Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: vasaku jalaga voodist ärkamine.  (Loetud 2638 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
vasaku jalaga voodist ärkamine.
« : 24 november, 2011, 20:29 »
Kindlasti nimõnigi on kuulnud ütlust "vasaku jalaga voodist ärkamine keerab kogu päeva jamaks"

Mis te arvate kust selline asi on tulnud ? Samas kui astuda iga hommik parema jalaga voodist välja ja teadlikult teavustada, et see toob terveks päevaks suurt õnne siis asi toimiks suhteliselt positiivselt  :)

Külaline

• Külaline
« Vastus #1 : 27 juuli, 2012, 09:47 »
Ärgates pannakse meile ette piltlikult menüü:   Kas valin hea päeva või keskmise või koguni halva päeva. Inimene, kes tunneb juba hommikul, et täna tal ei vea- suure tõenäosusega tal ei veagi too päev. Esimesed mõtted hommikul on kõige kriitilisemad. Peab harjutama endale sisse, et esimesed mõtted oleksid positiivsed. Mina valin iga päev hea päeva, olenemata, kas väljun voodist vasaku, parema või käte peal :)

Võrgust väljas Krissu

• Täis Liige
  • Sugu: Naine
« Vastus #2 : 01 jaanuar, 2013, 20:12 »
See on see ütlus, mida kuulsin palju aastaid tagasi, kui käisin ühe teadjamehe juures. Ta soovitas, et alati päeva alusta parema jalaga, ka koduuksest väljuda parema jalaga. Sellega on praeguseks hetkeks mul lood nii, et kas ma seda tahan/ei taha, usun/ei usu, ma teen seda automaatselt. Ja ma ei näe põhjust selle programmi muutmiseks, see on omamoodi lõbus mulle isegi. Tegelikult õpetas ta palju muudki, mis on ainult positiivne, nt igal hommikul peeglisse vaadates öelda endale, 7 korda: ma armastan sind.
Aga muidugi on palju mõttes kinni, ja olgugi siis nii, valingi teadlikult, igal hommikul, lõbusalt koostöös parema jalaga - fantastilise päeva!  <lill>  <vikerkaar>  :sun:

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
« Vastus #3 : 01 jaanuar, 2013, 23:07 »
Jaa kunagi seda jälgisin ja tundus nagu oleks õige, võimalik, et see on programm. Kuid suht hea minuarust, programeerid endale kohe päeva alguses, et terve päev läheb hästi :) siis ma tegin isegi sellist asja, et kui kogematta vasaku jalaga astusin siis astusin uuesti voodisse ja siis parema jalaga :)

Nüüd teen teist trikki, kui ärkan siis naeratan laialt ja tervitan kõike mis näen, see muudab ka päeva eriliselt imeliseks  :sun:

Võrgust väljas muusa

• Suur Liige
  • Elul ei ole lugu, elu on loomine.
« Vastus #4 : 02 jaanuar, 2013, 08:05 »
Mina olen kasutanud seda nippi, et  tervitan hommikuti päikest, tõstes talle paremat kätt ja öeldes tere.  :sun:

Võrgust väljas Krissu

• Täis Liige
« Vastus #5 : 02 jaanuar, 2013, 20:50 »
Hehhjaajaa, Priit minagi tegin seda  :D ma astusin uuesti voodist siis õige jalaga välja ja isegi läksin tuppa tagasi, et siis õigesti väljuda. Aga tegelikult see on armas ju kuidas me nagu beebid niimoodi areneme. Praegu on jah seda naljakas meenutada. Kuid hetkel minuga ongi nii, et ma ei mõtle sellele, see on automaatne, mu tütar vahel vaatab ja meenutab seda.
Kuid mõtlen praegu, et ma ei kasutagi enam midagi sellist, kuidagi on tekkinud selline pidev seisund ja usaldus, et olen nagunii hoitud ja armastatud. Hea tunne. Ahh eks kindlasti teate seda isegi kõikse pere siin  :)   <syda2>   :sun:

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc