Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kaelaripats  (Loetud 4359 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • ....
Kaelaripats
« : 28 november, 2008, 21:00 »
Kas keegi on endale juba seedripuust kaelaripatsi soetanud ja on ehk mingeid helgeid muljeid jagada.

Päikest

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Kaelaripats
« Vastus #1 : 28 november, 2008, 21:48 »
hmm..  minu lugu selle ripatsiga on selline, et ma ostsin ta kunagi aga sisemas tundsin häält  et "vara veel" ma kinkisin ta edasi...  ja hiljem avanes mul võimalus minna Dolmenitele külla, ning sealt ostsin dolmeni kujutisega ripatsi täpsemalt "Armastuse dolmeni kujutisega" see selline nagu seal pildil, siiamaani kannan teda, se ka siberi seedrimännist aga eks näib millise ma lähitulevikus kaela riputan....

Võrgust väljas MargeL

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
  • ....
« Vastus #2 : 01 detsember, 2008, 16:04 »
Riputasin ka lähipäevil kaela, eks siis kevadeks näis, kas hakkab ka mõju avaldama. Igatahes praegu on küll huvitavalt vilets olla - nohu, sellega kaasnev kurtus, valus kael ja silmapõletik ;) Ons see juhuslikkus või seotud omavahel... Loomulikult naljaks öeldud ::)

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • ....
« Vastus #3 : 02 detsember, 2008, 21:06 »
Kavatsen nii endale kui ka kingiks mõned ripatsid tellida. Olen seda päris kaua plaaninud, aga miskipärast on see mõte ikka unarusse jäänud :)
« Viimasena muutis: 03 detsember, 2008, 00:51 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • ....
« Vastus #4 : 06 detsember, 2008, 20:53 »
Sain ka endale lõpuks kaelaripatsi kaela, uskumatult tugev ja meeldiv seedripuu lõhn :)
Otsustasin mõned kingiks võtta, eks ole näha kas kulub marjaks ära.
« Viimasena muutis: 06 detsember, 2008, 20:54 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #5 : 09 jaanuar, 2009, 16:46 »
Käisin aastaid tagasi Peterburgis ja tõin oma kümmekond seedri viilu. Jagasin ka laiali juba. Kannan sama palju ka kaelas. Võiks öelda et Anastasia ja Vanaisad räägivad õigust. Kui on mõtetes probleeme, siis silitad teda sõrmede vahel ja esitad universumisse päringu. Vastus tuleb, on alati tulnud. Tarvis ainult ära tunda.

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • ....
« Vastus #6 : 10 september, 2009, 11:44 »
Mõned kingitud ripatsitest osutusid siiski heaks kingiks. Näiteks kannavad neid ripatseid igapäevaselt praegu ka mu vanemad.
« Viimasena muutis: 10 september, 2009, 11:44 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
« Vastus #7 : 21 detsember, 2011, 19:21 »
Käisin aastaid tagasi Peterburgis ja tõin oma kümmekond seedri viilu. Jagasin ka laiali juba. Kannan sama palju ka kaelas. Võiks öelda et Anastasia ja Vanaisad räägivad õigust. Kui on mõtetes probleeme, siis silitad teda sõrmede vahel ja esitad universumisse päringu. Vastus tuleb, on alati tulnud. Tarvis ainult ära tunda.
Ma olen neid ostnud umbes 4 või 5 viilu, aga kõik ära kingitud. ::)
Illart kui sa veel kuhgi huvitavasse paika satud kus leidub siberi seedrimände siis võid mulle ka tuua mõne :)

Võrgust väljas sirts25

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Kaelaripats
« Vastus #8 : 03 september, 2012, 18:09 »
Sooviks ka  :) sellist ripatsit,kust neid saab nedale soetada  :)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Kaelaripats
« Vastus #9 : 04 september, 2012, 20:20 »
Sooviks ka  :) sellist ripatsit,kust neid saab endale soetada  :)
Plaan ise ka soetada, endale seedrikettake :) Tean, et põhi ametlikud maaletoojad on Allan ja Loodusingel.

Püüan siis hakata varusid üle vaatama ja tunnetma milline tahab mulle tulla :) Ma püüan küsida võimalikult paljude ketaste käes, et milline neist tahab minuga hakata koostööd tegema ja kui mõni märku annan siis selle ostan ära :)

« Viimasena muutis: 18 detsember, 2012, 12:33 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Kaelaripats
« Vastus #10 : 18 detsember, 2012, 12:37 »
Ostsin, endale 11 oktoobri ketta ära :) Tuli välja, et Allanil oli ainult üks ketas ja mõtlesin siis, et proovin ja katsetan kas annab mulle märku ?
Kokku saades siis võtsin ketta ja panin vasaku käe peale, Allan läks natuke eemale, et mind mitte segada... hakkasin siis temaga jutustama, ning tutvust tegema ja panin parema käe ketta kohale, et ehk tuleb sooja vms... üllatuseks läks vasaku käe peal ketas ikka rohkem kui soojaks... kohe oli wow tunne ja tundisin, et see tundub see õige. Ostsin ära ja sõitsin jalgrattaga kaugemale seda lähemalt uurima... Järgnevad kogemused olid uskumatud... mida ma hetkel veel ei hakka avalikustama  ::)

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Kaelaripats
« Vastus #11 : 18 detsember, 2012, 22:04 »
õnnitlen ostu puhul :hee:
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc