Eesti Anastasia Foorum

Hääletus

Kui palju tõde on Sinu meelest Vlarimir Megre üles kirjutatud Anastasia õpetuste raamatuseerias?

100% puhas kuld
8 (80%)
70% tõde, ehk suurema enamusega ma nõustun aga mõnes teemas kahtlen
1 (10%)
50% tõde ehk umbes poolega olen nõus, kuid umbes sama palju asetan küsimärgi alla
1 (10%)
30% või vähem, sest enamus tundub jabur kuid seal on ka mõned head mõtteterad
0 (0%)
5% ja vähem, sest ma ei ole lugenud ja ei huvitu samutu, kuna tuttav ütles, et see ei vääri lugemist või lihtsalt ei tõmba
0 (0%)

Teisi hääli : 10

Autor Teema: Hääleta! Kui palju tõde on Sinu meelest Vladimir Megre raamatuis?  (Loetud 1842 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kristiinag

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Naine
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
JULGELT HÄÄLETAMA!
Me tahame kõik teada, kui palju me siiski nendes raamatuis kirjutatut usume??  :D

Võrgust väljas Priit

• Admin
  • Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Kuld mis kuld  :) panin 100%

Võrgust väljas seedridaam

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Ma pole kõiki lugenud, sellepärast panin 50% ;)

Võrgust väljas Humanoid

• Noor Liige
  • **
  • Мой адрес CCCP
Kelle jaoks, mis on tõde. Ja mis see teadmine annab või ei anna. Mis sa arvad kui ütlen nii: Kõik on tõde, või, pole olemas tõde. Või, 50% on tõde ja 50% ei ole tõde - see oleks loogilisem sest kui ühte oleks rohkem/vähem kui teist, siis eksistentsi poleks. Ja isegi see "poleks" on vale ja samas õige. Nii kaua kui käib hindamine, sildistamine jne, tammume me ikka samas olemises aga kõik on elu ja liikumine. Inimkeeles on võimatu midagi sügavuti öelda sest see annab alati mõistmiseks 2 otsa.  Mõelge... või pigem tunnetage... Ka Tema räägib vaikuses!
"Asjad ei ole kunagi iseenesest halvad, tähtis on, kuidas sa neid võtad."

Võrgust väljas Paul

• Admin
  • Uustulnu
    • Paul Nurme
See tõe väljaselgitamine ei anna vast suurt midagi, sest vastus sõltub taustsüsteemist. Tõde selgub iga inimese hinges eneses, ehk kas see info resoneerub kellegiga või mitte. Minu taustsüsteem lasi mul seda tõde tunnetada täiel määral :-)

SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc