Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Vaktsiinid  (Loetud 2818 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Tiiu

• Noor Liige
  • **
Vaktsiinid
« : 05 veebruar, 2009, 20:45 »

ENDINE FARMAATSIATÖÖTAJA RÄÄGIB AVAMEELSELT VAKTSIINIDEST

Kolmapäev, 9. jaanuar 2002

Avameelne intervjuu endise farmaatsiatöötajaga, kes on praeguseks pensionil      

K: Te olite kunagi kindel, et vaktsiinid on kogu hea meditsiini alus?
            V: Jah, olin. Aitasin arendada mõnda vaktsiini. Ma ei ütle milliseid.

K: Miks mitte?

V: Tahan säilitada oma privaatsust

K: Seega Te arvate, et võivad tekkida probleemid, kui seda avalikustada?

V: Ma arvan, et kaotaksin oma pensioni.

K: Millistel alustel?

V: Alused pole olulised. Need inimesed oskavad probleeme tekitada, eriti kui olite kunagi Klubi liige. Tean mõnda isikut, kes pandi jälgimise alla ja keda kimbutati, häiriti.

K: Kes kimbutasid?

V: F.B.I. (Föderaalne Juurdlusbüroo)

K:Tõesti?

V: Muidugi. FBI kasutas teisi ettekäändeid muidugi. Samuti võib ka IRS (Internal Revenew Service – Maksuamet) ukse taha tulla.

K: Niipalju siis sõnavabadusest.

V: Ma kuulusin “siseringi”. Kui ma hakkaksin praegu näpuga näitama ja nimesid nimetama, siis satuksin suurtesse pahandustesse.

K: Mis on siis kõige selle kimbutamise põhjustajaks?

V: Vaktsiinid on kaasaegse meditsiini viimane kaitse. Vaktsiinid on kaasaegse meditsiini “üleüldise briljantsuse” põhiliseks õigustuseks.

K: Kas Te arvate, et inimestel peaks olema õigus valida, kas vaktsineerida ennast või mitte?

V: Poliitilisel tasandil, jah. Teaduslikul tasandil tuleks inimestele anda piisavalt infot, et nad oskasid mõistlikult valida, kas jah või ei. Hea on öelda muidugi,et valikuvõimalus on hea. Aga kui õhkkond on täis valesid, siis mille vahel valida? Ja kui FDA-d (Federal Drug Administration – Föderaalne Ravimiamet) juhiksid ausad inimesed, siis nendele vaktsiinidele poleks kunagi luba antud. Iga väiksematki nende elu osa oleks uuritud.

K: On meditsiiniajaloolasi, kes väidavad, et üleüldine haigestumiste langus ei olnud põhjustatud vaktsiinide poolt.

V: Ma tean. Tükk aega ma eirasin nende tööd.

K: Miks?

V: Sest kartsin seda, mida võisin teada saada. Ma olin vaktsiinide arendamise äris. Minu elu sõltus otseselt selle töö jätkumisest.

K: Ja edasi?

V: Ma hakkasin ise asju uurima.

K: Milliste järeldusteni jõudsite?

V: Haiguste taandumine on toimunud tänu elamistingimuste paranemisele.

K: Milliste tingimuste nimelt?

V: Puhas vesi. Edasiarenenud kanalisatsioonisüsteemid. Toitumine. Värskem toit. Vaesuse vähenemine. Baktereid on igal pool, aga kui oled terve, siis nad ei nakata nii kergesti.

K: Mis tunded Teid valdasid, kui jõudsite oma uuringutega lõpule?

V: Meeleheide. Ma taipasin, et töötan sektoris, mis tugineb valede kogumikule.

K: Kas mõned vaktsiinid on ohtlikumad, kui teised?

V: Jah. Näiteks DPT (diphteria, pertussis, tetanus – difteeria-teetanus-läkaköha) vaktsiin. Siis ka MMR (measles, mumps, rubella – leetrid-mumps-punetised). Samas ka mõne vaktsiini teatud partiid on tunduvalt ohtlikumad kui sama vaktsiini teised partiid. Minu arvamus on, et kõik vaktsiinid on ohtlikud.

K: Miks?

V: Põhjuseid on mitmeid. Nad panevad inimese immuunsüsteemi sellisesse olukorda, mis võib just ohustada immuunsust. Nad võivad tegelikkuses tekitada haiguse, mille vastu nad peaks kaitsma. Samuti võivad nad tekitada teisi haigusi, kui seda, mida nad peaks vältima.

K: Miks meile söödetakse statistikat, mis tõendab, et vaktsiinid on mänginud oluliseimat rolli haiguste väljajuurimisel?

V: Miks? Selleks, et luua illusiooni nagu oleks vaktsiinid vajalikud. Kui vaktsiin surub alla haiguse visuaalsed omadused, nagu näiteks leetritel, siis eeldatakse kohe, et ta on edukas. Aga seesmiselt võib see vaktsiin hoopis kahjustada inimese immuunsüsteemi. Ja kui ta peakski tekitama mõnda teist haigust – näiteks meningiiti – siis see fakt kaetakse kinni, sest keegi ei suudaks uskuda, et vaktsiin võib midagi sellist tekitada. Seda seost ei märgata ega uurita.

K: Öeldakse,et rõugevaktsiin hävitas rõuged Inglismaalt.

V: Öeldakse. Kui aga vaadata olemasolevat statistikat, siis avaneb hoopis teine pilt.

K: Ja see pilt oleks?

V: Inglismaal oli linnasid, kus ei viidud läbi vaktsineerimist ja elanikud ei jäänud rõugetesse. Oli linnasid, kus inimesed olid vaktsineeritud ja levis rõugeepideemia. Samuti olid rõuged juba hääbumas, kui vaktsiin turule toodi.

K: Seega väidate Te, et meile on minevikust kujundatud täiesti vale arusaam?

V: Jah. See on täpselt see, mida ma väidan. See on ajalugu, mis on kokku keedetud, selleks, et inimesed hakkaksid uskuma, et vaktsiinid on eranditult turvalised ja efektiivsed.

K: Teie töötasite siis laboris, kus puhtus oli väga oluline teema?

V: Inimestel on levinud arvamus, et need laboratooriumid on kõige puhtamad kohad maapeal. See pole tõsi. Saastumist toimub pidevalt. Vaktsiinidesse satub igasugust prahti.

K: Kas näiteks, SV40 - ahvide viirus, satub lastehalvatuse vaktsiini sisse?

V: Nojah, see tõesti juhtus. Aga see pole see, mida ma silmas pean. SV40 sattus sinna vaktsiini seetõttu, et vaktsiini tegemisel kasutati ahvi neerusid. Tegelikult ma mõtlen hoopis midagi muud. Tegelikku laboratooriumi keskkonda. Vigu. Hooletuid eksimusi. SV40, mida hiljem avastati  vähkkasvajates – seda ma kutsuks strukturaalseks probleemiks. See oli tootmise aksepteeritav osa. Kui kasutada ahvi neerusid, siis avad paratamatult ukse bakteritele, mis võivad teadmatult olla nendes neerudes.

K: Hea küll, jätame hetkeks kõrvale sellised saastatuse iseärasused. Milliseid saastatusi Te aastate jooksul üldse nägite?

V: Hea küll. Võin teile rääkida, mida ise nägin ja millega mu kolleegid kokku on puutunud. Siit siis osaline nimekiri. Rimavexi leetrite vaktsiinis leidsime erinevaid kanade viiruseid. Lastehalvatuse vaktsiinis leidsime acanthamoeba-t, mis on nö ajusööv amööb. Simia cytomegaloviirust lastehalvatuse vaktsiinist. Simia vahtviirust rotaviiruse vaktsiinist. Linnuvähi viiruseid MMR vaktsiinist. Erinevaid mikroorganisme siberi katku vaktsiinist. Olen leidnud potentsiaalselt ohtlikke ensüümi inhibiitoreid erinevatest vaktsiinidest. Partide, koerte ja jäneste viiruseid punetiste vaktsiinist. Avian leucosis viirust gripivaktsiinist. Kahjuriviirust MMR vaktsiinist.

K: Kas ma siis saan nüüd õieti aru, et need osad ei kuulu tegelikult vaktsiini juurde?

V: Just nii see on. Ja kui sa prooviksid arvestada, millist kahju need saastumised võivad tekitada, … no tegelikult on võimatu seda arvata, sest pole tehtud mingeid katseid selles suhtes. See on nagu mängiks ruletti. Tuleb õnnele loota. Samuti ei tea ka enamus inimesi, et osad lastehalvatuse, adenoviiruse, punetiste, A-hepatiidi ja rõugete vaktsiinidest on toodetud kasutades abordi jäänustelt kudesid. Ma olen leidnud neist, mis minu arust olid bakteriaalsed osakesed lastehalvatuse viiruse jälgi, mis suure tõenäosusega tulidki nendest kudedest. Kui otsite vaktsiinidest saastatust, siis võib leida asju, mis tekitavad tõelisi mõistatusi. Sa tead täpselt, mida sa näed, aga samas tead ka seda, et see ei tohiks seal olla. Samuti olen leidnud tillukese fragmendi inimese juuksekarvast ja süljest. Olen leidnud ka asja, mida kutsutakse “võõrproteiiniks”, mis võib olla ükskõik mis, aga ei tohi kindlasti seal olla. See võib olla proteiin viirustelt.

K: Häirekellad helisevad täiega.

V: No, mis te arvate, kuidas ma ise tundsin ennast? Pidage meeles, et see substants läheb teil otse vereringesse, vältides erinevaid immuunkaitse süsteeme.

K: Kuidas Teie avastusi vastu võeti?

V: Põhimõtteliselt öeldi, et ära muretse, sinna pole midagi teha. Vaktsiinide tootmisel kasutatakse erinevate loomade kudesid ja see põhjustabki saastumise. Ma parem ei hakkagi rääkima tavakemikaalidest, mida vaktsiinidesse teadlikult lisatakse… nagu formaldehüüd, elavhõbe ja alumiinium.

K: See info on päris vapustav.

V: Jah. Ja ma mainisin ainult bioloogilisi saastatusi. Kes teab, kui palju neid veel võib olla. Teisi liike me ei leia, sest ei oska neid otsida. Kui kasutatakse vaktsiini tootmisel näiteks linnu kudesid, siis kes teab milliseid erinevaid baktereid võib seal olla. Pole aimugi. Meil pole aimugi, mis nad võivad olla ja millist mõju võivad avaldada inimestele.

K: Kas on ka midagi veel lisaks vaktsiinide puhtuse teemale?

V: On ju loomulikult täiesti valelik vaktsiinide tagamõte. Seda,et nad tekitavad keeruka immuunsüsteemi stimulatsiooni, mis tagab inimesele immuunsuse nakatumise vastu. See on valelik tagamõte. See ei tööta tegelikult nii. Vaktsiin peaks tekitama antikehasid, mis siis  kaudselt pakuvad kaitset nakatumise vastu. Aga tegelikult on ju immuunsüsteem tunduvalt suurem ja keerukam, kui seda saaksid antikehad ja nende “tapjarakud” reguleerida.

K: Ja immuunsüsteem on?

V: Kogu keha tegelikult. Ning ka vaim. Võib öelda, et see kõik on kokku immuunsüsteem. Tänu sellele on ka olemas need isikud, kes jäävad keset epideemiat nakatumata.

K: Seega üleüldine tervise tase on oluline?

V: Rohkem kui oluline. Eluline.

K: Kuidas siis statistikat valelikult esitatakse?

V: Selleks on mitmeid võimalusi. Näiteks, kui 25 inimest, kes on kollatõve vastu vaktsineeritud, saavad järsku hepatiidi. Kollatõvi on maksahaigus. Samas võib maksahaigust kutsuda mitut moodi. Diagnoosi võib muuta. Sellega ka varjatakse probleemi tegelik põhjus.

K: Ja seda juhtub?

V: Kogu aeg. See peab juhtuma, kui arstid teades, et inimene on vaktsineeritud, eeldavad automaatselt, et sellel inimesel ei saa vastavat haigust olla ja peaksid olema kaitstud selle eest. Ja täpselt nii nad ka arvavad. Nagu näete on see suletud ring, mis ei tunnista vigu. Vead pole võimalikud. Kui inimene, kes on saanud hepatiidi vastu vaktsiini, saab selle, siis automaatselt arvatakse, et sellel polnud midagi pistmist hepatiidiga.

K: Kõigi oma tööaastate jooksul vaktsiinitehases, mitut arsti Te kohtasite, kes tunnistasid, et vaktsiinid on probleem?

V: Mitte ühtegi. Mõned olid, kes varjatult kahtlesid selles, mida tegid. Aga nad ei saanud kunagi sellega tulla avalikkuse ette, isegi mitte oma firmas.

K: Mis pani Teid oma meelt muutma?

V: Mul ühel sõbral suri laps ära peale DPT (difteeria-teetanus-läkaköha) süsti.

K: Kas ka uurisite seda juhtumit?

V: Jah, mitteametlikult. Ma sain teada, et see laps oli täiesti terve enne vaktsineerimist. Tema surmaks polnud mitte ühtegi muud põhjust peale vaktsiini. See tekitaski minus kahtlusi. Ma tahtsin uskuda, et laps sai halva süsti rikutud partiist. Kui uurisin edasi, siis veendusin, et asi polnud selles. Minu kahtlused järjest suurenesid ajaga. Ma jätkasin uurimist. Avastasin, et vastupidiselt minu arvamustele, ei testita vaktsiine teaduslikult.  

K: Mida Te sellega mõtlete?

V: Näiteks ei tehta pikaajalisi katsetusi ühegi vaktsiiniga. Pikaajalist järelkaja uurimist ei tehta kuidagi hoolikalt. Miks? Kuna jällegi arvatakse, et vaktsiinid ei saa ju olla selle põhjustajad. Seega, miks peaks keegi seda uurima. Lisaks veel kirjeldatakse vaktsiini halbu kõrvalmõjusid, et need ilmnevad väga kiiresti peale vaktsiini manustamist. Selles puudub igasugune loogika.

K: Miks selles puudub loogika?

V: Seepärast, et loomulikult tegutseb vaktsiin organismis tükk aega veel peale seda kui ta on sinna viidud. Reaktsioon sellele võib olla järk-järguline. Halvenemine võib olla järk-järguline. Ajaga võivad tekkida neuroloogilised probleemid. Nad tekivad erinevatel viisidel, isegi tuginedes tavapärastele analüüsidele. Siis miks ei võiks samuti olla ka vaktsiinidega? Kui keemiline mürgitus võib tekkida järk-järgult, siis võib sama ju kehtida ka vaktsiini kohta, mis sisaldab elavhõbedat.

K: Ja kas seda Te leidsitegi?

V: Jah. Enamuse ajast on tegemist korrelatsioonidega, mis pole kaugeltki perfektsed. Aga kui omate infot 500 vanema kohta, kelle lastel tekkis neuroloogilisi kahjustusi peale vaktsiini kasutamist, siis sellest peaks piisama, et asja hakata uurima.

K: Kas sellest on piisanud?

V: Ei. Mitte kunagi. See peaks midagi ütlema.

K: Ja mis see oleks?

V: See, et inimesed, kes tegelevad nende uuringutega, ei ole tegelikult huvitatud faktidest. Nad eeldavad, et vaktsiinid on turvalised. Siis, kui nad uurivad, siis avastavad igasuguseid tõendeid vaktsiinide turvalisusest ja ka kuulutavad seda. Kuid millele nende otsused tuginevad?  Ikka ideedele ja põhimõtetele, et  vaktsiinide saastatus on võimatu.

K: On ju olnud mitmeid vaktsiinide kampaaniaid, mis on läbi kukkunud.

V: Jah, selliseid juhtumeid on mitmeid. Ja neil juhtudel on tõendeid lihtsalt eiratud. Need tehakse tähtsusetuks. Eksperdid ütlevad, kui nad muidugi üldse midagi ütlevad, et see oli konkreetne ja isoleeritud juhtum ning üleüldiselt on vaktsiin turvaline. Aga kui kokku võtta kõik sellised kampaaniad, kus on ilmnenud kahjustusi ja haiguseid, siis ei saa ta olla kuidagi isoleeritud juhtum.

K: Kas te sama, mida me praegu arutame, ka oma kolleegidega rääkisite, kui veel töötasite farmaatsiatööstuses?

V: Jah arutasin.

K: Milliste tulemustega?

V: Mitmel korral mul kästi lihtsalt vait olla. Tehti selgeks,et ma peaksin selle unustama ja tagasi oma töö juurde asuma. Mõnel juhul nägin hirmu inimestes. Kolleegid püüdsid mind vältida. Nad kartsid, et neid võidakse hiljem  süüdistada minuga koostöös. Kokkuvõttes ma käitusin ikkagi nende jaoks korralikult. Hoolitsesin selle eest, et endale mitte probleeme tekitada.

K: Kui vaktsiinid tegelikult siis teevad halba, miks neid siis manustatakse inimestele?

V: Esiteks, siin ei saa rääkida sõnaga “kui”. Nad teevad inimestele kahju. Järjest raskemaks muutub küsimus, kas nad mitte ei tee suuremat kahju nende inimeste näol, kes otsutavad eitada vaktsiinide kahjulikkust. Sellisel juhul on tegemist uurimustega, mida peaks tegema aga ei tehta. Uurijad peaksid välja töötama kaardi, mis näitaks ära täpselt, mida vaktsiin teeb, peale seda kui on inimese organismi sisenenud. Seda uuringut pole tehtud. Aga miks ikkagi inimestele neid antakse, no sellest võime siin istuda mitu päeva ja arutleda. Nagu on juba eelnevalt räägitud, on erinevatel kihtidel inimeste seas omad motiivid. Raha, töö kaotamise hirm, pugemise himu, prestiiž, autasud, edutamine, väärastunud idealism, jne. Siiski meditsiinilise kartelli tähtsaimaks prioriteediks on vaktsiinid, sest nad nõrgendavad inimese immuunsüsteemi. Ma tean, et seda on raske uskuda aga nii see on. Meditsiiniline kartell oma kõrgeimal tasemel ei ole väljas, et inimesi aidata. Vastupidiselt, et neid kahjustada – tappa. Oma karjääri ühes punktis oli mul jutuajamine ühe kõrgel tasemel Aafrika valitsuse töötajaga. Ta ütles, et ta on sellest täiesti teadlik. Kõige selle rahvastiku vähendamise taustaks on WHO (World Health Organization – Maailma Tervise Organisatsioon), oli tema seisukoht. On olemas nö maaalune liikumine, mis proovib vaesust hävitada, vaeste hävitamise teel. Teatud inimesed on teadlikud, et vaktsiine kasutatakse selleks, et nõrgendada riike, selleks, et neid võtaks üle globaalsed võimud. Mul on olnud võimalus vestelda mitmete selliste inimestega.

K: Kas Thabo Mbeki, Lõuna Aafrika president, on teadlik sellest olukorrast?

V: Ma ütleks, et osaliselt on. Võimalik, et ta pole täiesti veendunud, aga ta on kindlasti sellest aru saamas. Seda ta juba teab, et AIDS on hämamine ja et HIV ravimid ainult hävitavad inimese immuunsüsteemi. Samuti teab ta ka seda,et kui ta sellest avalikult räägiks, siis ta tembeldataks hulluks. Tal on piisavalt probleeme peale oma arvamuse välja ütlemist AIDS-i teemadel.

K: Kes täpsemalt on siis need inimesed, see nö võrk, kes on asjadest teadlikud?

V: Jah, nad on inimesed, kes on kogunud suurel hulgal infot vaktsiinide teemal. Küsimuseks on ainult õige strateegia väljatöötamises, mis neile on suureks raskuseks.

K: Kuidas on lood tööstusriikidega?

V: Meditsiiniline kartell hoiab neil kõrist, kuigi haare hakkab nõrgenema. Põhiliselt sellepärast, et inimestel on õigus kahelda ravimites. Siiski, kui valikuvõimalus (vaktsiinide saamise osas) ei kogu jõudu, siis võidab nö vaktsineerimine bio sõja vastu. Need on tähtsad ajad praegu.

K: B-hepatiit vaktsiini ümber toimuv peaks olema hea tee selleni jõudmisel.

V: Ma arvan küll. Öelda, et beebid peavad saama vaktsineeritud selle vastu ja järgmisel hetkel ütlevad, et seda nakkust saab sugulisel teel või süstlanõeltega – see on naeruväärne. Meditsiinilised ametivõimud ütlevad, et 20000 beebit saavad USA-s hepatiit B “ arusaamatutel” põhjustel ja see ongi põhjus, miks peab vaktsineerima. Mina vaidlustan selle arvu ja need uuringud, mis seda toetavad.

K: Andrew Wakefield, Briti arst, kes avastas MMR vaktsiini ja autismi vahel seose on vallandatud oma töökohalt Londoni haiglas.

V: Jah. Wakefield tegi suure teene. Tema avastatud seosed on rabavad. Võibolla te teate, et Tony Blairi naine tegeleb ka alternatiivse meditsiiniga. On võimalik, et nende laps pole saanud MMR vaktsiini. Blair vältis sellele küsimusele vastamist hiljutises intervjuus, väites, et ta ei räägi eraasjadest. Ma usun, et ka tema naine on nö vaigistatud. Ma arvan, et kui talle antaks võimalus, siis ta vähemalt väljendaks oma sümpaatiat nendele perekondadele, kelle laps on saanud kahjustatud MMR vaktsiini poolt.

K: Briti ajakirjanikud peaksid talle kuidagi lähedale pääsema.

V: Seda on proovitud, aga ma arvan, et tal on abikaasaga kokkulepe, et ta vaikib igal juhul. Kui ta ei vaikiks, teeks ta suure teene. Ma arvan, et talle avaldatakse survet ka mujalt peale abikaasa. Tema staatusega inimese puhul tulevad juba mängu MI6 ja Briti tervishoiu tegelased. Seda peetakse rahvusliku turvalisuse küsimuseks.

K: See on kindlasti ka rahvusliku turvalisuse küsimus, kui te saate meditsiinilise kartelli põhimõtetest aru.

V: See on tegelikult globaalse turvalisuse küsimus. Kartell toimib kõikides rahvustes ja kaitseb vaktsiine. Nende vaktsiinide küsimuse alla seadmine oleks nagu kui Vatikani Paavst seaks küsimuse alla Katoliku Kiriku pühaduse.

K: Kindel on see, et kui mõni Hollywood-i näitleja teataks avalikult, et ei võta vaktsiini, siis ta teeks sellega karjääri enesetapu.

V: Hollywood on meditsiinilise kartelliga väga tihedalt seotud. Aga peamine asi oleks see, et mingi avaliku elu tegelane, nagu Hollywood-i näitleja, ütleks ÜKSKÕIK MIDA, siis ta tõmbaks sellega kohutavat tähelepanu. 1992 aastal ma juhtusin olema teie meeleavaldusel FDA (Federal Drug Administration – Föderaalne Ravimite Administratsioon) vastu Los Angeleses. Paar näitlejat võtsid sõna FDA vastu ja peale seda on väga raske leida ühtegi näitlejat, kes oleks nõus sama tegema.

K: Milline on meeleolu Rahvuslikus Tervishoiu Instituudis?

V: Inimesed võistlevad, et saada uurimusrahasid. Praeguse olukorra küsimuse alla seadmine on viimane asi, mida nad mõtleks. Nende rahade üle käib niigi tõsine sõda. Neil pole vaja lisaks probleeme. See on väga insuleeritud süsteem. See kõik sõltub arvamusest, et meditsiin on väga edukas igal rindel. Panna küsimärk mõne konkreetse ala juurde, seaks kogu süsteemi ohtu. Seega on see asutus viimane koht, kus keegi meelt avaldaks. Kuigi vastupidine oleks kasulik. Kui ikka viis tuhat inimest tuleks sinna ja küsiks valjuhäälselt neid küsimusi, siis midagi võiks liikuma hakata. Mingisugust infot võiks lekkima hakata ja uurijad hakaks mõtlema, jne.

K: Hea mõte.

V: Inimesed ülikondades seisaks nii lähedal sellele asutusele kui politsei lubab. Inimesed tööülikondades, spordiülikondades, emad ja lapsed. Rikkad ja vaesed, igasugu inimesed.

K: Aga kuidas ikkagi selle ühendatud hävitava mõju suhtes, mis tekkib beebidele tänapäeval vaktsiinidest?

V: See on kuritegelik. Selles suhtes pole tehtud mingeid tõsiseid uuringuid. Jällegi eeldatakse, et vaktsiinid on ohutud ja samuti ka vaktsiinide kombinatsioonid. Tõsi on, aga, et nad pole turvalised. Seega ka suureneb ohtlik mõju kui anda erinevaid vaktsiine korraga.

K: Siis on ju veel ka sügisene gripihooaeg.

V: Jah. Ja oleks siis tõesti, et ainult sügisel tulevad need bakterid Aasiast Ameerikasse. Inimesed tegelikult usuvad ka sellesse. Kui see juhtub aprillis, siis see on “külmetus”. Kui aga oktoobris, siis on gripp.

K: Kas kahetsete, et töötasite kõik need aastad vaktsiinide alal?

V: Jah. Kuid peale seda intervjuud ma kahetsen veidi vähem. Ja ma kasutan oma tehtud tööd teistel eesmärkidel, ma annan infot inimestele, kes seda õigesti ära kasutavad.

K: Mis on see, mida te tahate, et üldsus aru saaks?

V: Seda, et selle eest hoolitsemine, et vaktsiinid oleksid turvalised, on nende firmade kohustus, kes neid teevad ja litsentseerivad. Just seda. See kohustus ei tohiks olla sinu ega ka minu peal. Ja selleks, et oleks olemas tõendid, on vaja pikaajalisi ja hästi läbi viidud uuringuid. On vaja ka ulatusliku järelkaja. On vaja küsitleda emasid, kelle lastele on need süstid tehtud, et milliseid muutusi on märgatud, jne. Seda kõike, mida praegu tehtud pole.

K: Neid asju siis praegu pole?

V: Ei.

K: Et vältida segadust, tahaksin praegu üle korrata, et mida vaktsiinid täpselt võivad põhjustada. Milliseid haigusi ja kuidas see juhtub.

V: Põhiliselt võime arvestada kahe tulemiga. Esimene – inimene saab selle haiguse vaktsiinist. Ta saab peale vaktsineerimist selle haiguse, mille eest vaktsiin pidi teda kaitsma. Sest mingi versioon sellest haigusest on juba vaktsiini sees. Teine võimalus – ta ei saa SEDA haigust, ta saab mingi tüsistuse vaktsiinist, kas kohe või mõne aja möödudes. Selleks võib olla kas autism või näiteks meningiit. Võib tekkida vaimne tasakaalutus.

K: Kas on võimalik kuidagi võrrelda nende kahe tulemi sagedust?

V: Ei. Sest järelkaja ja uuringud on peaaegu olematud. Võib ainult arvata. Pole olemas kindlat vastust, et mitu last sajast tuhandest leetrite vastu vaktsineerituist saab hiljem leetrid.  Seda ma ka ütlen, et vaktsiinid on ebausk ja ebausuga ei saa olla kindlaid fakte, mida kasutada. Saab olla ainult jutte, mis veelgi suurendavad seda ebausku. Aga erinevatest vaktsineerimise kampaaniatest saab tükkhaaval muidugi kokku panna infot, mis on küllaltki häiriv. Inimestele on viga tekitatud. See viga on reaalne, see võib olla sügav ja põhjustada surma. See pole ainult mõne juhtumi küsimus nagu meile on siiani öeldud. On olemas emade gruppe, kes tõestaks, et on olemas seos vaktsiinide ja autismi vahel. Nad hakkavad seda ka juba avalikult välja ütlema. Nad täidavad lünki, mis on tekitatud arstide ja uurijate poolt, kes lihtsalt pööravad kogu asjale selja.

K: Öelge palun seda, et kui võtta laps, kes elaks näiteks Bostonis, kasvaks üles tervislikul toidul, teeks trenni ja oleks oma vanemate poolt armastatud ning teda pole vaktsineeritud ja võrrelda teda teise lapsega, kes elaks ka Bostonis, sööks kiirtoitu ja vaataks päevas neli tundi televiisorit ning on vaktsineeritud. Milline oleks siis nende tervisliku seisundi vahe?

V: Loomulikult siin on mängus mitmed faktorid, aga ma olen kindel, et esimesel lapsel oleks parem tervis. Isegi kui ta saaks näiteks leetrite nakkuse, ütleme üheksa aastaselt, siis see mööduks kergemini kui teisel lapsel. Igaljuhul ma “paneks oma raha” esimesele lapsele.

K: Kaua te töötasite vaktsiinidega?

V: Väga kaua. Rohkem kui kümme aastat.

K: Kui nüüd tagasi vaataksite, kas siis suudaksite leida ühtegi põhjust, miks mõelda, et vaktsiinid on edukad?

V: Ei. Ei suudaks. Kui mul oleks praegu laps, siis oleks vaktsineerimine viimane asi, mida ma laseks talle teha. Ma koliks ära kasvõi, kui vaja oleks. Muudaks nime, kaoks. Koos oma perega. Ma ei ütle, et nii peaks toimuma. On loomulikult alati võimalused, kuidas seda nö graatsiliselt vältida, kui tunned süsteemi. Alati võib keelduda sellest usulistel või filosoofilistel põhjustel. Aga kui vaja oleks, siis koliks ära.

K: Kuid siiski on kõikjal lapsi, kes saavad vaktsiine ja paistavad olevat täie tervise juures.

V: Just nimelt – paistavad olevat. Võime ju rääkida lastest, kes ei suuda keskenduda oma õpingutele. Võime rääkida lastest, kelle käivad peal erinevad tujuhood. Võime rääkida lastest, kelle psüühika pole korras. Ma tean, et nendele asjadele on erinevaid põhjuseid aga vaktsiinid on kindlalt üks põhjus. Mina ei riskiks. Ja ma ei näe ka, miks peaks olema valitsusel selles suhtes viimane sõna. Valitsuse mõttes meditsiin on vastuoluline asi, nagu ma olen näinud. Saad kas ühe või teise variandi, aga mitte mõlemat korraga.

K: Seega peaks olema nö võrdsus?

V: Jah. Las need, kes tahavad vaktsineerivad ja need, kes ei taha ärgu vaktsineerigu. Antud hetkel see pole kaugeltki niimoodi. Ja kui tegemist on lastega, siis on vanemad need, kes otsuse teevad. Aga kuidas on selle lapsega, kes suri peale DPT (difteeria-teetanus-läkaköha) vaktsineerimist? Millise info alusel tegid tema vanemad selle otsuse? Seda kaaluti kindlasti tõsiselt, aga see informatsioon polnud tõeline.

K: Meditsiini PR-inimesed hirmutavad lapsevanemad surmani ära, et mis siis juhtub kui nad ei vaktsineeri oma lapsi.

V: Nad panevad vanemaid ennast tundma nii nagu vaktsiniidest keeldumine oleks kuritegu. Seda võrdsustatakse halvaks lapsevanemaks olemisega. Sellega saab võidelda andes paremat informatsiooni. Iga inimese enda kohus on selle kohta otsus teha. Meditsiini kartell on kindel, et hirm saab võitu.

Dr. Mark Randall on vaktsiinide uurija pseudonüüm, kes töötas aastaid USA ühes suurimas vaktsiinide laboris Rahvuslikus Tervishoiu Instituudis. Ta jäi pensionile eelmisel aastakümnel, kuna teda ajas “iiveldama” see, mis ta avastas vaktsiinide kohta. Nagu te teate, siis nomorefakenews algusega ma olen rünnanud kogu seda teemat vaktsiinide ebaturvalisuse ja efektiivsuse suhtes. Mark on olnud üks minu allikatest selles suhtes. Ta on olnud veidi tõrges rääkima, aga nüüd, kui vaktsiinid tehakse kohustuslikeks, siis ta otsustas murda vaikuse. Ta elab mugavalt pensionil, aga nagu ka paljusid teisi minu allikaid, on teda hakanud vaevama südametunnistus. Mark on igati teadlik meditsiini kartelli püüdlustest rahvastiku vähendamisel, mõttetegevuse kontrollimisel ja üleüldisel rahvastiku debiliseerimisel.

Sheri Nakken, R.N., MA

Vaccination Information & Choice Network, Nevada City CA & Wales UK

vaccineinfo@btinternet.com

PO Box 1563 Nevada City CA 95959    530-740-0561 Voicemail in US

http://www.nccn.net/~wwithin/vaccine.htm

SIIN ÖELDU POLE MEDITSIINILINE EGA KA JURIIDILINE NÕUANNE.

OTSUST VAKTSINEERIDA VÕI MITTE SAATE TEHA AINULT TEIE ISE.

===================================================

Ingri Cassel, President

Vaccination Liberation - Idaho Chapter

P.O. Box 1444

Coeur d'Alene, ID 83816

(208) 255-2307 / 765-8421

vaclib@coldreams.com

www.vaclib.org

"Õigus teada, Vabadus keelduda"

allikas: JON RAPPOPORT  http://www.nomorefakenews.com/

http://web.zone.ee/iamfree/k.htm

FILM "Vaccination - the hidden truth (1998)"   http://video.google.com/videoplay?docid=8610554679207090010

MILLEST VAKTSIIN KOOSNEB!??? http://www.youtube.com/watch?v=ELx2eX_kM-w

NALJAGA PILGATES:  http://www.youtube.com/watch?v=OvQvz5uPPZk&mode=related&search=

http://www.zone.ee/vaktsineerimisest/   kahjuks hetke seisuga leht ei tööta.

http://web.zone.ee/iamfree/
« Viimasena muutis: 05 veebruar, 2009, 20:46 postitatud kasutaja tiiuk »

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Vaktsiinid
« Vastus #1 : 11 veebruar, 2011, 07:22 »
Vaksiinide kahjulikkusest meie foorumis veel siin: http://www.anastasia.ee/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1232048212

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Vaktsiinid
« Vastus #2 : 18 veebruar, 2014, 11:23 »
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest/   
Selle lehe uus aadress on:
http://web.zone.ee/vaktsineerimisest/

Aga leht on seisnud väga pikalt muutmata.

SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc