Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Tõeline Armastus  (Loetud 1812 korda)

0 Kasutajat ja 2 Külalisi vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kristiinag

• Super Liige
  • Sugu: Naine
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
Tõeline Armastus
« : 03 märts, 2012, 20:26 »
Kõndides täna ilmekaunis helisevas metsas kus päike säras juba nagu kevad hakkaks saabuma, tekkisid tunded-mõtted seoses hetkel kogetuga ning olulise teemaga mu elus,milleks on armastus.

Tekkis järsk mõttelõng ja taipamine, kuidas tõeline Armastuse atmosfäär algab iga enda indiviidi seest ning väljendub tema elus- teda ümbritsevas maailmas. Olgu me üksinda või paaris.
Iga inimene loob enda ümber ruumi, olgu ta toas või õues. Teatud laadi energia, mida tunnetavad ja näevad ka teised.
Inimene loob enda ümber sellise atmosfääri, mis on tema sees. Armastus tuleb alati enda seest ning peegeldub välispidides maailmas.
Tooksin näite, kus kaks kaunist hinge unistavad oma põliskodust kusagil lagendikul või metsatukas ning praegu elavad korterelamus, kus mõlemil on kiire elutempo mis hõlmab tööd/trenni/makse/laene jne... Nad arvavad, et armastuse atmosfäär tekib alles siis, kui nad on leidnud oma ideaalse maalapikese ja viimaks ometi selle jaoks aega leidnud oma kiire elu kõrvalt.
Nad arvavad, et "kannatame praeguse elustiili ära ning siis läheb asi alles ilusaks".."küll tuleb õige tunne siis kui looduse rüppe jõuame"..

Tõeline Armastuse Armosfäär on juba Minu ja Sinu ümber, praegu ja igal pool kus sa oled. Kui on. Sa lood seda kõikjal ning kõikjal on selleks võrdsed võimalused ja tingimused. Seda tuleb teadlikult kutsuda ja lasta tal enda juurde tulla..Looduses saab see lihtsalt laialdasemalt õitseda, ma tunnen...
Tunnen, et iga inimene peaks endas avama armastuse kanali, mitte eeldama, et välismaailm või teine/teised inimesed teda ilmtingimata armastama peaksid.
Ärme eelda, et meid keegi peaks armastama. Armastame ise ning näeme, kas see peegeldub meile tagasi meie kaaslaselt, lastelt, väliselt või mitte ja kui ei peegelda piisavalt siis armasta rohkem.. ava end rohkem, keskendu armastusele rohkem ning võta selleks tõeliselt aega ja püendumust, et ta saaks Su ellu tulla.
Julge olla avatud armastama ning iga hinna eest teadlikult looma seda tunnet enda sisse ja tooma seda välja- oma kodusse ...läbi õrna käitumisviisi ja hooliva suhtumise, toimimisviiside, helide, lõhnade.. ja sama suhetesse. Sõnades, siirastes soojades puudutustes ( näiteks pai!) ning naeratustes, millel ei ole muud tagamõtet, kui vaid siiras " ma märkasin sind, ja Sa oled mulle armas".. Märkamises, tähelepanemises, kuulates..kuulatades...

Meil on kõigil armastuse puudus... aga armastus on nagu sõber- kutsu ja hooli temast ning ta ei lahku su kõrvalt iial..

Armastavaid tundeid, mõtteid ja kogemusi soovides...

Pole minu meelest elus olulisimat asja.. see tõttu soovisingi oma mõttelendu Teiega jagada...
 :)

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc