Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: Mõtete privaatsus ja lugemine  (Loetud 2372 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Priit

• Super Liige
  • Sugu: Mees
  • :)
    • Eesti Anastasia lehekülg
Mõtete privaatsus ja lugemine
« : 29 detsember, 2012, 12:48 »
Selle teema tahaks siin avada kuna näen, et see on vajalik, samas palju aastaid tagasi oli see mulle suht aktuaalne teema eriti avastamise momendil :)

Mina vaatan alati minevikku nii, et vahet ei ole mida ma seal tegin või kui lollilt mõtlesin, oluline on see, et ma olen sellest õppinud! Ja samas ma ei tunne ennast naeruväärsena kui oma tobeda mineviku avalikuks toon, sest minu ego ei piitsuta mind vaid mina näen seal õpetusi :sun:

Aga kunagi tekkis mulle selline uskumus, et minu mõtted on ainult minu teada ja keegi neist kunagi teada ei saa, peaasi et ma neist räägi... kuid mida aeg edasi läks sain teada, et nii see pole ! Esiteks mõtete lugemine on väga levinud ja igaüks suudab mingil määral kas lugeda või tunnetada teiste mõtteid... see on täitsa tajutav ja tavaline.

Teine asi on see, et ilmaruumis loetakse pidevalt mõtteid, olgu nad tulnukad, mõned kummalised energiaollused või teab mis... mõtted ei ole eriti privaatsed asjad...

Kolmandaks, Anastasia rääkis, et iga mõeldud mõte jääb igaveseks hõljuma, need ei kao ära ega ei kustu isegi miljonite aastate pärast on võimalik mõte üles korjata ja seda lugeda  :) Samas ka objektid salvestavad mõtteid mis nende lähedal mõeldud...

Mis te siis sellest arvate  :)
« Viimasena muutis: 29 detsember, 2012, 16:48 postitatud kasutaja Priit »

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #1 : 31 detsember, 2013, 18:14 »
Tere
See on huvitav teema, olen sellele palju mõelnud.
Mida või mis iganes siin meie Inimeste maailmas koosneb oletatavasti mõtetest.
Seda seletab meile ka Anastasia. Meie Looja - Jumal leidis viisi kuidas harmooniliselt siduda universumis leiduvat lähteainet - Energiat, täpsemalt  paljusid vastandeid omavaid energiaid.
Mõte, mõtted, kujundid peaks siis koosnema nendest alg-osadest, harmooniliselt või siis tasakaalutult seotud vastandlikest energia paaridest.
Meie Jumalal ei ole olnud meie ees saladusi, seega peaksime me saama "lugeda" iga samal viisil siia maailmaruumi tekkinud mõtet.
Ainukeseks "saladuseks" võib lugeda mingeid kindlaid seaduspärasusi, mis väldiks kogu selle hea ja harmoonilise inforuumi sattumist "võõrastesse kätesse".
Kas te aga suudaks ette kujutada olukorda mis ilmselt oli veeda ajastu algusest kuni lõpuni.
Inimene vaatas teisele silma ja ta teadis temast kõikki. Vaatas puud või põõsast ja teadis kohe ka tema kohta kõikke.
Saladusi kui selliseid ei olnud.
Mõelge rahulikult, olen pikalt sel teemal mõelnud, päris huvitav on.
Aga meie tänase päeva ajajoonelt vaadatuna tekib vägisi tunne et see aeg võis olla  ka maru   "igav"    mingis mõttes.
Ja kogu see ajastu lõppes "veaga", veaga, pärast mida muutusid paljud asjad Inimeste vahel. :-\
Miks!?!?!?

Võrgust väljas Madis

• Uustulnu
  • *
  • ....
« Vastus #2 : 02 jaanuar, 2014, 16:38 »
Mälu võib mind nüüd petta, aga raamatutest mäletan kohti kus Anastasia Vladimiri mõtted ära arvas. Kui Vladimir asja kohta järele päris, siis Anastasia ütles, et ta ei loe tema mõtteid (võib-olla mainis isegi, et seda ei saa teha). Inimest tundes, teda jälgides (näoilme, kehakeel) jmt. põhjal on võimalik tema mõtteid tihtipeale lihtsalt väga täpselt ära arvata. Raamatutes oli veel koht, kus nende poeg eluaseme maketi ehitamisel enda/esivanemate hingede abil midagi sellist kokku pani, mida isegi Anastasia ei teadnud. Eraldi oli välja toodud, et Anastasia saab universumist infot hankida, mis pole tema pojale jõukohane. Samas jõudis tema poeg kuidagi infoni, mida universumi andmebaasis polnud. See info oli vist tema/esivanemate hingedes peidus, avalikult kättesaamatu, universumi andmebaasist kustutatud.

Väga konkreetset/selget arusaama mul nende asjadega seoses tekkinud ei ole, aga praegu usun, et ükski inimene pole täielikult avatud raamat. Võimalik, et mõtted pole avalikud kui neid avalikuks mitte teha või annab neid peita, univeersumi andmebaasist kustutada. Igaljuhul ma hetkel ei usu, et keegi tänapäeva inimestest otseselt mõtteid lugeda saab/oskab.

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #3 : 02 jaanuar, 2014, 17:43 »
Tegelikult on see väga laia nurgaga teema, nagu kõik teisedki. Ühesõnaga 360 kraadine teema. 360 kraadi horisontaali ja vertikaali, lisaks veel minevik, olevik, tulevik ja palju, palju erinevaid tunnetus dimensioone ( 3D, 5D, 7D jne...).
Madis kirjutab: Inimest tundes, teda jälgides (näoilme, kehakeel) jmt. põhjal on võimalik tema mõtteid tihtipeale lihtsalt väga täpselt ära arvata.
Just, see näib töötavat ja sellele ollakse tänapäeval nii mitmelgi pool väga keskendunud. Näiteks kahe armastava inimese suhe, erinevad olukorrad vanemate ja laste vahel, võitluskunstid, ärimaailm ja palju palju näiteid...
Olen mõistnud et kelle, mille iganes mõistmiseks, saamiseks, tegemiseks peab olema mingi kindel eeldus, vajadus, soov....
Ja kujundliku ehk mõttemaailma laiaulatuslikuks mõistmiseks, lugemiseks on vajalik eesmärgi puhtus,    mida  puhtamad,    harmoonilisemad mõtted, seda "kiiremad" nad on. Kiiruse all võiks mõista mitte mingit ulguvat meeletu kiirusega "tuult" välja peal aga näiteks 1 sekundis- hetkes mõistetavat mõõdet mida see või teine kujund, mõte hõlvab, haarab. See on nagu binokliga kauguste vaatamine. Vaadates läbi objektiivi näeme vaid väga väikest osa horisondist, nagu näiteks vaatame kuidas kusagil kauguses toimub mingi liikumine, tegevus aga see on samas tihedalt seotud liikumisega meie selja taga samal kaugus-horisondil ja sellele võib veel ühenda ajatelje  seega mineviku ja tuleviku. Kokkuvõtes saame oi kui palju infot mida me peaksime täiusliku pildi mõistmiseks ühes hetkes mõistama.
Alati ei pea ka otseselt teise inimese mõtteid lugema, on võimalik oma kiirega käia inimese mistahes minevikus ehk ka mistahes võimalikus tulevikus ja mõista seeläbi midagi, kedagi. Oletan et veeda ajastu inimestel ei olnud saladusi nagu tänapäeval..
Aga kõige selle üle kehtivad kindlasti mingid kindlad Jumalikud seaduspärasused, mis algavad mõtete, vajaduste, eesmärkide puhtusest.

« Viimasena muutis: 05 jaanuar, 2014, 19:43 postitatud kasutaja Illart »

Võrgust väljas Illart

• Suur Liige
  • ....
« Vastus #4 : 05 jaanuar, 2014, 20:26 »
Mis puutub veel mõtetesse või nende lugemisse siis selles maailmas kehtib reegel, enne mõte siis alles meile nähtav, kuuldav, kombitav, haistetav, maistetav mistahes ilming, nähtus, tegevus.
Mitte nagu kana ja munaga et mis või kes oli ennem, kuigi võiks öelda et enne oli mõte, mõtted munevast kanast ja siis tuli kana kes munes muna ja nii see ring läks keerlema.
Maailm on väga lihtne, vaadake kasvõi oma tavalise 5 meelega ringi ja te näete meie eneste, inimeste mõtteid, ei mineid saladusi. Ärge siis unustage igale poole siin ilmas vaadata, nii hea kui pahupoolele.
Kohutavalt kitsas maailm.
Millal tekkis selline mõte, mõiste kui saladus??? Vajadus peita mõtet. Enne seda oli ju teise mõtte lugemine suht loomulik, inimesed olid loojad ja nad ei pidanud oma loomingut ehk mõtteid saladuses, peidus, vastupidi, kõigest mis tehti, loodi, seda näidati teistele, esitleti, ei eksisteerinud midagi sellist kui saladus, kõik oli omavahel jagada.
Kas kui siin ilmas oli alles esimene inimene, või kui neid oli kaks või kui sada või tuhat või kas alles veeda ajastu lõpu poole?
Kas suudate seda aega ette kujutada, sinna tagasi minna?
Mis tundeid see teis esile kutsub?
Anastasia aitab selle juures päris põhjalikult.
Tõmmake joon vahele selle ajale ja meie ajale ning mõelge kumb aeg on põnevam, igavam,  täiuslikum, algelisem ..... mida iganes mis teil pähe tuleb.

Võrgust väljas Lilian

• Uustulnu
  • *
  • Sugu: Naine
« Vastus #5 : 06 jaanuar, 2014, 12:05 »
Mõtete lugemine võib küll võimalik olla ka tänapäevase inimese puhul. Ikka ja jälle on mul seda raske uskuda, aga elus on mul korduvalt olnud kogemusi, kus minuni on jõudnud mõne teise inimese mõte, või mõni teine inimene on kogenud minu mõtet, isegi vahemaa tagant samas hetkes. Aga need on siiski üksikud juhtumid.
Samas Mari Metsallik, kes on ka siinse foorumi liige, on kuskil kirjutanud, et tema vend koges väga palju teiste inimeste mõtteid, ning tal oli sellepärast väga raske, kuna paljude inimeste mõtted on üsna negatiivsed. Usun, et me kõik oleme sinnapoole teel, kus me hakkame üksteist rohkem mõistma ilma sõnadeta, aga see võtab aega, sest järsk muutus võib meid rivist välja lüüa.
Aga seda olen ka mõelnud, miks Anastasia korduvalt kinnitab, et ta ei loe Vladimiri mõtteid. Samas, kui ta tunnetab ja näeb paljut käega mittekatsutavat...

Võrgust väljas avo

• Noor Liige
  • **
  • ....
« Vastus #6 : 06 jaanuar, 2014, 19:46 »
Kas Anastassia loeb mõtteid? Kui ta ütleb, et ta ei tee seda, siis see on õige, ta ei loe mõtteid. Tema puhul mängib rolli ka see, et TA EI SAA (ega tahagi!) valetada/rääkida ebatõtt ja samas ta adub seda infovälja, mis käib Vladimiriga koos, kas pole nii? Kuskil ta ütles, et saaks Vladimirile edasi anda infot hoopis efektiivsemal viisil, kuid Vladimir ei suuda seda (ei ole seda võimeline) vastu võtma; st minu arvates oleks see olnud info mingil bloki/blokkide (reaalse ruumilise infoväljana) viisil edasi andmine, kuid A oli/on sunnitud seda lineaarsel ehk siis kõnelemise tasemel edasi andma. Tegelik olukord jääb meile niikaua teadmata kuni me pole oma vaimus piisavalt edenenud, et neid asju mõista/aduda.
Mul oli aastaid tagasi selline juhus, et nägin(!) ühe inimesi mõtteid ja tema teadis, mida mina nägin. Sellel inimesel oli noorem õde, kes ka nö "luges" mõtteid. Too oli õele öelnud, kui see mõtles oma mingile numbrile (oma salasõnale/paroolile), et teab nüüd, mis see on - selline lugu.

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc