Eesti Anastasia Foorum

Autor Teema: 21.12. 2012 (kanaldjate lubadused)  (Loetud 4700 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Krissu

• Täis Liige
  • Sugu: Naine
21.12. 2012 (kanaldjate lubadused)
« Vastus #15 : 16 jaanuar, 2013, 08:16 »
Täiesti nõus teiega! Ma isegi tunnen, et peab eemale hoidma sellest suurest vaimsest pudrust ja kapsast, kuna see on segadust tekitamiseks ja Tõest eemale peletamiseks. Tundub, et "nendel" on ikka hapu maik suus, kuna viimasel ajal on ikka eriti hulluks läinud. Kanaldusi tuleb jah uksest-aknast. Ma varem läksin nendega kaasa, kuni segadus tekkiski. Praegu ka vahel loen, aga nüüd juba tunnetan, et AHHAAA, VAHELE JÄID! Ja panen punase risti -keelu peale tekstile. Eile postitas mu tuttav ka ühte kanaldust, kus tegelane rääkis udupeenelt kuidas üks teine tsivilisatsioon meid jälgib ja "hoolib". Ja siis suur saalitis inimesi imetles ja oma valgust ära andis. Kurb lugu jah.

Võrgust väljas joonatan

• Super Liige
  • Sugu: Mees
21.12. 2012 (kanaldjate lubadused)
« Vastus #16 : 16 jaanuar, 2013, 11:51 »
tõesti imelised ajad on käes - igaüks saab oma sõgedaid fantaasiad tõe pähe esitada ja ei pandagi hullumajja :vilin:
valeprohveteid ja kanaldajaid kasvab kui seeni, iga kolmas on juba võimeline tulnukate ja lihavõttejänkudega telepaatiliselt suhtlema :) kanaldamine on moes nagu anoreksia ja dieet ja allahindlused. ja meie kummardagem neid isehakanud väljavalituid nagu lollikesed :hee:
Can you feel the heartbeat of the earth through the sea and the mist...

SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
imPulse2 © Bloc