Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Suguvõsa raamat  (Loetud 6102 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Suguvõsa raamat
« : 06 detsember, 2011, 14:37 »

Tsiteeri

/... /
- Muidugi mõtlevad, kuid kõik tumedate jõudude katsed on nüüd asjatud. Alanud protsess on juba pöödumatu. Inimesed õpivad tundma maapealset paradiisi. Sa ütlesid, et ma kõnelen lihtsaid sõnu. Vata, ma ütlen praegu kaks lihtsat sõna - ja osa pimedusest täitub valgusega. Ülejäänud olla hirmul, varjates oma nimesid, jäädes ilma oma taaskehastumise võimalusest. Aga sõnad on väga lihtsad: " SUGUVÕSA RAAMAT"

Suguvõsa raamat lk 194 -195

Suguvõsa raamat on teema millest võiks kindlasti palju rääkida ja sellest tuleb kindlasti eraldi lehekülg meie lehele http://anastasia.ee/raamatud/suguvosa-raamat-ehk-perekonna-kroonika/
« Viimasena muutis: 17 oktoober, 2012, 12:10 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #1 : 06 detsember, 2011, 14:51 »

Üks mõttekene tahab ka selgitust, ma pole küll uurinud foorumist, ent suguvõsa raamat tahaks minu jaoks konkreetsemat "pilti" saada.

Missugune ta võiks välja näha, millest teha, kaaned, paber, kujundus, mida kõigepealt kirja panna jne. Nii tore kingitus on teha endale ja kogu suguvõsale jõuludeks raamat!

Kaunist rõõmurohket olemist!
Marge

Hea kui suguvõsa raamat oleks kvaliteetne ja vastupidav, võibolla ise valmistada see :)
Puust kaaned võiksid olla ja selline mis saaks nööridega võibolla kinni tõmmata, siis ei saa paberid niiskuse ja muu halbade mõju käes kannatada...
Ma olen selle küsimuse peale isegi ennem mõelnud, et milline see peaks olama, kuid pole veel jõudnud kirjutama hakata... muidugi tunnen, et see oleks viimane aeg... ma tegin koha anastasia- Est leheküljele: http://anastasia.ee/raamatud/suguvosa-raamat-ehk-perekonna-kroonika/ muidugi infot oleks sinna palju vaja panna, et pilt oleks võimalikult selge sellest...

Aga niikaua võib lehitseda raamatust kilde:

Suguvõsa raamat  lk 195
Uus tsivilisatsioon lk 147
siis mäletan... kui Vladimir sõitis kuhugi, Kreeka vist oli ja kohtus seal Anastasiaga siis nad arutlesid ka selle teema üle...

kui kellegil on ideid või kogemusi raamatute ehitamisega siis olge head jagage :)
« Viimasena muutis: 06 detsember, 2011, 15:27 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Kristiinag

• Super Liige
  • Sugu: Naine
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
Suguvõsa raamat
« Vastus #2 : 21 detsember, 2011, 22:52 »
Kas keegi on alustanud juba raamatu kirjutamisega?
Mina üritan just ritta seada mõtteid, mis sellesse olulisse kirjutisse minna võiks ..

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #3 : 17 oktoober, 2012, 12:09 »
Kas keegi on alustanud juba raamatu kirjutamisega?
Mina üritan just ritta seada mõtteid, mis sellesse olulisse kirjutisse minna võiks ..

Võtsin hoogu, aga alustus tehtud, ma arvan, et nüüd oli see õige aeg, sellest ma teavitasin ka oma Blogis

Pikalt mõtlesin, et mis formaadis seda teha, kas osta mõni raamat või ise köita. Lõpp otsus tuli selline, et voltisin tavalised A4 paberid kokku, ehk üks lehekülg A5 siis... nõelaga köidan umbes 3-5 lehte kokku millest tulevad pakikesed ja siis need pakid köidan omakorda kokku. See on selline väike mugav ja lihtne juurde teha,
Avastasin, et poes on müügil ka valged vihikud mis on sama mõõduga aga klambriga juba kokku köidetud, 12 lehte ja hind 8 senti.
« Viimasena muutis: 17 oktoober, 2012, 12:13 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #4 : 27 detsember, 2012, 15:30 »
Nii loodan, et mina ainukesena ei kirjuta seda raamatut... just olid ju huvitavad sündmused nagu nn maailma lõpp ja muud huvitavat mida paljud uskusid... see on väärt materjal raamatusse kirjutamiseks  :hee: Nii huvitav on mõelda kuidas tuleviku põlved neid ridu loevad  :)

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #5 : 27 detsember, 2012, 17:03 »
saavad naerda meie totrate kartuste üle ja eriti demokraatia üle, nagu meie tänapäeval naerame kommunismi üle ;D
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

Võrgust väljas muusa

• Suur Liige
  • Elul ei ole lugu, elu on loomine.
Suguvõsa raamat
« Vastus #6 : 27 detsember, 2012, 17:37 »
 Jah, kuidas tunnistada tulevastele põlvedele, et meie elanikkond ostis kokku haigetes kogustes näiteks nüüd tikke ja küünlaid, et apokalüptiseks valmistuda. Kui lugeda meediat, siis igasugu rumalusi tehti hiljuti ikka karjakaupa. ;D

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #7 : 27 detsember, 2012, 18:06 »
Jah, kuidas tunnistada tulevastele põlvedele, et meie elanikkond ostis kokku haigetes kogustes näiteks nüüd tikke ja küünlaid, et apokalüptiseks valmistuda. Kui lugeda meediat, siis igasugu rumalusi tehti hiljuti ikka karjakaupa. ;D
Jah täpselt, muidugi ajalool on kalduvuis korduda niikaua kui sellest õpitakse, näod ja ruum natuke muutub kuid sama jama on kordunud aastatuhandeid ja rohkemgi...

Maailma lõppusid püütakse kuulutada iga natukese aja pärast :) Siis on jälle kõik põnevil et kas nüüd tuleb ? Kuid mul oleks küll huvitav luguda vanema raamatust, et kuidas eelmiste maailmalõppude ajal asjad olid :)

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #8 : 27 detsember, 2012, 19:18 »
et maailmalõpp ei lähe kunagi moest?  ja kui see lõpuks peaks saabuma siis inimesed enam ei usu sellese ja saavad hukka ::)

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #9 : 27 detsember, 2012, 19:49 »
et maailmalõpp ei lähe kunagi moest?  ja kui see lõpuks peaks saabuma siis inimesed enam ei usu sellese ja saavad hukka ::)
Kui tulebgi siis sel pole enam mõtte energiat ei selle läbi ei saagi äkki tulla :) Aga viimastel päevadel pöörati see igatahes väga naljaks ja huumoriks ära...

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #10 : 27 detsember, 2012, 21:21 »
Selles oht seisnebki, paljud inimesed muutuvad ülbeks ja hakkavad arvama et on puutumatud. See muudab väga haavatavaks.

Võrgust väljas Kristiinag

• Super Liige
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
Suguvõsa raamat
« Vastus #11 : 28 detsember, 2012, 18:46 »
Kui teha tõesti puidust kaaned, siis mis võiks olla köite materjal mis püsiks väga kaua ja neid kaasi koos hoiaks. Mis te arvate?
Ma olen kamminud poode ikka väga palju ja on raske leida paksu tühja märkmikku- raamatulaadset. Kas keegi teab müügikohti ka äkki, kust leida veel võiks? Kontoritarvete poodides ei leia...  ???

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #12 : 28 detsember, 2012, 18:56 »
proovi kunsti ja käsitööpoodidest, laatadelt. internetist e-bay ja etsy.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Suguvõsa raamat
« Vastus #13 : 28 detsember, 2012, 23:44 »
Kui teha tõesti puidust kaaned, siis mis võiks olla köite materjal mis püsiks väga kaua ja neid kaasi koos hoiaks. Mis te arvate?
Ma olen kamminud poode ikka väga palju ja on raske leida paksu tühja märkmikku- raamatulaadset. Kas keegi teab müügikohti ka äkki, kust leida veel võiks? Kontoritarvete poodides ei leia...  ???

Ma arvan, et kõige parem ise teha nii kõige õigem energia sees, teine võimalus lasta tuttaval käsitöömeistril teha  :)

Köieks ma soovitaks näiteks kanepiköit !

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc