Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Ärgakem kell 6:00  (Loetud 1493 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Kristiinag

• Super Liige
  • Sugu: Naine
  • Usk, mõte, tegu- nii loome maapealse paradiisi..
Ärgakem kell 6:00
« : 08 august, 2012, 13:47 »
lk. 57-58, "Venemaa Helisevad Seedrid"

Vastus

Ma näen seda, ja paljud teised näevad. Hiljem on kergem jõuda üleüldise arusaamiseni. Kanda inimkond läbi tumedate jõudude ajavahemiku. Ja katastroofid ei hakka enam korduma."

"Aga konkreetsemalt, mida peaksid inimesed praegu tegema, et Ta ilmuks?"

"Oleks hea, kui inimesi ärkaks kokkulepitud ajal. Näiteks ärkavad hommikul kell kuus. Mõtlevad heast, pole oluline, millest konkreetselt. Tähtis on, et nende mõtted oleksid helged.
Võib mõelda armastusega lastest ja lähedastest ning mõelda veel sellest, kuidas teha nii, et kõigil oleks hea. Niiviisi mõelda kas või viisteist minutit. Ja mida rohkem inimesi hakkab niiviisi käituma, seda kiiremini ilmub vastus.
Vööndiajad on Maal erinevad, ta pöörleb, kuid kujundid, mis on loodud nende inimeste helgete mõtetega, liituvad ühiseks, eredaks ja külluslikuks teadvustatuse kujundiks. Samaaedne helgest mõtlemine suurendab mitmeid kordi igaühe võimekust."

"Oh, Anastasia, küll sa oled naiivne. No kes siis nõustub kell kuus hommikul selleks tõusma, et viisteist minutit mõelda? Nii vara võivad inimesed tõusta siis, kui nad peavad tööle minema või näiteks tuleb lennukile minna või komandeeringusse sõita. Igaüks otsustab: las teised mõtlevad, aga mina magan. Vaevalt sa endale abilisi leiad."
"Aga kas sina, Vladimir, ei saaks mind aidata?"
"Mina? Mina ei ärka nii vara ilma erilise vajaduseta. Aga kui ma ka kuidagi ärkan, millest heast mul oleks mõelda?"
"No näiteks väikesest pojast, kelle ma sünnitan. Oma pojast. Kui hea tal on, kui päiksekiired teda hellitavad, tema kõrval on puhtad ja kaunid lilled, koheva kasutaga oravake mängib temaga lagendikul.
Mõtle sellest, kui hea oleks, kui päike hellitaks alati kõiki lapsi, et miski neid ei kurvastaks. Siis mõtle, kellele sa eelseisval päeval midagi meeldivat ütled, kellele naeratad. Ja kui hea oleks, kui see imekaunis maailm kestaks igavesti ja mida sina, justnimelt sina pead selleks tegema."

"Pojast ma mõtlen. Eks ma püüan mõelda ka teiste heade asjade peale. Ainult, mis kasu sellest on? Sina hakkad siin metsas mõtlema, mina linnakorteris. Meid on vaid kaks. Sa ju räägid, et peab palju inimesi olema. Aga milleks me niikaua ilmaasjata püüame, kui meid palju ei ole?"

"Isegi üks on rohkem kui mitte midagi. Kaks koos on rohkem kui kaks. Pärast, kui sa raamatu kirjtuad, tuleb inimesi juurde, ma hakkan seda tundma ja rõõmustama igaühe üle, me õpime üksteist tundma, mõistma, üksteist aitama helgete jõudude mõõtme kaudu."

"Kõigesse, millest sa räägid, on vaja ka uskuda. Näe, mina ei suuda lõpuni uskuda sellesse helgesse mõõtmesse, kus mõtted elavad. Seda ei saa tõestada, kuna seda ei saa puudutada."

"Kuid teie teadlased jõudsid ju järeldusele, et mõte on materiaalne."
« Viimasena muutis: 08 august, 2012, 16:32 postitatud kasutaja Priit »

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc