ise juba mitmeid aastaid kõikvõimalikku taimekirjandust uurinud. Ja ma olen esitanud mõned küsimused taimede  kohta ja ma soovin neid tõepoolest tunda. Aga alles nüüd hakkavad mõned vastused mulle ka tulema.

Sinule vajalik taim kasvab sinu juures, sinu maalapil. Ta sisaldab kõike mida sa vajad. Nõgese või võilille või naadi või maltsa jm taime biokeemiline koostis-energeetiline kooslus on ideaalne - sinu jaoks. Tema keemiline koostis võib muutuda hetke jooksul - kui sa teda puudutad või silitad või naeratad:). Kui sinu maalapil kasvab ainult üks taim siis ta sisaldab kõike sulle vajalikke aineid, erineval ajal erinevas vajalikus koguses. Nõges ei paksenda verd - nõges korrigeerib sinu verd. Teeb vedela paksemaks ja paksema vedelamaks. Ja sa võidki teda- taime süüa nagu kõik teised elusolendid (putukatest, tõukudest lehmadeni välja) ka suurtes kogustes. Koguse leidmine ainult võiks käia natuke teistmoodi. Taime kuurde minnes tühja kõhuga, teda puudutades, teda veidikene tunnetades. Ja tema lehti või varsi või õisi korjata just niipalju, kui sa suudad teda ära süüa monotoiduna - st võta korraga niipalju kui sa suudad teda koheselt-toorelt ilma midagi lisamata ära süüa. Mõni suudab ainult pool lehte mõni paar peotäit. Sellest on piisav ja seejärel on teda ka hea muu toiduga segada, . Ravimiseks ongi hea tarbida monotoitu. Panna taime suures koguses kotleti või pannkoogi sisse, et tarbida teda sest nii on kuskil kirjutatud ei ole hea.  Kui me oleme taimedest eemaldunud ja läinud praetud-keedetud-muundatud ehk surnud elujõuta toidule üle kümneid põlvkondi siis ei pea ka tagasiteed alustama väga kiirustades.
Kui taime tarbida monotoiduna ei kahjusta ta sind kunagi, sest näiteks ei võilille ega nõgest ei ole võimalik  toorelt üle süüa. Teine asi on, et keha on suurepärane ja  imeline ning annab koheselt teatud sümptomitega märku üledoosist. Need sümptomid on kümavärinad, palavik, iiveldus,  jms. Siis tuleb kogust vähendada või taimekooslust muuta. Varahommik on parem, et leida endale selleks päevaks toetav taim.
See on hästi huvitav - see kuidas vastused sinu juurde tulevad. Ja ma olen alles taimedega suhtlemise alguses nii et ma ei esita siintoodut mingi teoreemina vaid lihtsalt tähelepanekutena

Sille
« Viimasena muutis: 06 oktoober, 2009, 09:55 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
Re:  Bioloogiline transmutatsioon
« Vastus #1 : 14 juuli, 2009, 09:46 »
info kopeeritud A Listist :[ANASTASIA.ESTO:5867] Re: Loe nXgesest otse ta lehelt

Mulle tundub, et taimega otse suheldes tuleks siiski püüda eemalduda kõigist nendest kirjutatud "toimib nii ja nii" ja "tohib nii ja nii palju". See annab väga-väga palju juurde.
Ja kui raamatust rääkida siis inglise keeles on L. Kervran raamat bioloogilisest transmutatsioonist. Ka raamat:). Ise ei ole veel lugenud aga olen toortoidu teaduskikke ja tervikut selgitavatest raamatutest leidnud väga palju viiteid. Kes ise oma teadmistesse ei usu, saab sealt teaduslikku alust:). Taimedes toimub ühe elemendi muutus teiseks kõige rohkem lehtedes ja juurtes, inimesel maksas. Ja on seega soovitav oma maks korras hoida siis saab organism oma imelisi muutusi läbi viia.
Teine asi ongi lugemine - võtame näiteks "paksendab verd" ja seame sellega omale piirangu. Ma jõin ühe eelmise raseduse ajal nõgese teed, jõin seni kuni lugesin, et rasedad ei tohi juua. Ja järgmise raseduse ajal enam ei läinud suutäitki sisse:).  Nii et kui loed trombidest siis võbki tekitada - sa tead et tekitab:). Ja taime puhul tulebki vaadata milline on sinu organismi seisukord. Milleks võtta aluseks Ameerikas tehtud uuring nõgesest - see on hoopis midagi muud. Aga väga palju kirjandust on meil tõlkekirjandus. Võilillel on palju variante ja nõges on erineva maitsega hommikut õhtuga võrreldes, pilvist ilma päikselisega võrreldes, hea tuju ja kurbust võrreldes.
Sestap on igas aias kasvav taim teistmoodi keemilise koostisega ja ütlen ka et ühes aias (erinevates osades) on erinev koostis.  Ka ühel õunapuul kasvavad ühe sordi õunad on erineva maitsega - seda võib igaüks tunda. Mis on keskmise õuna sisaldus kuskil raamatus vitamiini tabelina - see keskmine:). Keskmine igal pool.
Keha, mis on aegade jooksul nii nõrgaks jäänud võib ägedalt reageerida elusale-tugevale-rõõmsale taimele. Võib-olla see ei ole tromb võib olla see on keha vapustusega reageerimine elusale toidule. Kui hakata päris järjekindlalt ajama mõne artikli jälgi, kuidas nimetatud info hoiatusena tuleb - võib täitsa üllatuda. Artikleid kirjutatakse ja keelde seatakse ainult ühe inimesega juhtunu põhjal. Üks inimene - oma erineva pagasiga ei saa olla reegliks. Kahjuks on:).
Saksa teadlane (nimi meelest läinud) ütles, et kui inimesed teaksid kui kasulik taim on nõges, kasvataksid nad ainult nõgest:). Ja kui ta ei kõrvetaks oleks ta juba nii nahka pandud, et midagi ei oleks järel. Kellegile see meeldib, et me käime väga paljudest taimedest ringiga mööda ja kardame neid. Võilill on võrratu:).
Ma olen ise ka mürgiseks tituleeritud taime söönud - ei teadnud, et on mürgine ja maitses magus. Kui suuremaks kasvas otsisin raamatust:) üles ja näe mürgine. Nüüd enam süüa ei saa, tean ju et ei tohi:).
Sestap on tühja kõhuga taime valida hea. Veel parem kui keha üldse puhas on, valik tuleb veel parem.

Sille

Võrgust väljas Liisike

• Suur Liige
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #2 : 31 juuli, 2009, 09:21 »
Mul kahjuks endal ei olegi päris oma aeda, kus koguaeg viibida saaksin ja ei saa seda vist veel proovida. Aga huvitav, kui vanaema aias käin söömas, kas siis need võivad mulle halvemini ka mõjuda, kuna need taimed ju mu vanaema ja vanaisa järgi ennast neile vajalikuks teinud ?

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
« Vastus #3 : 31 juuli, 2009, 11:26 »
Tsiteeri
Aga huvitav, kui vanaema aias käin söömas, kas siis need võivad mulle halvemini ka mõjuda, kuna need taimed ju mu vanaema ja vanaisa järgi ennast neile vajalikuks teinud ?

Ei usu et nad halvasti mõjuda võivad, kui nad hoolitsuse ja armastusega kasvatatud, kui taimi kasvatatakse ebameeldivuse ja vihaga siis on jama, võibolla su vanaema teab et sa käid seal vahest söömas ja on andnud ka selle sõnumi taimedele, ja nii kasvavad ka taimed sinu jaoks, kuid kõige tugevamat head teevad ikka nendele kes neid kasvatab, ning ka mida tugevam side taimedega seda tugevam ka ravitoime, natuke taime kasvatamisest seemnest juttu siin: http://www.anastasia.ee/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1228858737 sa võid ka ise vanavanemate aias taimedega juttu teha  ;) tutvustades kes oled ja mis neist arvad jne
« Viimasena muutis: 31 juuli, 2009, 11:29 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Liisike

• Suur Liige
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #4 : 31 juuli, 2009, 12:32 »
Natuke sõnastasin ennast vist halvasti:) ..ei mõeldi et päris halvasti mõjuvad.
Aga peaks nendega tõesti juttu puhuma jne:)

Võrgust väljas Msashiro

• Uustulnu
  • *
Bioloogiline transmutatsioon
« Vastus #5 : 09 september, 2015, 13:47 »
I think it is very helpful to people who have read it.

SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc