Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Õudusfilmid  (Loetud 2155 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Õudusfilmid
« : 17 september, 2009, 10:13 »
Vastus küsimusele, et kuidas õudusfilmid tekivad ja mis need inimesega teevad?

Allikas: http://www.rate.ee/clubs_forum.php?id=110231&parent=6628845&forum_page=1
Rate kasutajalt : Melodii

        Vanasti olid piinamised ja avalikud poomised tänavatel... nüüd on õudusfilmid. Film on looming ja selline on selle inimese sisemine looming. Enamjaolt on need tegijad seestunud st. deemon on vallanud inimese keha ja hing on abitult kõrval. Need filmid on kindlalt mustade jõudude kätetöö. Läbi filmide saavadki nad tulla inimesteni ja neid mõjutada. Kõik on ju mõtte tasandil. Sa ju mõtled selle ja tunned hirmu, õudust, jälkust, adneraliini, põnevust teise hirmu üle?!! Kas need on mõtted mida isa soovis meile mõelda? Need filmid süvendavad veelgi inimestele usku, et maailm on üks väga kole paik ja suurendavad usku kurjadesse. Sama kahjulikud on ka pornofilmid, nende mõju on ka sama ja veelgi tugevam, sest tõelise kurjuse oskab inimese hing eristada kuid salakavala seksuaalenergia kahjulikust ei oska keegi taibata. Liiati veel kõigis naisteajakirjades soovitatakse vaadata neid filme see teeb head jne. Aga see on üks suurimaid põhjuseid miks inimkond on selline nagu ta on sest seksi kasutatakse himude rahuldamiseks kuigi Isa lõi selle loomiseks. Palju on inimesi, kes ühteheites mõtlevad, et see on laste saamiseks? Pigem on see tihti õnnetus või kehv kõrvalnäht?
Nii, et palun ärge risustage oma aju õudustega igas võimalikus vallas! See on tõesti SILLAKS DEEMONITELE TEIE JUURDE, sellepärast tunned ennast halvasti neid vaadates ja palju peale seda ka.

Ikka ilusaid hetki ja kauneid filme soovitan vaadata, siis on ju see elu mida näed ilus aga mitte õudusi täis.
Ja pealegi ei soovita telekat üldse vaadata vaid jalutada looduses ja enda sisse vaadata. Mediteerides võid leida end palju põnevamatelt tseenidelt kui filmid seda eales suudaksid.

Edu ja õnne!!
« Viimasena muutis: 17 september, 2009, 10:21 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Õudusfilmid
« Vastus #1 : 30 detsember, 2012, 01:05 »
Tahtsin uut teemat luua aga näe teema täitsa olemas...

Ma räägiks loo oma minevikust, mis seos on mul õudusfilmidega... Ma arvan, et kui olin umbes 17 siis vaatasin viimase õuduka... see oli aeg kui suutsin ära tabada selle tõe, et iga vaadatud õudusfilm on värav siia maailma... sellega kasutatakse inimest kui kanalina siia maailma tumeduse toomiseks, kuid kanal mida kasutatakse jäävad ka jääknähud ennast kummitama.

Niiet see on väga teadlik otsus, et ma ei soovi seda siia maailma juurde tuua! Mõtte energia on inimesel tohutu suur, ärge ennast laske manipuleerida :) Aga rõõmsad filmid toovad head energiat :) näiteks see armas filmike Fox and the Child

Nüüd kui jälgides filmi on näha kui erinevad võnked on ikka filmidel  :P
« Viimasena muutis: 30 detsember, 2012, 01:08 postitatud kasutaja Priit »

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc