Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Toidu energetiseerimine.  (Loetud 2259 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Meckron

  • Uustulnu
  • *
  • Postitusi: 11
  • Sugu: Mees
  • "Las eluviis tõestab Sinu vaimsuse suurust."
Toidu energetiseerimine.
« : 03 aprill, 2010, 18:39 »
Praeguses nn "tsiviliseeritud ühiskonnas" leidub väga vähe toitu, millel on mõistlik energiatase ja mida kõlbab süüa. Üldiselt on võimalik hankida linnatingimustes mürgist toitu, kui aga satub mõni hea päev, võib leida ka mittemürgist, kuid siiski surnud toitu. Samuti sureb toit külmkapis. Kui mõõta või näha selle toidu biovälja, siis on see väike või mitteüllataval kombel olematu. See aga tähendab, et toidusisesed energiad on surnud seisus ja kui pole energia liikumist, pole ka Jõudu. Sellise toidu omastamiseks peab enda Jõudu kasutama, kuna selline toit on vaid materjal ning toidab vaid surnud keharakke. Kõikjalolev Isake aga Unistas kõik toidu sedasi, oma armsa lapse jaoks, et seal oleks Jõud ja Materjal tasakaalus, et ka keha tasandil tekiks Inimese igavikuline taaskehastumine - rakkude taaskordumine.
Inimesel on aga võimalus kadumaläinud Jõud toidu sisse tagasi kutsuda. Kutsuda Kõiksuse Valgust ja Jumalikku Õnnistavat Energiat toidu sisse. Lausudes et armastad seda ja täidad ennast tänudundega selle Jõu eest, mida see toit Sulle annab, tänu millele saad Maailmas head teha. Seda nimetati ajaloo jooksul mitmeti, kas siis toidu õnnistamiseks või ravirohu tegemiseks.
Samamoodi võib ka vett muuta elavaks, nii et see toidaks ja taastaks elavaid rakke, mitte surnuid.

Oleme mõõtnud vitsakesega toidu Jõuvälja enne ja pärast energetiseerimist ehk õnnistamist. Jõuvälja muutus toimub koheselt. Tõepoolest, mida siiram ja jumalikum on keskendumine ja taotlus, seda enam elujõudu pakub see toit või jook.

Kõik teavad, mida rääkis Anastasia seemnest taimekese kasvatamisest ja selle viljade väärtusest, siis see ongi sellepärast, et me nii palju oma Armastust taimele suuname ja terved kasvukuud õnnistame oma tulevast toitu. Aga kuna veel vähestel on see õnnistus - toituda omakasvatatust - siis soovitan vähemasti enne söömist toidule suunata oma kiirekest, et see energetiseerida kasvõi natukene nii, nagu oleks see Sinu jaoks kasvanud.

Isa lähedust ja Hinge Valgust kõigile teile, head kallid Inimesed!
« Viimasena muutis: 03 aprill, 2010, 18:49 postitatud kasutaja Warrior »

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc