Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Kujunditega mõjutamine.  (Loetud 3023 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Kujunditega mõjutamine.
« : 12 juuni, 2012, 11:07 »
Olen juba mitmeid päevi näinud internetis ringlemas pilti kus öeldakse, et eesti suve tekkimine ebaõnnestus ja saavutas ainult 44% ning kindlasti selle sedeli piirkonnas ei ole suvi kätte saadav...
Algne pilt

Ma saan aru, et see on nali ja visatakse huumorit ilma kohta, sest vahepeal tuleb ka vihma ja mõndadele tundub see katastroof, aga selliste mitte heatahtlike sõnumite levitamine on tegelikult inimestele energeetiline sisendus.
Enamus inimesi kes seda teksti luges tegi enda suve sammuke jamamaks. See on põhimõtteliselt nagu külgetõmbe seadus. Mina seletaks selle lahti niimoodi: kui inimene mõtleb sellest siis loob ta oma peas kujundi mis hakkab täide minema, tihtipeale ei pea sa sellele isegi mõtlema vaid piisab kui aju registeerib ära pildil oleva info. Mida rohkem inimesi seda loeb seda suurema energia see saab taha. Need on vanad unustatud tõed, ega ilmaasjata vanaemad ei keelanud meid lapsena, kui lombakat ja vigast mängisime.

Mina astun vastu sellele kujundile ja loon vastupidise efekti ! Tegin samasuguse pildi aga vastupidise infoga :)

Nautige siis ilusat suve  :sun:

Allikas: http://valguskera.blogspot.com/2012/06/eesti-suvi-sedel.html

Võrgust väljas MeckronSeraph

• Uustulnu
  • *
  • Täiustan elukeskkonda!
    • Ingliteraapia
Kujunditega mõjutamine.
« Vastus #1 : 12 juuni, 2012, 18:47 »
Aitäh! Hea suvi tuleb   :sun: <vikerkaar> <lill>
Suurim vaimsuse näitaja on õige eluviis.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Kujunditega mõjutamine.
« Vastus #2 : 13 juuni, 2012, 08:46 »
Ma panin Facebooki ka pildi üles ja tundub, et inimestele meeldib see :) juba otse pildi jagajaid on üle 40 ja neilt jagamisi on ka palju palju  ;D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=455702954440488&set=a.443489112328539.113536.100000023614068&type=1&theater
« Viimasena muutis: 13 juuni, 2012, 09:06 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Paul

• Admin
  • Uustulnu
    • Paul Nurme
Kujunditega mõjutamine.
« Vastus #3 : 18 september, 2012, 14:12 »
Õige jutt Priit. Kujundite loomisel tuleks rohkem keskenduda sellele, mida tahetakse. Eks isegi astun tihti ämbrisse siin, aga üritan ennast alati jälgida ja negatiivsed kujundid ümber pöörata. Leidsin, et Callahani tehnika on väga võimas abimees siin. Kel huvi uurige järgi.

Võrgust väljas Camarapk

• Uustulnu
  • *
Kujunditega mõjutamine.
« Vastus #4 : 10 august, 2015, 07:03 »
Yes, it is a good idea too. I think I like Kunming.

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc