Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: "Seemneke - arst"    (Loetud 2786 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Lapsesuu

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 246
 • Sugu: Mees
 • ....
"Seemneke - arst"  
« : 09 detsember, 2008, 23:41 »
Et maalapil kasvatatav taim, sellist informatsiooni omaks, olgu siis tegemist kurgi, tomati või mõne muuga, on vaja enne istutamist, hoida leotamata seemneid vähemalt 9 minutit suus. Siis hoida seemneid kahe peo vahel 30 sekundit seistes paljajalu sellel maalapil, kuhu kavatsetakse külvata.
Edasi avada peod, tuua suu juurde ning hingata seemnetele õhku oma kospudest, hoida avatult päikesepaistel 30 sekundit.
Seejärel istutada mulda. Mitte mingil juhul kasta. Kasta võib mitte enne, kui kolme ööpäeva möödumisel istutamisest. Isutamisel on tingimata arvestada päevade sobivust igale taimele (see on inimestele juba teada kuukalendri alusel). Varasem istutamine mittekastmise puhul pole nii paha kui hilisem. Antud taimede kõrvalt kõike umbrohtu mitte välja kiskuda. Hädavajalik on erinevatest umbrohusortidest kasvama jätta kasvõi ühekaupa. Umbrohtu võib maha niita.Anastasia sõnade kohaselt imeb seemneke sellisel moel endasse informatsiooni inimese kohta ja vilja valmimise ajal jooksul, korjab taim nii Kosmosest kui Maalt maksimaalselt vajalikku energiat just selle inimese jaoks. Kõiki umbrohtusid ei tohi välja kitkuda, sest ka nendel on oma tähendus. Ühed kaitsevad taimi haiguste eest, teised annavad täiendavat informatsiooni.
Kasvamise ajal on tingimata vajalik taimedega suhelda - minna kasvõi üks kord täiskuu jooksul nende juurde ja puudutada.
Anastasia kinnitas, et inimene, kes sellisel moel seemnest vilju kasvatab ning neid kasutab, võib ennast absoluutselt igast haigusest terveks ravida, tunduvalt pidurdada organismi vananemisprotsessi, loobuda kahjulikest harjumustest, vaimset võimekust mitmekordselt suurendada ja saada hingeraku.
Viljadel on tunduvalt efektiivsem mõju, kui kasutada neid mitte
hiljem kui kolm päeva peale koristamist. Ülalkirjeldatud seemnete külvamist on vaja tingimata teha maalapil kasvatavate erinevate kultuuridega. Sellisel moel pole tingimata vaja istutada tervet kurgi- või tomatirida, piisab mõnest taimest.
Sellisel viisil kasvatatud viljad erinevad teistest sama sordi viljadest mitte ainult maitse poolest. Kui neid vii analüüsi, siis erinevad nad ka oma sisalduvate ainete vahekorra poolest.
Istikute istutamisel on kindlasti oluline sõtkuda oma paljaste käte ja jalgadega kaevatud augus ning sinna sülitada.
Küsimusele, miks jalgadega, vastas Anastasia, et inimese jalgadest higistamise läbi eralduvad ained (meie keeles ilmselt toksiinid) sisaldavad informatsiooni organismi haigustest. Istikud saavad selle informatsiooni kätte ja annavad edasi viljadele, mis suudavad haigustega võidelda. Anastasia soovitas aeg-ajalt mööda oma maatükki paljajalu käia.

Milliseid kultuure peaks kindlasti kasvatama?
Anastasia vastas:
-Täiesti piisab sellest mitmekesisusest, mis on olemas enamik aedades, vaarikas, sõstar, karusmari, kurgid, tomatid, maasikas, mingi õunapuu.
Väga hea kui on olemas, kirsid, murelid, lilled. Kogus ja nende kultuuride all oleva maaala suurus ei oma suurt tähendust.
Olulisemad komponendid, milleta on raske maatükil vajalikku mikrokliimat luua on järgmised: päevalill (kasvõi ainus), kindlasti on vaja külvata 1,5-2 ruutmeetrit teraviljakultuure - rukist, nisu.
Abosuutselt hädavajalik on jätta mitte vähem kui kahe ruutmeetrine tükike erinevatele umbrohtudele. Seda rohulappi ei tohi külvata kunstlikult, ta peab olema loomulik ja kui teie maatükil pole säilinud ühtegi loomulikku rohuplatsi, tuleb kindlasti tuua metsast rohumättaid ja luua sel viisil saareke.

Ma küsisin Anastasia käest, kas juhul, kui need taimed, mida ta kohustuslikena nimetas, kasvavad naaberkrundil ja aia taga lokkab umbrohi, on ka vajalik neid just oma aeda istutada.
Ma sain järgmise vastuse:
-Tähendust ei oma mitte ainult istutatu mitmekesisus, vaid ka istutusviis ja vahetu suhtlemine taimedega, mille kaudu toimubki informatsiooni küllastumine. Ma juba rääkisin sulle ühest taimede mahpaneku viisist - see on peamine.

Peamine on küllastada sind ümbritsev loodus informatsiooniga iseendast. Ainult siis saab nii raviefekt, kui ka lihtsalt sinu organismi toitumine olla tunduvalt parem kui harilikest viljadest. Metsikult looduses, nii nagu teie räägite, kuigi ta pole mitte metsik, vaid lihtsalt teile tundmatu, on olemas palju taimi, mille abil on võimalik ravida absoluutselt kõiki olemasolevaid haigusi.
Need taimed ongi selleks loodud, kuid inimene on kaotanud või peaaegu kaotanud nende kindlaksmääramise võime.

Ma olen tähele pannud, et meil on olemas palju spetsialiseerunud apteeke, kes kauplevad ravimtaimedega. On ka arste ja lihtsalt tohterdajaid, kes oskavad professionaalselt taimedega ravida, aga...


-Kõige tähtsam arst on sinu enda organism. Algselt oli tal olemas võime teada, millist taime on hädavajalik kasutada ja millal.
Ta tegi seda alateadvuse abil. Ja mitte keegi teine ei saa seda asendada, olgu see või Jumala poolt antud isilik arst. Ma räägin sulle, kuidas seda tagasi saada. Kordaseatud suhted sinu maalapil kasvavate taimedega, hakkavad sind ravima ja hoolitsevad sinu eest. Taimed panevad iseseisvalt täpse diagnoosi ja valmistavad just sinu jaoks spetsiaalse, kõige efektiivsema ravimi.
« Viimasena muutis: 31 mai, 2010, 22:03 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Liisike

 • Suur Liige
 • ****
 • Postitusi: 62
 • Sugu: Naine
 • ....
Re: "Seemneke - arst"  
« Vastus #1 : 30 mai, 2010, 12:28 »
Istutasin maha igasugu seemnekesi- osad tegin nii, nagu Anastasia õpetas ja mõned niisama ka, et saaks võrrelda. Kuna see aiamaake on elukaaslase vanemate juures ja omal hetkel isiklikku aeda ei ole, siis ei saa oma armsakesi iga päev käia vaatamas ja nendega rääkimas.
 Täna siis sain üle nädala tulla oma põllukesele. Ja uskumatu! Need põldoad mis olin teinud Anastasia õpetuse järgi, on nii ilusti juba torganud oma peakesed välja mulla alt ja sirutavad ennast päikese poole, aga need mis niisama panin mulda, neid pole nähagi veel! Sama lugu hernestega- suus mida hoidsin jne, need nii suured võrreldes nende taimekestega, mille niisama panin!
Nii tore ikka:) Olen niii õnnelik!

Kas kellegil on samasuguseid kogemusi jagada?

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: "Seemneke - arst"  
« Vastus #2 : 31 mai, 2010, 22:06 »
Nii vaffa su kirja lugeda :D

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc