Eesti Anastasia Foorum

 

Autor Teema: Pendel ja Pendeldamine  (Loetud 20017 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Pendel ja Pendeldamine
« : 03 august, 2009, 12:00 »


Niisiis arutleme mis on pendel ja mis peab pendli juures silmas pidama?
Mulle edastati ka huvitav lehekülg mis tutvustab natuke pendlit, kuid se on info killuke aind, erinevaid uskumisi ja arvamusi on pendli kohta, siia võiks siis kirjutada pendli kohta infot ja jagada oma teadmisi ja kogemusi, arvata võib et ka paljud meie foorumi lugejad  kasutavad pendlit...


_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

alljärgnev jutt kopeeritud lehelt: http://www.vaimnekeskus-eesti.ee/073%20P%20e%20n%20d%20e%20l.htm
Autor: MTÜ Vaimne Keskus Eesti


[size=12]Pendel[/size]

Pendel on inimkonna ajaloos juba väga ammu leiutatud vahend teabe saamiseks peenmateriaalsest maailmast, maailmast, mis võngub suurema sagedusega.

See on lihtsalt nööri või niidi otsa riputatud raskus, mille abil vaimse Teadvuse küllaltki nõrgad mõjud inimese füüsilisele keha energiale, saavad pendli võnkumiste mõjul selgelt nähtavaks, kusjuures võnkumiste tekitamiseks kasutatakse inimese bioenergiat.

See teabe saamise vahend on pärit Vanast-Egiptusest, 2900. aastat enne meie aega.

Selle leiutise kinkisid inimkonnale positiivsed tulnukad, needsamad, kes ehitasid Egiptuse püramiidid.

Teave edastati preestrile nimega Toth.

Selle suure vaimse Teadvuse viimast inkarnatsiooni e. kehastumist teavad kõik vähegi kooliskäinud - Mikolaij Kopernik.

Muuseas see vaimne Teadvus on jälle kehastunud, nii nagu paljud teisedki, sellel ülemineku perioodil, kellest igaüks võite ka teie olla.

Maailmas on väga palju väärarusaamu sellest, mis siis paneb näppude vahel oleva pendli liikuma. Arvamusi ja arusaamu võib olla palju, kuid tõde saab olla ainult üks, ülejäänud saavad olla ainult selle tõe interpretatsioonid. (Seepärast ei soovitata, eriti veel alguses lugeda seda nn. Pendli raamatut väärarusaamade pärast).

Pendli abil - kaudu suhtlete te teie silma ja kuulmise jaoks nähtamatu peenmateriaalse maailmaga, millest koosneb kogu Universum ja seal paiknev kõrgem - vaimne elu (ka teie ise olete sealt pärit).

Pendli paneb liikuma  vaimne Teadvus, kasutades seejuures teie bioenergiat. (Nii, et kasutage iga võimalust, eriti veel päiksepaistelisel päeval, et laadida end bioenergiaga, sest pendli võnkeamplituud sõltub ka teie bioenergia kogusest).

Nendeks kes teie juures viibivad, võivad olla teie lahkunud sugulaste, sõprade vaimsed Teadvused - üldiselt need, kes teist hoolivad ja püüavad teid alateadvuse kaudu igapäeva elus aidata ja nõu anda.

Pendli kasutamise alguses on vaja kõigepealt selgeks teha elementaarne märkide süsteem selleks, et teineteisest aru saada, või õigemini, et teie saaksite temast aru.

Tema on teie Teadvuse Tasandil ja võib lugeda teie mõtteid enne nende formeerumist sõnaks ja seetõttu ei saa ta eksida teie mõtetes.

Siis, kui on selgeks tehtud, kuidas ta näitab JAH ja EI sõna korral, tuleks kindlasti küsida: "Kas sa oled Kristus - Teadvuses?" ja "Kas sa oled minu kaitsevaim?"  või “Oled sa mina ise, minu vaimne Teadvus?”.

Saades ühele neist küsimustest jaatava vastuse, võite jätkata täpsustamast märkide süsteemi.

Miks ma seda küsimust rõhutan, sest teiega võivad tulla rääkima ka teised vaimsed fragmendid - laste, abikaasa kaitsevaimud või juhuslikud möödaminevad vaimsed Teadvused.

Teil tekib vahetevahel vajadus selgeks teha, kes teiega vestleb, selleks et aru saada kui täpsed vastused võivad olla.

Õigeid vastuseid oma küsimustele saate te ainult vahetult enda kehastujalt, või siis teie kaitseingli poolt.

On väga palju küsimusi, millest tuleb teil ühesõnaliselt aru saada selleks, et ei tekiks teiepoolseid teistpidi mõistmisi.

Küsimusi tuleks sõnastada, eriti alguses, väga konkreetselt vastatavaid.

Hilisemalt, kui teie tajud ergastuvad, saate suhelda juba vabamas vormis

Ärge unustage küsimast
      
 • kas sa saad sellest rääkida?
 • kas sa võid sellest rääkida?
 • kas sa tead sellele küsimusele täpset vastust?
 • kas ma sõnastasin küsimuse valesti?
Üks tähtsamaid iseloomuomadusi, mida te peate arendama, on kannatlikkus.

Teie kärsitus võib viia väärarusaamistele ja häiretele teie energiakehas, mistõttu ka kontakt teiega, teie mõistusega on häiritud.

Vaimne Teadvus e. fragment kannab endas kõikide kehastumiste kogemusi, millele teil pole midagi kõrvale panna.

Samuti teab vaimne fragment, tänu teatavatele asjaoludele, teist alati paremini, mis on peamine ja mis on kõrvaline. Seda viimast, palun ärge häbenege küsimast.
Suurtest teadmiste vahest sugeneb pendeldamise tüüpolukord. Kuna te ei oska alati õieti küsida, ei rahulda teid ka vastus. Sellises situatsioonis põrkate kindlasti kunagi olukorrale, kus vaimne fragment oleks nagu valetanud.

            Vaimse fragmendi valetamisel on peamiselt 4 põhjust:

   
 •  tõde on teie jaoks liiga karm
 • tuleb siiski aru saada, et vaimne fragment pole teie teener ja et tema informatsiooni andmise eesmärgid on allutatud tema eesmärkide realiseerimisele materiaalses maailmas teie kaudu
 • vaimne fragment ei taha seekord teile üldse valetada, kuid on sunnitud seda tegema, sest te pole osanud küsida just selle tõe kohta, mida ta teile ilmtingimata edastada tahab. Siis juhib ta teid vastustega nõnda paradoksaalsesse punkti, kus vale kõrval ilmneb teile ka selline teave, mis sunnib teid küsima just seda, mida ta tahab
 • juhtub ka, et vaimne fragment võtab asja natuke mänguliselt (eriti kui te temaga suheldes olete kogu aeg surmtõsine). Kontrollib kõige süüdimatul kombel teie mälu või isegi lolli informatsiooni seedimisvõimet. Juhtub ka, et vaimne fragment vastab üht moodi ja ise sisestab teie teadvusse hoopis muud. Sellega kontrollib ta teie valgustatuse astet.
 • pendeldamine on valgustatuse arendamise kõige parem treening peale mediteerimist vaimsusele.
 • kui te pendeldamise kutsehaiguse käes olles ei viitsi enam ise mõelda ja hakkate kõiges vaimsele lootma, siis võib vaimne fragment teid valetamisega  korrale kutsuda.
           Jätke meelde ka seda. Teiega kontakteerunud vaimsete fragmentide eesmärgid on järgmised:
 • oma eesmärkide realiseerimine teie kaudu
 • nende vaimsele maailmale teada-tuntud tõdede edastamist füüsilisele maailmale, mida nad peavad vajalikuks
 • teie õpetamist ja kasvatamist
 • teie tervise tugevdamist, juhul kui te võtate neid kuulda
 • ja üks põhilisemaid eesmärke on aidata teid areneda vaimsuse teel.

Ja veel üks asi, kui te määrate pendli kaudu, vaimse fragmendi abil, toiduainete kõlblikkust, veesooni ja muud, siis pidage meeles järgmist.

Esiteks pole bioloogiline mõõteriist mitte teie, vaid vaimne fragment.
Pole vaja ehtida ennast võõraste sulgedega ja olla uhke enese nn. sensitiivsuse üle.

Teie sensitiivsuse ainukeseks mõõduks on teie valgustatuse aste.
Mida kõrgem see on, seda kergem on vajalikku infot edastada teie füüsilise keha mõistusele.

Ja mida valgustatum te olete, seda suuremaid võimalusi pakub teile vaimne maailm, lülitades sisse mingit laadi nägemise või kuulmise (muide neid on 100 varianti nägemise juures ja 5 varianti kuulmise juures).

Kuid, kui vaimne maailm annab teile selle võimaluse, siis Ta ka ütleb, mille jaoks te peate seda kasutama ja mida konkreetselt te peate tegema hakkama.

« Viimasena muutis: 14 august, 2009, 12:59 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #1 : 03 august, 2009, 14:04 »
Alljärgnev jutt kopeeritud lehelt:http://www.tervispluss.ee/artikkel.php?id=5891
Autor:Marika Jürgenson


Tallinna Õpetajate Maja korraldas kursused, kus kõik õppisid majatohter Rein Weberi käe all pendlit liigutama. Tuleb välja, et meist igaüks suudaks olla mingil määral omaenda kodu tervendaja.

Olin varmas kursustel saadud kogemusi-teadmisi kaasa saadud pendli, antennide ja tabelitega kodus järele proovima. Hiljem katsetasin omatehtud ja märksa kasinamate abivahenditega ning sain sama tulemuse. Seega saab igaüks enda energiaväljaga resonantsis olevad ebasoodsad kiirgusväljad kindlaks teha ja näiteks voodile, kui see peaks juhtumisi halva koha peal olema, tervislikuma paiga leida. Kõige tundlikum ja kindlam selles osas on pendel - iga ravitseja peamine tööriist. Kõige käepärasem on paraja suurusega (läbimõõduga poolteist-kaks sentimeetrit) puumuna, mis on riputatud puuvillase, umbes paarikümne sentimeetri pikkuse nööri külge. Selle saab puupärlist ise hõlpsasti valmistada. Pendlina töötab ka villase lõnga külge seotud kuld- või hõbesõrmus. Meistrimeeste valmistatud pendleid on müügil näiteks Loitsukelleris. Peale pendli läheb vaja ka pendlitabelit.

Tabel - pendli abiline

Kogenud pendlikasutajal on patakate viisi igasuguseid tabeleid, kujundeid ja jooniseid, mille kohal pendlit kõigutatakse ja selle kaudu teadmisi saadakse. Tabelid on eraldi füüsiliste, psüühiliste ja paranähtuste väljaselgitamiseks.

Algajale asjaarmastajale jätkub ühest enda joonistatud lehekesest. Selleks kõlbab kas valge vihikuleht või A4-formaadis paber. Leht võtke endale laiuti ette ja joonistage sellele ülespidi kaarduv poolring, mille vasakpoolsesse otsa märkige 0, keskele ehk otse ette 50 ja parempoolsesse otsa 100. 0 ja 50 vahe jagage viide võrdsesse ossa ning märkige neid eraldavate joonte otstesse 10, 20, 30 ja 40. Viiekümne ja 100 vahele aga vastavalt 60, 70, 80 ja 90. Ja ongi pendli abiline valmis.

Pendli häälestamine

Enne pendliga tööle hakkamist tuleb see kasutaja järgi häälestada, sest pendlivõnked ja inimese oma energeetilised võnked peavad olema kooskõlas.

Käed olgu soojad, ka pendlit võiks mõni hetk pihkude vahel hoida.

Häälestamiseks võtta pendlisaba umbes neljandiku või kolmandiku pikkuse pealt parema käe pöidla ja nimetissõrme vahele. Pikem nööriosa hoida ülejäänud kolme sõrme abil peopesas. Tabel asetada enda ette tasapinnale nii, et poolkaar joonistub väljapoole ja 0 on vasaku käe pool. Tõstke pendlit hoidev käsi umbes kujuteldava diameetri keskele. Pendlile tuleb nulli suunas väikene hoog anda, et ta võnkuma hakkaks. See käik tekitab kindlasti pettumust, sest kahtluseuss närib nagunii natuke hinges, et küllap seda pendlit ikka igaüks ise liigutab täpselt nii, nagu tahab.

Võin kinnitada, et pendlile tuleb nullisuunaline hoog sisse anda tõesti vaid omaenda energia säästmiseks. Pendel hakkaks tasapisi ka ise liikuma, kuid see kulutab hulga pendlihoidja energiast.

Kätt ei tohi hoida krampis ja küünarnukk olgu õhus. Mõneajase võnkumise järel on pendel endale meelepärase suuna leidnud ja jäänud teatud trajektoorile truuks. On üsna tõenäoline, et see ei ole täpselt 0 ja 100 vahel, vaid kusagil mujal. Nüüd tuleks kahe näpu vahel olevat pendlisaba natukesehaaval kas lühendada või järele anda. Vastavalt sellele muudab võnkumine kurssi. Kui edasi-tagasi liikumine hakkab toimuma täpselt mööda diagonaali 0 ja 100 vahel, on pendlisabal leitud kasutajale omane hoidmiskoht. Sinna võiks teha märke või sõlmekese, et iga kord saaks pendli just sellest kohast kätte võtta.

Voodile õige koht

Ärkvel olles suudab terve organism meid ümbritsevatele kiirgusväljadele vastu panna, magades on inimene aga teda pikemat aega mõjutava halva kiirguse vastu üsna kaitsetu. Kui voodi asub ebasobival kohal, hakkab see ühel või teisel viisil tervist mõjutama: tekivad väsimustunne, magamatus, valud, põletikud. Kodudoktorid ja bioenergeetikud määravad spetsiaalsete antennide abil täpselt ära maa kiirgusjooned ning oskavad need sentimeetrise täpsusega ka fikseerida. Pendli abil saab asjaarmastaja aga üldjoontes teada, kas voodi koht on tema jaoks halb, rahuldav, hea või õnnestunud.

Selleks asetage tabel enda ette kesk voodit ja esitage küsimus: kas magamiskoht on mulle soodne. Nõksutage pendel tabeli kohal 0-punkti suunas liikuma. Mõne aja pärast võngub pendel poolkaare mingil raadiusel, mida väiksemale numbrile see võnkumine osutab, seda ebasoodsam voodikoht.

Küsige sama ka voodi jalutsis ja peatsis. Võimalik, et mõni neist kohtadest on soodsam, mõni vähem soodus. Kui pendel hakkab mõne koha peal ringe tegema, tähendab see väga tugevat kiirgusvälja, milles korralik väljamagamine pole tõenäoliselt üldse võimalik.

Käige sama küsimusega läbi ka need toa osad, kuhu saaks voodi ümber tõsta. Arvata võib, et leiate palju paremaid paiku. Mina tõstsin suvilas voodi pendli näitamist mööda just sinna kohta, mille puhul olin tegelikult kogu aeg mõelnud, et see võiks õige magamispaik olla. Seega tekkis nii pendli võngutatud füüsilise kui ka minu enda tunnetatud psüühilise tasandi sobivus. Rein Weber rõhutas kursustel tihti, et naised leiavad sagedasti vaistlikult asjadele õige paiga, kuid kahjuks võivad nad ka vea teha, pannes ilumeelele vastavalt kõik pisiasjadeni õigesti paika, kuid jättes kahe silma vahele asja maise poole.

_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Leidsin ka Tuulepesa foorumist huvitavaid postitusi: http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=276

Autor: Kasutaja kaktus
Tsiteeri
/... / Pendliga nagu sõbraga suhtlemine on kindlasti õige. Samuti hästi toimib, kui pöörduda küsimusega mitte otseselt pendli. vaid Kõrgemate Vaimsete Õpetajate poole. Või kuidas keegi nimetab. Ja teha seda austusega ja viisakalt. Nali naljaks, aga kui hakkasin "tänan" ja "palun" kasutama, läksid vastused täpsemaks. /... /

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=281&highlight=pendel
Autor: Kasutaja sillerdaja
Tsiteeri
olen lugenud sellest, et edasijõudnud pendlimehed ei vaja enam füüsiliselt käeshoitavat pendlit, vaid istuvad rahulikult, panevad silmad kinni ja manavad 2 silma vahelisele alale otsmikul (kolmanda silma asukoht) silme ette visuaalse pendli, mille abil saab samamoodi vastuseid nagu tavalise pendligagi. kuna pendel ongi ju "käepikendus", mitte imeriist, sest vastused tulevad ju meie enda teadvusest, mitte pendlist endast. Aga selleks peab ikka ilmselt olema juba väga mitmeid aastaid pendlimeister.
« Viimasena muutis: 14 august, 2009, 13:01 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Kaledon

 • Noor Liige
 • **
 • Postitusi: 22
 • Sugu: Mees
 • Pilve peal, päikese käes.
  • MTÜ Ingliabi Selts
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #2 : 16 august, 2009, 11:00 »
Ka olen katsetanud ja täiesti töötab! Ma küll ei kasutanud pendlit vaid traati (millega veesooni otsitakse jne) aga sellega sai ka väga hästi. Eriti vahva oli jälgida õues puude ja taimed väljade suurusi. Ka päris naljakas oli mesilase liikumist "jälitada" fikseerisime traadi mesilase peale ja kui mesilane lillelt lillele lendas siis liikus traat kaasa! Saab ka jälitada sellega!! ;D
Ka näitas inimese iseloomujooned ja hinge vanuse ja muu taolise... see kogemus õpetas palju looduse ja enda kohta!

Veel üks imeline fakt. Mõõtsime tavalise kaevuvee välja enne ja peale õnnistamist... välja suurus pärast õnnistamist olenes inimesest endast ja tema puhtusest aga alati oli vee väli vähemalt 2 korda suurem. Mul vend suutis isegi õnnistada vee ligikaudu 20 x "võimsamaks"!
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

Võrgust väljas Lapsesuu

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 246
 • Sugu: Mees
 • ....
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #3 : 10 september, 2009, 10:21 »
Ise kasutan ka aeg-ajalt pendlit, kui mingi küsimus muud moodi vastust ei leia. Enne küsimusi olen alati proovinud testida, kas pendel ikka töötab ja kes mulle vastab. Pendliks kasutan ettejuhtuvaid asju, millest saab nööri läbi torgata. Ma arvan, et kui on enda esemed, siis ei tohiks vahet olla millega pendeldad.
Mu vend, kes sellistesse asjadesse üldse ei usu, tegi üpris raske klaaspendliga proovi ja see hakkas päris suurel kiirusel ja suure nurga all ringe tegema. Ju tal on siis suur lävi.

Küsimus, et kuidas seda kaevu õnnistatakse?
« Viimasena muutis: 10 september, 2009, 10:23 postitatud kasutaja Laps »

Võrgust väljas Kaledon

 • Noor Liige
 • **
 • Postitusi: 22
 • Sugu: Mees
 • Pilve peal, päikese käes.
  • MTÜ Ingliabi Selts
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #4 : 10 september, 2009, 12:34 »
Lihtsalt... lausud sõnad ja tunnetad kaasa. Midagi nagu... loed meie isa palve ja ütled "Õnnistan seda vett Isa nimel" või "taevane Isa, õnnista palun seda vett". Võid ka tunnetusega proovida ja ise nö enda nimel õnnistada :) ka töötab!!!
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile milles me elame. Paistame!

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #5 : 17 september, 2009, 10:53 »
Tsiteeri
loed meie isa palve
viskan siia selle palve kui keegi juhuslikult ei tea...

Allikas: Piibel Mattuse 6:9-13 (Lõik nimetusega "Meie Isa palve")

9. Teie palvetage siis nõnda: Meie Isa, kes oled taevas! Pühitsetud olgu sinu nimi; 10. sinu riik tulgu; sinu tahtmine sündigu nagu taevas, nõnda ka maa peal; 11. meie igapäevane leib anna meile tänapäev; 12. ja anna meile andeks meie võlad, nagu meiegi andeks anname oma võlglastele; 13. ja ära saada meid kiusatusse, vaid päästa meid kurjast; [sest sinu on riik ja vägi ja au igavesti! Aamen.] 14. Sest kui te annate andeks inimestele nende eksimused, siis annab teie taevane Isa ka teile andeks. 15. Aga kui te inimestele nende eksimusi andeks ei anna, siis ei anna ka teie Isa teie eksimusi andeks.
« Viimasena muutis: 23 september, 2009, 23:39 postitatud kasutaja Veedalane »

Võrgust väljas Liisike

 • Suur Liige
 • ****
 • Postitusi: 62
 • Sugu: Naine
 • ....
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #6 : 22 september, 2009, 19:11 »
Olen vahest proovinud küsida pendlilt, kui tunnen et ei leia ise vastust. Kuid alati on see, et kui küsin et kas võin küsida ja kes on jne, siis on alati vastuseks et ma ei tohi midagi küsida ja pean ise need vastused välja mõtlema. Vb ongi tegelikult nii parem, siis liigutan ise oma ajusid:D
 Aga ükskord küll kutsus "keegi" mind pendlilt küsida. Mul läksid järjest kolm suurt klaasnõud katki niimoodi, et ma ei vigastanud ennast üldse ja need nõud läksid täiesti pooleks. see asi tundus kuidagi kahtlane ja tuli selline tunne sisse, et pean pendlilt küsima. Ja siis mind hoiataski see "keegi" õnnetuse eest. Olin sellepärast kusjuures peaaegu kuuaega niimoodi kodus, et ei käinud kordagi tänaval. Õnnetus, mis pidi juhtuma, pidavat olema raske autoõnnetus. Niisiis istusin oma kuuaega kodus ära, nagu mul paluti ja siiani pole midagi juhtunud:) ..see kes muga rääkis, olevat mu esivanem olema, kuid mõnest teisest elust mitte praegusest.

Võrgust väljas Liisike

 • Suur Liige
 • ****
 • Postitusi: 62
 • Sugu: Naine
 • ....
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #7 : 22 september, 2009, 19:14 »
Mul pilt ka ühest nõust, mis kujtab väga inimese nägu kuid ma kahjuks ei saa aru kuidas siia panna pilti  :P

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #8 : 22 september, 2009, 21:24 »
Tsiteeri
Mul pilt ka ühest nõust, mis kujtab väga inimese nägu kuid ma kahjuks ei saa aru kuidas siia panna pilti  :P

Pilte võib alati mulle saata meilile valguskera@gmail.com ja siis panen üles ;)

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #9 : 23 september, 2009, 23:35 »
Tsiteeri
Olen vahest proovinud küsida pendlilt, kui tunnen et ei leia ise vastust. Kuid alati on see, et kui küsin et kas võin küsida ja kes on jne, siis on alati vastuseks et ma ei tohi midagi küsida ja pean ise need vastused välja mõtlema. Vb ongi tegelikult nii parem, siis liigutan ise oma ajusid:D
 Aga ükskord küll kutsus "keegi" mind pendlilt küsida. Mul läksid järjest kolm suurt klaasnõud katki niimoodi, et ma ei vigastanud ennast üldse ja need nõud läksid täiesti pooleks. see asi tundus kuidagi kahtlane ja tuli selline tunne sisse, et pean pendlilt küsima. Ja siis mind hoiataski see "keegi" õnnetuse eest. Olin sellepärast kusjuures peaaegu kuuaega niimoodi kodus, et ei käinud kordagi tänaval. Õnnetus, mis pidi juhtuma, pidavat olema raske autoõnnetus. Niisiis istusin oma kuuaega kodus ära, nagu mul paluti ja siiani pole midagi juhtunud:) ..see kes muga rääkis, olevat mu esivanem olema, kuid mõnest teisest elust mitte praegusest.
oi väga huvitavad juhtumid kohe  :-? Ega mulgi annab pendel vahest suht ähmaseid vastuseid kuid vahest tugevamaid, kuid kõige kõige parem on ikka ise oma peaga välja mõelda, muidu võib inimene pendlist sõltuvaks muutuda j võib efekt tekkida et pendli tagune maailm juhib hoopis inimest...

Võrgust väljas Illart

 • Suur Liige
 • ****
 • Postitusi: 59
 • Sugu: Mees
 • ....
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #10 : 24 september, 2009, 15:42 »
Hei
Olen samuti pendlit kui sellist kasutanud erineval moel.
Annaks mõned soovitused.
Pendel on kui seierid kella peal, mehanismid mis liigutavad seda on mujal, peidus.
Võtke asja kujundlikult.
Kui te midagi küsite siis mõelge hästi kelle käest, pendel ise on lihtsalt abi vahend info kujustamisel.
Nii et pendli enda käest midagi oleks küllaltki abstraktne midagi küsida.
Pöörduge Jumala poole.
Jumalaid on palju siin tähtedevahelises vaakumis.
Seega vastajaid on samuti palju, ehk mingi kavalam kujundaja on mõnele süsteemi Jumalale ka teiseks nimeks, ehk liig nimeks juba aastakümneid tagasi teadlikult Pendel pannud.
Pöörduge just selle Jumala poole kes teid siia on loonud, selle Jumala poole kes Anastasia on loonud, selle Jumala poole kes selle Planeedi kogu loodusega loonud.
Mõelge sellele.

Võrgust väljas Priit

 • Super Liige
 • *****
 • Postitusi: 1152
 • Sugu: Mees
 • :)
  • Eesti Anastasia lehekülg
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #11 : 25 september, 2009, 07:50 »
Tsiteeri
Hei
Olen samuti pendlit kui sellist kasutanud erineval moel.
Annaks mõned soovitused.
Pendel on kui seierid kella peal, mehanismid mis liigutavad seda on mujal, peidus.
Võtke asja kujundlikult.
Kui te midagi küsite siis mõelge hästi kelle käest, pendel ise on lihtsalt abi vahend info kujustamisel.
Nii et pendli enda käest midagi oleks küllaltki abstraktne midagi küsida.
Pöörduge Jumala poole.
Jumalaid on palju siin tähtedevahelises vaakumis.
Seega vastajaid on samuti palju, ehk mingi kavalam kujundaja on mõnele süsteemi Jumalale ka teiseks nimeks, ehk liig nimeks juba aastakümneid tagasi teadlikult Pendel pannud.
Pöörduge just selle Jumala poole kes teid siia on loonud, selle Jumala poole kes Anastasia on loonud, selle Jumala poole kes selle Planeedi kogu loodusega loonud.
Mõelge sellele.
selles mõttses on tegelt, sul väga hea mõte,  :)

Võrgust väljas Liisike

 • Suur Liige
 • ****
 • Postitusi: 62
 • Sugu: Naine
 • ....
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #12 : 02 oktoober, 2009, 11:28 »
Tõesti väga hea mõte:) ..polegi kunagi niipidi mõelnud.
« Viimasena muutis: 02 oktoober, 2009, 16:21 postitatud kasutaja liisi »

Võrgust väljas margus

 • Uustulnu
 • *
 • Postitusi: 2
 • Sugu: Mees
 • Olen õnnelik :)
Re: Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #13 : 29 märts, 2011, 15:54 »
pendel on üks elu osa sest,et see määrab
kogu ormooni . armastust ja hellust saab pendeliga saab
teada 


alb energia on  suure kaarega hea taja on väike

Külaline

 • Külaline
Pendel ja Pendeldamine
« Vastus #14 : 27 juuli, 2012, 09:56 »
Pendli paneb liikuma keha mikrovõnkumine, mida inimese silm ei erista. Meile tundub, et käsi on paigal. Tehke katse: joonistage rist, üks telg on JAH, teine telg on EI . Pange pendel keskkohta ja tõstke see mõned cm üles. Nüüd mõelge intensiivselt peas: ei ei ei ei ei ei ei ei. Vaadake kuhu poole pendel liikuma hakkab. Efekti saamiseks mõelge pärast seda: jah jah jah jah jah jah  ja te veendute et pendel muudab mõttejõul suunda. Alateadvus paneb silmale märkamatu võnkumise teie poolt mõeldud suunas tööle. Seetõttu, kui te pendliga vastust otsite ja vastuse ka saate, on see teis alateadlikult juba ammuilma olemas olnud. Mõnikord on hea teadlik mõistus maha jätta ja saada teada, mida sa tegelikult tahad. (Meeldib see sulle või mitte). Kui teine inimene nõus on, siis töötab ka hästi valedetektorina  :)

 

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc