Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Väikeste näokeste lisamine foorumis ( Smileys ja Emotions )  (Loetud 4419 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Mul hea meel teatada, et mingi aeg tagasi lisasin portsu väikseid näokesi foorumisse. Need on mõeldud selleks, et saaks ennast väljendada ka pildikeste abil :) Kui on ideid veel mõne huvitava näokese lisamiseks võib mulle märku anda.

Ma jutustaks natuke ka süsteemis foorumis, siin on 2 tabelit, üks on nähtaval ja teine on peidetud kujul ehk popup aken.

Postitusel nähtaval alal olevaid näokesi saab lisada kui klikid lihtsalt pildikese peale ja näoke läheb sinna kus sul tekstis oli viimati vilkuv jooneke ehk kus su tekst viimati poolikuks jäi. Muidugi saab seda alati ümber tõsta  näiteks koolon ja sul tähendab naerunägu  :)

Teine tabel mis on peidetud asub nähtava tabel all oleval nupus [rohkem]
Edukat näokeste kasutamist.  :p2ike:

Toon välja mõningad näokesed....

:) ;) :D ;D <wow> :( :o 8) :-\ ??? ::) :P <puna> :-X :'( <v6ibolla> <syda2> <rull> <vikerkaar> <lill> :sun: <neiu> :vhea: <kallid> :vilin: :t2nu: :vanake: :luuaga: :Yess: :armunud: :inglike: :ingel: <ingelik> :hea: :ei: :v6lur: :jipi: :tants: :tantsi: <syda> :-* :its: :s6ber: :kitarr: :hipi2: :tantsin: :maal: :tiivad: :p2ike: :eesti: :roosa: :kiik: :wow: :kudumine: :syda: :tere: :lehva: :karje: :ei l2he: :ei!: :kartus: <lilleke> <kalli> :kitarr2: :6nne: :harf: :hipi: :happy: :idee: :laul: :y&y: :oun: :kitarist: :hirm: >:( :lill: :allaa: <mõte> :muusika:

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Väikeste näokeste lisamine foorumis ( Smileys ja Emotions )
« Vastus #1 : 26 detsember, 2012, 17:07 »
Meisterdasin paar näokest juurde  :)
Selline keele näitaja  ::P - Selle inspiratsioon tuli Skypist, kus ta nii naljakalt keelega näitab... ja see hüppaja :Heee: Tunne oli, et sellist oleks vaja... vahepeal tahaks rõõmust hüpata :hee:
« Viimasena muutis: 26 detsember, 2012, 17:11 postitatud kasutaja Priit »

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc