Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Inimene on täiuslik !?  (Loetud 3076 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Inimene on täiuslik !?
« : 15 detsember, 2012, 11:09 »
Selle teema alustamiseks lükkas mind üks kiri Listis, kus oli Palve Looja poole. Palvega, et ta tuleks ja teeks siin kõik korda mis viltu länud ehk sekkuks meie ellu.

Pealtnäha vahva soov, mida kindlasti miljonid inimesed soovivad pea igapäevaselt... Seda olen võibolla isegi kasutanaud, kui olen minevikus jamasse sattunud ja muud väljapääsu ei näe kui, et keegi tuleks ja teeks asja korda...

Aga ma näen siin ühte konksu sees, millest ka Anastasia oma raamatutes jutustas. See on just see, et miks Anastasia ei võtnud vastu abi, kui ta oli natuke tumedate energiatega mässanud ja vaevu veel mingi energia sees.. Kas keegi mäletab ? Näen, et siit saaks päris huvitava teema arenduse...

Võrgust väljas Madis

• Uustulnu
  • *
  • ....
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #1 : 18 detsember, 2012, 00:32 »
Minus endas on ka tekkinud mitmel korral küsimus, et kuidas inimene saab olla täiuslik, kui me omal teekonnal oleme suutnud teha nii mastaapse vea ja seda mitte ainult üks kord. Praegu olen teisel ringil raamatuteseeria läbilugemisel ja üritan muuseas ka leida ja aru saada meie täiuslikkuse olemusest. Proovin siis omi praeguseid leide ja mõtteid siin ka teiste huvilistega jagada.

Seitsmendas raamatus "Eluenergia" lk. 36 on kirjas järgmine:
"Kui Ta oleks seda teinud, kui Jumal oleks sekkunud inimeste ellu, siis ta oleks sellega ise kinnitanud universumi olevuste oletusi - inimene on ebatäiuslik.
Kuid kõige tähtsam: Tema vahelesegamine oleks lõplikult hävitanud inimese usu iseendasse. Inimene oleks lõplikult lakanud eneses avamast seda Jumalikku alget, lootes vaid abile väljastpoolt."

Inimest on toodud raamatutes esile kui loomingu tippu. Jumal andis meile kõik, mis tal anda oli - sealhulgas täieliku vabaduse. Selle vabadusega on meil vabadus ka teha ja järgida valesid otsuseid, mis on meid ikka ja jälle tupikusse viinud. Kuuendas (võin eksida) raamatus kirjeldas Anastasia inimkonna tsüklilist kulgu läbi miljoni(te) aasta(te), kus me läbime Veedaliku, edasi Kujundliku ja siis Okultse periood, mis viib meid planetaarse katastroofini, peale mida alustasime otsast peale. Nimelt on Kujundliku perioodi käigus (kus inimkond avastas ja hakkas kasutama oma tõelist jumalikku potentsiaali) alati tekkinud inimesed, kes ei suutnud endas kõiki universumi energiaid tasakaalustada ning allutasid inimkonna (neidsamu teadmisi kasutades) endale. Sellega algas alati kurb ja piinarikas teekond kuristiku poole.

Anastasia väite kohaselt jäi planetaarne katastroof esmakordselt inimkonna ajaloos tulemata (see oleks pidanud toimuma aastal 1992). Tänapäeva inimesed võiksid seda võtta kui ainulaadset võimalust. Meile avati uks sinna, kus inimkond pole varem käinud. Anastasia on oma unistuses juba loonud kujundi, millega näitas kätte teerajakese paradiislikku tulevikku. Sellesse uskudes annad ka sina enda energiat kujundi tugevdamiseks kiirendades ja kergendades kogu protsessi nii iseenda kui inimkonna jaoks. Teekonna algus, kus me asume võib olla raske, aga samas omab ka väga suurt tähtsust. Kui praegune generatsioon suudab selle etapi läbida, siis on meie lastel ja lastelastel juba kergem ning taassünnil võime juba elada paradiislikes aedades. Valulikku perioodi omal nahal tundes, tundma õppides ning selle läbides võib praegune Okultne ajastu jääda inimkonna igavesse ajalikku enam mitte kunagi kordudes. Praegu ei ole aeg abi palumiseks Jumalalt, kes on meile niigi kõik andnud. Meil on aeg uskuda Temasse ning näidata, et me oleme tõesti Tema täiuslik looming. Keegi meist pole üksi. Meid on juba palju. Koos üksteist toetades ning rasketel hetkedel aidates suudame tuua inimkonna läbi tumedate jõudude ajastu.

Igaüks võiks tegutseda vastavalt oma äranägemisele ja võimalustele. Pole oluline kas sa toetad rohelisi liikumisi enda linnas, kasvatad paari taimekest oma väikses korteris või oled juba asustanud oma põliskodu. Tähtis on see, et sa usud ja näitad seda ka oma tegudega välja. Leia aega positiivse tuleviku modelleerimiseks ning materiaaliseeri seda vastavalt oma võimalustele. Kunagi pole liiga vara ja kunagi pole liiga hilja alustada.
« Viimasena muutis: 13 november, 2014, 21:56 postitatud kasutaja Madis »

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #2 : 18 detsember, 2012, 11:24 »
Äitäh Madis, umbes selline vastus oli ka mul peas. Mina isiklikult näen inimese täiuslikust, näen ka kuhu see tulevikku meid viib. 
Olen kindel, et Inimene suudab sellest olukorrast välja tulla ka omal käel, tegelikult see on juba  hakanud toimuma. Anastasia tegi ära suure asja, ta pani tööle midagi mis on nüüd peatamatu tänu sellele maailm on hakanud paranema, inimesed ärkavad ja see muudkui laieneb. On ka vastutegevust kuid see on võimetu selle kõrval mis juba loodud.

Enne Anastasia raamatute leidmist, ma olingi tegelikult otsingul, ma nägin kuhu maailm on suundumas, nägin neid süsteeme mis mul koguaeg ümber oli ja hakkasin mõtlema, kas inimestel on võimalust, sest kõik süsteemid olid nähtavalt auklikud ja tupikkusse viivad mis lõppeks kuristikuga. Kas miski või keegi suudab seda hoogu peatada ? Kas kellegil on mõni struktuur, mis aitaks ? Tunne oli, et võimalus on olemas, aga kuidas ?
Ja siis tuligi välja, et see on tõesti olemas, Anastasia on andnud kõik kujundid ja vahendid sellest olukorrast välja tulemiseks :) Ma olin hämmingus, sest nägin, et see on olemas, see on loodud!  Ma olen selle tunnetuse ja kujundi kätte saanud küllaltki ilusasti millest Anastasia jutustas ja lõi. Ning tegutsengi nüüd igapäevaselt selle nimel, et inimesed saaks vabaks, süsteemid ja kujundid on olemas, kuid need tuleb ellu viia. Just see tegutsemine on oluline, kes kuidas suuda, mõni istutab lille ka see on juba suur asi. Kuid oliline on mitte käed rüppes lihtsalt istuda ja loota, et teised teeks kõik ära. Ma ei ole siia maani aru saanud milleks me peame lootma, et tulnukad tuleks siia teeks meile ideaalsed asjad või jumal ise korreturid, et ehk nüüd siis on täiuslik ? Mina ei kaota usku iseendasse !

Ma olen kindel, et ka Jumal pole inimesse usku kaotanud. Ta usub meisse ja ta teab, et me suudame!
« Viimasena muutis: 18 detsember, 2012, 16:02 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #3 : 18 detsember, 2012, 22:03 »
väga õige :)
Anastasia taastas inimeste usu sellesse mis oli kogu aeg olemas kuid paljude poolt unustatud.
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #4 : 19 detsember, 2012, 11:26 »
väga õige :)
Anastasia taastas inimeste usu sellesse mis oli kogu aeg olemas kuid paljude poolt unustatud.
... ning oo kui paljud püüavad seda kustutada ja sisendada inimesele, et ta oleks mitte täiuslik. Inimesele on loodud palju abilisi, kuid väljaspoolt abi otsida, et ette taha kõik ära tehakse oleks vale...

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #5 : 19 detsember, 2012, 14:53 »
et saavutada kontolli inimese üle. traagiline ja naljakas situaksioon, eksole

Võrgust väljas Kati

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #6 : 21 detsember, 2012, 10:41 »
Aga mida üldse tähendab "täiuslik inimene"? Kui meile on antud võime/õigus kogeda mida iganes, siis miks ei ole nt Breivik, kes vajas just sellist kogemust nagu ta vajas, täiuslik?

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #7 : 21 detsember, 2012, 11:01 »
looja seaduseid ei täida need kes on temast ära pööranud. anastasia raamatud räägivad inimesest tema puhtal kujul, mitte väändunud ja kurjast inimesest.

Võrgust väljas Kati

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #8 : 21 detsember, 2012, 11:21 »
Kui looja lõi meid täiuslikena, siis järelikult sisaldas see pakett ka võimalust nn temast ära pöörduda ehk oli täiuslikkuse osa.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #9 : 21 detsember, 2012, 11:31 »
Kui looja lõi meid täiuslikena, siis järelikult sisaldas see pakett ka võimalust nn temast ära pöörduda ehk oli täiuslikkuse osa.
Jep meil on kõik võimaluse ja ka vaba tahe. Võime vabalt kummardada ka tulnukaid ja kuulutada välja maailma lõppusid, aga igaüks ise otsustab mis ta soovib ja sellega kujundab oma elu  :) Asja teeb huvitavamaks muidugi asjaolu, et see maailm ei ole nagu paberile joonistatud ruut vaid omab väga keerukaid ja huvitavaid süsteeme, mis teeb asja veelgi värvilisemaks ja huvitavamaks.  Ning iga inimese sisemas on peidus tunnetus, kuid peaks asi olema harmoonias ja õigem.

Minuarust on see ka "Kujund" ehk võti. Kui sa suudad endale vastu võtta ja vankumatult usu endasse kui täiuslikkusse. Siis see avab täisuliku spektri uued ruumid ja sul on võimalusi kui veel rohkem.  :)
« Viimasena muutis: 21 detsember, 2012, 12:05 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
Inimene on täiuslik !?
« Vastus #10 : 21 detsember, 2012, 14:31 »
sõnum oli ju lihtle - inimesed uskuge endasse ja elage õnnelikult, kõige eest on hoolitsetud. kuskil ei soovitanud ta kaevuda lõpmatutesse teooriatesse ja ragistada oma ajusid päris elu tegemiste arvelt. ja ausalt öeldes mina ei soovitaks ka.

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc