Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Milllised treeningud meie lastele sobiksid..  (Loetud 2693 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas anneliblue

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Milllised treeningud meie lastele sobiksid..
« : 04 mai, 2012, 00:02 »
Millistele treeningutele oma lapsed pannud olete? võtluskunstid nagu õpetavad küll keskendumist jms head ja karate aitab ehk välja tuua selle agressiivsuse mis sees pulbitseb aga mind häirib see sõna-võitlus..siis õpetatakse kellegi vastu võtlema aga tahaks pigem et õpiks kuidas ka ilma võitluseta saab.. samas sarnane ravib sarnast..ratsutamist olen mõelnud trennina aga miskit tahaks veel oma pisikesele üliaktiivsele indigopisile ..ujumine oleks super sobiv aga basseinides ju nii kloorine ohtlik vesi.. et ikka lõpuks jookseks nagu hirv ja hüppaks nagu panter jne., kust selliseid looduslaste treeninguid-treenereid leida ;))
vot sellised mõtted ja küsimused aruteluks..
Armastuses ja Valguses..

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
« Vastus #1 : 04 mai, 2012, 08:33 »
Mul endal lapsi küll hetkel pole, aga arvan, et kui võtta ette võitluskunstid siis peab hea õpetaja olema kes suudab õpetada kunstide tegelikku olemust mille jaoks on need mõeldud jne. Võitluskunst on võimas füüsiline relv mille oskamine tuleb igati kasuks kui see on õigetes kätes.

Aga jah tantsimine, ujumine, orjenteerumine, võimlemine, võitluskunstid, ratsutamine, mängud jms on head füüsilised tegevused...

Üks sõber siin kõnnib käte peal aegajalt, huvitav vaadata ja trenn ka hea aga lapsed vist päris sellega hakkama ei saa ...

Võrgust väljas Ingrid

• Mode
  • Super Liige
  • ...
« Vastus #2 : 04 mai, 2012, 09:47 »
Võitluskunstide juures on tõesti oluline õpetaja valik. Korraliku õpetuse juurde käib iseloomuõpetus. Võitluskunste ei kasutata kunagi võitlemiseks või ründamiseks ja enesekaitseks ka ainult väga äärmisel juhul.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
« Vastus #3 : 04 mai, 2012, 13:26 »
Võitluskunstide juures on tõesti oluline õpetaja valik. Korraliku õpetuse juurde käib iseloomuõpetus. Võitluskunste ei kasutata kunagi võitlemiseks või ründamiseks ja enesekaitseks ka ainult väga äärmisel juhul.
Täpselt, ainult viimasel juhul enesekaitseks. Õpetaja peab oskama ka õpetust anda kuidas ilma füüsilise võitluseta olukordi lahendada. Tänapäva õpetajatest ma suurt midagi ei tea, olen kuulnud et peab rohkem jaapani keelt õppima ja traditsioonilisi teooria ajalugu pähe õppima... 

Kel kogemusi võib jagada...

Võrgust väljas Hele Päev

• Uustulnu
  • *
    • Mooni looduselood
« Vastus #4 : 16 mai, 2012, 07:53 »
Tere! Olen eelpool öelduga igati päri. Kunagi juhtusin rääkima ühe poisiga, kes oli üle 8 aasta karate-do trennis käinud. Kuna mind ennastki huvitas sel ajal eriliselt just idamaade filosoofia, siis hakkasin kohe sellest rääkima. Peagi selgus, et filosoofiast pole neile midagi räägitud või vähemasti mitte eriti, ainult jala ja kätega vehkimisest. Oliin niii pettunud, sest minu jaoks on kõigi nende võitluskunstide taga eelkõige just filosoofiline pool tohutult oluline ja üldse mitte löömine. Nii et ma ei tea... Ja tõesti - sõna "võitluskunst" ei tundu just väga nagu mingi "kunst", mida oma lapsele õpetada tahaks.
Loomulikult on tähtis eelkõige see, milliste valdkondade vastu laps ise huvi ilmutab, aga arvan, et pakuksin talle loovus- või kunstiringi või midagi liikuvamat - tantsimist või jalgpalli - et oleks lõbus ja samas looks lapse jaoks positiivset kujundit liikumisest. Ujumist ei soovitaks - vett klooritatakse - olen ise igasuguse ujulakultuuri vastu. Arvan, et see on sama mõttetu nagu magitraali ääres sörkimine.

Loodan, et leiate midagi mõnusat!  <lill>
Häid mõtteid ja ilusaid tegusid! :)

Võrgust väljas Monika

• Uustulnu
  • *
« Vastus #5 : 18 mai, 2012, 09:21 »
Mina arvan, et iga treening võib olla hea aga oluline on, et kes seda juhendab ja kuidas ta seda teeb:)))

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc