Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kodusünnitus - Ema sai mõtte Anastasia raamatutest  (Loetud 2808 korda)

0 Kasutajat ja 4 Külalisi vaatavad teemat.

Võrgust väljas Lapsesuu

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • ....
Eesti saitidel Megre teoste kohta materjali otsides sattusin naistemaailma lehele. Leidsin väga huvitava artikli kus kodus sünnitanud naised jagavad oma meeldivaid kogemusi. 
Ühe kodus sünnitanud ema kogemus on järgmine.

Kuidas jõudsite mõtteni kodus sünnitada?

Eva: Mina lugesin Vladimir Megre Anastasia-raamatuid, kust sain mõtte, et mu laps võiks eostamisest alates kasvada oma tillukesel kodumaal. Kodussünnitus oli selle loomulik osa.

Kuidas sünnituseks valmistuda

Eva: Minu kogemused on erinevad. Kui teist last oodates mõtlesin, mida võiks vaja minna ning mida peaksin teadma, siis kolmanda lapsega keskendusin oma peas toimuvale. Olen veendunud, et igaühes meist on vähem või rohkem ürgnaist.

Mees toeks

Eva: Kaasa toetus on ikka pigem tehnilist laadi. Mina teadsin, et sünnitan kodus, on seal siis mees või mitte. Ehk võiks mehel olla ka mingeid teadmisi, et hädaolukorras oleks ta adekvaatne abi kutsuma.

Kas kodussünnitus = peresünnitus?

Eva: Tütar Helena nägi Hannat kohe pärast sündi. Tema küttis issiga katelt sellal, kui Hanna sündis.

Assisteerimata kodussünnitus

Eva: Teise lapsega mõtlesin, et sünnitan üksi, aga kujunes vastupidi. Hea oli saada tuge kogenud ämmaemandalt. Samas jäi omavastutusest puudu. Kolmanda lapsega plaanisime abijõudu kutsuda, kuna issi pidi tegelema väikese Helenaga. Ent ämmaemand jõudis kohale hiljem, nii et sünnitasin siiski üksi – saingi tunnetada oma jõudu ja kogeda sünnituse võimsust.

Kodusoojuses sündinud
kirjutas Kairit Lillepärg ajakirjas Pere ja Kodu , lisatud 22 august 2007

http://www.naistemaailm.ee/artikkel.php?id=8990&hi=helen+alum%E4e&k=1
« Viimasena muutis: 28 jaanuar, 2010, 22:49 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas yeritoss

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Mees
    • สมัคร gclub
Kodusünnitus - Ema sai mõtte Anastasia raamatutest
« Vastus #1 : 19 august, 2015, 12:06 »
I know that I will listen to you.